Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

стоит ОГО 2+, и думаю, стоит ли делать Ультру, или это очередной Укртелеком Фейл?

Ну это смотря какая у тебя линия, у меня ультра выдает - 17 мегабит. Пока всё хорошо, жалоб нету :)

P.S 789510065.png

это баг :)

Змінено користувачем noto
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А це мабуть тест Найновішого ADSL тарифу від ОГО, по супер найновішій технології від "Спідтесту" ?! :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого модем ISKRATEL Callisto 821+ .... то в вас яка скорость загрузки ? Бо в мене 1.4мб ...більше не буває(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

530346050d28.png

Як би там не було, але "Ультра" стала трішки працювати стабільніше як в перші дні, хоча знайомі...наприклад у Львові скаржаться на роботу інету, імхо, жив би я у Львові то "Ультру" ніколи би не підключав би :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

814452889.png

А это максимальная на DSL-2500U/BRU/D,на последней версии прошивы. Через торрент максимальная 1,4 MB/s, что примерно 11,2 Mb/s. Вот они какие 24 мегабита...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот они какие 24 мегабита...

Так вопрос именно про Callisto 821+. В техподдержке сразу сказали, что скорость будет в районе 10 мегабита. Что-бы выжать больше, надо минимум Callisto 821+ R3.

2 Slammer

Бо в мене 1.4мб ...більше не буває(((

Имееться ввиду загрузка в торренте? Или это скорость?

Поточнее вопросы надо ставить

Змінено користувачем yurgen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не було, але "Ультра" стала трішки працювати стабільніше

Я так би не сказав. У вечері швидкість завжди на 2-3 мбіта нижча, ніж зранку. Ping на google.com 75 ms, на ya.ru - 220 (ще такого не бачив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив сьогодні за телефон на Перемоги 2.

Там же взяв такого листочка:

630c69ee9b76.jpg

На сапорті ніхто нічого не знає про це. Якесь криворуке пропустило 'без ПДВ'?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась фігня. Хоча б тому, що ОГО-256 вже нема. Замість нього ОГО-512. І ціни, схоже, без пдв.

http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууууу класс....

але так написано....нема точно ні шо за тарифи,для якого міста,з якого числа.І чого на сайті ще нічого нема?

це така реакція укртела на появу полосатих в нас?

На сапорті ніхто нічого не знає про це. Якесь криворуке пропустило 'без ПДВ'?

та нєє, тож там пише: "з ПДВ"

Змінено користувачем Story
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Словосочетание "Бе" пропустили ))) Если никто ничего не знает, это или еще рано знать, или не всем дано, или действительно пропустили "Бе" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу переходити на "Ультру" але в мене модем ДЛІНК 2600.

ДАвно подумував про заміну. Підкажіть, який модем краще взяти, щоб швидкість на Ультрі була більшою. І щоб шейпінг нормально був організований.

З.І. Зовсім забув обов’язкова наявність Wi-Fi, та вітається вбудований 4-х портовий свіч.

Змінено користувачем gorik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу переходити на "Ультру" але в мене модем ДЛІНК 2600.

ДАвно подумував про заміну. Підкажіть, який модем краще взяти, щоб швидкість на Ультрі була більшою. І щоб шейпінг нормально був організований.

З.І. Зовсім забув обов’язкова наявність Wi-Fi, та вітається вбудований 4-х портовий свіч.

Ось почитай http://board.lutsk.ua/index.php/topic/58560/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий тарифний план «ОГО! 512-2010»

30.04.2010

З 1 травня 2010 року для фізичних та юридичних осіб по всій території України введено новий привабливий тарифний план «ОГО! 512-2010». Відтепер, усього за 60 гривень на місяць насолоджуйтеся найпопулярнішою послугою «ОГО!» на швидкості до 512 Мбіт/с!

Перевірити наявність технічної можливості підключення послуги «ОГО!» та подати заявку можна:

* на сайті my.ukrtelecom.ua

* у відділеннях Укртелекому;

* за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (з фіксованої мережі — безкоштовно)

* придбавши стартовий пакет «ОГО! Start».

Докладніше про новий тарифний план «ОГО!512-2010».

Инфо. Я себе уже заказал :)

Я також три дні назад перейшов із ОГО-1 на даний тарифний план. Швидкість завантаження файлів впала рівно в 2-ва рази (торенти), а от швидкість відкриття різних сайтів на моє враження впала разів в 10-ть. Чому такий прикол може бути?

100 грн в місяць платити за інтернет ОГО-1Мб враховуючи пропозиції конкурентів - це круто. Зараз чекаю коли бджоли доберуться до мого будинку - тоді перейду до них. Там за 100 грн 5Мб - це класно... Тепер залишилося тільки чекати...

Було б зараз в Укртелекома хоч би 2Мб за 100 грн - то я нічого нового і не шукав би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б зараз в Укртелекома хоч би 2Мб за 100 грн - то я нічого нового і не шукав би...

Ходять чутки, що у нас з'являться київські тарифи, так що 2мб/с за 100 грн. дуже ймовірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капець... от цікаво, в нас державні установи взагалі планується залишити, чи з часом нічого не залишиться! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по списку компаній-претендентів - можливо щось "добре" з цього і вийде :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот и все. Прощай дешевый советский телефон. Скоро будут драть по полной, причем вполне "законно". И интернет может пострадать, особенно в регионах. Капиталистическая монополия ничего хорошего не обещает, особенно в нашей стране. Новые владельцы не упустят возможности залезть в народные карманы

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба є вибір, альтернатива? В провінції все - інтернет, навіть 3G/33600k :)

На рахунок Ультри - перейшов з 8мбіт(250грн) на ультру(200грн) - швидкість закачки (торенти) впала на 2/3, лінія норм: 22мбіт по модему, за 24години ~100 помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро будут новые тарифы от УТК. Например за 100 грн - 1мбит + абонплата за месяц за телефон + безлим по городу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...