Перейти до змісту

Нарушения ДАИшников


Egoist

Рекомендовані повідомлення

7 августа 2012 года милицейская программа "Свідок" опубликовала репортаж где выставила героями сотрудников ГАИ г. Луцка, которые скрутили руки и одели наручники водителю, у которого не было в автомобиле аптечки и огнетушителя - телеканал НТН посчитал это серьезным правонарушением.

http://roadcontrol.org.ua/node/1545

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 591
  • Створено
  • Остання відповідь

7 августа 2012 года милицейская программа "Свідок" опубликовала репортаж где выставила героями сотрудников ГАИ г. Луцка, которые скрутили руки и одели наручники водителю, у которого не было в автомобиле аптечки и огнетушителя - телеканал НТН посчитал это серьезным правонарушением.

http://roadcontrol.org.ua/node/1545

ну це просто п-здец!

пропоную влаштувати рейд в будній день на наступному тижні після 16.00. на декілька годин. наша область мертва в пралі контролю за діяльністю цих корупціонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все що стосується порушень по волині стараюсь висвітлювати тут - vk.com\autoexpert_ua

для цього на даному етапі іде створення правозахистої громадської організації "авто-експерт".

хто має бажання зорганізувати рейд пишіть чи в вк.ком чи сюди чи в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоптарамать, та Ви глянте який він "убітий". На 1.56 хвилині ще й кашлянув, видно "злючій" план попав)

Цікаво почути ОФІЦІЙНУ версію керівництва ЩО вони там робили.

Не здивує, якщо скажуть: "а вони (дайці) читали ПДР особам, які були біля них".

ПС. ak47_-_alyo_eto_pakistan_(zaycev.net).mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Не здивує, якщо скажуть: "а вони (дайці) читали ПДР особам, які були біля них".

...

Там ще кошеня було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ще кошеня було

А-а-а, ото вони в нього і забирали план, а ті що в цивільному, то свідки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как говорят планокуры:высадили на измену!

Позор!!!Конченный нарик с увеличенной от употребления алкоголя-верхней губой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-18088-0-74018100-1342688723_thumb.j

дубнівська, виїзд з заправки укрнафта, порушення - 15.9 ПДР, наказ 111, зу " про дор.рух". складена заява 17.07.12.

ждем віддповідь

vk.com/autoexpert_ua

вобщем відповіді немає, відповідно якщо до 16-го так і не отримаю її, то піде заява на прокуратуру. треба було зразу туди копію слати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи на Волині є мєнти-планокури....?

А чем Волынские отличаются от других?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи на Волині є мєнти-планокури....?

Головне вестись на їхню вимогу

відкрити багажник, чи капот - тоді вони можуть

навіть "пяткою" поділитись, щей задокументують :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

дубнівська, виїзд з заправки укрнафта, порушення - 15.9 ПДР, наказ 111, зу " про дор.рух". складена заява 17.07.12.

post-18088-0-57881100-1346497029_thumb.j

в заяві було прохання провести бесіду з інспекторами щодо їхніх знань ПДР і т.д. жодного прохання про притягнення до відповідальності не було.

Більш тупої відповіді я не отрмував(

відповідь:

post-18088-0-86063800-1346497258_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дубнівська, виїзд з заправки укрнафта, порушення - 15.9 ПДР, наказ 111, зу " про дор.рух". складена заява 17.07.12.

post-18088-0-57881100-1346497029_thumb.j

в заяві було прохання провести бесіду з інспекторами щодо їхніх знань ПДР і т.д. жодного прохання про притягнення до відповідальності не було.

Більш тупої відповіді я не отрмував(

відповідь:

post-18088-0-86063800-1346497258_thumb.j

дайці пишуть і самі незнають що..

Написали що перехрестя вул. Дубнівської-К.Карого було знято з обліку місць концентрацій ДТП в кінці 2011 р. а є запит який був зроблений в лютому 2012р і це місце є місцем концентрації ДТП.

треба написати скаргу за надання неправдивої інформації

post-7914-0-82004100-1346505462_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання - хтось щось чув про продовження цієї історії??

http://roadcontrol.org.ua/node/1545?page=1

Ну, і стосовно цього...

дубнівська, виїзд з заправки укрнафта, порушення - 15.9 ПДР, наказ 111, зу " про дор.рух". складена заява 17.07.12.

post-18088-0-57881100-1346497029_thumb.j

в заяві було прохання провести бесіду з інспекторами щодо їхніх знань ПДР і т.д. жодного прохання про притягнення до відповідальності не було.

Більш тупої відповіді я не отрмував(

відповідь:

post-18088-0-86063800-1346497258_thumb.j

дайці пишуть і самі незнають що..

Написали що перехрестя вул. Дубнівської-К.Карого було знято з обліку місць концентрацій ДТП в кінці 2011 р. а є запит який був зроблений в лютому 2012р і це місце є місцем концентрації ДТП.

треба написати скаргу за надання неправдивої інформації

Ці два папірця - цікаві документи для прокуратури. І взагалі, писати на дію ДАІ в ДАІ - це як плювати в стелю - таке варто писати відразу до прокуратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такій от маневр недавно в мене перед носом браві стражі порядку зафігачіли. Циркачі блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такій от маневр недавно в мене перед носом браві стражі порядку зафігачіли. Циркачі блін

під"раси!!! радив би в таких випадках тормозити з піском і сигналом. стаємо посеред дороги включаємо аварійку, виходимо з камерою і просимо в напарника скласти протокол за створення аварійної ситуації, вони відмовляються, шлем відео і скаргу в прокуратуру і начальнику.а потім тішимся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку є дві таких ментовських кемрі

0112 та 0226

Напишіть запит в даі який автомобіль знаходився там в той час і хто був за кермом..а далі скаргу в даі на інспекторів

post-7914-0-44535300-1346859164_thumb.jp

post-7914-0-46897200-1346859192_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передумали выезжать и решили развернуться:

ах жаль видео нема(

а взагалі сьогодні замітив що багато патрульок по дворам їздять + на кільцях стоять. біля стадіону зупинився , вийшов з камерою до них, хотів спитати чого через одного зупиняють, але не встиг дойти як поїхали, дзвоню на гарячу думаю спитаю може операція якась - трубку не беруть(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передумали выезжать и решили развернуться:

ах жаль видео нема(

а взагалі сьогодні замітив що багато патрульок по дворам їздять + на кільцях стоять. біля стадіону зупинився , вийшов з камерою до них, хотів спитати чого через одного зупиняють, але не встиг дойти як поїхали, дзвоню на гарячу думаю спитаю може операція якась - трубку не беруть(

труби кажеш не беруть.........знають тебе вже напевно......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

думав, де викласти... Ця тема, думаю, теж підходить :)

post-8369-0-94699700-1348414677_thumb.jp(їх там двоє, картинки переглядають, шукають більш підходящі їм "Правила...")

"Вчитись нікоМУ не пізно" ;) А деколи навіть корисно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дубнівська, виїзд з заправки укрнафта, порушення - 15.9 ПДР, наказ 111, зу " про дор.рух". складена заява 17.07.12.

post-18088-0-57881100-1346497029_thumb.j

в заяві було прохання провести бесіду з інспекторами щодо їхніх знань ПДР і т.д. жодного прохання про притягнення до відповідальності не було.

Більш тупої відповіді я не отрмував(

відповідь:

post-18088-0-86063800-1346497258_thumb.j

пришла відповідь стосовно не відповідності

post-7914-0-11253700-1348426092_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...