Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

у Луцьк прийшли ЩЕ 2 провайдери - Бджоли та Повітряні Байти :) УТК просто ЗМУШЕНІ будуть відреагувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

УТК просто ЗМУШЕНІ будуть відреагувати.

то буде якась естонська реакція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Луцьк прийшли ЩЕ 2 провайдери - Бджоли та Повітряні Байти :)УТК просто ЗМУШЕНІ будуть відреагувати.

і ведредагувати не тільки наздоганяючим кроком, а ще й опереджуючим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто небудь чув чи привезли акційні модеми в ЛУЦЬК? ато акцію проводять а модемів немає, додзвонитись нєможна.

Змінено користувачем v1tk0v
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з ОГО? Швидкість з 4 мегабіт впала до 1. На кол центрі кажуть що чекайте. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з ОГО? Швидкість з 4 мегабіт впала до 1. На кол центрі кажуть що чекайте. :angry2:

В мене (Привокзальний р-н) така сама ситуація була на протязі тижня. Швидкість падала до 1 Мб (при тарифі D4/U3), а upload - був 0,6-0,7 Мб, тобто на рівні, як завжди, а пінг - 180. Чотири дзвінки в службу підтримки у Київ результату не дали ніякого. :angry2: Взяли заявку. Потім подзвонили з Луцька і розказали, що канал на Київ забитий (а мене постійно "кидало" на сервер Дніпропетровська) і розказали що зробити: руками роз'єднуватись і під'єднуватись, поки на сайті Спідтеста не покаже сервер Київа. Блін, і допомогло. Швидкість одразу виросла, стабільно тримається, пінг не перевищує 40. Коли запитав у луцького УТ, чого мені цього у Києві не сказали (а задавали питання: який у вас модем, а під'єднання яке - бріджинг чи роутер, дістало таки мене одні ті самі питання без вирішення проблеми), що київський сапорт не може мені сказати, що проблема в них, бо усі розмови пишуться (про те що пишуться і я знав :)).

Не знаю - може комусь і допоможе моя порада. Я не спеціаліст, тому прошу сильно з моїх пояснень не сміятись. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі глюкі спостерігаються в мене і ще в друзів,і тільки ввечері)саппорт каже шо скоро всЬо іспрАвяТ))буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

руками роз'єднуватись і під'єднуватись, поки на сайті Спідтеста не покаже сервер Київа

Тобто вимикати та вмикати модем? Чи як :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вимикати та вмикати модем? Чи як :unsure:

Ага, тоже иногда приходиться такое делать.

Если кидает на киевский сервак, то скорость вообще отличная. При тарифе ого 4 скорость доходит до 6

1039664357.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вимикати та вмикати модем? Чи як :unsure:

Я не виключаю, бо в мене під'єднання не роутер, а бріджинг. Я просто руками роз'єднуюсь через ярлик "УТ" і все. А потім - навпаки, під'єднуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1039753732.png

в мене зараз вот таке показало...а хв. 5 назад міряв показувало 7. Міряю через Київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама ситуація. Декілька днів даунлоад не вище 0,5Мбіта. Саппорт тупо відмазується :(

Тест на Київ

1039781003.png

Змінено користувачем adebt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все гуд, пінгі, трасіровка, закачка, а латентність в іграх скаче дай боже. Такі собі мікролагі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У меня всё ГУД ! Живу по улице Привокзальной .

1058115216.png

Змінено користувачем popskiller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені кілька днів тому самі включили AnnexM і обмежили швидкість на порту до 4 Мб/с, це на Ультрі. Один дзвінок на 0800506800 вирішив проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там на рахунок нових тарифів ближче до Нового року,щось планується?

Змінено користувачем Story
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1058217253.png

8 мегабіт.... як завжди... Укртелеком с*ка!

Пока не позвониш в Київ- луцкі і жопою не шивельнуть. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом швидкісь гівно. Особливо вечорами. Це в мене замість двох мегабіт.

1058428107.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переконекть модем чтобы ИП стал начинатся с 95.

p.s. всех касается

Вчора переконекчувався чуть не до втрати свідомості, толку 0.0 :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...