Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Насколько я помню, уже даже в Висте, написав cmd в меню "Пуск", можно вызвать "чёрное окно" :)

В ХР також. ;)

а по сімці , хто як бореться з драйверами на звукові  карти серії Creativ SB Live ? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
а по сімці , хто як бореться з драйверами на звукові карти серії Creativ SB Live ?

Бачив Тут обговорювали драйвера то писали шо в деякіх на 7 запустилися без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по сімці , хто як бореться з драйверами на звукові карти серії Creativ SB Live ?

Бачив Тут обговорювали драйвера то писали шо в деякіх на 7 запустилися без проблем.

я маю дві такі карточки , танці з бубном продовжуються вже дві неділі , пока тільки добився ,що хоть семірка не вивалюється в синьку , страшено спотвореного звуку.а диск я маю орігінальний ,з вітди нічого не ставиться .

 з торента  ;)

Год создания диска - 2004. Работает под ОС от Win 98 до WinXP. Со всеми другими осями - как дрова лягут. Если не лягут, то 2 варианта:

1. Меняем ось.

2. Меняем карту.

= = !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі вагався писати сюди чи в інший розділ, але так як це стосується Windows 7 напишу сюди. Якшо нетрудно то прошу викласти список програм які стабільно працюють на сімці, а також які категорично невстановлюються, або взагалі знищують вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих шо я собі ставив, то вже ВСІ коректно працюють... Хіба шо знайдеш шось настільки специфічне і то вінда ругнеться, шо воно не сумісне і не поставить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того всього, що я ставив запустилися всі. Ти краще напиши список програм які ти плануєш використовувати, так буде простіше вказати працює вона чи ні чим робити список того, що без проблем працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі вагався писати сюди чи в інший розділ, але так як це стосується Windows 7 напишу сюди. Якшо нетрудно то прошу викласти список програм які стабільно працюють на сімці, а також які категорично невстановлюються, або взагалі знищують вінду.

як що цікавлять специфічні програми , не запустився Lotus - Notes v 6,5, зовсім не стартував, а версия 5 стала нормально , ну драйвера на звук SВ Live , не можна поставити , а так всі програми які ставив , працюють , на радміна , щось трохи поматюкалось , але стало і працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто установив буб версію 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_ru-ru_OEM_Ultimate-GRMCULFREO_RU_DVD-ZUKO і після установкі таких програм як неро 7 , кодеків, алкоголю 120,офіса2003, тотала, антівуруса аваса, і ше деякіх дрібних програм комп я виключив, а коли попробував запустити то він не стартанув сказав шо тіпа немає якихось загрузочних файлів.:( Вот я подумав шо можливо якась із програм і загнула його. Вчора переустановив все з нуля покішо все ок, але всіх програм ше неставив.Рішив поцікавитись нащод працездатності програм під 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може бути від алкоголя, принаймні спочатку вісту він вбивав, то можливо і на сімку така ж проблемка перейшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі Алкоголя нормлаьного не знайшов. Тобто є стабільна версія під сімку, але вона тріальна і ключика нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене алкоголь вбивав сімку і вісту вбивав ............ користуюсь деймон тулсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifCorel WinDVD 2010 обзавелся поддержкой Windows 7

Компания Corel выпустила новую версию популярного приложения WinDVD с полноценной поддержкой Windows 7 и, в частности, технологии multi-touch. Согласно информации от Corel, WinDVD 2010 также обеспечивает поддержку списков переходов и новой панели задач.
Тем не менее, Corel WinDVD хорошо "сыграется" не только с Windows 7, но также и с Windows XP и Windows Vista. WinDVD способен воспроизводить Blu-Ray фильмы в качестве 1080p. В Corel обещают, что видео в формате AVCHD и SD принесет восхитительные впечатления от просмотра, благодаря технологии масштабирования традиционных DVD.

"WinDVD, со своими 200 миллионами проданных копий, признан лучшим в отрасли программного обеспечения для воспроизведения DVD и Blu-Ray, а с выходом последней версией мы хотели добавить приложению новые возможности" - говорит Ник Дэвис (Nick Davies), вице-президент Corel по управлению продуктами и маркетингу.

Corel WinDVD Pro 2010 будет продаваться по цене от $99,99, тогда как стандартная версия WinDVD 2010 обойдется всего в $49.99, хотя в ней нет поддержки Blu-Ray. Corel предлагает локализованные версии WinDVD Pro 2010, переведенные на английский, традиционный китайский, голландский, французский, немецкий, итальянский, польский и испанский и также стремится обеспечить розничную торговлю во всем мире английских, китайских традиционных и немецких локализаций к концу сентября.

"Каждое изменение в WinDVD Pro 2010 вносилось с целью предоставить еще более богатые возможности просмотра фильмов на компьютере. Благодаря этим изменениям улучшилась динамика, детали и спецэффекты стали четче, а пользователи теперь могут получить полный доступ к интерактивному контенту. И все это доступно посредством легкого и простого в использовании интерфейса, который поддерживает Windows 7 и Windows Touch, добавил Дэвис.

Ниже приведены поддерживаемые WinDVD 2010 форматы и кодеки:
• Поддержка форматов: BD-ROM (BonusView, BD-Live), BD-R/BD-RE, AVCREC, AVCHD™, MPEG2 PS / TS, Windows Media, QuickTime
• Видео кодеки: MPEG2, VC1, MPEG-4/AVC (H.264)
• Поддержка формата аудио: Dolby Digital / Dolby Digital Plus / Dolby TrueHD, DTS / DTS-HD Master Audio.

СКАЧАТИ МОЖНА звідси
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив знайомим сімку і тепер потрібно поставити кучу прог та антивіря. Допоможіть порадою, що саме поставити? Потрібно такі параметри: Інтернету не має (оновлюватись не буде) тому потрібно щоб ловив усе :D

Не перевантажений професійними термінами (користувачі - особи жіночогої статі). ;)

Безкоштовний без усіляких тріалів. Щоб згодом мені не морочили голову кодами.

Тому ламаю голову якого антивіруса їм поставити. І був би дуже вдячний за посилання на антивір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антивірус http://www.free-av.com/

а це той самий антивірус http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=176700, трошки краща версія, російський інтерфейс і ключ до 2017 року. А в зв'язку з тим, що жити нам всім залишилось пару років (до 2012), то ліцензії вистачить до кінця життя :D:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте будь-ласка на ЛМ win7 build 7600 (RTM) x86, бажано російську версію. Саме х86, бо х64 в мене є, але потрібно знайомому на ноут поставити, не хочу туди ставити х64. Дякую.

а, коректно працююча таблетка від жадібності також не завадить.

Також приєднуюсь до прохання :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте будь-ласка на ЛМ win7 build 7600 (RTM) x86, бажано російську версію. Саме х86, бо х64 в мене є, але потрібно знайомому на ноут поставити, не хочу туди ставити х64. Дякую.

а, коректно працююча таблетка від жадібності також не завадить.

Також приєднуюсь до прохання :huh:

потерпіть ще 3 тижні і вийде фінальна версія - не треба буде заново всі проги ставити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я не розумію смисл ставити фіналку, якщо 7600 абсолютно дієздатна, жодних глюків і підвисань, і взагалі МЕГО :P І ще й невідомо, коли ту фіналку поламають чи ключ свиснуть... :huh:

пс: я колись просив залити 7600, коли ще в мене була 7100, то Plum сказав приблизно те саме, що й ти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

білд 7600.16385 і є фінальним (RTM). Але слід звертати увагу на цифри після крапки, бо було кілька збірок 7600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо білд 7600.16385 є фінальним, то що ж мелкомягкі там дописують цей весь час? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ОЕМ партнерів вже не дописують. Так було і з Вістою, пам'ятаєш?

Тобто можна його сміливо ставити на домашню машинку і не чекати місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто можна його сміливо ставити на домашню машинку і не чекати місяць?

абсолютно точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...