Перейти до змісту

Паранормальні явища.


slonenok

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

"Чайка" це на Світязі. в с. Світязь. В цьому році мені казали, шо теж фоткали і на фотках привиди були, але вже в іншій кімнаті, що цікаво в тому самому корпусі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме час знімати фільм жахів ;)

ЗИ. Викладіть фото на борду. ніколи не бачив привидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel - повір, явище не з приємних.

ось "насолоджуйся" перед сном.

привид
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel - повір, явище не з приємних.

ось "насолоджуйся" перед сном.

привид

Видео ,чтоб детей попугать перед сном :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми і 1 відсотка про цей світ не знаємо-тому щось заперечувати чи стверджувати не має сенсу

Вище по топіку я викладав посилання-туди і дивіться!Хто не вірить-хай їде в стару європу в якийсь замок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
;):)

Чим доросліше - тим ближче до контакту ... Всі там будем.

Точно! ;) Над цим я не задумався одразу. Шкода що ті хто не тут не розказують, що там.

Ой там дууууужеееее добре бо ще ніхто не вертався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

останнім часом, все частіше виникає думка поїхати на ніч на цвинтар.

деякі кажуть що дісно хороше відчуття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий атракціон (от не пам"ятаю де саме, мабуть в Америці десь, колись чув чи читав про це - сам не помню):

Людину (за її ж гроші) хоронять, ну... все як годиться, музика, плач, похоронна процесія (не думаю щоб церква в такий фарс вписувалась - якщо й був якийсь священник, то липовий).

Ну в клієнта повне відчуття "траура" по самому собі (ги - ги). Потім закопують, і ...

:(:_11::_11::_11:<_<:lopata::lopata: :0084::0118::_17:

Є три варіанта розвитку подій (і тариф росте з кожним варіантом):

1. Закопавши "таваріща" відразу відкопують, і все.

2. Клієнт має полежати певний час закопаним, ну - для "дозрівання". Час відкопування заздалегідь обговорюється, умови (повітря, температурний режим...) перебування,

щоб клієнт не загнувся, виконуються. Мабуть різні датчики стоять, і відеокамера. Бо з юридичної сторони в атракціоні все Ок. - контракт, лікар, відмова від претензій...

3. Варіант коли відкопують "жмура" тільки по його особистому бажанню (може кнопка якась для цього спеціальна - не знаю).

У людей, які проходили навіть перший етап "обряду" судьба (ака доля) мінялась кардинально, хвороби проходили, бізнес пер що дурний, в особистому житті все налагоджувалося,

ну кароч, появлялась та рубашка, в якій треба було родитись. От такий атракціон, така терапія... цікаво - зараз це "щастя" десь існує?

В принципі Це явище елементарно пояснюється, і нічого "такого" тут нема. Коли людина щось пережила - це стає вже не страшним.

Якщо вже вмер разок - другий раз помирати не страшно, знімається "напруга" страху перед смертю. Відчувши серйозне приниження

по судьбі потім на якісь там дрібні негаразди вже не звертаєш уваги. Я думаю, що коли лежиш під шаром грунту, і не впевнений на

всі сто що тебе відкопають - тут кожен почне вірити, шукати, молитись (а шо делать?) - вибор то не великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів би таке випробувати, але думаю спочатку на ніч на цвинтар сходити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо там вночі робити?

Не мертвих тре боятись, а живих...

На цвинтарі вночі прикольно... тихо... ніхто не заважає з думками зібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на багатьох фотографіях де знято привидів, це було саме на цвинтарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нло - тру)) имхо))

летайусчие тарелко видели и инки и др. египтяне и куча всяких древних цивилизаций)))

по всему земному шарику куча очевидцев)) "может просто человег не хочет принять тот факт что есть более развинутые цивилизации (с)"

Привиденийа - ну хз... ссылко - подоборка фотог (ролик на йутубе)

зы..Ктулху фхтагн :ДДД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роліків на "Титюбіку" - гектари і тонни..

з них - 90% - ЛАЖА. При такій якості зображення - відрізнити - майже неможливо..

От коли зняти самому і продемонструвати - інша справа..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете сфоткати привида - можна попробувати. Бачив по телеку. 20% вірогідність..

1 - запасайтесь камерою (не цифровою). Можна "Поляроїдом" або звичайною плівкою.

2 - Відправитись на цвинтар в ніч самому.

3 - Фоткати різні місця.

Потім можна переглянути фото...Якщо щось є...

А від себе - не раджу. Гратися з цим неможна. Й не рекомендую. Насолоджуйтесь життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме час знімати фільм жахів :D

ЗИ. Викладіть фото на борду. ніколи не бачив привидів.

http://fishki.net/comment.php?id=9257

http://www.abc-people.com/phenomenons/ghosts/index.htm#photo

Знайдете собі привидів на любий смак.

На мій погляд фото досить переконливі,але Вам вирішувати:- вірити чи ні. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першій фотці я так поняв що то німецький офіцер.

1 версія - Можливо якийсь офіцер за часів другої світової війни трагічно помер,й він охороняє той ліс...

2 версія - під час зйомок фільму про війну, актор в костюмі фріца вийшов відлити, як раптом попав в кадр..:ok:

Я гадаю що тема для екстремалів. Сам я не люблю розмовляти на цю тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду не вірити в такі явища тільки через те, що про них не згадується у Біблії, пане Gabriel.

Близько спілкувалась з сімейством, які були членами якоїсь американської асоціації з вивчення паранормальних явищ, куди вони спочатку звернулися через нестандартні події у їхньому будинку, а потім і самі зайнялися дослідженням подібних явищ. Бачила фото. ТА й не тільки фото, бо не раз доводилося ночувати у тому будинку...

Тому маю більше підстав вірити, ніж Ви - не вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, люди як завжди вірять в що завгодно, тільки не в Істину, якою є Бог і Його Слово.

Я вірю в духовний світ, який часто проявляється в нашому фізичному світі, але зовсім не під видом привидів, як тут в темі кажуть, але злих духів, демонів ...

Якраз про це Біблія і говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людям притаманно ділити все на гаряче і холодне, добро і зло. це стереотипи, на жаль. Я вірю в існування того, що бачила. Один з проявів метафізичного світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...