Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Може хто підкаже, яка максимально можлива швидкість на такій лінії?

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 16.9 14.0

Attenuation (dB): 39.0 20.2

Output Power (dBm): 12.2 18.9

Attainable Rate (Kbps): 11184 1263

Rate (Kbps): 4904 927

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SNR Margin (dB): 16.9 14.0

Звідки такий високий SNR Margin при нормі 10? Хоча, в мене він теж скаче від 9 до 35, але тільки на download.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все - фігова ізоляція між жилами та землею.

на нормальних лініях вона має бути від 200МОм (в ідеалі - пара ГОм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SNR Margin (dB): 16.9 14.0

Звідки такий високий SNR Margin при нормі 10? Хоча, в мене він теж скаче від 9 до 35, але тільки на download.

походу, ты не в теме - советую покурить мануалы

SNR = Signal to Noise Rate. то бишь соотношение сигнал-шум. чем оно выше, тем лучше. при более высокой скорости соединения это соотношение как раз приближается к "граничным" 10 децибелам. но у меня и на 9/10 (и даже на 8/10) вполне еще прилично работает

далее, Attenuation - это затухание сигнала в линии. тут чем меньше, тем лучше. и хорошо, если показатели постоянные и не зависят от погоды и времени суток. затухание "на прием" обычно выше, чем "на передачу"

лечение почти аналогично тому, что применялось 10 и 20 лет назад с обычными модемами. улучшать сопротивление линии (чем поменьше) и изоляции (чем побольше), добиваться отсутствия скруток и неизолированных соединений (они рано или поздно окислятся и параметры линии поплывут), прокладывать подальше от высоковольтной проводки и сигнализаций (у них тоже AnnexA, наводки вполне ощутимые), менять модем на более качественный (Callisto, Zyxel)

говорю это как радиолюбитель в далеком прошлом и фидошник в недалеком :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу, ты не в теме - советую покурить мануалы

Дякую, Кеп, за "лікбез"! Ці мануали давно прокурені до фільтра, так само як і ogo.in.ua ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я не сомневался особенно. просто вводишь людей в заблуждение зачем-то

насчет "ликбеза". сравни свое сообщение и мое. почувствуй разницу.

кстати, alexvvv, при хорошем модеме с поддержкой AnnexM вполне можешь расчитывать на 14-16 мегабит download и 2 мегабита upload

Змінено користувачем Shkoder
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто підкаже, яка максимально можлива швидкість на такій лінії?

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 16.9 14.0

Attenuation (dB): 39.0 20.2

Output Power (dBm): 12.2 18.9

Attainable Rate (Kbps): 11184 1263

Rate (Kbps): 4904 927

Базовою величиною е Attenuation. Меньше - краще. До 20-ти - линия хороша. Залежить вид физичного стану линии: довжина линии вид АТС, скрутки, якисть кабелю (особливо ретельно треба перевирити вид "останньои ящика" Телекому, спаяти скрутки, заминити радянську "лапшу" на якистий кабель).

В даному випадку з твоими 39/20 бильше 12/1.5 розраховувати не варто (мабуть, до АТС километра 3,5-5, або линия погана). Критична величина ~40, при бильших значеннях стабильно працювати не буде.

Також слид увагу звернути на Output Power. Теж залежить вид стану линии. В тебе 12/18 це знову ж таки вказуе, що довга линия.

Мало хто розумие, що SNR margin и SNR - ризни речи. Вище Shkoder описав, що таке SNR. А ось SNR margin - це МЕЖА спиввидношень шумив. Т.е. на неи звертати увагу треба в останню чергу. Головне, щоб SNR Margin був бильше 6-ти и не "скакав".

SNR Margin залежить вид стану линии и вид настройок DSLAMу (обладнання провайдера, вид вибраного там профилю и настройок). Наприклад, якщо модуляция G.DMT и фиксований профиль (зажата швидкисть), на SNR Margin можна ориентуватися як на показник якости линии (меньше - краще, SNR Margin плавае). А ось якщо профиль Ультра - там привязка йде до SNR Margin - вин заданий фиксовано (8) и пид нього модемом по технологии SRA автоматично пидганяеться швидкисть (швидкисть плавае).

Практично нихто не звертае увагу на килькисть помилок - а ось на них треба звертати увагу в першу чергу :) Бувае, при великих Attenuation и маленькому SNR Margin все працюе чудово. Помилки и обриви можуть виникати навить при наявности паралельних кабелив з АДСЛ (сусиди). Наприклад, якщо 2-3 линии йдуть паралельно з одинаковими модуляциями - вони будуть один одному заважати. Переключивши одного-двох з них на Ультровський профиль з AnnexM зазвичай все виправляеться.

А, взагали, в кожному конкретному випадку треба дивитися. Лог модему, вси настройки модему, вся информация, замири линии треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ще: багато чого залежить вид модема :) У мене еталонний старенький Zyxel 660RU-EE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я не сомневался особенно. просто вводишь людей в заблуждение зачем-то

насчет "ликбеза". сравни свое сообщение и мое. почувствуй разницу.

кстати, alexvvv, при хорошем модеме с поддержкой AnnexM вполне можешь расчитывать на 14-16 мегабит download и 2 мегабита upload

Хотілося б почути думку на рахунок новіх тарифів на послугу «ОГО!» для абонентів у Києві,

в обласних центрах, Сімферополі та Севастополі, а саме цікавить швидкість передавання інформації від споживача до 3 Mбіт/с, чи можуть наші модеми витянути таку віддачу...той самий d-link dsl-2640u, наприклад? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

d-link dsl-2640u

Line Rate - Upstream (Kbps): 2468

Line Rate - Downstream (Kbps): 21032

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт, слухайте як здати лінію на ремонт чи в чому може бути проблема??

має бути 4 мбіта, вони в мене були але за два дня впало до 2.5 я позвонив в телеком мені поміняли модуляцію з ADSL2 на G.DMT і тепер не піднімається вище 2.8 але стабільно...а раніше було 2.5-3.5 зато обриви кожну годину, підкажіть пліз...

Statistics -- ADSL

Mode: G.DMT

Type: Interleave

Line Coding: Trellis On

Status: No Defect

Link Power State: L0

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 6.3 6.0

Attenuation (dB): 56.0 31.5

Output Power (dBm): 12.5 18.4

Attainable Rate (Kbps): 2976 992

Rate (Kbps): 2688 896

K (number of bytes in DMT frame): 85 29

R (number of check bytes in RS code word): 16 16

S (RS code word size in DMT frame): 2 8

D (interleaver depth): 16 4

Delay (msec): 8 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт, слухайте як здати лінію на ремонт чи в чому може бути проблема??

має бути 4 мбіта, вони в мене були але за два дня впало до 2.5 я позвонив в телеком мені поміняли модуляцію з ADSL2 на G.DMT і тепер не піднімається вище 2.8 але стабільно...а раніше було 2.5-3.5 зато обриви кожну годину, підкажіть пліз...

Statistics -- ADSL

Mode: G.DMT

Type: Interleave

Line Coding: Trellis On

Status: No Defect

Link Power State: L0

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 6.3 6.0

Attenuation (dB): 56.0 31.5

Output Power (dBm): 12.5 18.4

Attainable Rate (Kbps): 2976 992

Rate (Kbps): 2688 896

K (number of bytes in DMT frame): 85 29

R (number of check bytes in RS code word): 16 16

S (RS code word size in DMT frame): 2 8

D (interleaver depth): 16 4

Delay (msec): 8 8

Скоріш за все, треба ремонтувати лінію. Дзвони 0-800-506-800 (цілодобово, з "дерев'яного" - безкоштовно), там по голосовому меню *125 (станом на сьогодні), розпитають твоє ім'я, номер телефону, і на кого зареєстрований. За сутки поремонтують.

Проблема може бути й в модемі, але дочекайся ремонту лінії - не завадить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK дякую ))

сьодні все такі дойшли руки комп переставити в коридор і кабель від телефону увімкнути в модем))) зразу все стало на місця....=)

пішов купив новий кабель і тепер все добре) навіть 4.2 мбіта)))

898236876.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SPARQ, тобі повезло лише кабель до модема поміняв, а в мені треба всю лінію міняти :( параметри фе :_20: замість кабеля "лапши" положив виту пару то трохі покращилось но не дуже, ще треба контакти на лінії біля коробки почистити можливо це ще допоможе.

Downstream Upstream

SNR Margin : 22.5 : 13.5 db

Line Attenuation: 45.8 : 27.9 db

Data Rate : 1248 : 604 kbps

Max Rate : 7608 : 879 kbps

POWER : 15.9 : 11.3 dbm

CRC : 403 : 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав повезло....ось повний опис проблеми...

поміняли на 4 мбіта, було добре 1 день...на другий стало 3 мбіта.....на третій 2.5 і вище вже не було....поїхав на закарпаття, приїхав (1.5 тижня комп ніхто не трогав)

стало знову 4 мбіта, на другий день 3 мбіта, на третій 2.5, до сьогодні не мінялося, поставив кабель в коридорі від телефона стало:

Rate (Kbps): 4832 896

купив новий кабель, замінив так само

посидів 3 години вже:

Rate (Kbps): 4032 896

може я десь його пошкодив що воно падає?, але ж здається все акуратно робив і ніде нічого не пережав...

думаю не дуже повезло знов через через три дня впаде до 2.5......я вже думав то в мене кабель, чи я проклав знов не так???

а слухай nikolas де ти купував виту пару і стільки вона коштує?

Змінено користувачем SPARQ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий працює в офісі, що арендує приміщення в Укртелекомі. Проскочила інфа, що і в райони піднімуть швидкість при збереженні старих цін. Він говорив з нач дільниці. Думаю чи правдива інфа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SPARQ, на форумі є багато користувачів які продають кабелі і можуть помогти в настройках наприклад ( jeck, Tum@n, ptk ).Надіюсь що інфа нащод районів це буде правдою ато якось несправедливо виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to SPARQ скоріш за все просто процесор модема гріється, тим більше, якщо в тебе ще якийсь Д-Лінк!

Спробуй модем "друга" (бажано Зюксель)

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю що сталося, може лінію відремонтували але дані трішки змінилися)

Mode: ADSL2+

Line Coding: Trellis On

Status: No Defect

Link Power State: L0

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 34.0 9.5

Attenuation (dB): 18.5 8.2

Output Power (dBm): 12.6 0.0

Attainable Rate (Kbps): 24600 1024

Rate (Kbps): 4896 924

Змінено користувачем SPARQ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в модемі треба дивитися,

якщо детальніше де саме, запитай в SPARQ наприклад, він бач скік понаписував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Callisto 821+ ( я заходив через ай пі модема в налаштування, але там таких даних не бачив((( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...