Перейти до змісту

Подяка Датагруп


Рекомендовані повідомлення

а щито такое инет? оооо! дааа! это ХДТВ-фильмы и сборники альбомов брейк-бита!

о том, что более 40% клиентов Датагруп - корпоративщеги, которым нужен быстрый канал и отказоспособность для их 1С-клиентов и серверов, всем пох%й. Ну вообще в нашем мире естественно получение всех привилегий юзером за 65 грн/мес перед заводом херпоймешьчего, который платит 10 тыс. грн/месяц. И, естестнна, админы должны забить болт на этот мааленький заводик, потому что кое-какому ламеру трояны забили канал под ноль.

Кому-то покажется, что я защищаю ДГ.

Однако , когда через пару лет подобные кадры выйдут в жизнь - они станут политиками. И тогда п%дец всем вашим пенсиям.

Інтернет – це не тільки ХДТВ-фильмы и сборники альбомов брейк-бита. Інтернет – це на сам перед глобальна мережа. А чим вантажити мережу це вже діло користувача.

Садити на одтин канал простих ламерів, заводи і банки – це хто таке творить? Нормальні провайдери повинні заводи і банки садити на окремі захищені канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Клинический случай.

15ГБ - мало. Поэтому в конце каждого месяца у домушников проблема: шо скачать?? Трафик пропадет!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А Хто сказав що домушникі, адслщикі, і корпорейти в однній і тій же мережі?

Усі вони в різних мережах і з різними серверами доступ і з різним ступенем відповідальності.

А до особо корпоративних, приміняється "SLA" що таке сла гугліть.

Тема знову переростає у флейм. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Следующая наша инновация - мы единственная компания на рынке Украине, которая может предоставить SLA (Service Level Agreement) - поддержку сети и качества предоставляемых услуг 24 часа в сутки, 365 дней в году. Здесь наше отличие от других операторов - в объеме инвестиций в проект «Единая информационная система», которая включает в себя уникальные модули OSS/BSS, ERP-систему и т.д. Часто в тендерах клиенты требуют определенного уровня какого-то сервиса. И многие компании, наши конкуренты, ориентируясь на лидера рынка, то есть на нас, чтобы получить заказчика любым способом, заявляют, что смогут достичь тех же показателей, что и «Датагруп». Тогда возникает вопрос: покажите инфраструктуру. Мы как раз и отличаемся наличием такой инфраструктуры, которая может предоставить SLA и обслуживание по всей территории Украины. А ведь сегодня «Датагруп» - это 30 региональных представительств.

Александр Данченко, генеральный директор ЗАО «Датагруп»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15ГБ - мало. Поэтому в конце каждого месяца у домушников проблема: шо скачать?? Трафик пропадет!!!

Да буває і таке, але як правило у тих, у кого є близькі друзі на ОГО, яких можна нагрузити, скачай мені тут чи іншу цяцьку на 8-14 Гіг...

Мене влаштовує ДГ на всі 100%... Трафи хватає на те щоб скачати фільми і досхочу полазити в мережі... Проте є думки перефодити на дорожчий тариф, тим більше з 01.02.09 чув вводяться нові тарифи... Треба піти розпитати... ;)

І ще хочеться відмітити, що працівники ДГ завжди привітні до своїх клієнтів, не те, що в Укртелекомі... <_< І в службі підтримки все нормально пояснять... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хочеться відмітити, що працівники ДГ завжди привітні до своїх клієнтів, не те, що в Укртелекомі...

часто ти звониш в сапорт укртелекому? почитай правила розділу, за подібні висловлювання буду наказувать

запиши свою розмову з представником сапорта укртелекому і виклади тут, тоді твій пост буде мати хоч якусь цінність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хочеться відмітити, що працівники ДГ завжди привітні до своїх клієнтів, не те, що в Укртелекомі...

часто ти звониш в сапорт укртелекому? почитай правила розділу, за подібні висловлювання буду наказувать

запиши свою розмову з представником сапорта укртелекому і виклади тут, тоді твій пост буде мати хоч якусь цінність

Підтримав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden - передзвони їм о 3-й ночі - скажи що в тебе не робить нет. А потім - вибачся і скажи, що в тебе нет не від УТК а від ДГ І що ти помилився.

Розмову запиши. От тоді будемо щось казати і про щось судити. або краще за все - подзвони в підтримку Візора і скажи - що в тебе, скажімо, торенти перестали качатися..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід- АДСЛ від ОГО! Якщо чесно, дуже хочу змінити на ОГО! Оскільки навіть безлімітки в "Датагруп" дуже кусаючіся, в них вигідніше брати пакет за 85 грн=15Гб, чим анлім за 100 = 48 кб\с закачки :blush:

полностью согласен,сёдня подписал договор с укретелкомом.

Датагруп - отстой полный,мало того что режут скорость, еще и врут в лицо (по телефону еще так убедительно дай дорогу, что аж верить начинаешь :)

Звонил говорю так и так максималка 32,1 кб внешнего трафика (показания WInroute, eMule) они мне парят что вот у вас только что недавно было аж 52 кб.

Обдираловка и голимые понты насчёт гарантированого канала. Если я плачу 100 гривень за 512 кбит, то я считаю должен их получить без всяких тестов, доказательств.

К тому же порты блокированы, понимаетели НАТ стоит :(

Когда уже будет держание слова, видать никогда. Укртелеком хоть не орёт что гарантировано, а до 1 мбит за теже бабки, гарантированых 512 точно есть (общаясь с телекомовскими абонентами нета)

Вот.

РО 5 днів, згідно з 1.2.3. Образа, погроза чи наклеп на адресу учасника форуму (компанії, організації, установи) вважається грубим порушенням основних правил розділу + на 2 пости вище прозвучало попередження

дана міра прийнята не з метою захисту оператора, а з метою запобігання подібних висловлювань на адресу організації без явних на це причин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самое интересное в этой ситуации - когда на ДГ вместо мегабита - 512 - это гон, обдиралово и наглеж, а у УТ это в порядке вещей - так надо и это нормально :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Заборін, ну і загнув. :)

ну чё загнул если оно так есть,чё за фигня, я так понял они там за лохов принимают чтоли ? где мои 512 кбит ? как было 256 так и есть,разницы не увидел абсолютно, вот и высказал всё что смог. И счазз с утела 3г быстрее летает чем там

вот счазз например вааще нет нихрена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
вот счазз например вааще нет нихрена

Серёга, не нагнетай. Вот прямо сейчас от тебя даже запросов нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab можна спробувати протестувати тут

НЕ самий об'єктивний тест, але все ж таки.

Крім того - закачка з нета - самий ефективний спосіб перевірити швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хочеться відмітити, що працівники ДГ завжди привітні до своїх клієнтів, не те, що в Укртелекомі...

часто ти звониш в сапорт укртелекому? почитай правила розділу, за подібні висловлювання буду наказувать

запиши свою розмову з представником сапорта укртелекому і виклади тут, тоді твій пост буде мати хоч якусь цінність

Я не мав наувазі те, що в сапорті телекому непривітні, просто наприклад, коли я вирішив підключити інтернет, то хотив взанавав де краще, ціни і т.д. То в ДГ мені все детально пояснили, роз’яснили... А в телекомі сказали пишіть заяву - далі буде видно, до побачення...

Привітність саппорту і менеджерів зовсім різні речі...

Вибачаюсь, якщо порушив якесь правило, але як на мене, я просто висловив свою думку... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мав наувазі те, що в сапорті телекому непривітні, просто наприклад, коли я вирішив підключити інтернет, то хотив взанавав де краще, ціни і т.д. То в ДГ мені все детально пояснили, роз’яснили... А в телекомі сказали пишіть заяву - далі буде видно, до побачення...

Привітність саппорту і менеджерів зовсім різні речі...

в ого одна тетка на "заявах" сидит и та старая, а в фк аж 3, и такие, что огогооо...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага :)

а в саппорте

- добрый день, фамиия- ****, АДСЛ-подкючение, телефон...

- Дифото, ты? Щас, погоди... у тебя модем не коннектится вообще.

- понял, поменяю модем, спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Датагрупа навернувся DNS, не пахав інет. Прописав візоровський, ходив по UA-IX, забугрові резолвити не хотів. Але найшов через кеш гугла робочий ДНС. Прописуєте і користуєтесь - 156.154.70.1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп - отстой полный,мало того что режут скорость, еще и врут в лицо (по телефону еще так убедительно дай дорогу, что аж верить начинаешь :)

Звонил говорю так и так максималка 32,1 кб внешнего трафика (показания WInroute, eMule) они мне парят что вот у вас только что недавно было аж 52 кб.

Як можна так ображати людину, не знаючи її? Невже не можна було на хвилину напружити мозок і подумати, що якби хотіли обманути, то сказали, що бачили по каналу не 52, а 64 кбайт/с? А говорять так переконливо тому, що впевнені в своїх словах і цифри ці не зі стелі взяті?

Кажете, за лохів вас мають? Та не за лохів, просто з кожним користувачем розмову починаєш як з людиною, яка комп'ютер вперше побачила, тому що таких більше половини. Ви, до речі, за час розмови так і переконали мене в тому, що з вами можна вільно спілкуватись щодо комп'ютерних технологій.

PS. Удачі з Укртелекомом! Чекаю коментарів щодо роботи по мережі в неділю ввечері!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
В Датагрупа навернувся DNS

прибомбили трошки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прописуєте і користуєтесь - 156.154.70.1 :)

Я просто подзвонив мені сказали альтернативний і все кул...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прописуєте і користуєтесь - 156.154.70.1 :)

Я просто подзвонив мені сказали альтернативний і все кул...

Альтернативний в студію! Бо в такі моменти туди додзвонитись нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прописуєте і користуєтесь - 156.154.70.1 :)

Я просто подзвонив мені сказали альтернативний і все кул...

Альтернативний в студію! Бо в такі моменти туди додзвонитись нереально.

208.67.222.222

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...