Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

на даний момент найнижча ціна на старлінк в Словаччині. Можна замовити з доставкою в Україну, потім потрібно звернутись у підтримку із запитом про зміну адреси використання.
Ще є версія без прив'язки до регіону(для будинків на колесах), вона коштує дорожче і абонплата на 20$ більша, але працює будь-де.
Замовити можна тут - https://globalpost.ua/starlink

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@biter от раніше - не можна було сказати ;) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@biter , але

Цитувати

Шановні користувачі!
В зв’язку з великою кількістю замовлень ми тимчасово призупиняємо прийом нових, щоб не порушувати терміни доставки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча, теоретично, можна і аналогічно зробити, через інших мейл-форвардерів....@biter - дякую за ідею, але таки зі зміною адреси - такі самі заморочки як з американською...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо Вам ті Старлінки, підключіть собі кілька різних провайдерів та візьміть у них максимальні бізнес тарифи - буде те саме по коштах + Інтернет швидший...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, serega-cool сказано:

Нащо Вам ті Старлінки, підключіть собі кілька різних провайдерів та візьміть у них максимальні бізнес тарифи - буде те саме по коштах + Інтернет швидший...

при блекауті воно не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, alexvvv said:

при блекауті воно не працює

PON з таким - працює.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, serega-cool сказано:

Нащо Вам ті Старлінки, підключіть собі кілька різних провайдерів та візьміть у них максимальні бізнес тарифи - буде те саме по коштах + Інтернет швидший...

я вже над цим задумався, був свого часу кс+дг, немає "світла" - немає інтернету, але - виручало коли хтось один з них мав проблеми (аварії і т.п) фактично - просто оплачувався і не використовувася один з провайдерів, бо аварії - не так вже часто, але - була вимога замовника - мати резервний канал.

Зараз і хочу вом підключити (думаю на яку локацію/адресу... покриття - є)

Старлінк, якщо все буде добре, поїде до "родичів", де ловить тільки Кс і то - якщо на пагорб вилізти, або, буде як резерв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Bliksss сказал:

я вже над цим задумався, був свого часу кс+дг, немає "світла" - немає інтернету, але - виручало коли хтось один з них мав проблеми (аварії і т.п) фактично - просто оплачувався і не використовувася один з провайдерів, бо аварії - не так вже часто, але - була вимога замовника - мати резервний канал.

Зараз і хочу вом підключити (думаю на яку локацію/адресу... покриття - є)

Старлінк, якщо все буде добре, поїде до "родичів", де ловить тільки Кс і то - якщо на пагорб вилізти, або, буде як резерв.

 

може бути "засада" в тому що два провайдера йдуть в одному колодязі та запітані одним живленням, по закону космічної підлості так часто буває.

Тому краще мати щось "по повітрю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MACCEN сказано:

може бути "засада" в тому що два провайдера йдуть в одному колодязі та запітані одним живленням,

ге що вище описував з власного досвіду - це вже пройдений етап, давним-давно це було, ще коли 3ж не було навіть ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2022 at 10:02, alexvvv сказано:

при блекауті воно не працює

все працює, на районі немає світла а оптика працює, буду вдома покажу наглядно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Factory сказано:

все працює, на районі немає світла а оптика працює, буду вдома покажу наглядно

А НЕ оптика не працює коли в будинку немає світла ? Світчам наприклад КС, датагруп і т.д. потрібне живлення, щоб мені по шнурку прийшов інет ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

А НЕ оптика не працює коли в будинку немає світла ? Світчам наприклад КС, датагруп і т.д. потрібне живлення, щоб мені по шнурку прийшов інет ?

саме так, нема світла немає лінку, ще й світч може бутти включений через інший світч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Бачив інформацію що в Європі проходять промокомпанії по продажі старлінків за 1 євро, тільки з нюансом, що за місяць необхідно або повернути старлінк, якщо не підійшов, або сплатити його повну вартість. Так особо хитровишпекані купують там такі старлінки і продають тут. І необізнана людина, купивши тут саме такий пристрій, або матиме гарбуза замість карети, або буде змушена повторно заплатити його вартість щоб він запрацював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...