Перейти до змісту

[Архів] - Продам Geforce GTX1060 6 Gb Gigabyte Windforce OC


Рекомендовані повідомлення

Продам відеокарту Geforce GTX1060 6 Gb Gigabyte Windforce OC (GV-N1060WF2OC-6GD - 6500 грн. Торг.

Повний комплект. Перший власник. Куплена в Польщі.

Не майнила. Працювала в стоці. Не розбиралася. Не шумна. Манібек присутній.

Чудова продуктивність для 1920*1080.

 

1060_05.thumb.jpg.78fc1a5d452f66cff523385be5d66f26.jpg1060_04.thumb.jpg.26339ccc89bcb0defc226b004639acec.jpg1060_03.thumb.jpg.2cbe57780907887ed21054e581ce8f00.jpg1060_02.thumb.jpg.7167c9a7ac94b7f8151ea6db3220e68a.jpg1060_01.thumb.jpg.b35cb37cea5843acdf9710413aa8073b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да шо ж таке, і ця не майнила. я якраз шукаю ту що майнила... ніяк знайти не можу :0027:

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось по темам не видно такого пошуку - x9teen88

Але якщо потрібно - прошу - діапазон цін 4500-5000 грн.

Дякувати не потрібно.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, x9teen88 сказал:

да шо ж таке, і ця не майнила. я якраз шукаю ту що майнила... ніяк знайти не можу :0027:

Ті, що майнили - ціна нижча. але то в більш-менш добросовісних продавців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, klyots сказал:

Щось по темам не видно такого пошуку - x9teen88

Але якщо потрібно - прошу - діапазон цін 4500-5000 грн.

Дякувати не потрібно.

спробуйте пошукати по темам сарказм

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, x9teen88 сказано:

спробуйте пошукати по темам сарказм

без образ, але прошу саме туди і постити Ваш сарказм.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, x9teen88 сказал:

спробуйте пошукати по темам сарказм

Дарма Ви так.
ТС - надійна людина, купував в нього неодноразово товар ( із цієї теми, БЖ, Монітор). 
Видно що домашнє користування компа було, і людина порядна.

Хочете карту дешевше, на оверах і 1070 є по 5к, але хто ж Вам дасть тест і манібек.
Хочете гарантій, переплачуєте, хочете дешевше... Ваш вибір

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pasha1207 сказано:

Хочете карту дешевше, на оверах і 1070 є по 5к, але хто ж Вам дасть тест і манібек.

якщо людина в перевірених, то чому би і ні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, pasha1207 сказал:

Дарма Ви так.
ТС - надійна людина, купував в нього неодноразово товар ( із цієї теми, БЖ, Монітор). 
Видно що домашнє користування компа було, і людина порядна.

Хочете карту дешевше, на оверах і 1070 є по 5к, але хто ж Вам дасть тест і манібек.
Хочете гарантій, переплачуєте, хочете дешевше... Ваш вибір

та я ж не в обіду, просто трішки пожартував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

якщо людина в перевірених, то чому би і ні

Я так в 2013 в перевіреної проц "купив" за 5к і7.

Приїхав целерон з кришкою і7.

 

Зламали аккаунт на оверах людині в якої 80+ відгуків, і кошти пішли мошонніку.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Geforce GTX1060 6 Gb Gigabyte Windforce OC (GV-N1060WF2OC-6GD) - 6000 грн. Торг.

Змінено користувачем klyots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

без обід, за віндфорс - 3000 пропоную. була б якась краща СО (типу стрікс чи аорус) - то можливо 3500 навіть дав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, x9teen88 сказано:

без обід, за віндфорс - 3000 пропоную. була б якась краща СО (типу стрікс чи аорус) - то можливо 3500 навіть дав би.

нуууу.. три то ти загнув. я готовий за 4 взяти її.
 зараз пропонують 1070 за 5. але обрубок. гіга міні. то поки кручу носом.
6 за цю - ціна завищена.
Доречі 1060 міні. обрубок) має кращий охлад ніж в цієї, хоч там і один вентєль.

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора перед "носом" забрали MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming Z за 6,5к

https://forum.overclockers.ua/viewtopic.php?f=26&t=264227

 

UPD. Хоча зі штатів зараз можна пригнати 1660 за $125 + доставка $12-13.

5,1-5,2к грн.

Мабуть, так і зроблю.

 

UPD. Сторгувалися з продавцем на ebay за MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC на сотці.))

З доставкою ~4,2к грн.!

Вже оплачено і отримано трек-номер.

Чекаю.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

нуууу.. три то ти загнув. я готовий за 4 взяти її.
 зараз пропонують 1070 за 5. але обрубок. гіга міні. то поки кручу носом.
6 за цю - ціна завищена.
Доречі 1060 міні. обрубок) має кращий охлад ніж в цієї, хоч там і один вентєль.

ну це моя пропозиція.

віндфорс це взагалі майже саме дно серед СО. але справа навіть не в цьому. декілька років назад коли майнінг здувся я брав для друга 1060 стрікс за 3200, майнери розпродавали карта в ідеалі була, і вже 3 роки норм служить, хоча правди ради він її майже і не грузить. ще раз: то стрікс (самий топовий охлад на 1060-их) і то було 3 роки назад, коли майнінг був на спаді. а зараз майнінг не на спаді він остаточно вмер (маю на увазі саме відахи). все баста.

тепер, увага, питання: з якого переляку, за карту, яка 3 роки тому коштувала 3500 максимум в базарний день, зараз я маю віддавати 6-6,5к грн? це якийсь жарт? вона може бути хоч тричі не майнена і не бита не крашена, то взагалі до фанаря. нічого проти ТСа немаю, але коли майнінг на відахах остаточно вмер, і цілі ферми розпродають на олх, 6500 за прости господи, віндфорс, - це якийсь рофл. імхо

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, x9teen88 сказано:

віндфорс це взагалі майже саме дно серед СО

А можна мені, як пересічному юзеру, пояснити:

1. Чому саме віндфорс то майже дно со, типу мало міді, непродумана, зекономили на чомусь ? Бо вентилятори як вентилятори, вони на всіх картах +/- ідентично виглядають як на мене :)

2. В чому для пересічного юзера відеокарти, який на ній просто періодично грається, а не бізнес майнить, в чому для нього в користуванні має відчутись різниця при користуванні картою з дном со, чи топ со ?  Чи йому не пофіг гріється вона під час гри на 68° чи на 76° ? Чи прям гарантовано і чимось доведено, що ті карти що гріються на 8° сильніше, вони гарантовано прослужать менше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, x9teen88 сказал:

віндфорс це взагалі майже саме дно серед СО

Сказати що товар "дно" і хотіти його купити....

Вже якщо маєте намір на нижчу ціну, то дайте конкретний аргумент продавцю.
Він же ту систему охолодження не переробить для Вас.

P.S. я б особисто й не вів діалог після привселюдного обливання брудом мій товар

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, pasha1207 сказал:

Сказати що товар "дно" і хотіти його купити....

перепрошую, я не сказав що товар дно, я сказав що система охолодження на найнижчому рівні серед аналогів.

п.с. і я не казав що хочу купити, я сказав що за дану карту дав би конкретну суму. ХОЧУ я ламборгіні новеньку з салона, наприклад. 

Змінено користувачем x9teen88
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, SergLutsk сказал:

А можна мені, як пересічному юзеру, пояснити:

1. Чому саме віндфорс то майже дно со, типу мало міді, непродумана, зекономили на чомусь ? Бо вентилятори як вентилятори, вони на всіх картах +/- ідентично виглядають як на мене :)

2. В чому для пересічного юзера відеокарти, який на ній просто періодично грається, а не бізнес майнить, в чому для нього в користуванні має відчутись різниця при користуванні картою з дном со, чи топ со ?  Чи йому не пофіг гріється вона під час гри на 68° чи на 76° ? Чи прям гарантовано і чимось доведено, що ті карти що гріються на 8° сильніше, вони гарантовано прослужать менше ?

міді тут взагалі немає (лише в одній нещасній тепловій трубці). сама конструкція погана: радіатор виконаний у вигляді алюм бруска, а не набраних тонких пластин, які набагато краще розсіюють тепло. зона врм охолоджується окремим радіатором який не має прямого контакту із основним, відповідно живе своїм життям, при цьому майже немає його прямого обдуву. Сама система живлення слабенька (на смд елементах зекономлено), від чого буде більше грітись, а відповідно - менша стабільність (менші частоти = менший фпс). плюс більше гріється = більше шумить. 

отже, для пересічного юзера мінуси наступні: акустичний комфорт та менший фпс (можуть бути навіть статери/фрізи при дропі частот)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, x9teen88 сказано:

акустичний комфорт та менший фпс

Ок, за шум зрозумів, а от за менший фпс не зовсім. Тобто від того, що вона більше нагрілась, вона сама автоматично понижує частоту роботи ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.10.2022 в 15:22, SergLutsk сказал:

Ок, за шум зрозумів, а от за менший фпс не зовсім. Тобто від того, що вона більше нагрілась, вона сама автоматично понижує частоту роботи ?

там не тільки про нагрів, а ще й стабільність самої системи живлення. все разом працює в симбіозі. потрібно надійне живлення і одночасно адекватне охолодження, щось одне просідає = дроп частоти. (дуже грубо).

 

 

Змінено користувачем x9teen88
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2022 at 18:21, x9teen88 сказано:

без обід, за віндфорс - 3000 пропоную. була б якась краща СО (типу стрікс чи аорус) - то можливо 3500 навіть дав би.

olx.ua. Стрікс і Аоурус системи хороші, але преміальні - це відразу позначається на ціні. І різниця залежить не від того "скільки я можу" або "скільки хочу" заплатити. До речі пропоную здійснити хоч одну покупку нового Товару з преміального сегменту, а потім через 1-2 роки запитати себе чи потрібно було переплачувати за плюшки і лампочки 20-30-40%.

On 14.10.2022 at 23:00, x9teen88 сказано:

ну це моя пропозиція.

віндфорс це взагалі майже саме дно серед СО. але справа навіть не в цьому. декілька років назад коли майнінг здувся я брав для друга 1060 стрікс за 3200, майнери розпродавали карта в ідеалі була, і вже 3 роки норм служить, хоча правди ради він її майже і не грузить. ще раз: то стрікс (самий топовий охлад на 1060-их) і то було 3 роки назад, коли майнінг був на спаді. а зараз майнінг не на спаді він остаточно вмер (маю на увазі саме відахи). все баста.

тепер, увага, питання: з якого переляку, за карту, яка 3 роки тому коштувала 3500 максимум в базарний день, зараз я маю віддавати 6-6,5к грн? це якийсь жарт? вона може бути хоч тричі не майнена і не бита не крашена, то взагалі до фанаря. нічого проти ТСа немаю, але коли майнінг на відахах остаточно вмер, і цілі ферми розпродають на олх, 6500 за прости господи, віндфорс, - це якийсь рофл. імхо

 

Відофорс однозначно не дно - є гірші. Можливо ви чули і бачили графіки всіх охладів, зокрема на 1060, але я не погоджуся. Стрікс можливо самий топовий охлад і самий найдорожчий, який іде в комплекті з картами, але є стороні  системи охолодження, що продаються окремо у тому числі і водяні. Дивно, що про них не згадали, особливо в сигменті б/в. Стоковими рішеннями від Асус на 2-х і 3-х вентелях 600-900 серій - залишився дуже незадоволений - вони після запилення і певного пробігу шумні і все - роби, що хочеш або просто міняй. Питання, щодо купівлі Ви повинні писати не сюди в тему, а, напевно, задавати собі перед дзеркалом. Це ні разу не схоже на конструктивний торг, Ви нав'язуєте свою думку і шукаєте або виправдання її або підтримки в інших.

 

On 15.10.2022 at 14:07, x9teen88 сказано:

перепрошую, я не сказав що товар дно, я сказав що система охолодження на найнижчому рівні серед аналогів.

п.с. і я не казав що хочу купити, я сказав що за дану карту дав би конкретну суму. ХОЧУ я ламборгіні новеньку з салона, наприклад. 

Як писали Ви вище, "тепер, увага, питання" - для чого Ви це все написали?

 

On 15.10.2022 at 14:29, x9teen88 сказано:

міді тут взагалі немає (лише в одній нещасній тепловій трубці). сама конструкція погана: радіатор виконаний у вигляді алюм бруска, а не набраних тонких пластин, які набагато краще розсіюють тепло. зона врм охолоджується окремим радіатором який не має прямого контакту із основним, відповідно живе своїм життям, при цьому майже немає його прямого обдуву. Сама система живлення слабенька (на смд елементах зекономлено), від чого буде більше грітись, а відповідно - менша стабільність (менші частоти = менший фпс). плюс більше гріється = більше шумить. 

отже, для пересічного юзера мінуси наступні: акустичний комфорт та менший фпс (можуть бути навіть статери/фрізи при дропі частот)

"міді тут взагалі немає (лише в одній нещасній тепловій трубці). сама конструкція погана: радіатор виконаний у вигляді алюм бруска, а не набраних тонких пластин, які набагато краще розсіюють тепло. зона врм охолоджується окремим радіатором який не має прямого контакту із основним, відповідно живе своїм життям, при цьому майже немає його прямого обдуву." - норм.

Сама система живлення слабенька (на смд елементах зекономлено), від чого буде більше грітись, а відповідно - менша стабільність (менші частоти = менший фпс). плюс більше гріється = більше шумить - повний бред. Вона взагалі не шумить - це доводить, що Ви її ніколи не чули і володієте тільки теоретичною інфо. Вона тягне RDR2 на 1980*1020 на високих 40-52 фпс на завантаженості до 95% без шуму і перегріву стабільно без дропів 3-4 години. 

Все з першого абзацу буде актуально, якщо її гнати по частоті і битися за більші фпс - тоді вона нагріється, тоді вона зашумить.

16 годин тому, x9teen88 сказано:

там не тільки про нагрів, а ще й стабільність самої системи живлення. все разом працює в симбіозі. потрібно надійне живлення і одночасно адекватне охолодження, щось одне просідає = дроп частоти. (дуже грубо).

 

 

Надійне живлення? Є стаття по поганому живленню саме в цих карта? Чи поганому розподілу живлення через "врм" цієї "однофазної" карти? Це карта початкового рівня, економ варіант!!! 

Сподіваюсь про "шашечки" знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2022 at 20:39, Dima4s сказано:

нуууу.. три то ти загнув. я готовий за 4 взяти її.
 зараз пропонують 1070 за 5. але обрубок. гіга міні. то поки кручу носом.
6 за цю - ціна завищена.
Доречі 1060 міні. обрубок) має кращий охлад ніж в цієї, хоч там і один вентєль.

Чув мініка. При навантаженні бере розгон.

Імхо 1 вентиль на 90% може шуміти сильніше ніж 2 на 50-60%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2022 at 21:15, MaestroA сказано:

Вчора перед "носом" забрали MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming Z за 6,5к

https://forum.overclockers.ua/viewtopic.php?f=26&t=264227

 

UPD. Хоча зі штатів зараз можна пригнати 1660 за $125 + доставка $12-13.

5,1-5,2к грн.

Мабуть, так і зроблю.

 

UPD. Сторгувалися з продавцем на ebay за MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC на сотці.))

З доставкою ~4,2к грн.!

Вже оплачено і отримано трек-номер.

Чекаю.

Вітаю. Теж хочу перейти з Гіги на MSI. Як раз буду скоро обирати оптимальну для себе СО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...