Перейти до змісту

Зміни Правил Дорожнього руху в Україні


LITR

Рекомендовані повідомлення

А спробуй повернути по правилах на ліво, скажімо з Ковельської на Набережну.

Перебудуватися по правилах у лівий ряд просто не реально... швидкості не хватить.... основна проблема. Або їхати зі шв під 60... далі тормозити .... і знову набирати пристойну, як для вела швидкість.

Погодьтесь. На таке здатні одиниці.

А щодо ментів... то думаю це все х...йня...

Якщо не синій, як ізолента..... і не влітаєш під машину, чи не створив явно аварійну ситуацію, менти думаю не будуть звертати на нас увагу. А якщо доречі будуть... то треба не чухати ласти зі всієї дурі.... (звичайно, якщо не сильно порушив..) а навпаки, зупинитися ..... і спробувати поговорити, пояснити ситуацію.... і порозумітися... чим більше вони будуть бачити адекватних людей на дорогах... це буде тільки ПЛЮСОМ для всієї велогромади Луцька.... І не тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно везде на велосипеде у нас можно ездить по правилам.

С Ковельской по правому ряду до перехода, потом велосипед в руки и уже на набережной.

Уважаемые велосипедисты, выехав на проезжую часть Вы являетесь учасниками дорожного движения, и правила для вас тоже существуют,просто наверное их мало кто читал.

Да я согласен, что без велодорожек неудобно, но что поделать, а несоблюдение Вами правил грозит Вам же не просто штрафом, а очень серйозными травмами в случае ДТП.

Спасибо за внимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найближчий ПІШОХІДНИЙ !!! перехід біля школи №3 або по переходу на Шевченка переходити на другу сторону а там їхати ТРОТУАРОМ.... і переходити вже по переходу зі сторни Набережної. Інакше ніяк.

А щодо того, що їздити по правилах на велосипеді можна скрізь...

Мене, як учасника руху, транспортний засіб, який виїджає з зупинки, ЗОБОВЯЗАНИЙ, по ПДР пропустити. Так? Ти бачив таке?... Якщо я даю більше місця, маршрутка рушає, і просто витісняє мен в лівий ряд.... а там я не можу конкурувати з автомобілями, які їдуть навіть 60 км/год я таку шв просто різко не наберу. Є ще одне питання. Якщо я повноправний учасник руху і мені цим постійно тикають, то я тупо буду їхати в своєму ПРАВОМУ ряду і хай йдуть в жопу всі автомобілісти, так виходить? Я просто не буду давати себе обганяти, або різко загальмую, як робить багато автомобілістів.... Але ж це не вихід... правда? А хто мені відшкодує вартість велосипеда..... І не треба говорити що вел то Х...НЯ..... Повір. Вартість деяких наших велів і їх ремонт, виходить за межі уяви більшості автомобілістів.

Це все ІМХО.. якщо образив когось... ВИБАЧАЮСЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не можу говорити за всіх водіїв, я завжди пропускаю велосипедістів коли вони їдуть по головній дорозі.

Інше питання, що велосипедам заборонено рухатись в лівій полосі, по колу, автомагістралями,...

На рахунок відіїв маршруток- так мені здається вони взагалі нікого не пропускають.

На рахунок розмітки - ну що поробиш (мені наприклад знак мах 20 теж не подобається)

Ну а питання відносин водіїв з велосипедистами чи скутерами штрафами вилікувати неможливо, потрібно підходити комплексно починаючи з доріжок для велосипедів і т.д.

А на рахунок всі будуть іхати за мною - так будуть і нікуди не дінуться, Ви ж правила не порушуєте, хіба це ваша вина, що дорога вузька та потік машин великий. (Я ,до речі, з таким не раз в Польщі стикався)

Я написав сюди лиш тому, що реакція на зміни в законодавстві була "а ... вони мене доженуть" - Ви вважаєте, що це вірно?

Якщо так відноситись до правил то можна попасти в дуже нехоршу ситуацію, чи Ви вважаєте, що в будь-якому випадку вийти з будь-якої аварійної ситуації?

Хіба нас всіх нічого не навчили аварії які трапились в нашому місті на протязі літа?

Наприклад, що б конкретено Ви б зробили якби на переході біля Там-Таму Вас з дитиною на руках ледь не збив велосипедист?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так.... але !!!!!!

Справа в тому, що якщо порушує ПДР, наприклад Сидор то забирає, [rough emotion], ще 5 чоловік з собою, а коли порушує велосипедист, то тільки, підкреслюю ТІЛЬКИ, на свій страх і ризик...

І скільки б ми тут не говорили... в основному адекватні люди.... всерівно хватає бидла яке плює на всі правила і канони встановлені чи законом, чи моральними принципами.

Далі...

Якщо велосипедисти не будуть порушувати ПДР... то переїхати на інший бік дороги, чи добратися до певного місця.... їм буде просто не реально. Спочатку треба розробити нормальні ПДР для ВСІХ учасників руху... розвести потоки.... (А 400 велосипедіистів у Велодень підтвердили наявність саме потоку !!!) а потім вимагати штрафів і Т.Д. якщо мені буде предява, зі сторони ментів, я буду захищатися.... спочатку словами...а потім і діями..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, по правилах:

17.4. У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані», водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

отак то... виявляється в даному випадку маршрутчики все таки праві, що нагло виїжджають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найближчий ПІШОХІДНИЙ !!! перехід біля школи №3 або по переходу на Шевченка переходити на другу сторону а там їхати ТРОТУАРОМ.... і переходити вже по переходу зі сторни Набережної. Інакше ніяк.

за метрів 50-100 за перехрестям перехід таки є. напроти модного магазину "мебля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що питань дуже багато, але закон рівний для всіх.

Інакше комусь дорога буде вузька а іншому швидкість замала,...

А на рахунок крупних аварій - так я згідний, але наприклад коли пілот літаку робить помилку і гинуть сотні людей,...

Я перш за все хочу шоб всі притримувалист правил хочаб на дорозі, адже гроші та владу - туди ще ніхто не забрав.

Дякую за увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие друзья, и байкеры и автомобилисты.

Следовать правилам и советовать другим следовать правилам - разные вещи. Приведу пример: кто ездил в Татры, помнит замечательный сюжет, когда в глухом польском селе группа велосипедистов , услышав чуть-заметный сигнал автомобиля, съехала на обочину и офигела. За нами ехала колонна автомобилей и, даже не смотря на то, что дорога была абсолютно пуста, ни один(!!!) из водителей не посмел пересечь сплошную линию, чтобы обогнать нас! И лишь когда колонна автомобилей составила более 20 авто, нам подали легкий сигнал гудочком.

Так вот: пока такого ментаитета не появится у украинских драйверов, ни о какой езде "по правилам" речи быть не может. Ни для велосипедистов, ни для автодрайверов. И не надо строить иллюзий о том, кто более неправ. Ассоциация велосипедистов Луцка разрабатывает , возможно , уникальный проект велодорожек по городу. И , не смотря на видимую пассивность, набирает обороты в этом деле(druid - три раза КУ! с приседанием! )

А посему данный топик я закрою через пару часов по причине отсутствия состава преступления :) когда остальные выскажутся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні.... як завжди...

Дорога мокра. Болотніків нема.... швидкість в районі 15 км/год :mdr::) :)

Їду в правому ряді, світлофор червоний мені, але блимає..... через секунду дозволяє рух прямо...., а мені то, на ліво....... дивлюсь... перешкоди для повороту ліворуч НЕМА.... я помаленько. крутячи голово ю на 360 градусів здійснюю маневр і довольний.. їду далі на роботу.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возможно , уникальный проект велодорожек по городу

Діфот ну які можуть бути вело-доріжкі в нас))))))) Унас і так вузкі дорогі, і автомобілі збільшуються в кількості, я не думаю шо їх будуть робити!!!! Кряще допоможіть нам зі скейт-парком!!! а за це вам буде низькій поклон :)

а по темі!! в більшосьті я з Лексом згідний, шо маршрудчикі, шо в деякі моменти, тре нарушати ПДР ібо ніяк, і в нас мабуть ненавчаться культури на дорозі бо ми така вже є нація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розташованої в заїзному «кармані»

Ключові слова....................

Він тупо має виїхати з того карману.... а не обганяти попереднього... виїжджаючи з зупинки... де заманеться.

2 ЛІТР.

ТИ ВЕЛОДОРІЖОК НЄ ТОЖ... :) :) :D

Я про те.. що і так загруженість доріг автомобілями дуже велика.... ще туди велосипедистів... і буде точно....... ПІ.....ЄЦ....

Ді... вибач... ну не зна.ю як інакше сказати.. ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С Ковельской по правому ряду до перехода, потом велосипед в руки и уже на набережной.

Колись мені потрібно було повернути там наліво. І я з подивом виявив, що там немає переходу ВЗАГАЛІ!!! (Те ж саме пишуть і інші в попередніх постах). Хай гикнеться тому п..., який б... с... проектував те перехрестя з думкою про пішоходів (ну і про велосипедистів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інше питання, що велосипедам заборонено рухатись в лівій полосі, по колу, автомагістралями,...

Пункт правил на рахунок по колу, будь-ласка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возможно , уникальный проект велодорожек по городу

Діфот ну які можуть бути вело-доріжкі в нас))))))) Унас і так вузкі дорогі, і автомобілі збільшуються в кількості, я не думаю шо їх будуть робити!!!! Кряще допоможіть нам зі скейт-парком!!! а за це вам буде низькій поклон ;)

а по темі!! в більшосьті я з Лексом згідний, шо маршрудчикі, шо в деякі моменти, тре нарушати ПДР ібо ніяк, і в нас мабуть ненавчаться культури на дорозі бо ми така вже є нація :D

:angry:

Ди, смилуйся, закрой.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А спробуй повернути по правилах на ліво, скажімо з Ковельської на Набережну.

Перебудуватися по правилах у лівий ряд просто не реально... швидкості не хватить.... основна проблема. Або їхати зі шв під 60... далі тормозити .... і знову набирати пристойну, як для вела швидкість.

Погодьтесь. На таке здатні одиниці.

Чекаєш коли для всіх стає червоне, стаєш біля машини, що в лівому ряду, зправа, можеш за нею. І на зелений сміливо їдеш собі наліво. Повір у себе в тебе все получиться :D І до речі правила ніхто не відміняв - коли рукою покажеш, що хочеш повернуть наліво тебе повинні пропустить, але це навряд чи получиться в нашому гОНДУРАСІ :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие друзья, и байкеры и автомобилисты.

Следовать правилам и советовать другим следовать правилам - разные вещи. Приведу пример: кто ездил в Татры, помнит замечательный сюжет, когда в глухом польском селе группа велосипедистов , услышав чуть-заметный сигнал автомобиля, съехала на обочину и офигела. За нами ехала колонна автомобилей и, даже не смотря на то, что дорога была абсолютно пуста, ни один(!!!) из водителей не посмел пересечь сплошную линию, чтобы обогнать нас! И лишь когда колонна автомобилей составила более 20 авто, нам подали легкий сигнал гудочком.

Так вот: пока такого ментаитета не появится у украинских драйверов, ни о какой езде "по правилам" речи быть не может. Ни для велосипедистов, ни для автодрайверов. И не надо строить иллюзий о том, кто более неправ.

Хто їздив також по Німеччині також знає, як люди мовчки повзуть за траХтором часом кілометр ато і два, і як е дивно ніхто не дудить і не обганяє по суцільній лінії. Не пропустив пішохода або велосипедиста - готуй до 100ойро :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...