Перейти до змісту

Підключення компа до домашнього кінотеатру


Рекомендовані повідомлення

Plum підєднав я телевізор. Звук пішов на телевізор по обох кабелях. А от розьєднати як його я не зрозумів чи то не зміг, чи воно взагалі не можливо без другої аудіокарти.... ТОму виходить нема різниці який кабель купувати, можно і того шо дешевший. Але треба 10 метрів мабудь.

:0049: :0049: :0049:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на GeForce без другої звуковухи звук не розділиш! Або другу звуковуху став, або міняй відяху на Radeon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum шото мені підказує шо звуковуха дешевше буде.... Головне потім таки якось той звук розвезти. Але то буде по встановленню другої звуковухи та як знайду кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабель DVI-HDMI можеш на який тиждень-другий лишити в себе, якщо тобі довжини вистачить, я ним зараз не користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не можу зрозуміти проблеми.... Відкриваю програвач на телевізорі на весь екран. Запускаю іграшку на моніку і все - на телевізорі зображення пропадає... якось екран чи то розтягується чи то не розумію що. Чути що звук іде, а зображення нема. Пів робочого столу показує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum в мене не зовсім чорний екран,а так якби єкран ще заїхав далві вліво, тобто видно пів робочого столу та половину єкрану чорне. ну нічого. буду шще пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт всім

Маю деякий досвід в цьому питанні.

В компі стояв супутниковий приймач SkyStar 2 відяха X260 звук Creative X-Fi і на борту.

для передачі звуку по HDMI кабелю на плазму панасонік потрібно було двужильний кабельок

втикнути в спеціальний розєм на мамці і в відяху - тоді звук був на тв,

а з оптичного виходу в креатіві пускав на домашній кінотеатр.

Зараз зібрав медіацентр на базі мамки G43, там встроєне відео Intel HD4500 - звук передається на тв без будь-яких налаштувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...