Перейти до змісту

Паранормальні явища.


slonenok

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом дуже зацікавили паранормальні явища. Можливо хтось знає якісь історія, скимось траплялося, діліться.

ЗІ: звиняйте якшо не туди вписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
Останнім часом дуже зацікавили паранормальні явища. Можливо хтось знає якісь історія, скимось траплялося, діліться.

ЗІ: звиняйте якшо не туди вписав.

В дітей запитай. Насправді діти дуже чутливі до всяких паранормальних явищ. А коли людина дорослішає контакт з іншим світом може і не траплятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А коли людина дорослішає контакт з іншим світом може і не траплятись.

;):)

Чим доросліше - тим ближче до контакту ... Всі там будем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:dont:;)

Чим доросліше - тим ближче до контакту ... Всі там будем.

Точно! :blink: Над цим я не задумався одразу. Шкода що ті хто не тут не розказують, що там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однако на протяжении более десятка лет я постоянно слежу за подобного рода сообщениями, коплю их, анализирую. По-чему?

Потому, что с непонятным, необъяснимым, паранор-мальным пришлось столкнуться самой лично и загадочность происходящего со мной и окружением рождала массу вопросов…

Мне 27 лет. Я взрослый, практически сформированный человек, как физически, физиологически, так и умственно, интеллектуально. Патологиями психики не страдаю, откло-нения также отсутствуют (несколько раз специально прохо-дила обследования). В моей жизни было несколько таких случаев, которые и определили тему приводимой работы: "Паранормальные явления человеческой психики".

Цікава дипломна робота по спеціалізації психолога. Сам тальки почав читати:

15745.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якось бачив щось в селі. Перед тим як молоко пив дивився в небо. Й помітив те, що не похоже ні на зграю птахів, ні на вертоліт чи літак. Були якісь круги. Обьєкт повільно рухався в сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менше дивись СТБ :)

Мене аж перевертає від їхніх передач - цікаві факти, і ніяка викладка. Вся передача по принципу ББС (баба-бабі-сказала).

... в такому-то селі дядя Вася бачив НЛО, а баба Параска бачила кругі в небі... шо ж то було ? ... в такому-то році в цьому

місці теж хтось про щось чув чи бачив... ай-яй-яй ... ой-йой-йой ...

Зробили би як у Пабло Коело: одна, дві мислі - зато як викладено, з якою глибиною (на то він і світовий письменник).

А так - "одно раздражение". Многа букафф і слов - а толку мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив НЛО особисто коли в армії служив(Костромська область).Сусіди ПВОшники потім розповідали,що також пів частини спостерігало НЛО,а от радари його не бачили.Обьєкт був у вигляді колби і такі "кренделі" в небі виписував.То завмирав на місці,то різко скакав в сторону.То пропадав,то зьявлявся.Кароче круто,хвилин 10 все було.

А місцеві розповідали,що над містом якось висів кілька хвилин обьект розміром з пьятиповерхівку на 4-5 підьїздів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю-ю-ю.

Так тож бойовики Усами Бен Ладена проводили фінальні тренування щодо теракту 11 вересня. :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця штучка з місця перейшла звуковий бар'єр - звук "артиллерійського пострілу".

Кому треба, можу залити відео кращої якості - там ліпше видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel - так віримо.. невже ти вважаєш що серед міліардів таких систем як сонячна - ми одні??

розвивати тему у "Релігії"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже ви й справді вірите в НЛО?

Питання провокаційне. Зазвичай, в нашому соціально-обумовленому суспільстві вважається:

якщо ви бачили НЛО

1. в кращому випадку у вас щось невпорядку з зором (це був літак, вертоліт, супутник, кульова блискавка)

2. в гіршому - з психікою, особливо якщо були якість "голоси", "послання" ітд ітп.

Тому багато хто щось бачив - мовчатимуть. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel - так віримо.. невже ти вважаєш що серед міліардів таких систем як сонячна - ми одні??

розвивати тему у "Релігії"..

А які в тебе підстави не вірити що ми одні?

Бо ХТОСЬ, десь бачив ЩОСЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel - так віримо.. невже ти вважаєш що серед міліардів таких систем як сонячна - ми одні??

розвивати тему у "Релігії"..

А які в тебе підстави не вірити що ми одні?

Бо ХТОСЬ, десь бачив ЩОСЬ?

а чому хтось? і щось?

Просто всіх хто дійсно бачив те, про що йде мова - в серйоз не сприймають! Для того щоб ВСІ повірили - треба щоб в кожному місті по тарілці приземлилися!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговорим про привидів:) В дитячому оздоровчому таборі пару років тому, в одній з кімнат зробили фотографію на мобільний телефон. На фотографії дитина сидит закривши лице руками, а сзаду було видно лице старої жінки. Потім, коли народ почив цю фотку, пішли вже спіціально фоткатися у цю кімнату. І на кожній фотографії було видно або лице жінки, або жінку похилого віку, або високого. гарного чоловіка. Діти страшенно перелякалися, але дерекція якось це все діло замнула. Я сама там була і сама фоткала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...