Перейти до змісту

Джеймс Бонд 007: Квант милосердия / James Bond 007: Quantum of Solace DVDRip


D@ve

Рекомендовані повідомлення

IMG81-1229781307.jpg

Год выпуска: 2008

Страна: США / Великобритания, Metro-Goldwyn-Mayer

Жанр: боевик, триллер, приключения

Продолжительность: 01:41:33

Перевод: Профессиональный (полное дублирование)

Режиссер: Марк Форстер

В ролях: Дэниэл Крэйг, Ольга Куриленко, Матье Амальрик, Джуди Денч, Джанкарло Джаннини, Джемма Артертон, Джеффри Райт, Дэвид Харбор, Джеспер Кристенсен, Анатоль ТаубманОписание: После предательства Веспер, агент 007 борется с желанием превратить последнее задание в личную вендетту. В поисках истины, Бонд и М допрашивают Мистера Уайта, от которого узнают, что шантажировавшая Веспер Организация намного сложнее и опаснее, чем можно было подумать. Судмедэксперты Mi6 устанавливают связь Веспер с анонимным банковским счётом на Гаити. Там Бонд случайно знакомится с боевой девушкой Камиллой, которая тоже жаждет мести. Через Камиллу Бонд выходит на Доминика Грина, жестокого бизнесмена и не последнего человека в Организации. Побывав в Австрии, Италии и Южной Америке, Бонд узнает о совместном заговоре Грина и генерала Медрано с целью установления контроля над мировыми запасами нефти. Используя возможности Организации и верных ему людей в ЦРУ и британской разведке, Грин обещает генералу свергнуть существующий режим в вымышленной латиноамериканской стране, в обмен на, казалось бы, пустынный участок земли. Бонд прибегает к помощи старых друзей, чтобы установить истину. Чем ближе к установлению личности человека, толкнувшего Веспер на предательство, тем сложнее Бонду быть на шаг впереди ЦРУ, террористов и даже М, чтобы раскрыть злодейский план Грина и остановить его Организацию.

IMDB Rating: 7.1/10 (51,724 votes)

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: AC3

Видео: Video: Xvid 704x288 25.00fps 1530Kbps

Аудио: Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps укр

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps рос

icon_plus_1.gifСкріни...
post-81-1229781466.png post-81-1229781440.png post-81-1229781482.png post-81-1229781508.png post-81-1229781530.png
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На їхньому трекері я не зареєстрований. Але можу викачати, бо маю доступ до преміум-лінків з ХТТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хтось викласти торрент-файлик?

Quantum.of.Solace._2008_.UKR.DVDRip.avi.zip

Я почекаю BRRip.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVD-Rip. Навіть вже DVD5 зустрів.

Video: Xvid 704x288 25.00fps 1530Kbps [Video 0]

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps [Audio 1]

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps [Audio 2]

post-118-1229793981.jpg

post-118-1229793999.jpg

post-118-1229794030.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6/10

Як на мене, фільм зовсім невартий вкладених грошей.

Скучний, сюжет так собі, і вже майже зовсім відсутній колишній бондіадівський шарм

Впринципі, один раз глянути можна, якщо зовсім не матимите чим зайнятись. Але якщо ще тільки думаєте скачувати, то краще лишній раз загляньте в обмінник, можливо там

завалялося щось більш варте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оцінок ставити не буду, але скажу, що ця серія про Бонда слабша за попередню. основний мінус - надто багато екшену, хоча він і дуже вражаючий (особливо сцена погоні на початку), та все ж перебор явний. звідси ще один недолік - слабка драматична складова, мало діалогів. до того ж настрої фільму досить сумні...все ж Бонд мститься, як і його нова супутниця. про Куріленко скажу, що вона явно зіграла паршиво. Єва Грін у попередній частині виглядала більш ефектно та харизматично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оцінок ставити не буду, але скажу, що ця серія про Бонда слабша за попередню. основний мінус - надто багато екшену, хоча він і дуже вражаючий (особливо сцена погоні на початку), та все ж перебор явний. звідси ще один недолік - слабка драматична складова, мало діалогів. до того ж настрої фільму досить сумні...все ж Бонд мститься, як і його нова супутниця. про Куріленко скажу, що вона явно зіграла паршиво. Єва Грін у попередній частині виглядала більш ефектно та харизматично.

Я з тобою згідний :ok:

Но є одно но(хіхі...зато він прикольно пригав як мавпеня)))))))))))) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також згідний, посуті коли встаєш після перегляду нічого толком не можеш скласти про цей фільм, просто набір епізодів без жодного зв'язку, в пам'яті лише перші 5хв і пустота:) Тенденції з суперблокбастерами прикро вражають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...