Перейти до змісту

Непоняв! це вже сеть тількі в межах дому?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли на початку було на одму мережу (весь 33-й) 50 юзерів, то всі й сиділи в одній мережі. З ростом популярності ДМ вперлись в маску підмережі, довелось ділити.

Зараз видно знову впирається. Це все говорить про популярність, і велику кількість бажаючих/підключених.

Ви думаєте, як порозмовляють тут 4-5 чоловік, чи втечуть до телекома/візора - щось зміниться? Провайдеру краще думати за перспективу підключити ще 10-20 клієнтів в будинку, ніж прислухатись до верещання 2-3-х (які й так завжди знайдуться).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам, простите, аськи для общения не хватает? ;)

а вільнеий обмін даними гігабайтами, голосові чати, ігри по сеті тобі це про щось говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n є ftp і є http - там машинки різні. Зовсім. kino.lutsk.ua - до вінтів Plum-a не має ніякого відношення. От уже обмінник ФТП - зовсім інше. і тих 15 гіг - це саме до kino.lutsk.ua - ізначально (Якщо я нічого не плутаю. хай поправлять, якщо я помиляюся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на початку було на одму мережу (весь 33-й) 50 юзерів, то всі й сиділи в одній мережі. З ростом популярності ДМ вперлись в маску підмережі, довелось ділити.

Зараз видно знову впирається. Це все говорить про популярність, і велику кількість бажаючих/підключених.

Ви думаєте, як порозмовляють тут 4-5 чоловік, чи втечуть до телекома/візора - щось зміниться? Провайдеру краще думати за перспективу підключити ще 10-20 клієнтів в будинку, ніж прислухатись до верещання 2-3-х (які й так завжди знайдуться).

мені взагалі глибоко по барабану шо там провайдеру, головне для нього набити кармани, на користувачі .... (нічо культурного не приходить в голову) .

Мені головне ціна і можливості які я отримую за ті гроші які я плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне для нього набити кармани, на користувачі ....

Ти ще банки згадай, і супермаркети... Це й так зрозуміло, з чого по твоєму вони зп платять працівникам і купують залізо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливать я туди нічого не збираюсь тому мені ftp нетреба. Я про впорядковані ресурли http, 15 гіг міського трафіку, прикалуєтесь?

Чому я задумав привязать до мережі обмінники провайдерів, бо думаю користувачам моєї мережі буде простіше скачати щось через прямі посилання з тих ресурсів чим розбиратись з р2р або шукати на рапідах і тому подібних. Але 15 гіг в місяць це несерйозно при тому що я можу в день викачати 80 гіг зі своїм інетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вільнеий обмін даними гігабайтами, голосові чати, ігри по сеті тобі це про щось говорить?

Говорит. А тебе не известны интернет-клиенты с голосовым чатом? ;) Игры... ггг... они меня крайне мало интересуют :D Мне есть, чем заняться, вместо того, чтобы по сетке на машинках ездить или с автоматами бегать ;) Кроме того это всегда через инет можно организовать :)

Реально жалеть можно только о невозможности обмениваться тяжёлыми файлами, ХДТВ-фильмами, например.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне для нього набити кармани, на користувачі ....

Ти ще банки згадай, і супермаркети... Це й так зрозуміло, з чого по твоєму вони зп платять працівникам і купують залізо?

а до чого тут це? Це і так ясно. В супермаркеті я наприклад отримую те за що заплатив.

Просто дерти такі гроші, це вже тупость, тут був + це ЛАН, а тепер ***.

Університет україна з радістю перейшов би з 512 анліміта фотакома на 4 мб/с, ціна одинакова в місяць, швидкість говорить сама за себе, але нажаль нема можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені взагалі глибоко по барабану шо там провайдеру, головне для нього набити кармани, на користувачі .... (нічо культурного не приходить в голову) .

Мені головне ціна і можливості які я отримую за ті гроші які я плачу.

з однієї сторои ни правий. А з іншої - ні.

Те що ти заплатив за те, щоб отримати послуги - все вірно. Але з іншої сторони - всі ці мережеві ресурси - подарунок. Їх могло б і не бути. жодних. Я про це писав не раз. І всім пояснювали працівники ДГ - що то подарунок.

Спробуйте знайти в договорі, що доступ до комп'ютерів в межах підмережі - оплачена послуга яку можна вимагати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48мю грн карман не особо на бъёш - а нервов помотают досточно

48 грн такого тарифа вже давно нема, якшо не в курсі, в остався тікі в тих хто ше його не міняв, на нього вже ніхто не підключає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48мю грн карман не особо на бъёш - а нервов помотают досточно

48 грн такого тарифа вже давно нема, якшо не в курсі, в остався тікі в тих хто ше його не міняв, на нього вже ніхто не підключає

хорошо, какой шас минимум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені взагалі глибоко по барабану шо там провайдеру, головне для нього набити кармани, на користувачі .... (нічо культурного не приходить в голову) .

Мені головне ціна і можливості які я отримую за ті гроші які я плачу.

з однієї сторои ни правий. А з іншої - ні.

Те що ти заплатив за те, щоб отримати послуги - все вірно. Але з іншої сторони - всі ці мережеві ресурси - подарунок. Їх могло б і не бути. жодних. Я про це писав не раз. І всім пояснювали працівники ДГ - що то подарунок.

Спробуйте знайти в договорі, що доступ до комп'ютерів в межах підмережі - оплачена послуга яку можна вимагати?

да , я знаю. але це був основний привід шоб мати іммено домашні мережі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да , я знаю. але це був основний привід шоб мати іммено домашні мережі...
- чекай щоб розрослася, або ад'юс амігос створювати власну мережу.

Tum@n - а створити свій обмінник? ;) 1-2 Тб - тобі вистачить на перших парах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
48мю грн карман не особо на бъёш - а нервов помотают досточно

48 грн такого тарифа вже давно нема, якшо не в курсі, в остався тікі в тих хто ше його не міняв, на нього вже ніхто не підключає

хорошо, какой шас минимум?

64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n - а створити свій обмінник? ;) 1-2 Тб - тобі вистачить на перших парах. :)

У мене немає часу за ним слідкувати і постійно оновлювати, у мене є можливість оплачувати доступ до інших більших обмінників тому сенсу у створені власного я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от! халепа якшо то все подарункі! хмм! а як тоді як в рекламці 2005 года(реклама ДМ) було описано шо там ігрові баталі! і ше всякої заманчівої белеберди! да це був розумний хід заманювання клієнтів! ну вот поюзали трохі цей інет все шо можна повідключали(всі подарункі) а зараз як

будуть вони заманювать клієнтів? якби мені (півтора року назад) сказали шо сеть буде в межах підїзда то я б вибрави ОГО ілі на крайній випадок Візор! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
от! халепа якшо то все подарункі! хмм! а як тоді як в рекламці 2005 года(рекладам ДМ) було описано шо там ігрві баталі! і ше всякої заманчівої белеберди! да це був розумний хід заманювання клієнтів! ну вот поюзали трохі цей інет все шо можна повідключали(всі подарункі) а зараз як

будуть вони заманювать клієнтів? якби мені (півтора року назад) сказали шо сеть буде в межах підїзда то я б вибрави ОГО ілі на крайній випадок Візор! :angry:

Тебе хтось тримає? Вперед із піснею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от! халепа якшо то все подарункі! хмм! а як тоді як в рекламці 2005 года(реклама ДМ) було описано шо там ігрові баталі! і ше всякої заманчівої белеберди! да це був розумний хід заманювання клієнтів! ну вот поюзали трохі цей інет все шо можна повідключали(всі подарункі) а зараз як

будуть вони заманювать клієнтів? якби мені (півтора року назад) сказали шо сеть буде в межах підїзда то я б вибрави ОГО ілі на крайній випадок Візор! :angry:

гм..я звісно не в захваті від того що закрили доступ, але рекломкО то не аргумент :D реклама на то і є реклама, всілякими методами розрулити товар, а от договір то інше, фактично усьо, забулись про різні чати стронгі і тд, нема вже, імхо і не буде, а кіпіш зараз на форум робить без користі, от так <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy Як тобі ще пояснити??

В тебе припустимо будинок 9 поверхів де є 4під'їзди по 4 квартири. Уявімо, що в кожну з них потрібно завести мережу рахуємо: 9х4=36 квартир 36х4=144 - це половина із того, що і в підмережі. А коли підключено 2-3 будинки. і люди ще хочуть підключитися. Як бути?

Розділити мережу. Якщо ти ніколи не клав дротів, не будував мереж - ти цього не зрозумієш.. Юзав сітку де 5-6 мережевих груп? І коли виділені для групи ІР закінчуються Що робити? Так ото ж.

Послуг тебе не позбавили? - не позбавили.

Доступ до обмінника і сховища не закрили? -не закрили

Послуги згідно договору надаються в повному об'ємі? - в повному ..

То будь ласкавий - не кіпішуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh:

слухай а хіба всі квартири є юзерами в домі? шо і бабкі-старушкі які маєйже є на кожному поверсі тож користуютсья Дм?:))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм..я звісно не в захваті від того що закрили доступ, але рекломкО то не аргумент :D реклама на то і є реклама, всілякими методами розрулити товар, а от договір то інше, фактично усьо, забулись про різні чати стронгі і тд, нема вже, імхо і не буде, а кіпіш зараз на форум робить без користі, от так <_<

ех... минули чудові часи коли в мене цілими днями були запущені сервера комфорта і строга, коли майже після кожної грози я йшов за новою сетевою карточкою ... ех ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

То все фігня, є договір в якому обумовлені всі права та обов'язки. Читаємо про райони, будинки, під'їзди і припиняємо флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy я не зможу тобі пояснити.. будинок - це алегорія. Візьми 33-й квартал - там виділили 255 ір адрес на 10 будинків. І в тих же будинках ще 150 людей виявили бажання підключитися..

безнадійно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...