Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

там де в англійській тильда а в російській ё

Супер! Теж не знав,буду користуватись.

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
там де в англійській тильда а в російській ё

Аааааа, точно :) Бывает, что печатаю по-русски на украинской раскладке - и он вылазит. Только задуматься, почему он там обычно времени не хватает :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймі ,принцип роботи у них має бути такий же.

:0004:

Супер! Теж не знав,буду користуватись.

:0004:

Не кури так багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп! Шось я не зрозумів..

В севені на укр. розкладці є апостроф? підскажіть де...

На ё не працює видає ё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є. Потрібна українська розширена.(йо без шіфта -апостроф, із ним-значок гривні(₴)

А у звичайній Українська в мене теж (йо)..

post-2669-1254860074.png

Це в панелі керування .. 

у вікні натискати Додати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна допомога!

Поставив він7, користуюсь 4й день, не можу розлочити.

Виступає, типу "ваша версия не прошла проверка на подлиность"

він7 Проффесиональная

спробував унлокер, що лежить на ФТП, не знаю як скористуватися.

Спробуй ще цей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось знає в яких файлах в ВІНДОВС прописані фрази на початку завантаження компа ("Загрузка Windows", "Добро пожаловать" і т.п.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаннячко виникло - як Delphi 7 та Delphi 10 Lite + firebird 2.1 дружать з сімкою? Може хтось пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаннячко виникло - як Delphi 7 та Delphi 10 Lite + firebird 2.1 дружать з сімкою? Може хтось пробував?

здається на 7047 білді ставив Делфі 7, працювало норм (тиждень, потім змінив вінду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз на Він 7 стоїть Delphi 2009 + Firebird 2.1 x64

Все чудово працює, але прийшлось парочку патчиків написать, бо були трабли з компонентами вкладки Dialog

Ну і ше один нюанс - стандартні компоненти доступу до БД в Delphi 2009 не вміють коректно працювати з Firebird, але завжди є Фіби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив дану ОС, виникла дивна проблема: час від часу, особливо коли нагружаю канал інтернету, доступ в інет - вилітає, пише просто доступ только к сети, через 3 сек проходить, і так далі... Що за дивний трабл?..

По-друге: чому ця вінда так сильно нагружає ПК? Чи це тільки в мене, граючись в яку-небуть саму просту 3Д-іграшку, одне ядро зашкалюється щ переривами на 100% інше чуть не шкалить, це нормально?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив дану ОС, виникла дивна проблема: час від часу, особливо коли нагружаю канал інтернету, доступ в інет - вилітає, пише просто доступ только к сети, через 3 сек проходить, і так далі... Що за дивний трабл?..

По-друге: чому ця вінда так сильно нагружає ПК? Чи це тільки в мене, граючись в яку-небуть саму просту 3Д-іграшку, одне ядро зашкалюється щ переривами на 100% інше чуть не шкалить, це нормально?..

пкм по процесу в диспетчері задач/встановити відповідність... це якщо я правильно зрозумів твою проблему :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора поставив собі Windows 7 Ultimate x86 Russian! Виникла проблемка з тюнером AVerMedia TV Studio 305, танці з бубном дуже довго продовжувались, але так і ні до чого не привели! Ніяк не вдається нормально встановити драйвер, він вроді і встановлюється, але в диспетчері пристроїв тюнер все одно не відображається! На форумі авермедії вроді пишуть що все працює!

Допоможіть, може в когось була аналогічна проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 509 авермедія. Качав нову авертв з драйверами - поставилась без проблем.

ЗИ. Тільки що глянув - для твоєї нової версії немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 509 авермедія. Качав нову авертв з драйверами - поставилась без проблем.

ЗИ. Тільки що глянув - для твоєї нової версії немає :(

По ідеї дрова від 507 і 509 мають ставати на 305 і 307, але шось не виходить :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в інших працює режим гібернації? Вчора спробував на свому робочому компі, як результат - комп з нього не вийшов. Прийшлося резетнути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в інших працює режим гібернації? Вчора спробував на свому робочому компі, як результат - комп з нього не вийшов. Прийшлося резетнути...

у мну 50% на 50%, часом виходить з клінічного сну (іноді дико тормозить комп якщо удачно) а іноді просто сам ребутається і дає можливість вибору удалити файл гібернації і продовжити загрузку в нормальному режимі чи спробувати знову піднятись без перегрузки... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні переплутав кнопку алт з віндовз і побачив прикольну особливість - завши кнопки Windows+Tab, можна переключати вікна в 3д режимі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вирішив таки поставити )) Білд 7600.

Делфі 7+сьюїпак + Фаєрбірд 2,1, ІБ-Експерт стали без проблем

1С 7.7. - стала, бази матюжилась на кодову сторінку, вилічилось зміною кодової сторінку на "текущую системную установку".

Опера, Бат, Кип, Скайп, UTorrent 1.8. без проблем

Герої 3, Квака 3 - норм, тільки у випадку з квакою і грою по нету брандмауер тра налаштовувати.

Перші враження - навіть з аєро працює швидше, ніж хрюшка, яка півтора роки не переставлялась )))

З.І. Що не вдуплив - Коли натискаєш "Пуск -Все программы " - список прог відображається в списку над кнопкою Пуск, з єдиним скрулбаром, без розгортаючихся підменюшок - це така фіча, чи можна налаштувати? Бо в мене прог в меню ой як багато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...