Перейти до змісту

Разговорчікі


sova

Рекомендовані повідомлення

difoto:

- Никому нельзя верить... Иногда - даже себу. Мне - можно. (с) Борман, к/ф "17 мгновений весны".

:)

Не претендую на ранг "професійний фотограв", тим більше в ракурсі форума.

Але є немало "але" :)

Зпитаю раді задоволення цікавості: а хто для Вас, чи на Вашу думку, є професійний фотограф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

хм...ну, вчора бачив ше одного...йому Кенон 350Д - гівняна мильніца(це також фактор професійності,коли не хватає можливостей "непрофесійної" техніки)...

а якщо в двох словах, то це людина з фотоосвітою, великою практикою і яка цим заробляє гроші, :D.

Просили на борді критики, по фото...

Так не буде професійної критики на непрофесійній (ФОТО)борді, тому що нормальний фотограф в пух і прах рознесе в форумчан все бажання фотографувати!

так що, якщо є бажання, шановний sova, виберіть в своїх заначках найкраще фото, а я дам його на критику і викладу текст на борді! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трененер по плаванию, который не умеет плавать. (с) Аник.

:D

Критикувати і я вмію достатньо професійно. Хватає і освіти, і практичного досвіду.

Фотоосвіта... хм... а що це?

Практика... ну ладно, згідний...

"у меня этого гуталину - ну просто завались..." (с) Кот Матроскин соотв. м/ф :D

Заробляє гроші.... Кабацький лабух теж заробляэ гроші. І досить часто - гарно співає чи грає на музичному інструменті. Але він не є музикант. Розумієте напрям думки?

Середнього класу зеркалка для когось ігрушка? В ній бракує можливостей? Хай вчить матчасть! І подивиться знімки, які стали всесвітньою класикою. А потім - чим вони зроблені.

З приводу критики.

Професійна критика - пригадайте "Мастер і Маргаріта" Булгакова :D

Критика повинна бути кваліфікована, в першу чергу.

Критик має просто, доступною мовою, і зрозуміло вказати на помилки. І на шляхи їх виправлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотоосвіта... хм... а що це?
з вами всьо ясно...тут навіть нема що сказати...
Практика... ну ладно, згідний...

"у меня этого гуталину - ну просто завались..." (с) Кот Матроскин соотв. м/ф

у скількох виставках і які нагороди ви отримували?

Середнього класу зеркалка для когось ігрушка? В ній бракує можливостей? Хай вчить матчасть!

Тут я падаю під стіл і катаюсь......(вибачте, але дійсно розсмішило)

Чому?...

Фраза "хай вчить матчасть!" по відношенню до мого директора настількі ж доречна, як фраза "хай почитає п"єси!" до того ж Булгакова!!! ....ше не понятно??

..він викладав у 12му ПТУ(ось де в Луцьку вчать на фотографів) і якраз , представте собі, матчасть!!!

ну, бачу, що критикувати ви дійсно вмієте і не тільки фото..:D

скажу ще простіше: професійним називають фотографа, який рахується професіоналом(пардон за тавтологію) у колі фотографів-професіоналів!

таке перекручування зрозуміле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає що сказати?

Ну, тут, якраз, все і стало зрозумілим. Ви не можете нічого сказати в мотивацію своєї точки зору, тому намагаєтесь з когось зробити дурня.

Виставок - 2. Точніше 1 + участь ще у одній. Нагород немає. 1-ша - 17 років тому. Участь у другій - 15 років тому.Всі знімки були "традиційні" - на плівці. Після того - не було ні часу ні бажання цим (виставками) займатись.

Що таке "12му ПТУ" я і не здогадуюсь, але, скорішше всього, Ви саме там вчитесь. :)

Ваш варіант визначення - цікавий. На скільки я зрозумів, у Вашій інтерпретації, якщо пять фотографів вважають себе професіоналами, і при цьому вирішили, що шостий теж профі, то він автоматично стає профі :) :) :)

А Ви зрозуміли про що я? (запитав, бо бачу, що ні).

Якщо Ви і далі будете не обговорювати питання, а намагатись переходити на особисті підколки та образи - питання закрите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає що сказати?

Ну, тут, якраз, все і стало зрозумілим. Ви не можете нічого сказати в мотивацію своєї точки зору, тому намагаєтесь з когось зробити дурня.

Та шо ж за ахінея?!...

Яка мотивація якої точки зору????

я здивований не тим, що ви не маєте фотоосвіти, а тим , що ви кажете, що не знаєте , що це таке!

і дурнем я нікого не роблю і навіть натяків ніяких "між строк" не висловлюю!

Що таке "12му ПТУ" я і не здогадуюсь, але, скорішше всього, Ви саме там вчитесь.

12 ПТУ (в народі - бурса) це професійно-технічне училище №12...

ну і вчитись мені якось піздно, оскільки директор мій мого ж віку(хоча, цікаво було б бути одного віку з викладачем :))

про коло фотографів мовчу, бо ви все-одно переіначіте землю з небом...і на особистості також ви перейшли і колкості і намьокі і т.д.

я лише виражаю свою думку...

Якщо комусь здається, що я його принижую чи роблю дурня, хай скаже, я підправлю топік!

А вабщє я бєлий і пушистий (с) АнеГдот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт "фотографам". я з'явився. фотка місяця вурдалакам би сподобалась. правда незрозуміло для чого взагалі така фотка? шо Ви хотіли отримати? а про фотоосвіту "хм... шо це" ......... смішно просто. і взагалі тоді питання. для чого освіта і кому вона потрібна? і так всі розумні.?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fotokiller:

Зробіть краще, покажіть. Для цього можу позичить і девайс, яким було зроблено мою фотку. Для чистоти питання.

Говорить можливо довго та багато. Покажіть своє, зроблене краще, пояснить як Ви цього досягли, пояснить мої чи чиїсь помилки, порекомендуйте як їх виправити.

Це і буде предметна розмова та адекватна критика. Інше - трёп.

З приводу освіти: назвіть навчалні заклади, та назви факультетів, зі спеціальністю "фотографія". Тільки не ті, що виникли 3-5 років тому :)

2 difoto:

Ви так і не зрозуміли, що я запитав у Вас? Зокрема - про фотоосвіту. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

Ви так і не зрозуміли, що я запитав у Вас? Зокрема - про фотоосвіту. :/

чесно кажучі, не бачив питання взагалі...

але, думаю, сьогодні fotokiller поставить крапки...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fotokiller, чого і чекаю.

Бо дуже цікаво. :D

Постіть тут, чи створіть свою галерею.

funfoto, робіть як знаєете. Але без фанатізьму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо fotokiller це та людина, про яку я багато чув він difoto, то особисто мені буде дуже цікаво побачити його роботи і почитати його критику. І навіть якщо ця критика в пух і прах розіб'є всі мої роботи, викладені в цьому форумі, це стане лише дуже добрим уроком для мене (а можливо і не тільки для мене) і навчить робити менше помилок. Єдина помилка, яку я робив і завжи буду робити -- буду брати в руки камеру і знімати, знімати, знімати... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Plum, тут, і не тільки тут, у всіх однаковий недолік, і саме такий, як Ви сказали. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, чим не варто забивати тематичні топікі, прошу викладати сюди. Крім нецензурного і брутального. Решту без редакціі. Сюди ж буду переносити деякі, ненавантажені особливим змістом, повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мене подивіться ) скажіть який я нехороший.. я ще і горизонт по середині пускаю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ответ на первый пост хотелось бы сказать, что видел я "работы" одного "профи" у которого и опыт и образование и деньгу он этим зарабатывает, так вот его работы мне лично не понравились даже с технической стороны. А вообще-то у нас в городе на фото можно только наверное на свадьбах, да в садиках-школах заработать. Да и народ у нас не сильно требовательный. Читал я ветку на IXBT.com по поводу свадебной фотографии и глядел сэмплы - очень понравилось. А у нас наверное из свадебных фотографов единицы выдают что-то интересное. Хотя техника у многих вполне достойная (видел сегодня возле ЗАГСа у дядьки 20D+17-40L).

ЗЫ Все вышесказанное моя сугубая ИМХА ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNer: абсолютно сагласен!!!

неедостаточно иметь крутой девайс, надо еще уметь им пользоваться!!!

Вчера долго разговаривали с fotokiller'ом на эту тему(под этим ником, кстати, не только тот, кого хотел услышать Plum, а три работника фотосалона :))...

так вот образование - это вещь, без которой ну никуда, ибо fotokiller знает теорию(фотомастерство, химические процессы и законы оптики) настолько, что практика заключается в простом перенесении ее(теории) на материальный уровень!

И, что самое важное, он может РАССКАЗАТЬ ЧТО, ГДЕ, КАК И ЗАЧЕМ снимать то или другое, чтобы вышло хорошо, а также ПОЧЕМУ фотка вышла плохо!!!

И репутация его как профи распространяется не только на Луцк!(у него кличка -"директор" не только на фирме, но уже и в Киеве! :))

а критиковать работы ЗДЕСЬ он не хочет потому, что просто не хочет...

УЧИТЕСЬ, и будет вам счастье! - примерно его слова всем...

Вчерась все-таки упросил его(аж разозлил :) говорит: ну, давай те фотки, покритикуем!!!)

Открыл ему галерею уважаемого sova (как наиболее качественную)...

- Тут нет диагонали в кадре..

- Тут нет объема, надо было повернуть камеру всего на 15 градусов и было бы намного лучше!

- Тут надо было отойти на 80 метров назад...

- Тут надо было надеть желто-зеленый фильтр, чтобы увидеть солнечные лучи из-за туч...

и так далее....

(свои фотки я ваще не показывал...ибо меня даже его ученик разнесет в пух и прах :))

а фото с луной...хм...он рассмеялся и сказал: А это что???? Луна??? А почему не монетка??? Давай я вам к примеру монету засниму?? Выйдет в сто раз лучше, чем эта луна...но главное: ЗАЧЕМ???? в чем ценность этой фотографии??? что в ней красивого???????

белое пятно с серыми пятнами на черном фоне ????????где тут объем???

......как сфотографировать луну???? фотошопом!!!! луна должна быть на фоне пейзажа красивого и дополнять его, а этого без фотошопа не добиться!!!! другой вопрос: ЗАЧЕМ?????

и еще о пользе образования: его дед(тоже фотограф, у него и перенял опыт внук :)) во время обучения внука в ПТУ, читал его конспекты и учебники, потому как фотография продвигается и надо ПОСТОЯННО УЧИТЬСЯ...неважно как, можна перечитывать литературу горами, можна ходить в институт, можна просто перенимать опыт от профессионала и т.д.

Но если у тебя нет корочки, тебя вряд ли примут в фотокомьюнити скажем, в Киеве...

вот она, теория...

заработать можна фотографу кучей способов...fotokiller- портретист.. у него свой салон, и пусть кто-то скажет, что он непрофессионально делает свою работу!!! ему нравится делать портреты и к тому же это приносит деньги...а критерий профессионализма -то, сколько ему готовы платить! (он недавно поднял цену в два раза...все равно очередь на него бешаная:))

к тому же самая сложная съемка- это детское салонное фото, а каждый профессионал стремится постичь все, от простого к сложному!

и нет у него времени спорить с кем-то, критиковать и уж тем более он не выложит тут свои фото(уже за%":ло его любовь нашего народа присваивать авторские права ^_^)

но я могу выложить парочку фоток своих деток :)

автор- fotokiller.

post-24-1149405018.jpg

post-24-1149405043.jpg

post-24-1149405061.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага--хорошо, токо шо у вас там ребята с цветом... чёто отсканили видать не так-не тем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важный момент. Друзья, тут вот в чём прикол. От вы подумайте, сколько тут вас есть энузиастов-любителей..? много? Я скажу. Очень не много. Поэтому хорошо бы понять вот шо. Гоните вы друг на друга. А между тем, значительно полезнее как-то более полюбовно. А то останется на борде малюсенький кружочек любителей себя в искустве. А промежду прочем хорошего оппонента надо ценить больше чем фростофилю-поддакивателя. Потому шо с последнего-толку... А указать на ошибки или вообще как-то по другому посмотреть на сюжет поможет только оппонент. Конечно, было бы радостно, если бы учаснеги пытались и высказываться как-то удобоваримо и культурно, то-есть в таком виде, в котором единственным образом альтернативная информация, или советы и усваиваются. А то сплошь и рядом эго выпячивается да и всё тут. Но, надеюсь это всё по молодости. Короче---цените хороших оппонентов. Их много у вас? А? Отож..

Тут на доске как-то и не ожидается проффотографов. Почему? Так а зачем? Им особо не интересно, для того есть площщадки где тусуются люди с опытом. Опять же и нам зачем... Если надо что-то по теории почитать---да есть же куча ресурсов... А мне мало вериться что некий фотозубр будет тут маячить по доске и давать постоянно ценные советы... Хотя если шо---милости просим. Но здесь важно чтобы фотолюбители... как-то так самореализововались. Кто-то вырастет в ФОТОГРАФА, кто-то просто приятно потусуется. Но каждый нужен и каждый ценен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно согласен насчет профи! нафик они тут и нефик им больше делать???

а общение и критика - так она тут в достаточно мирной и прелестной форме...просто особенности форумного общения слегка специфичны и практически всегда есть доля недопонимания одним-другого, но на то она и есть, дискуссионная конференция или как там ее ешшо можна обозвать, короче , борда!

вот щас торик поставил риспектный мод, выражаемся, друзья! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех..все набагато простіше..

я коснультуюсь по своїм роботам в людей які для мене важать щось в цьому плані.. яких я поважаю..бо знаходжу їх погляд креативним , не банальним, свіжим, новим..

нерозумію чому має бути якась любов..і сприйняття критики окремо взятих людей..коли і так все зрозуміло.. в більшості випадків.. і ясно що і де можна було зробити кращим.. і коли немає поваги особливої до людини виходячи з її робіт..

вага критики в мою сторону пропорціональна до вагомості цієї людини в моїх очах (виходячи переважно з огляду робіт).. все мабуть...а щодо форуму.. добре хош якийсь рух є .. імхо .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага--хорошо, токо шо у вас там ребята с цветом... чёто отсканили видать не так-не тем.

ггг..а это не сканы, это цЫфра :)

а чего не так с цветом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...