Перейти до змісту

Непоняв! це вже сеть тількі в межах дому?


Рекомендовані повідомлення

Включаю комп захожу в вайперс чат а там замість постійних 15-16 чоловік тількі 2! ! !

Я незнаю бо не цікавлюсь новинами! якшо це просто якась неполадка чі тимчасові незручності то хай вже!

А якщо ні то .... ОГО буде преведствувати ще одного юзера! Бо з такім успіхом я сам можу в свому домі замутити сеть!

Головною причиною підключення до ДМ було те що велика кількість юзерів в мережі!

Що далі введуть може плату за трафік даних в мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Фтопку. У мну на мережу іде інет від Укртелекому, скоро планую підключити паралельно візор, але тільки щоб користувачі могли юзати їх обмінник, 24 грн в місяць це таке...

І чось подумав, що було б непогано ще ФКшний привязать, позвонив а мені дефачка каже - у нас анліма на обмінник немає. :D

Наскільки знаю то фотакомвський ресурс більш впорядкований тому був би непроти платить скажем гривень 50 в місяць за анлім доступ до ресурсів

Мені вприцнипі і візор не треба, у мну торренти, а вот користувачі не розуміють іншого способу шось скачати крім дірект лінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тик заново зарегався на форумі бачу мене можуть знов забанити...

Я з датагроба фігею, я був сервером комфорта і стронг дс, захожу зранку пусто сканую мережу а там *уй.

Задовбали блін, вже раз розділили 10,33 на 2 мережі, пережили, но такої наглості вже не ожинав...

До нащо тоді домашні мережі взагалі?????

Думаю про альтернатуву датагрупи, по скікі він напевно єдиний провайдер якій не скінив ціну на інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

г!! а якшо буде вже так погано то согласую ше з пару человечками з нашого дома! куплю собі пакет но ліміт (10мб ОГО ) якшо вона така є !

поділю між 5да навіть якшо і 10 чел набереться то всерівно поділю! і будем мати но ліміт))) і сеть! і БАЙ БАЙ скажем всі дружненько ДМ)))

:D :D ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

г!! а якшо буде вже так погано то согласую ше з пару человечками з нашого дома! куплю собі пакет но ліміт (10мб ОГО ) якшо вона така є !

поділю між 5да навіть якшо і 10 чел набереться то всерівно поділю! і будем мати но ліміт))) і сеть! і БАЙ БАЙ скажем всі дружненько ДМ)))

:D :D ;)

в тебе якій будинок? ідею підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якшо ше набереться такіх як я (в МЕЖАХ двору) "провайдерів" то замутим ше з ними! і буде по ДМ! як раньше жили? в мене наприклад пів двору мають друг між другом сеть! Мали, до появи ДМ ! но зараз вернемось чуствую назад!))

Соборності 30!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза... Трафік, який біжить по дротам, перетирає їх і Датагрупу часто приходиться міняти кабелі, а це недешево!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза... Трафік, який біжить по дротам, перетирає їх і Датагрупу часто приходиться міняти кабелі, а це недешево!

:smile-zachot: полюбом ))))

зара бачу шо основна частина які зара переглядають цю тему це бивші (благадаря нашому "горячо любімому" профайдеру) комфортовців 10.42

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy FENIX Ну ви гоните..

Я потім буду читати ваші пости типу :"*дари вкрали наш кабель..." " блін довбана гроза все згоріло н*х.." і т.д.

Таких "мереж" - вже було десятки на 33-му і 40-му..

Хоча - ваше право.. вперед на ОГО ! (доречі в них є тариф до 8Мбіт, при умові доброї лінії..)

Щодо Датагрупа. - то є ще таке поняття, як "технічно роботи" , "прокладання оптики". "додавання нового мережевого сегменту" . "підключення нової магістралі..".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо близько будинкі з прямою зоною видимості є така штука як вайфай, канешно дорого але "таке житте" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм! якшо ДМ прокладе оптикку то мені кажеться на перехід на оптику прийдеться заплатити не малу копієчку! За такій перехід!

а ділить сеть до такого.... то вибачайте!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ділить сеть до такого.... то вибачайте!!

то деж вони пропустять, що по мережі переганяються 100-ні Гб за день, а з того ъм нычо, жаба задавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм! якшо ДМ прокладе оптикку то мені кажеться на перехід на оптику прийдеться заплатити не малу копієчку! За такій перехід!

а ділить сеть до такого.... то вибачайте!!

Оптика прводиться як центральна магістраль, на місце витої пари, І користувачі цього майже не відчувають.

РОзділення мережі необхідне при великій кількості користувачів (закінчилися вільні ір в підмережі). А кількість то росте..

тому - все нормально. Терпи.

а може трапилася така фігня???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може трапилася така фігня???

від такого не застрахований ніхто і ніде ) хай би ще якось розділили сєть, але ТАК це вже сорі перебор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм! якшо ДМ прокладе оптикку то мені кажеться на перехід на оптику прийдеться заплатити не малу копієчку! За такій перехід!

а ділить сеть до такого.... то вибачайте!!

Оптика прводиться як центральна магістраль, на місце витої пари, І користувачі цього майже не відчувають.

РОзділення мережі необхідне при великій кількості користувачів (закінчилися вільні ір в підмережі). А кількість то росте..

тому - все нормально. Терпи.

а може трапилася така фігня???

я звонив на 780003 сказали шо "нова політика" і ми можем бачити тікі 1 будинок, але на справді це п***** , вже нашли 3 будинка які об'єднані всерівно, але я не скажу, а то малолі шо в них на умі :)

Якшо ІР кінчились ( а сканери показували шо вже наближалось число до такого, то можна розділити на ше одну підмережу. поперше, але навіть якшо так, ІР ж в нас остались ті що були!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

девачка полностью права, с анлимом_за_50_грн - ГО! ГО! ГО! на Визор

Якшо ти думаєш шо той ресурс вартий більшого то дуже помиляєшся, я кажу за щомісячну плату... датагруп і візор один фіг шо там шо там швидкість доступу до обмінника ділиться на всіх, візор попри погану репутацію ставить більш адекватну ціну, колись памятаю адміни фк говорили що мол обмінник утримується за рахунко адмінів і користувачі на вінти скидались, Plum памятаю дарував один чи 2 вінта... не думаю шо адміни сильно б витрачались на те утримання, він же стоїть не у них дома і споживає не їх енергію, та і за канали підлючені до сервака платить їм не доводиться, та впринципі які там канали, в свіч воткнутий та і все, на залізо вроді як теж скидались, значить 15 гіг в місяць ця подяка чи лояльне ставлення до юзерів :)

не інет дг не візора мені нафік не треба :)

HelloBoy шось таке плетеш.. ОГО 10 мбіт.. копієчку за оптику.. RTFM!

формулювання 'Домашні мережі' з часом набуде значення мережі тільки в межаш твого дому (квартири) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звонив на 780003 сказали шо "нова політика" і ми можем бачити тікі 1 будинок, але на справді це п***** , вже нашли 3 будинка які об'єднані всерівно, але я не скажу, а то малолі шо в них на умі :)

Якшо ІР кінчились ( а сканери показували шо вже наближалось число до такого, то можна розділити на ше одну підмережу. поперше, але навіть якшо так, ІР ж в нас остались ті що були!

от за це й кажу, треба було ділити мережу, просто комусь набридло шо в сєті ходило багато інфи, от і прикрили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже незнаю! Чім більше часу юзаю ДМ тим менше остається позитивних думок! як раніше тількі підключівся оох! 33 В ОДНІЙ СЕТІ БУВ !

ЦІЛИЙ 33! оце життя такі балталі... а зараз 1 ПАДЄЗД! в сеті! 3 чела он лайн в вайпері! ""КРУТО! ""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...