Перейти до змісту

ICQ не поддерживает используемую вами версию


Chill

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Админы на qip.ru - приколисты. Постоянно меняют сообщение о скором выходе новой версии "старого" КИПа :)

Что-то подозрительно долго не могут они сделать то, что хотят - отказаться от развития "просто_КИП-а" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО нинішня затримка з виходом нового білда QIP2005 це просто спроба підштовхнути "консервативних" юзерів, котрі ще на ньому сидять, спробувати Infium. Не думаю, що для Infium і 2005 вони пишуть різні модулі з описом протокола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всетаки погано юзав....

інфіум теж робиться портативним, якщо кому буде цікаво то тут добре описано, а тут ще й можна українізатор взяти :)

ІМХО нинішня затримка з виходом нового білда QIP2005 це просто спроба підштовхнути "консервативних" юзерів, котрі ще на ньому сидять, спробувати Infium. Не думаю, що для Infium і 2005 вони пишуть різні модулі з описом протокола.

мабуть так і є...

але інфіумом можна ж так само користуватися як і 2005, не додавати просто інших клієнтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не додавати, але "легшим" від того він не стане. Для чого мені "всеядний монстр", якщо я цілком задовільняю свої потреби маленькою софтинкою з мінімумом функцій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не додавати, але "легшим" від того він не стане. Для чого мені "всеядний монстр", якщо я цілком задовільняю свої потреби маленькою софтинкою з мінімумом функцій?

Если не ставить плагины (т.е. другие протоколы, кроме асечного и киповского), то функционал Инфиума получается такой же, как и у просто КИПа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я з QIP не вихожу поки не викладуть новий білд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, я так думаю, що якби існувала версія Міранди з невеликим набором вже встановлених самих поширених плагінів (смайли, протокол аськи, скайпа, history++, ремайндер днів народження і т.д.), то міранда користувалася б набагато більшою популярністю.

http://miranda-planet.com/packs/

Причина популярності квіпа -- людська лінь :)

+ ламо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8080 - Ставте Идентификатор AIM

и буде шастя

Підключається але все рівно не показує списко контактів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня сейчас дома гип 8080, нормально работает, ничего в настройках не менял, пару раз выходил и снова подключался, для эксперимента; на работе вчера с ним же было как у всех :) , от чего это зависит - х.з...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина популярності квіпа - людська лінь :)

Більшість "чайників" просто заплутуються в величезному різномаїтті плагінів і віддають перевагу більш простим в настройці програмам.

А чому месенджер повинен бути складним, з мільйоном настройок, для ізбранних мегапрограмерів і т.д.?

Причина популярності квіпа - зручність, простота і доступність.

Поставив вчора асю 6.5 - фігня рідкісна. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня сейчас дома гип 8080, нормально работает, ничего в настройках не менял, пару раз выходил и снова подключался, для эксперимента; на работе вчера с ним же было как у всех :) , от чего это зависит - х.з...

Ага... з якоїсь спроби (часом з першої, часом - з четвертої) вдається підключитися квіпом. Але не завжди. Таке враження, що ICQ вирішили всіх заплутати - що, як видно, і вдалося, судячи з надмірної кількості порад по вирішенню проблеми :)

Ну добре, хочуть вони на всі компи поставити ICQ. А як тоді бути з "аськами" на Java, Symbian, WinMobile?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Andruha_gpz28

Ну аська стала фигнёю очень давно, примерно после выхода версии 2000 ;)

2SunSeth

А Миранда даже с тем плагином не пошла - вообще ни в какую не хочет соединяться... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, хочуть вони на всі компи поставити ICQ. А як тоді бути з "аськами" на Java, Symbian, WinMobile?

А можливо вони ведуть розробки таких самих клієнтів на Java, Symbian, WinMobile,як і їхня ICQ6 напічканих рекламою,і добіса незручних :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Andruha_gpz28

Ну аська стала фигнёю очень давно, примерно после выхода версии 2000 ;)

Согласен, но за неимением лучшего, придется юзать эту бестолковую аську. Интересно было бы посмотреть на ее разработчиков. Скорее всего, это какие-то гуманоиды инакомыслящие, если им именно такой интерфейс нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В qip8080 допомогло в настройках підключення змінити сервер на ibucp-vip-m.blue.aol.com. Після цього офлайн, онлайн, отримуєм повідомлення від 1. Закрив qip, запустив знову і ... нарешті появились люди в онлайні.

Ефективний метод, конект переконект, поки все кльово працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня мысль возникла - может взять ту аську (инсталляшку), вскрыть её и порезать всё ненужное, заодно и сменить интерфейс под себя? :)

Только если они каждую неделю протоколы менять будут - надоест быстро ковыряться в коде :)

за неимением лучшего, придется юзать эту бестолковую аську.

9022 работает ;)

Правда, пришлось помучатсья с подключением :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SunSeth

А Миранда даже с тем плагином не пошла - вообще ни в какую не хочет соединяться... :(

http://community.livejournal.com/ru_mirandaim/700738.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а Jimm хтось пробував "оживити"??? В мене зборка 0,6,0b - непаше....., знайшов 0.6.0859 - сцуко тож нічого!!!! :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мисля про перехід на жабер звучала? ну тоді озвучу.

клієнтів є купа - jajc, gajim

з українських серверів - jabber.kiev.ua jabber.com.ua . можна використовувати і jabber.org

є транспорти на аську, правда, якщо остання заява не фікція - то в топку аську. безкоштовно, без реклами, без щотижневої зміни протоколу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...