Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Власне, думаю придбати десь на ebay, або в Польщі - комплект, новий чи б/в, то вже таке... Хто мав справу - які нюанси? "американці" - що продають на ebay, пишуть що "я - тоб, продаю, а далі - розбирайся сам з службою підтримки"... ось нюанс "розбирайся сам з службою підтримки" - якось напрягає...Був досвід  з таким питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не охрінієш від абонплати ? :blink:  Тобі настільки важливий незалежний інтернет ? Готуєшся до апокаліпсісу ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А ти не охрінієш від абонплати ? 

В якому сенсі? 100$ в місяць? ясен **й що ні, не охрінію

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Тобі настільки важливий незалежний інтернет ?

робота, а не інтернет...немає інтернету - немає роботи...немає роботи - немає грошей....гроші- таки будуть, але - значно менше )))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk я ще 20+ років тому, ставив "тарілку" односторонню....через модем - даєш запит, через супутник - отримуєш інфу...було швидше та дешевше ніж виділенка, ADSL - там ще не було...
З такими технологіями як старлінк - не мав справу, тому і цікавлюсь, актуально в наш час, не так?

P.S. Звісно, можу поцікавитись в більш компетентних людей... але, думав хтось в Луцьку, на побутовому рівні вже пробував... Ну цікаво ж самому розібратись, там не так складно, основна проблема може бути з службою підтримки...так не хочу зв'язуватись....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

@SergLutsk я ще 20+ років тому, ставив "тарілку" односторонню....через модем - даєш запит, через супутник - отримуєш інфу...було швидше та дешевше ніж виділенка, ADSL - там ще не було...
З такими технологіями як старлінк - не мав справу, тому і цікавлюсь, актуально в наш час, не так?

P.S. Звісно, можу поцікавитись в більш компетентних людей... але, думав хтось в Луцьку, на побутовому рівні вже пробував... Ну цікаво ж самому розібратись, там не так складно, основна проблема може бути з службою підтримки...так не хочу зв'язуватись....

 

Не знаю як в нас, але в США через велику кількість абонентів за останній рік, дуже сильно швидкість попросідала. Пишуть і по 25-30 мегабіт вже буває, а було по 100-130 рік тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, charlie сказано:

 

Не знаю як в нас, але в США через велику кількість абонентів за останній рік, дуже сильно швидкість попросідала. Пишуть і по 25-30 мегабіт вже буває, а було по 100-130 рік тому

10 - буде з головою, я ж не торенти качаю, тай взагалі - нічого не качаю і не віддаю, парсери...просто - парсери, трафіку - обмаль.

Крім того, серваки стоять в німців...мені - тільки через консоль дивитись...тобто - швидкість взагалі не проблема, буде 10 - норма.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

10 - буде з головою, я ж не торенти качаю, тай взагалі - нічого не качаю і не віддаю, парсери...просто - парсери, трафіку - обмаль.

Ну тоді вистачить. Не можу знайти пост, там чувак описував нюанси з активаціює польського, але ніби нічого складного там не було. Працює нормально, ну гріється троха сильно. А так я би і сам покрутив її трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, charlie сказано:

Не можу знайти пост

на борді? було б ДУЖЕ цікаво

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, charlie сказано:

Працює нормально, ну гріється троха сильно

да, казали що "овердофіга жере"... 500+ Вт ніби...з якого стільки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

на борді? було б ДУЖЕ цікаво

Та ні, то в твітері описував чувак підключення активованого в польщі і переданого сюди.

 

500вт, ого, якщо правда. не цікавився, але щось забагато

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, charlie сказано:

Та ні, то в твітері описував чувак підключення активованого в польщі і переданого сюди

З Польським - таки ніби не складно, не маю там знайомого (толкового хлопця), є - дівчина...не думаю що зможе правильно купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розглядаю купити "StartKit" в США чи Канаді... вони - без прив'язки ніби....але, там якісь нюанси з доставкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

З Польським - таки ніби не складно, не маю там знайомого (толкового хлопця), є - дівчина...не думаю що зможе правильно купити.

Так там здається суть в першій активації. Хочу тут точно не скажу. Купуй, на тобі протестуємо активацію і роботу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так їх і на Olx  було я бачив пару оголошень, чи ти не довіряєш нашим баригам і шахраям ?

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, charlie сказано:

Так там здається суть в першій активації.

саме це і мав на увазі, потім розбиратись з ТП - ну ніяк не хочеться, хоча - кажуть що не так складно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, charlie сказано:

чи ти не довіряєш нашим баригам і шахраям ?

від слова - зовсім ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

@charlie ну вот що пишуть продавани на ebay

Screenshot_3.png.33e90b3e1ef653969aa2fedd579e10e5.png

Ну не всі люди підковані в таких цяцьках, тому і виникають проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, charlie сказано:

Ну не всі люди підковані в таких цяцьках, тому і виникають проблеми.

типу, якщо в школі недовчились, то не можуть гуглтранслейтом перекласти що написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому і питання, чи дуже гєморно з ними розбиратись? невже ніхто собі не купував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

типу, якщо в школі недовчились, то не можуть гуглтранслейтом перекласти що написано?

Ні, десь 1 помилку зробив, чи галочку не поставив і воно не працює. А потім скаржаться, що лайно і тп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конструктор за 400$ - прикольно, щоб потім викинути... не хотілося б...не ті часи - щоб грошима розкидатись.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...