Перейти до змісту

Сценарий кризиса


difoto

Рекомендовані повідомлення

Хех, найдите 10 отличий :)

Дк яка різниця в такому фаталістичному прогнозі під ким бути?
мне пох, под кого мы ляжем, если это повысит статус и благосостояние отдельно взятого гражданина государства и тому подобное в долгосрочной перспективе.
На какие такие шиши Россия будет кормить себя? Нефтью, газом и алюминием?

не зовсім зрозумів питання. що значить кормити? росія має все, щоб жити автономно. абсолютно автономно. не шикарно, але без смерті нації.

Так шо без Украины и всей Эуропы те богатства, что лежат у них под ногами, не стоят практичски нифига.

так, але вних інфраструктура, щоб перетворити те, що лежить під ногами в любий товар, який їм потрібен.

Одни читают и делают выводы, другие ищут, к чему подкопаться.

я не шукаю до чого підкопатися, а аналізую факти, які можна перевірити :)

...с его выводами и доводами согласно очень много людей умных, толковых и шарящих. Но верить - эт дело добровольное

вооот, треба не вірити, треба думати і аналізувати. а віру оставимо релігії :)

Авантюрист гарно розписує передпосилки і початок глобальної кризи, дуже гарно + толково розкриває фінансову систему США, а от з прогнозуванням вже важче. ну що ж поробиш - лаври Нострадамуса не дають спокою народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А чьо работать - нефти и газа завались.

Вот и в Африке тоже бананы и ананасы на деревьях растут. И тепло постоянно, даже одежды особо не нужно. А вот в Японии все наоборот - горы и нихрена ананасов с нефтью. Поэтому идти путем теплолюбивых народов светит тем, у кого есть все. У нас с газом напряжно, нефти на всех не хватает. Зимы холодные опять же. Не настолько холодние, как в финляндии, конечно. И газа побольше чем в Японии. Обратите внимание, что у народов, обделенных ресурсами, почти всегда уровень развития повыше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto а про голодуху, бунти і пограбування в Росії в газеті 2000 ти ні чого не знайшов? І не шукай там все файно :ok::);):bayan: блін майбутній світовий лідер який об'єднає всіх чурок проти ненавистної Америки і тріумфально задусить ту гідру. Більшого жовтяка ніж газета 2000 в Україні навряд чи знайдеш, ну є ще факти і т.д..

Сегодняшняя Украина оказалась в положении Аргентины семилетней давности. С момента «оранжевой революции» в нашей стране реализована ущербная модель фиктивного экономического роста, которая базируется на вливании иностранного капитала, а иностранные займы в значительной степени используются на потребление иностранных товаров. Вместе с резкой либерализацией условий поступления импорта на отечественный рынок это привело к стремительному росту ввоза товаров и увеличению негативного сальдо внешнеторгового баланса. А ухудшение мировой конъюнктуры на рынке металла в считанные недели поставило украинскую долговую пирамиду на грань обрушения, и это уже стало очевидным даже для «оранжевых». Впрочем, в своих публикациях наша газета неоднократно касалась этой темы

ну хіба не смердить? А я і не знав, що все погане почалось після

«оранжевой революции»
, а до того в нас все було зає&ісь.

Підтримую все сказане Вами :lol:, але на відміну від difoto я знаю що Вам потрібно робити, щоб врятуватись.

видалено коє-что нєнужноє. Толік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, але вних інфраструктура, щоб перетворити те, що лежить під ногами в любий товар, який їм потрібен.

Так и представляю: здоровенный дом бывшего лесотрейдера, который продавал составами лес в Китай и Монголию. К нему подъезжает лексус бывшего аграрного олигарха.

-Слыш, Василий Игнатьевич, я тут крышу обновить хочу , надо бы балки-кроквы сообразить! Вон в Лексусе восемь мешков муки тебе привез за то!

- Ну, мука - дело хорошее, надо, так надо! - сказал Василий Игнатич и кликнул в коридор: - Слыш, Митька, бери брата да зятя, ступайте в сарай да бензопилу справьте, лес идем резать!

...............................

скажу тебе по секрету: они даже нефть свою переработать по сути не могут, по причине практически полного отсутствия НПЗ :lol: Про остальную "инфраструктуру" вообще говорить смешно.

От проанализируй и скажи: что у них есть кроме сырьевых ресурсов и военного комплекса времен СССР(который пришел в упадок по причине отсутствия апгрейда/модернизации)?

Мне вот это интересно, сейчас буду рыть в поисках ответа на этот вопрос.

ЗЫ последние слухи:

от жительницы Набережных Челнов - "КамАЗ" встал полностью, соответственно город - тоже, поскольку это город-автозавод. Преступность выросла катастрофически: малолетняя шпана , набравшая мобилок в кредит, пытается их отдавать, наверное :)

из Иркутской области - в связи с невозможностью прокормить, объявили амнистию заключенным! ЛОЛ три раза! :bayan:

ЗЗЫ блин, пока писал, пришел ромаха и стало как всегда... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покусано. патамушта: вапєрвих - брєд, вавтарих - з цим в політику ;)

брєд ? ну ну

попередження, надалі в РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и представляю: здоровенный дом бывшего лесотрейдера, который продавал составами лес в Китай и Монголию. К нему подъезжает лексус бывшего аграрного олигарха...

не, на лєксусі це не то, скоріше на возі з кобилою, но з борошном і лісом все точно.

"КамАЗ" встал полностью

да, але його можна запустити, хай і з 10% потужностями, для вн. ринку, але вони будуть збирати КамАЗи. А тепер скажи, чи зберуть волинянку/таврію на наших заводах?

От проанализируй и скажи: что у них есть кроме сырьевых ресурсов и военного комплекса времен СССР

ну прям таки нічого і нема. ну а рівняти вн. ринок і зовнішній нема смислу - те що треба для зовнішнього надлишкове для внутрішнього. Ми ж зі своїм переробним комплексом бум сосать лапу, оскільки нафти внас не вистачить навіть для роботи його в повноцінному циклі тривалий період ;)

ЗІ ці спори цікаві, але ми нівелюємо 1 факт - завжди говоримо про "державу". А всі справи робляться групою людей від імені держави. Так от, в цих людях останнє що зіргає - національна свідомість. Тобто вони не думають комплексно про міцну економіку, а вирішують свої проблеми по збагаченню, тому які б плани тут не будувались, а комусь з цієї групи може здатись, що 1,5млрд $ на (пардон) рило, замало і він спокійно зробить якусь нісенітнецю, про яку ніхто не здогадувався, переслідуючи тільки свої інтереси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поки ми починаємо розуміти те, про що нас попереджали три місяці тому - стаття датована 31 серпня, коли долар був 5.05 :) нові віяння - після заборони зняття депозитів Нацбанк імовірно готує примусову конвертацію цих самих валютних депозитів у гривню. 

знову ж таки, це мало місце у складній економічній ситуації у аргентині 2001 року і у росії 1998 - коли люди отримували з банків свої валютні депозити у рублях по докризовому курсу. (до кризи курс був 5-6 рублів за долар, після - 23 рублі). тепер рахуймо.

В СП обсуждается идея принудительного перевода всех долларовых вкладов населения в гривню.

Об этом сообщают источники "Газеты 24".

На последнем заседании банкиров в Национальном банке первый заместитель главы секретариата президента Александр Шлапак обсуждал с финансистами вопрос конвертации всех долларовых вкладов и кредитов в национальную валюту, сообщил изданию один из членов Совета НБУ, принимавший участие в заседании.

При этом чиновник не сообщил, по какому курсу и когда может пройти такая принудительная экспроприация сбережений и замена долгов.

Сейчас в Украине, согласно официальным данным, около 27 млн депозитных счетов граждан. 42% всех вкладов люди хранят в валюте, чаще всего – в долларах, реже – в евро. От доллара зависят и люди, которые снимают жилье – хозяева чаще всего именно в американской валюте принимают арендные платежи

"вот тебе бабушка и Юрьев день"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу всіх звернути увагу на сільськогосподарські землі України. Ці землі мають належати українцям!

Для чого президент хоче зняти мораторій на продаж землі під час кризи, якщо українці бідніють і в України куча зовнішніх боргів? (Значить земля готується не для українців?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bond, не драматизуй. земля і зараз практично вільно продається. і нічого не заважає іноземцю взяти її по документам на нашого "підставного". і так вже десь третій рік, і нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bond, не драматизуй. земля і зараз практично вільно продається. і нічого не заважає іноземцю взяти її по документам на нашого "підставного". і так вже десь третій рік, і нічого...

Тобто не дивлячись на мораторій земля продається вже третій рік, в тому числі легко може продаватись іноземцям.

Виявляється все нормально, це я собі драматизую. Дякую b0rg, заспокоїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, це до того сказав, що при бажанні скупити землю можна було і до кризи, а робити кризу заради скупки - дурість.

Криза не через те що землю купити хочуть, а через те, що вася, коля і петя накупили на зайомні гроші не виробничі приміщення/станки/вантажні авто, а ще одну квартирку на перепродаж/плазму/аутлендер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bond, не драматизуй. земля і зараз практично вільно продається. і нічого не заважає іноземцю взяти її по документам на нашого "підставного". і так вже десь третій рік, і нічого...

по-моему , это несколько иные вещи. не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... чесно сказать, не анализировал, но должна быть разница , от целевого использования и до , в конечном итоге, экспорта сельхозпродукции. Т.е. иные условия для резидентов и не таковых. Ведь подставное лицо экспортирует что-то, а нерезидент вывозит из страны "своё" , не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю,нерезиденти в таку аферу не лізуть,а просто орендують.Інше питання,що "підставні" прокручують на наших землях їхній бізнес,зокрема рапсовий.Якраз оті кілька років,які зазначив пан b0rg.І прочитавши статейку про Аргентину,я думаю,що оборудки з рапсом-це прощупування і прорахунок майбутнього бізнесу в більш широких маштабах.Тільки не кажіть,що рапс зараз в збитку,бо впала ціна на нафту,це явище тимчасове.Нафта завжди буде дорожчати,бо це ресурс вичерпний,а рапс ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та дело не в рапсе. Дело в том, чей это рапс - "наш", проданный за баксы(а иначе его экспортировать как?), или "их", вывезенный "типа за так". А? Кто знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки добре, що люди почали відчувати реальны загрози. Я америку не любив і завжди критикую. Якщо нічого не зміниться в світі буде одне правління, третя світова буде виграна не зброєю. Вона вже почалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучу свою мислю ще раз: менегери згадають як махати лопатою на дачі. Але це буде не зразу. Спочатку буде час думок типу: "а може мене не затроне, якось воно буде ітд". Сподіваюсь до весни вистачить часу одуматись.

Ібо інет, шмотки, комунікатори, карбонові велосипеди - хорошо, но їсти хочеться завжди.

Помняться часи постперебудови. Коли з дачі в 6 соток сім"я в 4 людини кормилась. Причому ще й умудрялись продавати щось на базарі...

Взагалі народу, привикшому до "нічого не робити і добре жити" прийдеться доволі туго, але ж пам"ять 15-річної давності ще жива, так що не все втрачено :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним із прикладів втілення Урядом антисоціальної політики, навязаної МВФ, є прийняття (ще до антикризового Закону) Кабміном постанови №939 від 25 жовтня 2008 р.

Ця постанова вносить зміни в постанову КМУ №1298 від 30 серпня 2002 р. «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» і викладає один з найважливіших її пунктів у такій редакції: «Посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1 тарифного розряду встановлюється у розмірі 545 гривень на місяць».

До внесення таких змін цей пункт звучав так: «Розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду встановлюється починаючи з 1 квітня 2007 р. на рівні законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати».

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р.» розмір мінімальної заробітної плати з 01 жовтня становить 545 грн., з 01 грудня – 605 грн. Прийняття Постанови № 939 фактично заморозило зростання розміру заробітної плати працівникам бюджетних установ, оскільки Постановою скасовано залежність цього розміру від розміру зростаючої мінімальної заробітної плати.

Ті, чиї батьки, рідні або друзі, працюють в бюджетній сфері, вже розуміють як відчутно такі нововведення можуть вдарити по кишені. І не стільки тому, що зарплата не буде підвищуватися, а тому, що це - лише перша ластівка погіршення фінансування бюджетних професій. Наприклад, мої батьки (бюджетники) вже готуються до того, що було в 90-тих, і передбачають, що з таким розвитком подій знову зарплату не будуть виплачувати місяцями :smile3: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цією зміною зробили те ж саме, що і всі приватні роботодавці - зупинили ріст зарплати. Причому приватники часто не просто зупинили ріст, а й зменьшили зарплатню :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 1-го січня відминили дотації на працевлаштованих з біржі людей.А це я вам скажу було для роботодавців помічне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох працівників бюджетної сфери (але не всіх) з/п складається із двох компонентів: ставка + премія. За грудень я думаю, що більшість про премію може забути. А премія в багатьох на рівні ставки, тобто із однієї колишньої з/п може вийти дві теперішніх з/п..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...