Перейти до змісту

Підключення компа до домашнього кінотеатру


Рекомендовані повідомлення

Знач так, маємо комп, широкоформатний телевізор (ШТ) і домашній кінотеатр (ДК). Задача - крутити фільми зі звуком 5.1 з компа на телевізор, як наслідок - перегляд фотографій і тд.

ДК: 5 колонок, саб; двд-програвач/ресівер в одному корпусі, колонкі приєднані до нього. Це добро зєднане з ШТ через інтерфейс HDMI.

Відеокарта - GeForce 9600, HDMI на ній немає, але в комплекті йде перехідник HDMI-DVI. Пробували - зображення передає, в системі просто зявляється ще один монітор.

Питання в наступному - як подати на цю систему звук. Наскльки я знаю, HDMI здатен передавати і відео, і аудіо в одному потоці, причому, як мені відомо, звук повинен іти As Is, без додаткових перекодувань.

Проблема в тому, що в двд-прогавачі/ресівері є тільки 2 стерео входи, а хочеться дивитись кіно в 5.1 :)

Поки бачу 2 виходи:

1. Купити відяшку з HDMI, і спробувати подати через цей же інтерфейс звук. Проте, він же якось повинен попасти на неї?

2. Більш вигідним бачу підключення через Display Port, тим більше що у ДК і є такий вхід(/вихід?), але ні разу з ним не стикався, і, знову ж таки, як завернути на нього звук з інтегрованої звукової плати?

Чекаю порад від гуру домашніх кінотеатрів і не тільки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, то в ссилці з відеокартою звук з твоєї звукової по оптичному каналу буде йти на карту, а та сама буде добавляти його до відеопотоку. В дорожчих є свій контроллер звуковий і в плеєрі вибираєш пристрій для виведення звуку (не бортову звукову, а звукову карти)

Можливо є ще якийсь ізврат з перехідниками, але без мікросхем там явно не обходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в ДК є входи ще якісь?

можна фото його "заду" ? :)

бо я колись грався із підключенням комп'ютерного 5,1 до ДВД - зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото заду не вийде, ця вся балалайка в товариша. З усіх входів знайшов тільки стерео тюльпани (і стерео джек на морді).

Так, на відяшці по ссилці є SPDIF, але я щось не зрозумів - то вхід, чи вихід.

Якщо вихід, то що за плата на ній розпаяна? І якиої якості звук можна буде пропустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стерео-тюльпани - а скільки штук? має бути штук 6 не менше. тоді можна буде

на картинці

35490-main.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на відяшці по ссилці є SPDIF, але я щось не зрозумів - то вхід, чи вихід.

Якщо вихід, то що за плата на ній розпаяна? І якиої якості звук можна буде пропустити?

з їх опису:

На задней планке расположились разъёмы HDMI, Display Port, два порта DVI-I Dual Link и вход оптического интерфейса S/P-DIF.

що за плата і яка якість звуку - треба рити форуми типу руборди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вход оптического интерфейса S/P-DIF.

Хм. Цікаво.

Ну, плату точно не памятаю, але S/P-DIF там є. Тобто, наскільки я собі юявляю, вихід звуковї карти зєднуємо з входом відяшкі, а далі відео/аудіо в одному потоці подаємо по Display Port. Треба буде спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Знач так, маємо комп, широкоформатний телевізор (ШТ) і домашній кінотеатр (ДК). Задача - крутити фільми зі звуком 5.1 з компа на телевізор, як наслідок - перегляд фотографій і тд.

ДК: 5 колонок, саб; двд-програвач/ресівер в одному корпусі, колонкі приєднані до нього. Це добро зєднане з ШТ через інтерфейс HDMI.

Відеокарта - GeForce 9600, HDMI на ній немає, але в комплекті йде перехідник HDMI-DVI. Пробували - зображення передає, в системі просто зявляється ще один монітор.

Питання в наступному - як подати на цю систему звук. Наскльки я знаю, HDMI здатен передавати і відео, і аудіо в одному потоці, причому, як мені відомо, звук повинен іти As Is, без додаткових перекодувань.

Проблема в тому, що в двд-прогавачі/ресівері є тільки 2 стерео входи, а хочеться дивитись кіно в 5.1 :)

я избавился от этих проблем по другому, может захочешь:

1. Купил ресивер http://www.pioneer.eu/eur/products/archive...16-S/index.html у него есть 2 цифровых аудио входа (помимо прочих) и по этому каналу поключил к цифровому выходу аудио в мамке

2.Видео подал с HDMI сразу на TV, но почему-то звука по HDMI у меня не появилось (видяха - ASUS EAH4870) , надо поинтересоваться мож чё нетак, особо ненужно, но пусть будет :)

Вот такой вариант, ресивер кстати на то время бул крут, есть даже ЮСБ вход ,можно с флэшки, с мобилы слушать MP3, может в новых моделях уже MPEG поддерживает... Удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab

в настройках аудио переключі звук і піде на тв

спасибо,попробую.

честно говоря не понял где ? В телике нет ничё такого,в ауди настройках копаюсь, ненарыл :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab

в настройках аудио переключі звук і піде на тв

спасибо,попробую.

честно говоря не понял где ? В телике нет ничё такого,в ауди настройках копаюсь, ненарыл :(

ХР,тута вроді

post-4511-1232051869.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab

в настройках аудио переключі звук і піде на тв

спасибо,попробую.

честно говоря не понял где ? В телике нет ничё такого,в ауди настройках копаюсь, ненарыл :(

ХР,тута вроді

ну уж не на стлько ламер,первым делом там глядел и дрова перставлял,забросил, особо не надобно,так как звук идёт по цифре с мамки на пионерчик,на 5 колонках и сабвуфере куда приятнее :) а вообще всё-таки надо разобраться будет..ысё равно спасибо откликнувшимся.

для початку уточни яка ОС

окна ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

От хочу так само підєднати ТВ до компа, але хтілося шоб та ТВ йшов окремо звук коли дивлюсь Фільм, а малому шоб звук ішов в навушники коли він одночасно грає в гру. Таке реально?

Відеокарта GeForce 9600.

ТВ має купу входів на хадній панелі:

Разъемы: S-Video - 1 шт., композитный - 1 шт., компонентный - 1 шт., Scart - 2 шт., HDMI - 1 шт., вход ПК (15-контактн. D-Sub) - 1 шт., выход на наушники - 1 шт.;

Такий кабель допоможе вирішити таке завдання?

IMG1796-1238057783.jpg

Чи треба другу аудіокарту ставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він лише передасть зображення.

Для звуку треба щось думати окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ти не зовсім правий. Якщо відеокара з серії Radeon HD, то через DVI видається і звук, відяшка має власний аудіотракт. Особисто в мене так і підключено.

Єдине АЛЕ -- не всі кабелі для цього однаково корисні. Наприклад мій старий кабель DVI-HDMI не передавав звук (видно сумісний зі старішою версією HDMI), довелось взяти перехідник DVI-HDMI, який йшов в комплекті з відяхою (Radeon HD 4870) і купити 5-метровий кабель HDMI-HDMI. Після цього підлючений LCD телевізор Sony в Catalyst Control Centre почав визначатись саме як підключений по HDMI (зі старим кабелем писало що по DVI). Одне але -- я довго мучився з драйверами, поки заставив все це працювати. Довелось ставити якісь Realtek AMD HDMI Audio драйвери. Google допоможе.

Потім я поставив Media Portal і налаштував його на відтворення картинка на другий вихід і відтворення звуку через відяху, а всі системні звуки відтворюються через набортну звуковуху. Телевізор і комп в мене стоять в різних кімнатах. Media Portal керується за допомогою пульта Microsoft MCE Remote, кабель якого разом з HDMI кабелем проведений через дірку в стіні. Тепер діти дивляться мультики і керують їх відтворенням за допомогою пульта, а я в той самий час нормально працюю за компом, слухаю музику через колонки і т.д.

З іграми правда не зовсім все добре. Коли я запускаю в себе ігрушку (пробував одну чи дві, я не особо граюсь), то на телевізорі замість мультиків чорний екран. Видно якийсь конфлікт при відтворенні в оверлей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все тре другу звуковушку. ПОтім в настройках гри/фільму вибереш на який девайс виводити звук. Але то збочення... Вже краще для відео скласти окремий тихенький компик з об"ємним вінчестером, інтегрованою відашкою, та гігом, двома ОЗУ. І буде тобі щастя. А малий хай собі і далі грається в ігри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відяшка GeForce, то з виводом звуку через DVI не все так просто -- тільки деякі старші моделі це вміють, і то не власними силами, а підключившись до звуковухи. А от Radeon в цьому плані набагато продвинутіша штука. Тут є швидше проблеми з розділенням відео, а не звуку (я вище писав про чорний екран).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Радеончики ставлять в систему свій власний звуковий девайс, на який мона вивести звук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається коли я ставив відеокарту, то підєднував фішку до материнки. Хдається там було написано що це для передачи звуку. Треба інструкцію глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо ти під'єднував GeForce до звуковухи, то туди буде подаватись той же звук, що в тебе зараз подається прямо на колонки. Більшість інтегрованих звуковух мають лише один аудіо тракт і не вміють ділити звук від різного софта на різні виходи. В такому випадку спасе лише друга звуковуха. Ну або друга відяха, яка має власний аудіо тракт (radeon). Але перш ніж щось купувати -- позич в кого-небудь і потестуй, чи ти отримаєш бажаний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю тільки звукових карт парочку. Але треба ще й кабель мати, от і визначаюсь який тип кабелю краще купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з відяхою в комплекті є перехідник DVI-HDMI? Якщо є, то купуй кабель HDMI-HDMI, буде більш універсально і надійно (щоб не виникла ситуація, як з моїм старим кабелем DVI-HDMI). Хочеш -- можу дати на день-два на потестити свої п'ятиметрові кабелі (HDMI-HDMI і DVI-HDMI).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum так - в мене є такий перехідник. І ще є перехідник на звичайний вихід, а ще якйсь перехідник з S-Video на три тюльпани. Якщо є така можливість навіть просто на вечір дати на пробу - буду вдячний :0049:

Зможу заїхати в любу точку Луцька або в обідню пору або вечором в будній день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...