Перейти до змісту

Шлюб: розрахунок чи все ж таки лямур?


Zheny@

Ваші думки стосовно.  

14 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Дарма ти так..

От я за свої 8 років подружнього життя, можу сказати:

перші роки ми насолоджувалися одне одним і ніби була любов..

потім з'явилися перші негаразди, сварки та крики..

потім з'явилися діти (дитина) це нас трошки примирило, АЛе

з'явилися нові проблеми типу : ти такий батько а ти така мати...

Згодом ми стали не такі цікаві одне одному як колись.

Зате з віком приходить ДОСВІД. Ми навчилися пробачати/закривати очі/звикли до звичок, що неможливо змінити.. тощо..

Впевнений, що той хто у шлюбі більше п'яти років скаже приблизно теж саме..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є і інший поворот подій. Приблизно такий : спочатку любов, яка поступово переходить в звичку, початок конфліктів, стають нецікавими один одному, з"являються побутові проблеми, з'являються діти, заради яких хотілось би зберегти сім'ю і тягнуть обоє лямку, псуючи життя один одному. Боляче дивитись на сім'ї, які розпучаються через 20 років спільного життя. Коли розуміють, що жили "не з тими" стільки років, а життя , воно не чекає :( Отже, якщо є недоліки в партнері, на які ти просто не можеш закрити очі, то і не варто ( моє ІМХО)

Але однозначно спочатку була любов... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тому і кажу, поки нема в мене тої бази досвіду який вам потрібен для дискусії. Але я сумніваюся що щось зміниться за 5 років так кардинально в моєму сприйнятті оточуючого світу ) Я важко йшов по життю в психологічному плані і потратив 5 років на самовдосконалення і дослідження людської поведінки обох статей і думаю що чогось грандіозного мені більше не відкриється. Я просто з тих людей які можуть бачити що може бути і сміливо іду робити ті помилки чи ті хороші речі. НЕ люблю обходити граблі. Мені самий кайф в них попадати, бо якщо вчитись на чужих помилках то якраз бази досвіду не буде і якщо все ж наступиш на тіграблі які обійшов колись, то буде в рази больніше в них попадати. Перевірено особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна дискусія між досвідом і молодістю, приємно почитати :)

NORBY, за 5 років, може і некардинально, але зміниться.

Зруйнувати легше, ніж роками будувати. Згадую свою категоричність 10 років тому і щирі посмішки подруг, що були старші за мене на 10 років ;)

Я не кажу, що життя зламає твоє, здавалося б, усталене сприйняття, але те, що воно зміниться, то це точно.

Буде новий досвід - вміння зрозуміти позицію твоєї половинки, зглажувати гострі кути, та і фактори, про які каже Женя, теж прийдеться враховувати. І все задля збереження головного!

P.S. Але ми відходимо від теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація банально-легендарно-класична.

Вона із сім'ї із достатком, але не надто багатої. Він - такий собі менш ніж середнячок - обоє "кохають" одне одного. (скажімо - між ними є певні почуття та симпатія.)

Питання - хто буде за шлюб, хто проти?

Друга ситуація: вона дівчинка провінціна (дуже провінційна), достаток для неї маловідомий. Він доволі забезпечений і в міру розбещений. Одружитися ... ?

Хто хоче, а кому немає куди спішити?

Обидві ситуації видумані і НЕ взяті із реальних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо вважаю що це фігня і кількість досвіду не грає ніякої ролі.

ну-ну.. послухаю я тебе через років так 5.

Коли ти вже будеш "умудрённый опытом". Ти за тих 5 років навчишся закривати очі на те, на що не закривав раніше. Навчишся пробачати те, чого раніше пробачити не міг. Рівно так само як і твоя половинка. Якщо ви все ще будете половинками.

І тоді ти скажеш мені чи це любов чи все ж таки розрахунок.. Хто що розраховував??

Женя +100!

В чем в чем, а в вопросах по поводу дел семейных с Женей лучше не спорить. :) В свое время мы с ним разлагольствовали по этому поводу, и теперь начинаю понимать, что практически все, что он мне говорил на счет отношений и пр. - истинная правда. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дяку, звичайно ж, але не варто так перебільшувати.. Прямо зробили з мене Бенджаміна Спока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ви мене назвете прагматиком, але я схиляюсь до думки, що будь-який шлюб, це розрахунок.

І не обов"язково задля матеріальних статків, хоч і такий факт присутній. Хтось шукає половинку для продовження роду, хтось гарного господаря чи господиню, бо хоче домашнього затишку, хтось покірного партнера, а хтось навпаки, хтось стабільності...

А коли сильна сліпа любов, то і тоді людина розраховує на те, що об"єкт її любові буде саме з ним (нею) і шукає закріплення таких стосунків через шлюб.

В народі кажуть: вдалий шлюб - це рай на землі, а ще - лотерея, в якій розігрується все життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не. все-таки бывают и порывы бурной страсти... :)

а так, конечно, расчет есть во всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Згідна з laska)))

Все таки, я вийшла заміж по любві, але якби мій хлопець не мав якостей які я вважаю важливими, то, певно, не ризикнула б пов’язати з ним своє життя))).

Любов допомагає пережити певні трудності та смейні негаразди, але якщо людина не має моральних якостей: не вміє поступатися, прощати, жаліти, допомагати, то жити з нею буде важко...

Любов - це не просто слова, це сукупність розуміння, доброти і бажання трудитися для щастя іншого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одружуючись в пік закоханості, ніхто не помічає недоліків, звичок, які пізніше дратують, не звертають увагу на інтелектуальну різницю, виховання, традиції в сім’ї батьків і т.п. Коли через кілька років ті рожеві окуляри спадають, часто виявляється, що краса - не головне, її вже ніхто не бачить, а людина, яка поряд, - зовсім чужа. Такі шлюби приречені.

Зі свого досвіду можу сказати - почекайте, поки ви перестанете ідеалізувати кохану людину; найкраще пожити разом рік-два, притертись, поскандалити, звикнути до регулярного сексу ;), відвикнути від повної свободи; поділіться планами і мріями (можливо, вони кардинально різняться). А далі вже тверезо робіть вибір - одружуватись, чи прості-прощай.

Да, шлюб - це розрахунок. Але це поняття не обмежується примітивним "заміж за олігарха". Це, скоріше, свідомий крок в більш-менш прогнозоване майбутнє, а не в прірву вниз головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"заміж за олігарха". Це, скоріше, свідомий крок в більш-менш прогнозоване майбутнє

прогнозоване - це точно!

Прогноз тим хто збирається заміж за таких:

І сказав Він " Ти що, *ука, забула хто *бе і кормить?" і закрила вона свого рота розпусного, ібо не гоже чоловіку перечити у словах та діяніях його. !

Діянія заключаються і в *лядстві теж, проміж роботи, що приносить дохід, та пиво щовечора із друзями, і не тільки.

Ласкаво просимо до золотої клітки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот думаю что жениться после года-другого

совместной жизни это в общем тоже не гарантия

долгой и стабильной семьи.

Однако намного получше полугода

влюбленного-супружества и "ты хто ?".

В идеале конечно правильно долго и красиво

ухаживать, писать стихи, дарить цветы, петь серенады

(однако не спать вместе). и через те же года два уже

женицо. но в современном мире другие скорости.

так что адептов третьего подхода наберецо едва ли 5 процентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут буратіно?

комплекс буратино это такая новомодная фенька богатых

и бедных, подозревающих что половина с ними по расчету.

бедные при этом паряцо что не оправдали надежд :)

принимает самые неожиданные формы. лечицо, как и любые

комплексы пробегом на дальние дистанции, вскопкой огорода,

суровым походом в баню с веником.

бывает принимает хронические формы в отсутствие

своевременного лечения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а.. ти про "багатенького" буратіно...

Я думав про "бесполого" :)..

Ні я ні тим ні тим синдромом не страждаю.

Просто від деяких подруг бридко слухати про "приниження їхньої жіночої гідності" - а де ти раніше була? Ніби не знала очевидного..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В идеале конечно правильно долго и красиво

ухаживать, писать стихи, дарить цветы, петь серенады

(однако не спать вместе). и через те же года два уже

женицо. но в современном мире другие скорости.

так что адептов третьего подхода наберецо едва ли 5 процентов.

Ты это про SergScorpion-a? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa - годі Бо(у)янити :)

там не любов і не розрахунок - там тупо Садо-мазо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бороться с феминизмом глупо. его надо просто банально использовать :)

:lol: спалився!!! і спалив всю контору ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...