Перейти до змісту

У що вкласти гроші, щоб вони не пропали.


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Маю невеличку кількість гривників (не так щоб дуже багато, але троха є). Що шановане товариство зможе порадиди у якості предмету їх збереження? Чи варто поміняти їх на євро? І якщо так, то по якому курсу це доречно було б робити? Чи, можливо, купити долярів (кажуть, їх курс до євро буде рости)? А може перевести їх у золото? Чи, як жартувала моя дружина, накупити кастрюль і сковорідок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю нужно послушасть жену

если есть на что - лучше заюзать с пользой

(а валюту нужно было летом покупать, щас поздно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-депозит

-валюта

-золото

-споживання

-під матрас

-роздати біля церкви

-накупити ваучерів датагруп 20 років вперед

вибір тільки за тобою, і всі ризики лише на твоїй совісті ;)

або диверсифікуй - якщо депозит то 50/50 гривня/долар, і т.п.

головне не позичай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накупи туалетного паперу, він завжди треба, і його завжди потім можна продати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне зараз - не відкладати на потім споживання. Якщо хочеш щось купити - купуй зараз, не відкладай на потім. Це буде найкраща інвестиція.

Все інше зараз не дає абсолютної гарантії збереження коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорок пачок "Верховини"

Мило, маєтки i майка

Шапка, чоботи, фуфайка

I з начосом калiсони

"Брати Гадюкіни"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російський рубль (?)

Мідний лом.

Вугілля

Дрова

Цеглу

Цистерну бензину/солярки/мазуту (десь закопати)

На випадок форсмажорів/дефолтів - дачу чи хатинку в селі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю невеличку кількість гривників
в будь-якому варіанті ти нічого не втратиш, тільки я проти вкладів в золото, бо то звичайний лохотрон: ти купуєш золотий злиток і коли ти його виносиш з банку, це що це золото будеш знати тільки ти а всім решта буде абсолютно пофіг і коли ти захочеш його здати на всіх перевірках і курсах прийому ти втратиш мінімум 30%, от тобі і вигідний вклад, щось аналогічне в ситуації з очікуваннями гіперінфляції вкладати гроші в депозит (це взагалі маразм, без обід :D ), а якщо ти про довгострокову перспективу то це однозначно вино чи коньяк, вони з роками набувають неповторного смаку і аромату :D ну і
Сорок пачок "Верховини"

Мило, маєтки i майка

Шапка, чоботи, фуфайка

I з начосом калiсони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю невеличку кількість гривників (не так щоб дуже багато, але троха є). Що шановане товариство зможе порадиди у якості предмету їх збереження? Чи варто поміняти їх на євро? І якщо так, то по якому курсу це доречно було б робити? Чи, можливо, купити долярів (кажуть, їх курс до євро буде рости)? А може перевести їх у золото? Чи, як жартувала моя дружина, накупити кастрюль і сковорідок? :)

40% USD, 30% EUR, решту залишити в гривні.

Основне зараз - не відкладати на потім споживання. Якщо хочеш щось купити - купуй зараз, не відкладай на потім. Це буде найкраща інвестиція.

Все інше зараз не дає абсолютної гарантії збереження коштів.

Згоден. Але не в нерухомість.

-депозит

-валюта

итого: валютный депозит :)

Ага, а потім держава або блокує депозити (а, точно, вони вже заблоковані), і фіг ти щось знімеш, коли буде потрібно. Або переведе в гривні по 5.5. Наша держава може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер серйозно - казали, не позичати, хоча це варіант

Якщо в тебе є знайома людина, яка займається бізнесом, якому потрібно поповнити обігові кошти, і якщо ти йому довіряєш -можна зробити таку позику

Кредити зараз банки не дають, так що знайти бажаючих не буде великою проблемою, основне зрозуміти, навіщо ці кошти, чи дійсно бізнес приносить прибутки, чим ця людина займається (такий собі експрес-аналіз)

Можеш зрештою зробити розписку, яку юридично якось закріпити. Але не позичати на купівлю автомобіля, чи інші споживчі потреби, тим більше на покриття тимчасових проблем з кредитами. Якщо ти встановиш % на рівні ставки банківського депозиту, думаю, ніхто не образиться.

Ясно, що завжди є ризик, але ти ризикуєш в будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek, перша порада ділова, згоден

друга - та ну. зараз як раз хто має гроші, скуповує за смішні гроші таку нерухомість - аж аж. криза пройде, в решти слюньки будуть капати :)

третя - та ну. по банках зараз унікальні умови по депозитам, коли на місяць-два ставка та ж що й на рік. я так і раджу знайомим - клади на місяць, через місяць рішай - треба гроші забираєш, чекається - ще на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цистерну бензину/солярки/мазуту (десь закопати)

Бензин не підходить. З часом він втрачає свої властивості :-(. Солярка краще підходить для зберігання, мазут - найбільш стійкий в цьому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друга - та ну. зараз як раз хто має гроші, скуповує за смішні гроші таку нерухомість - аж аж. криза пройде, в решти слюньки будуть капати :)

Я так підозрюю, Igrek мав на увазі те, що не варто поки що купувати нерухомість, очікуючи ймовірного зниження цін. А так - звичайно, найближчі роки 2 будуть дуже сприятливими для купівлі нерухомості в плані цін, навіть власники крупних девелоперських компаній це підтверджують, наприклад, той же Парцхаладзе. Питання тут лише у купівельній спроможності...

А взагалі - якщо сума заощаджень порівняно невелика, я б радив топікстартеру купити, скажімо, великий плазмовий/LCD-телевізор. Така річ завжди в хазяйстві знадобиться. :) Ну або меблі якісь.

Якщо ж гроші конче потрібно зберегти саме у "паперовому" еквіваленті, тоді дійсно буде доцільно третину залишити у грн, а на решту прикупити доляри/євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бензин не підходить. З часом він втрачає свої властивості :-(. Солярка краще підходить для зберігання, мазут - найбільш стійкий в цьому плані.

А є ще паливні талони від мереж АЗС, тож якщо є впевненість, що паливо не здешевшає і дані мережі не збанкрутують, а також буде кому їх продати потім... :huh:

До речі в період росту вартості палива це був шлях вигідніший за депозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друга - та ну. зараз як раз хто має гроші, скуповує за смішні гроші таку нерухомість - аж аж. криза пройде, в решти слюньки будуть капати :)

Я так підозрюю, Igrek мав на увазі те, що не варто поки що купувати нерухомість, очікуючи ймовірного зниження цін. А так - звичайно, найближчі роки 2 будуть дуже сприятливими для купівлі нерухомості в плані цін, навіть власники крупних девелоперських компаній це підтверджують, наприклад, той же Парцхаладзе. Питання тут лише у купівельній спроможності...

Саме так. Вважається, що через 3-6 місяців нерухомість і б/в авто будуть ще дешевшими... Хоча на рахунок авто вже зараз є дуже "смачні" пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і які квартири будуть дешевшати якщо будівництво зупинилось? Ціни навпаки можуть ще зрости із-за дифіциту. А машини нові вже подорожчали і бу також потянулися вверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і які квартири будуть дешевшати якщо будівництво зупинилось? Ціни навпаки можуть ще зрости із-за дифіциту. А машини нові вже подорожчали і бу також потянулися вверх

де ти дефіцит бачиш? за остані 1-2 роки побудували на кілька років вперед)))

раніше всі з сіл в місто перлися, щоб роботу мати, відповідно і будувалося нове житло, а зараз навпаки - в село переїжджають... невигідно тепер жити в місті, особливо без роботи і тим більше на кредитах.. вот і продають, або в оренду здають... в селі криза нестрашна - хтось батьків доглядатиме, хазяйством займеться, хтось удочку в рукі і на ставок, в ліс... краще так, ніж в місті перед телевізором час і нерви вбивать дивлячись на цирк влади.... чи постійно жопу рвать щоб знайти роботу, бабло, щоб з банком розрахуватись;)

ціни на житло вже добряче впали і далі будуть падати. особливо на квартири та будинки 10-50 річної давності... буде розвиватися перепланування, утеплення, ремонт і модернізація опалення з метою максимальної економії

кста, замітив одну тенденцію - в інших обласних центрах досить швидко і масово почали переходити на автономне опалення багатоквартирних будинків і великогабаритних споруд - тобто ставити сучасні автономні котли для обігріву приміщень... і місцева влада сприяє цьому, оскільки виграють обидві сторони: встановлення нового відповідного обладнання дешевше, ніж постійні ремонти і обслуговування міських теплових мереж та котелень 20-40річної давності, а люди платять менше завдяки чималій економії на нових технологіях (знаю з власного досвіду, маю таку квартиру в Житомирі)

а в нас (Луцьк) навіть дозволу неможна отримати... і державні кошти йдуть на заміну теплових трубопроводів від котелень))) і, як я здогадуюсь, причина цьому - власники котелень, яким невигідно втрачати прибутки... Кривицького всі знаєм? :D

ну так вот, гроші можна вкласти в зменшення майбутніх затрат, якщо маєш можливість, звичайно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так вот, гроші можна вкласти в зменшення майбутніх затрат, якщо маєш можливість, звичайно ;)

Ось це слушна порада! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще рік назад один мій знайомий говорив, якщо хочеш тримти гроші в банку - то потрібно тримати їх в трьох різних банках і в трьох валютах. Зараз це дуже слушно для тих хто на весні чи влітку клав депозити в банку в гривнях.

На рахунок того що потрібно тратити на серйозні покупки до дому чи різні апгрейди - то однозначно, але коли я на днях зайшов в магазин за мікроволновкою і подивився на ціну, то передумав її купувати. Батьки купили рік назад собі таку саму модель за 400 грн, а зараз вона вартує - 600 грн. Щось мені її не позволило купити, але я прекрасно розумію, що дешевшою вона вже не буде... ( клятий долар)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11' date='23-1-2009, 18:53 писав :

в будь-якому варіанті ти нічого не втратиш, тільки я проти вкладів в золото, бо то звичайний лохотрон: ти купуєш золотий злиток і коли ти його виносиш з банку, це що це золото будеш знати тільки ти а всім решта буде абсолютно пофіг і коли ти захочеш його здати на всіх перевірках і курсах прийому ти втратиш мінімум 30%

Не зовсім так : приклад з власної практики.

Орієнтовно в березні 2008р. сподобався мені золотий ланцюжок з хрестиком в "перлині" загальною вагою 12 гр. На той момент часу золото в магазині було по 150 грн/гр. Тобто виріб вартував 1800 грн. Запитав, чи приймають банківське золото. Сказали, що приймають без проблем, перераховують на коефіцієнт 585 проби без втрат. Доплата за виріб получалася 150 грн.

Маємо : вартість виробу якщо купувати - 1800 грн.

Пішов в банк, купив 2 злитки - 5 і 2.5 гр. Банківське золото 999.9 проби було біля 180 грн/гр. Заплатив 180*7.5=1350 грн.

У перерахунку на 585 пробу (7.5*999.9)/585=12.82 гр. ювелірного золота.

На 12 гр. ювелірного золота я здав 7.02 гр. банківського золота і доплатив 150 грн.

Получається : 7.02*180+150=1413.60 грн.

Виріб обійшовся мені на 1800-1413.60=386.40 грн. дешевше, чим купувати без обміну. Плюс ще залишилося банківського золота 0.48 гр, яке зараз якщо міняти, то буде (0.48*999.9)/585=0.82 гр. ювелірного.

Зараз золото перевалило в магазинах за позначку 200 грн, тобто 0.82*200=164 грн. мінімум.

Елементарна математика. :) Банківське золото завжди в ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В итоге вкладываешь все деньги в банковское золото, меняешь его с доплатой на цепочки и романтично сидишь при свечах, разглядывая кучки металла.

Ну, в голодуху цепочку можно обменять на булку хлеба или полкило картохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...