Перейти до змісту

ПИВО


Million

  

91 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну и раз уже мы заговорили о чипсах, то как можно стороной обойти их основной "гарнир" - пиво, самый потребляемый напиток. Его разнообразие в супермаркетах тешит глаз искушенного потребителя. Кто-то остается верен лишь одной марке, кто-то берет то, что подешевле, кто-то любит экспериментировать. А какой марке отдадите предпочтение вы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Million, вот тут следовало бы дать возможность неодинокого ответа.

ибо в одном баре одно, в другом другое, а в супермаркете покупаю третье...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska :) Ну если есть предложение стать совладельцем, до над этим вопросом можно помозговать :ohmy: А вообще я пока еще студент.

Shura, речь идет о любимом пиве, о том, которое чаще всего употребляется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по мне, пофиг какая марка, из перечисленых в списке - всёравно всё делается на одном заводе с использованием одного и того же полошка

главное что бы свежее было

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunInterBrew - чернігівське , Старопрамен, Рогань...

Львівське/Славутич - Туборг і т.д

Львівське рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьот останнім часом воно все стало фуфлижне.

Правда вчора пив Старопрамен, то вроді нічьо так було. хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hoegaarden. Вже кілька років стабільний, незмінний смак.

Місяці півтора тому влаштував собі маленьке свято - перепробував усі пивА, які тільки є на розлив у пабі "Честер". Всього-навсього 6 сортів. Найбільш "правильним", як на мене, було Grolsh - вроді так пишеться, найбільш цікавим - Гіннес. Але навіть вони не можуть зрівнятися з приємним ароматом холодного, свіженького Хугардена :)

Якщо хтось знає ще якісь місця зі смачним пивом, і сорти такого пива - порадьте, чіста для дегустації.

А ще маю мрію нагадати собі смак старого темного чеського пива Saris ("Шариш"), якого років 10-11 тому було повнісінько в ларьках. Але після розвитку відчизняного пивоваріння ака "Оболонь", "Славутич", "Львівське" - іноземні пляшки пропали, і з тих пір я його не пив, в супамакетах не стрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пили "шариш" в Словакии, правда светлое. ИМХО обычное светлое пиво, когда холодное - нектар, теплое - моча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пили "шариш" в Словакии, правда светлое.

Я про темне писав :) А так виходить - типа "Вчора пили "Бейліз", правда, не фірмовий - але Свєтка по фірмовому рецепту Дж.Бонда самогонки тьоті Валіної зі згущонкою "КоМо" намішала. Фіговий той "Бейліз", однозначно".

Темне "Шариш" - це важко передати. Найближче подібне - це Оболонь "Оксамитове", але не те, що зараз, а те, яким воно було на початку своєї появи. Плюс до цього треба додати неповторний аромат меду та присмак. Хто пив - той ніколи не забуде. Правда, kmd? :)

Таке темне пиво не потребує нічого - ні фісташок, ні горішків, ні сиру. Навіть не хочеться його смак перебивати чимось таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю темні сорти пива: Гінес, Портер, Гьоссер. Колись було в нас таке пиво як Балтика №6, теж нічо так ,але зара шось я його не зустрічаю ніде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверно надо было давать возможность голосовать за несколько сортов + Земан добавить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ящик чернігівського за пляшку темного Шаріш! :)

Цуко настальгія..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваще мну самое зачётно эт "Балтика" и "Туборг", но паскоку я "бедный студент" пью "Оболонь" или как ужо упоминали, между парами в "Земан" захаживаю :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

между парами в "Земан" захаживаю :)

ну там бідному студенту немає що робити... :lol:

хіба шо збоку.. на розбавлене пивко.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фільтрованого улюблене -- Grolsch, хоча пляшкове в наших супермаркетах перестало з'являтись. Полюбляю оригінальний чеський Pilsner Urquell, дуже подобається Hineken. В новій Фелічіті на пр. Волі зараз появилось дуже непогане бельгійське Leffe, хоча як на мене воно трохи заміцне. Колись подобався солодкуватий ПИТ, але вже давно щось його не пробував.

З нефільтрованих раніше подобалось Пшеничне Еталон, але зараз воно спаскудилось, кисле і смердить брагою і не йде ні в яке порівняння з моїм улюбленим нефільтрованим Erdinger Weissbräu, досить непогане ще Blanche De Bruxelles.

post-51-1221505322.jpg

З виготовлених на Україні віддаю перевагу напевно в такому порядку: Tuborg Green, Staropramen, Stella Artois

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чернігів переважно. Хоча останнім часом пиво не йде взагалі.

Plum, харе понтуватися. Економити треба :)

Чьот останнім часом воно все стало фуфлижне.

Правда вчора пив Старопрамен, то вроді нічьо так було. хз

ти вчора ЗНОВУ пив??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно щось із цього: Чернігівське, Балтика, Heineken, Tuborg.

Million раз вже ти заговорив про пиво з чіпсами, то не забувай, за тобою боржок... :) бажано щось із цього списку що чуть-чуть вище. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, харе понтуватися. Економити треба :(
я не так часто і не так багато п'ю пиво, щоб це суттєво допомогло мені зекономити :)

ІМХО пиво -- це як ковбаса: краще випити менше і рідше, але хорошого, а не кожен день по три літри, але того класу що львівська ковбаса по 8 грн за кілограм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Weissbier "Пшеничне Еталон". Но пиво пью очень редко, я вообще по жизни почти трезвенник. :0022:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Weissbier "Пшеничне Еталон". Но пиво пью очень редко, я вообще по жизни почти трезвенник. :0022:
+1

Якщо любиш "Пшеничне Еталон" -- спробуй Erdinger :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...