Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

паро днів тому телефонував в супорт, було весь час занято - подзвонив в Київ, там сказали, шо скоро супорт буде централізованим. Так шо, єжелі шо, то звоним зразу на Кийов. Там супорт уже бачить і номер абонента і параметри лінії і, в принципі, завше готові помогти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

паро днів тому телефонував в супорт, було весь час занято - подзвонив в Київ, там сказали, шо скоро супорт буде централізованим. Так шо, єжелі шо, то звоним зразу на Кийов. Там супорт уже бачить і номер абонента і параметри лінії і, в принципі, завше готові помогти :)

Щось мені не віриться, що з таким нововведенням обслуговування стане більш якісним. Якщо люди з усієї України будуть телефонувати в Київ, то скільки ж операторів їм потрібно буде тримати, щоб справитися з навантаженням? Буде так як з call-центрами мобільного зв'язку, треба чекати по пів-години доки звільниться оператор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені не віриться, що з таким нововведенням обслуговування стане більш якісним. Якщо люди з усієї України будуть телефонувати в Київ, то скільки ж операторів їм потрібно буде тримати, щоб справитися з навантаженням? Буде так як з call-центрами мобільного зв'язку, треба чекати по пів-години доки звільниться оператор.

регулярно дзвоним на Луцьку техпідтримку і на Київ, добре якщо ніхто не грузить Луцьк, і можна дозвонитись, а якщо не дозвонитись? а в Києві є черга, і так як в операторах моб звязку, Вас обслужать 100%, якщо дочекаєтесь відповіді оператора :)

аби то просто не було як на техпідтримці датагруп...

думаю такого точно не буде...і буде не зовсім погано, тим більше централізована техпітримка не означає що колцентр зосереджений тільки в Києві, гадаю діжурити будуть зі всіх міст України...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позавчора телефонував на Київ. Супер!. і обслуговування і манери і ввічливість!.

І людей там вистачить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно поміняв профіль на порту - на 4-х мегабітний(перед тим був 2-х), Line Rate - Upstream (Kbps) став, 925, при 2-х мегабітах був 1241...хоча в Attainable Rate Upstream - 1290. Чому вони так виставляють профіль? Із сусідньої теми бачу, що не в одного мене так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - нічого не чути про листопадні обіцянки від ОГО підняти трафіки в 2-ччі за ту саму обонплату... ?

Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - нічого не чути про листопадні обіцянки від ОГО підняти трафіки в 2-ччі за ту саму обонплату... ?

Трафіки?

Може швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - нічого не чути про листопадні обіцянки від ОГО підняти трафіки в 2-ччі за ту саму обонплату... ?

Трафіки?

Може швидкість?

да-да, саме швидкість в 2-ва рази... є якась інфа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже скоро закінчується акція 90 днів за 1 грн. а там і побачим.. вже терпімо до 1 лютого

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи реально підключити інтернет ОГО без згоди сусіда по спарці?

Спробуй написати заяву, щоб провели односторонню лінію, там окремого номера не потрібно, і інтернет можна підключити без питань + по місту розмовляй, скільки влізе без похвилинки :). Сам так зробив, і вже майже 2 роки з ОГО, а то спочатку теж парили мозги, що "на односторонній не підключаємо".

Оператор: "Якщо немає технічної можливості надати вам окрему повноцінну лінію, то немає можливості і на односторонню" :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор: "Якщо немає технічної можливості надати вам окрему повноцінну лінію, то немає можливості і на односторонню" :sq_ye:

Це оператор пожартував. В мене теж не було можливості провести повноцінну лінію, а односторонню провели запросто за пару днів. Сходи на Перемоги 2 і напиши заяву.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра останній день акції «90 днів Інтернету «ОГО!» за 1 гривню», з умовами акції можна ознайомитись тут , ну і хто має бажання скористатись акцією, то рейеструємось тут

в кого виникають питання, зауваження, скарги чи пропозиції, то звертайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра останній день акції «90 днів Інтернету «ОГО!» за 1 гривню», з умовами акції можна ознайомитись тут , ну і хто має бажання скористатись акцією, то рейеструємось тут

в кого виникають питання, зауваження, скарги чи пропозиції, то звертайтесь :)

я чув що акцію продовжено до 25 чи 28 числа...точно не помню :) але продовжено!

Змінено користувачем METALIST
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

я чув що акцію продовжено до 25 чи 28 числа...точно не помню :) але продовжено!

чув то чув, але поки офіційної інофрмації нема на сайті, хоча має бути...

думаю завтра бум знати точно, на укртелекомі казали шо всетаки її продовжуватимуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нормальні і цілком адекватні ціни. 75 грн за мегабіт огого я вважаю достатньо доступною ціною.

Он і Датагруп вже до цього підтягнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні і цілком адекватні ціни. 75 грн за мегабіт огого я вважаю достатньо доступною ціною.

:ohmy: хде??? По 100 грн за мегабит!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"90 днів за 1 грн" - це і є 25% знижки починаючи з 1-го місяця заключеного договору по цій акції.

Договір не менше ніж на 1 рік. При достроковому його розірванню - штраф 100грн.

Таким чином тариф 1Мбіт вартує 75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка. Яка реальна швидкіть ОГО?

Нууу, скільки пише у браузері чи у Юторренті при закачці.

Хочу ставити собі ОГО на днях. Аверс задовбав.

Скільки зараз треба підключення чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка. Яка реальна швидкіть ОГО?

Нууу, скільки пише у браузері чи у Юторренті при закачці.

пакет ОГО 2+

в юТОрренте загрузка в среднем 220-240 кб/с, отдача 60-65 кб/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки зараз треба підключення чекати?

Залежить від того чи воно буде самостійне і що за номер хочеш підключити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який номер? Номер у мене підходящий, якщо ти про це. Укртелеуомовський.

в принципі підвети лінію до компа сам зможу.

В такому випадку, скільки чекати прийдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А подзвонити до них релігія не дозволяє?

Особисто я залишив заявку на сайті і вже за кілька днів подзвонил і запросили забирати договір. Лінія вже була закросована до DSLAM і той же день підключивши модем отримав доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...