Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну на торрентах там швидкість буде до мегабіта доходити з часом. На спідтестах буде так показувати, тому що пінгі великі і швидкість не встигає набратись

в мене зараз швидкість приблизно та сама. Також наявні втрати пакетів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

мда з tracert 10.50.1.2 шось непонятно на google пінг нормальний ше

да нє, в теме всьо в нормі. зірочки, це внутрішня мережа просто. пінг 30 десь і має бути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подтвердите / опровергните пожалуйста информацию на счёт новых тарифов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подтвердите / опровергните пожалуйста информацию на счёт новых тарифов.

в день дурака всё опровергнут =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився до так званої техпідтримки - оператор №78 - таке враження що сам з собою поговорив, - весь час мене перепитував чи роутером чи бріджем модем налаштований, щось жував, мені здалось що він перший раз за компьютером сидить, каже-поміняйте ай-пі ДНС-сервера, поміняв-ніхера, ще гірше стало. Тоді каже-я вас записав, передам заявку технічному відділу хай розбираються на протязі 24год., і треба щоб весь час модем був включений. Брєд, я Дууууже злий:mdr:

А що, на твою думку, він повинен був зробити?

Купити білет на поїзд і примчатись до тебе розбиратись з проблемою, яка може бути, наприклад, в твоєму модемі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене підключено 1 мб.швидкість стабільна, не жалуюсь. без розривів все працює добре(тху тху тху щоб ненаврочити :)) , модем D-link DSL-2640 U (по Wi-Fi ще 2 сусіди підключені)

але дуже часто буває що швидкість міняється з 1 мб на 8мб, що мене дуже радує :rolleyes::0123:

post-7867-1269935540,86_thumb.jpg

http://www.speedtest.net/

хз чого так...можливо через те що модем працює круглосуточно :rotate::0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, на твою думку, він повинен був зробити?

Купити білет на поїзд і примчатись до тебе розбиратись з проблемою, яка може бути, наприклад, в твоєму модемі?

На мою думку він повинен перевірити лінію чи ДСЛАМ, а там 100% неполадки, я ж писав вище що перед тим раптово відрубали PPoE-сесію і на сапорті сказали шо проблема по всьому Західному регіону, до ранку вирішать,- я бачу що не вирішили. Мій модем тут нідочого. Я в цьому трохи розуміюся, тому й кажу-таке враження що з тобою повний "Чайник" спілкується, - що ж то за тех. підтримка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працівники УТК не вкурсі того, що будуть зміни тарифів.

Або їх не повідомляють зарання, щоб не розповсюджувати інформацію.

або ніяких змін тарифів не передбачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже що вийде то 1 квітневий жарт.:( Хоча 100% даних не було про тарифи, так мрії народа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію, звідки інформація про нові тарифи на ОГО з 1 квітня. На форумі ogo.in.ua ніхто і словом не обмовився, офіційні (і "напівофіційні") джерела теж мовчать. Може переплутали з новими тарифами на електроенергію з 1 квітня? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ogo.in.ua один працівник УТ вказує, що питання по нових тарифах актуально ставити починаючи з квітня, хоча так йому не сильно довіряють, якщо не сказати більше :lol: . Ось і все. Також хтось вказує там 1 травня. Хоча, імхо, нових тарифів весною і літом не буде (90% проти 10%)

Змінено користувачем Slate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стикався з питанням розірвання договору на підключення інтернету ОГО від Укртелекому, підкажіть, теоретично інтернет має бути від"єднано на протязі 30 днів після подання заяви , а практично на протязі якого приблизно терміну це відбувається ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стикався з питанням розірвання договору на підключення інтернету ОГО від Укртелекому, підкажіть, теоретично інтернет має бути від"єднано на протязі 30 днів після подання заяви , а практично на протязі якого приблизно терміну це відбувається ?

По договору надо письменно предупредить за 20 дней, но у меня знакомый уезжал из Луцка, пошёл написал заяву про расторжение, заплатил штраф (что-то в районе 120-140 грн) и сразу отключили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стикався з питанням розірвання договору на підключення інтернету ОГО від Укртелекому, підкажіть, теоретично інтернет має бути від"єднано на протязі 30 днів після подання заяви , а практично на протязі якого приблизно терміну це відбувається ?

По договору надо письменно предупредить за 20 дней, но у меня знакомый уезжал из Луцка, пошёл написал заяву про расторжение, заплатил штраф (что-то в районе 120-140 грн) и сразу отключили.

Тоді вже дешевше не платити штрафу, а просто заплатити 60 грн за інтернет наступного місяця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подтвердите / опровергните пожалуйста информацию на счёт новых тарифов.

http://www.kyiv.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff

Лучшее - детям.

Американским. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тарифи які були для Києва а не для всіх абонентів України.Стара інфа, ми ждемо подібного щастя для Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По договору надо письменно предупредить за 20 дней, но у меня знакомый уезжал из Луцка, пошёл написал заяву про расторжение, заплатил штраф (что-то в районе 120-140 грн) и сразу отключили.

При підключення по акції то звичайно заплатить штраф 120 грн.

Як ні то тільки за поточний місяць якщо на початку написав заяву, а ні то правильно заплатить за 2 міс .

Як не крути 120 грн і Ви вільні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив на КийоФФ сказали тарифи незабаром з'являться.

так що ждемо)) :0123:

А приблиизительных сроков не говорили? А то вскоре это понятие растяжимое )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив на КийоФФ сказали тарифи незабаром з'являться.

так що ждемо)) :0123:

А приблиизительных сроков не говорили? А то вскоре это понятие растяжимое )))

Ні більше нічого не сказала. залишається тільки чекати :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивна наша нація, яка постійно тішить, кормить себе думками та здогадками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, в мене на сайті my.ukrtelecom.ua в виборі майбутнього тарифного плану зникли всі тарифи крім 256+, 1+ і 2+. Щось УТК вже мутить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...