Перейти до змісту

Запитання до утеплювачів фасадів


Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Серега89 сказал:

Я вам, по секрету, відкрию таємницю. У місті 70-80% бригад заробляють гроші на приклеюванні пінопласту до стіни, а остальні тільки утеплюють. 

 

ви маєте на увазі лише той фактор що потрібно клей по всій площі розмазувати, а не точками? чи є ще якісь нюанси? поділіться будь ласка секретами технології

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, x9teen88 сказано:

ви маєте на увазі лише той фактор що потрібно клей по всій площі розмазувати, а не точками? чи є ще якісь нюанси? поділіться будь ласка секретами технології

має бути замкнутий контур. за ляпухі треба бити по руках)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, x9teen88 сказано:

трошки не так, пінопласт допомагає довше утримувати тепло. тобто "утеплення" стін просто економить обігрів

Так а що я не так написав?

2 годин тому, x9teen88 сказано:

вулиці висока вологість то і в приміщенні буде така ж.

Якщо в приміщенні не буде ніякого джерела тепла ввзагалі. І вікна будуть постійно відкриті. Але тоді і стіни будуть сухі.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Dima4s сказал:

має бути замкнутий контур. за ляпухі треба бити по руках)

Тобто наносити під гребінку чи щось типу того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Dima4s сказал:

має бути замкнутий контур. за ляпухі треба бити по руках)

щоб за ляпухи по руках не били майстрів, штукатурте під маяки зовнішні стіни перед утепленнм (як вчили на семінарах церезіта років 17 тому). В теперішніх реаліях - або ляпухи, або криві стіни, або з власника ще + гривень 200 на квадраті за перерозхід клею та додаткову роботу по вирівнюванню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Серега89 сказано:

щоб за ляпухи по руках не били майстрів, штукатурте під маяки зовнішні стіни перед утепленнм (як вчили на семінарах церезіта років 17 тому). В теперішніх реаліях - або ляпухи, або криві стіни, або з власника ще + гривень 200 на квадраті за перерозхід клею та додаткову роботу по вирівнюванню

поправ мене, якшо я не правий, контур клею на листі пінопласту має бути замкнутим, чи ні? ляпуха- це по суті гуляння повітря по стіні за пінопластом.
ось цей контур https://prnt.sc/-EApQaQlzr2U

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Saddy сказано:

Тобто наносити під гребінку чи щось типу того?

в ідеалі - так, має бути максимальне торкання бутерброда стіна-клей- пінопласт, але в наших реаліях, як пише @Серега89  це не реально.стіни в більшості криві. тому я ,коли собі утеплював будинок,питав в знаючих. і мені пояснили як робити коли стіни криві. робити наприклад три великі ляпухі по центру, і мазати по контуру листа. тому що просто на ляпухі, вітер буде гуляти за листами, буде конвекція повітря і відповідно прблеми з вологою, пліснявою і відвалом листів. а коли контур листа замкнутий, повітря, навіть якщо воно є, через криві стіни, не піднімається вище і не йде під інші листи вверх.
а ми бачимо ось таку штуку в майстрів. і за це я кажу треба бити по руках https://prnt.sc/w5PxVWMDOvWW це жлобство а не економія, бо ж клієнт не побачить як там клей нанесений.
за дюбелі зараз не говорю. це окрема тема.

Змінено користувачем Dima4s
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, volks сказал:

Так а що я не так написав?

Якщо в приміщенні не буде ніякого джерела тепла ввзагалі. І вікна будуть постійно відкриті. Але тоді і стіни будуть сухі.

ну ми ж тут досконально питання вивчаємо, тому треба коректно говорити суть.

не так ось це: "температурі стін. пінопласт допомагає її підвищити". - пінопласт нічого не підвищує, він лише збільшує час розсіювання тепла стіною із навколишнім середовищем. температуру стін підвищує обігрів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, x9teen88 сказал:

ви маєте на увазі лише той фактор що потрібно клей по всій площі розмазувати, а не точками? чи є ще якісь нюанси? поділіться будь ласка секретами технології

1 - підбір матеріалів

Вату описувати не буду (можна сказати - противник вати під мокрий фасад :D)

Провести теплотехнічний розрахунок, визначитися з необхідною товщиною. Пінопласту 15,25,35 зараз немає (то всьо зараз на лоха, як кажуть). Орієнтуватись по EPS раджу від 60 і вище. Звернути увагу на структуру матеріалу відсутність відкритих пор,проміжки між шаріками, геометрію листків.

Кутник з сіткою брати з якістного пластику, правильної геометрії, з хорошою сіткою

Неякістний пластик з часом стане хрупким та може покрутити його...

Якщо геометрія не правильна, немає 90" буде кут "трампліном", на кутах буде збільшений шар шпаклівки (клею для армування), що скоріш за все приведе до тріщин, мікротрішин. + збільшений розхід клею для армування.

Неякісну сітку розїдає "цементне молочко" в товщі армуючого шару, вона не тримає навантажень, сітка на кутнику має бути мінімум по 10см (такий мінімальний заклад сітки на стиках має бути)

Дюбеля, грибки при необхідності тільки польські, бажано і шайби з пінопласту до них.

Клей для приклеювання та армування рекомендую від анцерглоба і вище по ціні. Дешманські клея без армувальних волокон, сохнуть бистро, форми не тримають і тд.

Грунт з кварцовим піском, під баранек церезіт ст16, без баранека сілтек (моя рекомендація в основному), дешевий грунт сильно "розбавлений" водою, та часто протирається на стіні баранеком.

По баранеку, самоочищуючого не існує, весь запачкується.

мінеральний не раджу. Акріл норм, але років через 15 бути готовим його фарбувати, з північних сторін може позеленіти.... силіконова, силікатносиліконова таких косячків немають

Це так, в двох словах описав, потім по роботі напишу.

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dima4s сказал:

 

З контуром експерементували, герметичності досягнути важко, навіть хорошими клеями. Коли відриваєш такого листка то видно, що клей не заповнює всі шви між цеглою, газоблоком а з керамікою взагалі печальна ситуація. Клей піна веде себе значно краще. Пропінюємо кожен 2-3 ряд по горизонталі  + вертикальні, узгоджуєм на місці, підстроюємс під бюджет.

ота стіна відвалилась 80% через неякісний клей та непідготовлену основу.  Від "нормальної" ляпухи відірвати пінопласт не пошкодивши його нереально. На місці ляпухи як мінімум має бути кратер у листкові пінопласту, а тут клей на місці, шота не сходіца.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Dima4s сказал:

поправ мене, якшо я не правий, контур клею на листі пінопласту має бути замкнутим, чи ні? ляпуха- це по суті гуляння повітря по стіні за пінопластом.
ось цей контур https://prnt.sc/-EApQaQlzr2U

98% що там не буде герметичного контура. при такому нанесенні є проміжки, має бути суцільна "ковбаса" (більший слой не дасть прижати до стіни меньший і буде "дирка"), а не мазки. У кераміки щілини в стиках на глибину стіни, клей аж ніяк їх не перекриє.

Ляпуха без "герметизації" це не тільки гуляння повітря а і комин на всю стіну всю висоту стіни. Тому і горять висотки, бо тяга там бєшена, як і температура. а не від того що утепленя пінопластом чи горючою ватою. В таких умовах і метал буде горіти;)

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Серега89 сказано:

Пропінюємо кожен 2-3 ряд по горизонталі  + вертикальні

Вертикальні усі? Яка основна ціль? 

З горизонтальками ясно -- максимально  обрізати вертикальний рух повітря між стіною і пінопластом.  А вертикальки для чого? Не вигідніше замість них частіше пропінювати горизонтально, з тією ж сумарною витратою піни? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.11.2022 в 01:44, Серега89 сказал:

Наталка, ви впевнені що вам саме утеплили, та хочаб у проміжок між утеплювачем і стіною немає доступу повітря. 

Як мінімум існує смарткалькулятор, щоб приблизно побачити результат ще перед утепленням. 

Я ні в чому не впевнена... Так як клеїли на ляпухи то думаю що є.

Спойлер

1653081757_.jpg.b7b6a6de1ebd9ad69833824c13245a81.jpg

Колись ми з Вами спілкувались по тому утепленню... 

Хто знає, яка організація може зробити якісну професійну експертизу і проекту і робіт (об'єм дуже великий)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Unknown сказал:

Вертикальні усі? Яка основна ціль? 

З горизонтальками ясно -- максимально  обрізати вертикальний рух повітря між стіною і пінопластом.  А вертикальки для чого? Не вигідніше замість них частіше пропінювати горизонтально, з тією ж сумарною витратою піни? 

Вертикальні по кутах і через пару метрів рандомно (щоб збільшити кількість камер як у вікнах :D), на вертикалі розхід малий, балон - півтора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...