Перейти до змісту

Кузьма Скрябін/Скрябин - Я, "Побєда" і Берлін


D@ve

Рекомендовані повідомлення

IMG81-1219775060.jpg

Год выпуска: 2007

Автор: Андрей Кузьменко (Кузьма Скрябин)

Исполнитель: Кузьма

Жанр: Автобіографічна комедія

Издательство: FOLIO

Язык: Украинский

Тип: аудиокнига

Аудио кодек: MP3

Битрейт аудио: 320

Описание: Эта книжка — литературный дебют известного украинского певца Андрея Кузьменко, лидера группы "Скрябин". Первая повесть — "Я, "Победа" и Берлин" — проникнута ярким чувством юмора, веселым настроением и, наверное, рассмешит даже очень серьезных читателей. События происходят вокруг старого и потрепанного автомобиля марки "Победа", на котором Андрей со своим другом Бардом путешествуют к столице Германии. Вторая повесть — "Город, в котором не ходят денег", — совсем другая по жанру. Это невеселая история о девушке Алисе, которая из-за стечения обстоятельств оказалась в ужасном городе, где господствуют неслыханная жестокость и нечеловеческие порядки, городе, из которого нет дороги назад.

Цікавить когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно же интересует :)

темка була вже давно. :)  kuzia.rar

PS.Щось я не додивився, що то ауді книга ;)  , ну а хто ще не розучився читати ,то дивіться в архіві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б почути у його ж виконанні :)

Своєрідний говір літерами не так сприймається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побєда - досить ржачна книжечка :), друга повість трохи мрачнувата, щось не сприйнялась до кінця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішній лінк побєди і Берліна, якщо кому треба. :) Зменшив бітрейд до 128 (для голосу й того забагато) щоб менше важило.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четыре часа угорал с повествования (2 раза подряд слушал) :)

Йа, "Побєдо" і Бєрлін ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не визнаю аудіокниг... але блін, може то послухати цю? бо на початку книжки реально ржав :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не визнаю аудіокниг... але блін, може то послухати цю? бо на початку книжки реально ржав :))

Це впринципі єдина аудіокнига яку я слухав. Нічо прикольно. Правда Кузьма трохи місцями заїкається і ковтає слова - він сам признавався що іноді навіть з бодуна начитував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не визнаю аудіокниг... але блін, може то послухати цю? бо на початку книжки реально ржав :) )

Звісно послухай. Вимова Кузьми надає пікантності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обожаю аудиобуки :)

Книга просто отпад... Ржем всем офисом. работа стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені шось не дуже, може того шо перед цим переслухав всього Шуру Каретного.

Відчувається, шо просто читає книжку в мікрофон. От якби від себе розказував, а з книжкою просто звірявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є текстовий варіант "Місто в якому не ходять гроші", бо я десь свій файлик закинув і неможу знайти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Своєрідний говір літерами не так сприймається.

Повір, сприймається, ще й як. І справа не в самому говорі, на це просто не звертаєш уваги бо ржеш як угорілий від першої до останньої сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...