Перейти до змісту

ICQ не поддерживает используемую вами версию


Chill

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Тоже ОГО квіп непрацював а змінив сервер на ibucp-vip-m.blue.aol.com начало працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяли новий квіп на 23,00 потім перенесли ще на 15 хв...Але приколь в тому що квіпа сама запрацюваля :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доцільніше писати не URL, а IP адресу.

Той ж login.icq.com пінгується по різному з різних машин, та навіть з одної машини в різні проміжки часу получаються різні відповіді від DNS.

В мене на роботі QIP build 8080 спокійно працював, переконекчувався для проби кілька разів і все було нормально. В налаштуваннях прописана фіксована IP. Зараз здому licq не може з'єднатися. Пробував login.icq.com, ibucp-vip-m.blue.aol.com, login.oscar.aol.com. Якщо пінгувати ці адреси, то IP для них виходить одна - 64.12.200.89

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в настройки подключения загони например этот прокси

SOCKS5

75.134.59.161

порт 13195

через него точно работает, хотя стартует малость лениво

так переживешь до обновления QIP

все эти танцы с бубном в виде изменения ID на ICQ6 при этом не нужны

Працює без проблем qip8080

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы он ещё качался ;) (хотя качается...)

А старый 9020 работает, соединяется с таким же 9020. Вероятно, по джаббер-протоколу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б простий квіп обновили. Мені інфіум ні до чого, я крім аськіного протокола нічого не юзаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б простий квіп обновили. Мені інфіум ні до чого, я крім аськіного протокола нічого не юзаю.

Якщо чесно я також більш нічьо не використовую...але вже звик до інфіума...і мені став незвичним звичайний квіп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б простий квіп обновили. Мені інфіум ні до чого, я крім аськіного протокола нічого не юзаю.

Якщо чесно я також більш нічьо не використовую...але вже звик до інфіума...і мені став незвичним звичайний квіп...

звичайний на флешці можна переносити, він зручніший (а в інфіум не перенастроюється місце зберігання папки з профілем). а бо ж я погано його юзав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28a8asik

Привычный, непривычный... фигня всё это :)

Лучший ИМ-клиент - голое ядро Миранды, в котором даже смайлов нет ;)

звичайний на флешці можна переносити, він зручніший (а в інфіум не перенастроюється місце зберігання папки з профілем). а бо ж я погано його юзав...
Мне кажется, что второй вариант, хотя... надо пересмотреть, как он ставится ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28a8asik

Привычный, непривычный... фигня всё это :)

Лучший ИМ-клиент - голое ядро Миранды, в котором даже смайлов нет ;)

звичайний на флешці можна переносити, він зручніший (а в інфіум не перенастроюється місце зберігання папки з профілем). а бо ж я погано його юзав...
Мне кажется, что второй вариант, хотя... надо пересмотреть, как он ставится ;)

Точніше зручніший...ну як кажеться на свій "вкус и чвет"...і більшість історії в мене зберігається в інфіумі..і її постійно переношу..

2Altmer

якщо в інфіумі вибрати при установці шлях стандартний для збереження профіля в програм файлс,тоді його так само можна переносити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в інфіумі вибрати при установці шлях стандартний для збереження профіля в програм файлс,тоді його так само можна переносити... :)

Да вот что-то при установке новх версий я не наблюдаю, чтобы он спрашивал, где профиль хранить. А! Мысль! Надо, наверное, "чистую" установку делать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в інфіумі вибрати при установці шлях стандартний для збереження профіля в програм файлс,тоді його так само можна переносити... :)

А! Мысль! Надо, наверное, "чистую" установку делать :)

Саме воно :) Я таким шляхом і переношу історію і профіль з налаштуваннями...Просто копіюю папку Profiles в C:\Program Files\QIP Infium ,коли з*являється діалогове меню з вибором стандартного шляху профіля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б простий квіп обновили. Мені інфіум ні до чого, я крім аськіного протокола нічого не юзаю.

А мне вот Инфиум нравится тем, что он историю сообщений шифрует, а просто КИП - тупо ложит её в текстовые файлы (и читай кто хочет) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти не перезапускай, а недозапускай :)

Инфиум нравится тем, что он историю сообщений шифрует
maranda з history++ в цьому плані рулить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, я так думаю, що якби існувала версія Міранди з невеликим набором вже встановлених самих поширених плагінів (смайли, протокол аськи, скайпа, history++, ремайндер днів народження і т.д.), то міранда користувалася б набагато більшою популярністю. Причина популярності квіпа -- людська лінь :)

Більшість "чайників" просто заплутуються в величезному різномаїтті плагінів і віддають перевагу більш простим в настройці програмам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...