Перейти до змісту

Зміни Правил Дорожнього руху в Україні


LITR

Рекомендовані повідомлення

С 17го ноября сего года в Украине вступают в силу закон о новых размерах штрафов в ГАИ. Об этом много шумихи на автомобильных сайтах, я же решил осветить нашу сторону изменений:

Нарушение правил Дорожного Движения особами, которые управляют велосипедами - штраф от 85 до 136 грн.

Те же самые нарушения, но в состоянии опьянения - штраф от 136 до 170 грн.

Нарушения, которые стали причиной создания аварийной ситуации - штраф от 170 до 255 грн.

ну чо, накатаємось :D , тепер можно і з ментами потягатись!!!! :D:) :) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті покатушники почнуть теж штрафи платити :)

точно, а то влізуть в лівий крайній ряд і волочаться там, їх би попересаджувати на велотренажери на які підєднати генератори і нехай крутять педалі з хоч з якоюсь користю, а то вештаються тупо без діла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троекратное "Гы" :)

Мне интересно посмотреть, как ГАИ собирается догонять байкеров в городе. Разве что вновь создадут мобильный отряд "Пасификов" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАИ собирается догонять байкеров в городе. Разве что вновь создадут мобильный отряд "Пасификов" ;)

хотів б сам на це побачити, ага пом після кожної гонки ішли б до макара на ремонт :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victor_1989

точно, а то влізуть в лівий крайній ряд і волочаться там, їх би попересаджувати на велотренажери на які підєднати генератори і нехай крутять педалі з хоч з якоюсь користю, а то вештаються тупо без діла happy.gif

МДА...

Не всі.... повір..... далеко не всі.... там "волочаться". Я зазвичай шосейником, як стаю в лівий крайній ряд... бо в правому від маршруток нема куди дітися..... включаю велику зірку і їду на шв за 40 км/год... для міста з постійними світлофорами і пішоходами.... за очі і за вуха.. а з гірки, з мосту чи шляхопроводу і всі 60...... так, що не треба думати про всіх, коли побачив одного чи двох. хватає дебілів і у ВАС і у НАС......

Внатурі.... Хотів би я побачити цю погоню... До першого бардюра, чи спуску в парк, чи тупо на тротуар і в другу сторону... БРЄД.

Поки не буде культури поведінки на дорогах.... ті всі штрафи ДО ДУПИ. Особливо велосипедистам. ;)

"ПАСИФІКІ"

Яка там гонка.....? на чому ...? за ким...? а саме головне КОМУ їздити.....???

Я собі це уявляю... Пригунів не зловлять бо не вміють перешкоди так долати.... Кантрійників - швидкості, технічності бракне... Шосерів.... ваащє... :):D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А матрасника на двухподвесе ваще никто не догонит - в такое унылое анальное г@вно никто не посунется. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Одразу видно наш менталітет. Всі хваляться як вони будуть зйо...кхм... втікати від ДАІ, і фік хто сказав "а я їжджу по правилах - мені боятися нічого".

Я напевне єдиний на весь Луцьк придурок, який велосипедом на порожньому пішоходному переході на червоне світло зупиняється.... Я не кажу що я зовсім не нарушаю. Але я стараюся їздити по правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шосерів.... ваащє... :) :) :D

Есть и на шоссерров средства ;)

diana-1.jpg

baryer-2-m.jpg

garpun.jpg

kaktus.jpg

Рвёт покрышки вместе с ободами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич при чому тут менталітет, особисто я завжди показую рукою поворот, проспускаю пішоходів, і стараюсь ставати на світлофорах (хоча дуже важко зупинитись на світлофорі біля 5-ї школи, там з мосту як набереш маху за 60 км/год, так впадляк ставати, але пролітаю я там тільки тоді як знаю що ніхто дорогу не переходить :) ). Взагалі згідний з Лєксом до ДУПИ всі ті штрафи, вони хіба піднімуть таксу хабарів, і більш нічого, поки кожен з водіїв не стане свідомим. Нас велосипедистів як ніхто не поважав на дорозі і не рахував учасником дорожнього руху, так і не буде! Але ми мстимся, і мстя наша страшна! Але обіцяю, ремені безпеки на вєліку пристібати почну :D:D;) а вс тані алкогольного сп'яніння вапше не личить велосипедитсу їздити!!! за це і вип'єм :) !!! :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич при чому тут менталітет,

xоча дуже важко зупинитись на світлофорі біля 5-ї школи, там з мосту як набереш маху за 60 км/год, так впадляк ставати, але пролітаю я там тільки тоді як знаю що ніхто дорогу не переходить :) ).

От при тому менталітет. От заборонено рух на червоне, але ж "ай нікого нема, ай проскочу, ай нічо не станеться".

І різниця між велосипедистом і джигітом на мерседесі, які думають так само в ступені трав нанесених нещасному пішоходу якому раптом заманеться там перейти.

Взагалі згідний з Лєксом до ДУПИ всі ті штрафи, вони хіба піднімуть таксу хабарів, і більш нічого, поки кожен з водіїв не стане свідомим.

Нас велосипедистів як ніхто не поважав на дорозі і не рахував учасником дорожнього руху, так і не буде!

А може варто почати з себе, а не чекати, поки ВСІ стануть свідомими? Чого нас не поважають? Бо переважна більшість велосипедистів їздять нарушаючи всі підряд правила (проїжджають на червоне, перехрестя перетинають чорт зна як і т д). Я вважаю, що якщо велосипедисти будуть дотримуватися правил то з часом і повага з"явиться.

Взагалі, якщо взяти тільки учасників велопаті, то це маленька частина всіх велосипедистів. І ті, кого я знаю з особисто, все таки стараються дотримуватися ПДР (Лєкс - ;) )Більшість же (діти, дядьки з тітками по селах і т д з роду "україна" і "мінськ", короче ті, хто не захоплюється велоспортом серйозно) абсолютно не дотримуються правил, і геть не дбають навіть про власну безпеку.

Можливо ці штрафи оцю переважну більшість все-таки хоч трішки заставлять переглянути свою поведінку на дорозі. Принаймні хочеться на це надіятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так кажеться шо ці штафи ну може і введуть, але приділяти увагу до них нестануть, ну ніхтож з хлопців у пагонах :) нестане ганятись за нами(райдерами, лосями і шосейниками), а якщо і стануть ;) то ніколи не догонять нас!))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Одразу видно наш менталітет. Всі хваляться як вони будуть зйо...кхм... втікати від ДАІ, і фік хто сказав "а я їжджу по правилах - мені боятися нічого".

Я напевне єдиний на весь Луцьк придурок, який велосипедом на порожньому пішоходному переході на червоне світло зупиняється.... Я не кажу що я зовсім не нарушаю. Але я стараюся їздити по правилах.

Ти не один. :D Я теж зупиняюсь на червоне світло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не один. :) Я теж зупиняюсь на червоне світло.

Останавливаться на каждом светофоре, это излишне. Если нет машин (или почти), можно проскочить, хотя скорость все-же сбавлять следует.

К тому же, это еще зависит от загруженности перехода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останавливаться на каждом светофоре, это излишне. Если нет машин (или почти), можно проскочить, хотя скорость все-же сбавлять следует.

К тому же, это еще зависит от загруженности перехода.

Кстати, из-за принцыпа "проскочить" возле 5-й школы все аварии. Каждый помнит про "зеленую улицу", по этому все свое внимание и взор устремляет на светофор, при этом давит на газ, не замечая перед собой другое авто... Банально, но факт.. :)

Так что, новые тарифы и правила, думаю, немного сделают людей внимательными...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я вот оце все читаю, і мене чогось пробиває на ржаку від того що ви кажете :0057::0016::);)

шось я неразу не бачив щоб хтось з велосипедістів ставав на червоне світло, хоча ні брешу бачиа, тікі якійсь старенькій дін на "Україні" і все!!!!

всі такі чесні до пори року!((( ой шось я сомніваюсь шо ви всі дотримуєтесь правил, навіть на поворотах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я вот оце все читаю, і мене чогось пробиває на ржаку від того що ви кажете :) :) :rolleyes::P

шось я неразу не бачив щоб хтось з велосипедістів ставав на червоне світло, хоча ні брешу бачиа, тікі якійсь старенькій дін на "Україні" і все!!!!

всі такі чесні до пори року!((( ой шось я сомніваюсь шо ви всі дотримуєтесь правил, навіть на поворотах!

До пори до часу ті всі смішки. Чим ти хвалишся? Тим що нарушаєш і плювати на ПДР хотів? Великий подвиг, ніц не скажеш...

Ліпше похвалився б тим що дерево посадив :)

На перехрестях (якщо саме це ти мав на увазі під словом "поворот"), враховуючи, що деякі вулиці у нас доволі навантажені, я злажу з вела і в руках перевожу через пішохідний перехід.

І взагалі, я часом їжджу автомобілем, тому маю уявлення, до чого може призвести велосипедист, який вирішив "проскочити" перед тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вампір!!! нема мені чим занятись чим тут хизуватись або хвалитись тим що вот я якій що нарушаю ПДР :P

протри очи, я клоню до того сікі вже ганяю по місту то неразу не бачив щоб хтось з велосипедистів їхав по правилам, то тікі бачив діда якій по правилам їздить!!!!! є такі шо їздити і та не вміють і лізуть туди куди не тре, а пом удівляються чого це на них наїхали

сам я частіше ганяю по пішоходкі!!!! нікого не чипаюти :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я вот оце все читаю, і мене чогось пробиває на ржаку від того що ви кажете :) :) :P:)

шось я неразу не бачив щоб хтось з велосипедістів ставав на червоне світло, хоча ні брешу бачиа, тікі якійсь старенькій дін на "Україні" і все!!!!

всі такі чесні до пори року!((( ой шось я сомніваюсь шо ви всі дотримуєтесь правил, навіть на поворотах!

На перехрестях (якщо саме це ти мав на увазі під словом "поворот"), враховуючи, що деякі вулиці у нас доволі навантажені, я злажу з вела і в руках перевожу через пішохідний перехід.

Отож-бо й воно. Ато є багато чудіків які переїзжають дорогу по переходу і незадоволені тим, "ЩО МАШИНИ ЇХ НЕ ПРОПУСКАЮТЬ". Для "обдарованих" поясню - пішохідний(!!!) перехід це не "велосипедний переїзд" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вампір!!! нема мені чим занятись чим тут хизуватись або хвалитись тим що вот я якій що нарушаю ПДР :P

протри очи, я клоню до того сікі вже ганяю по місту то неразу не бачив щоб хтось з велосипедистів їхав по правилам, то тікі бачив діда якій по правилам їздить!!!!! є такі шо їздити і та не вміють і лізуть туди куди не тре, а пом удівляються чого це на них наїхали

сам я частіше ганяю по пішоходкі!!!! нікого не чипаюти :)

А ти відіш сусліка? А он єсть....

Якщо не бачиш - не значить що нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти відіш сусліка? А он єсть....

Сусліка бачу :P:_07::_39:

а тих хто їздять на велосипедах по ПДР :) ні!!!)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти відіш сусліка? А он єсть....

Сусліка бачу :P:_07::_39:

а тих хто їздять на велосипедах по ПДР :) ні!!!)))))))

Ну як введуть штрафи то може кілька велосипедистів-невидимок, що їздять по правилах, стануть видимими :)

Принаймні хочеться у це вірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що ніякий ДАІшнік, на вело, коні, чи тим більше машині не захоче гонятися за нами, вони ше з автомобілістами не можуть розібратись ;) Ну а я як і інші: зупиняюсь на світлофорі, пропускаю пішоходів, попереджаю про поворот, і інколи кажу " ну його на***" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...