Перейти до змісту

[Архів] - Продам Geforce GTX1060 6 Gb Gigabyte Windforce OC


Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, klyots сказал:

Як писали Ви вище, "тепер, увага, питання" - для чого Ви це все написали?

мене запитали, я відповів. причина - наслідок. базова логіка

19 минут назад, klyots сказал:

Це ні разу не схоже на конструктивний торг, Ви нав'язуєте свою думку і шукаєте або виправдання її або підтримки в інших.

це ваша суб'єктивна думка. я нічого і нікому не нав'язую, я привів аргументи чому я можу запропонувати ту чи іншу суму. ви ж самі написали - торг, так? ну то ось моя пропозиція. якщо ви можете відповісти лише своєю суб'єктивщиною. то це дійсно не схоже на конструктив. люди почали ставити питання, я лише надав відповіді. ніби ж усе просто. 

 

23 минуты назад, klyots сказал:

повний бред. Вона взагалі не шумить - це доводить

це абсолютно нічого не доводить. звісно вона не шумить, але вона і навіть близько не тримає тих частот що хоча б г1 чи д5, я вже мовчу про стрікс. ви її розженіть до стабільних частот стрікса, а тоді поговоримо про :

1. те як ваша карта тримає стабільну частоту (рівня топів) без дропів (відразу скажу що - ніяк),

2.  якщо навіть гіпотетично уявити що в ваших ілюзіях вона тримає такі частоти як і стрікс, те як ваш віндфорс справляється з охолодженням карти на таких частотах.

а тому знову питання, чому за карту яку 3, три, Карл! роки назад максимум давали 3500, ви хочете 6000? продайте мені її  будь ласка конструктивно. 

 

П.С. нічого особистого, але хочете продавати - продавайте, ніяких претензій. Удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2022 at 23:47, SergLutsk сказано:

А можна мені, як пересічному юзеру, пояснити:

1. Чому саме віндфорс то майже дно со, типу мало міді, непродумана, зекономили на чомусь ? Бо вентилятори як вентилятори, вони на всіх картах +/- ідентично виглядають як на мене :)

2. В чому для пересічного юзера відеокарти, який на ній просто періодично грається, а не бізнес майнить, в чому для нього в користуванні має відчутись різниця при користуванні картою з дном со, чи топ со ?  Чи йому не пофіг гріється вона під час гри на 68° чи на 76° ? Чи прям гарантовано і чимось доведено, що ті карти що гріються на 8° сильніше, вони гарантовано прослужать менше ?

1. Дивимось збоку - бачимо кількість теплових трубок. Більше трубок - кращий відвід тепла. Далі тонкості можна побачити тільки розборі.  

2. :sm110:Для пересічного: а) бюджет при купівлі; б) комфорт при використанні (як варіант грі - сценарій важкого використання). Комфорт теж би поділив на три:

а) продуктивність, яку видає карта в стоці (для зручності порівняння)= фпс;

б) нагрів карти при максимальній кількості фпс в даному сценарії = °С;

в) Шум системи охолодження.

 

1) Найдешевші карти мають стокові частоти чіпу і пам'яті. Видають найменшу кількість фпс. Потребуються найпростішої СО, для забезпечення безпечних температур.

Поширені правила (або міфи): Менші температури карти = більший її строк служби. Екстремальні температури = ймовірність виходу з ладу. Якість збірки конкретного виробника має значення.

Покращені СО дають краще охолодження і (для мене обов'язково) повинні давати покращений комфорт по шуму.

2) Карти з стоковими частотами і покращеними СО = більший комфорт (стабільність фпс, через відсутність необхідності карти скидати частоти при перевищенні порогу температур, і прийнятний рівень шуму). Задача юзера правильно обрати коридор роботи (навантаження і температури) карти в робочому сценарії. За покращені СО доплачуємо 5-10-15% в залежності від вендора (виробника, бренда) і системи, яка застосовуєть.

3) Карти з розігнаними частотами вимагають покращених СО. Відповідно коштують додаткова +10-...% за частоти + 10-...% за СО.

Свого часу, при детальному моніторингу ринку нових, самі розігнані 1060 з крутими системами охолодження коштували на 15-20% дешевше від самих дешевих 1070. Тому кожен обирає сам.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопаки, припиніть той срач на рахунок тої карти, срати на те охолодження аби кулери були норм.

то що ТС пише шо не майнила це все фігня, не майнив той в кого не було карти або дибіл. карта в кращі моменти приносила від 1-2 баксів в день.

на рахунок ціни - карта коштує стільки за скільки її купляють, а не за скільки продають є поняття продати, а є поняття продавати. якщо когось цікавить відеокарти просто підпишіться на барахолку якусь майнерську в телезі і побачите скільки реально коштують ті карти від 1063 до 3090ті і будете знати.

по ціні реальний оверпрайс я по 8к продавав гігу 3 кулерну 1660супер з 2 річною гарантією від брейна.

ВСІМ ВДАЛИХ ПОКУПОК (лохі тепер в дифициті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, x9teen88 сказано:

мене запитали, я відповів. причина - наслідок. базова логіка

це ваша суб'єктивна думка. я нічого і нікому не нав'язую, я привів аргументи чому я можу запропонувати ту чи іншу суму. ви ж самі написали - торг, так? ну то ось моя пропозиція. якщо ви можете відповісти лише своєю суб'єктивщиною. то це дійсно не схоже на конструктив. люди почали ставити питання, я лише надав відповіді. ніби ж усе просто. 

 

це абсолютно нічого не доводить. звісно вона не шумить, але вона і навіть близько не тримає тих частот що хоча б г1 чи д5, я вже мовчу про стрікс. ви її розженіть до стабільних частот стрікса, а тоді поговоримо про :

1. те як ваша карта тримає стабільну частоту (рівня топів) без дропів (відразу скажу що - ніяк),

2.  якщо навіть гіпотетично уявити що в ваших ілюзіях вона тримає такі частоти як і стрікс, те як ваш віндфорс справляється з охолодженням карти на таких частотах.

а тому знову питання, чому за карту яку 3, три, Карл! роки назад максимум давали 3500, ви хочете 6000? продайте мені її  будь ласка конструктивно. 

 

П.С. нічого особистого, але хочете продавати - продавайте, ніяких претензій. Удачі

А як же сарказм. Я запитував для чого вся ціла купа дописів, якщо я вже після перших дописів запропонував звернутися на альтернативні майданчики продажу, якщо у Вас дійсно є потреба у купівлі відеокарти.

1. ніхто не пише, що вона тримає частоти топів без дропів - вона працювала в стоці без дропів

2. не потрібно нічого навіть уявляти - ніхто на ній не виставляв частоти топів і не знущався над охолодженням, тому що :"А воно Вам треба?"
тому знову запитання, чому Ви не купили карту 3 роки тому (або не купили долари по 25,25) і не мучили б себе питанням сьогодні.

Все далі, імхо:

Ринок (він же базар) - це баланс між попитом і пропозицією, між кількістю товару наявного на ринку, його залишковою вартістю і купівельною спроможністю покупця.

Конструктив торг оперує в межах цих величин. Хороший приклад надав MaestroA  реальні пропозиції реальні майданчики.

MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming Z за 6,5к - забрали швидко. Ціна "гаряча", однозначно адекватна, а можливо вже з певною знижкою, щоб швидше продати.

Що маємо відкидаємо відсотки за попереднє покоління (-20-...%), отримуємо 5,2к + мінус на охолодженні (-10-...) і отримуємо 4,7-4,5к (але явно не 3,0-3,5к).

По Штатам - 5,1-5,2 понижаємо до 4,0к, але самі оцінюємо величину ризиків. Первинна ціна, як на мене, зумовлена рівнем достатку країни, що впливає на залишкову вартість і "хотелку" продавця.

ebay - за сотку або вдача або ... , ризики залишаються.

 

П.С. Дякую. Так і роблю, дивимося тренди по майданчиках шукаємо баланс. І Вам удачі в купівлі і у всіх починаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, nemec сказано:

хлопаки, припиніть той срач на рахунок тої карти, срати на те охолодження аби кулери були норм.

то що ТС пише шо не майнила це все фігня, не майнив той в кого не було карти або дибіл. карта в кращі моменти приносила від 1-2 баксів в день.

на рахунок ціни - карта коштує стільки за скільки її купляють, а не за скільки продають є поняття продати, а є поняття продавати. якщо когось цікавить відеокарти просто підпишіться на барахолку якусь майнерську в телезі і побачите скільки реально коштують ті карти від 1063 до 3090ті і будете знати.

по ціні реальний оверпрайс я по 8к продавав гігу 3 кулерну 1660супер з 2 річною гарантією від брейна.

ВСІМ ВДАЛИХ ПОКУПОК (лохі тепер в дифициті)

Я пишу максимальну інфо по Товару, можливо для когось частина цієї інформації зайва, а комусь можливо чогось навіть не вистачає

Звісно не в тему, спробуйте піти на Варшавку і купити курячі яйця по 35 грн доводячи, що поточна ціна це оверпрайс, і Ви їх брали по такій ціні 2 місяці тому.

Хто хоче карту після майнінгу, буде шукати саме таку і самі вважати на ризики.

Стосовно "по 8к продавав гігу 3 кулерну 1660супер з 2 річною гарантією від брейна" -  а на оверах MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming Z за 6,5к (про майнінг мовчимо).

В самого зараз 3 кулерна Гіга - вона шумніша, за цю що продається.

Намагаюся ставитися до людей так, як би хотів щоб вони ставилися до мене (Лохі тут ні до чого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, alexvvv сказано:

@klyots 1060 холодна карта, там пофіг на охолодження 

Саме тому свого часу купив цю Гігу, майнінг не цікавив, розгін не планувався, різниця в ціні за ОС була, але тиша була в пріоритеті. Принципово не брав стокового Асус на 2 і 3 кулера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, klyots сказано:

Свого часу, при детальному моніторингу ринку нових, самі розігнані 1060 з крутими системами охолодження коштували на 15-20% дешевше від самих дешевих 1070. Тому кожен обирає сам.

А визначав золоту середину, так щоб не надто переплачувати за топ-моделі, але була достойно-пристойна модель ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

А визначав золоту середину, так щоб не надто переплачувати за топ-моделі, але була достойно-пристойна модель ?

Шукав. Визначався між 1060 і 1070. Хотілося 1070, але бюджет переважив в сторону 1060.

Для себе визначився, що переплачувати за розгін і топ СО немає сенсу. Далі вибір був між Гігою і МСІ і їхніми нестоковими СО. Гіга була дешевша на пару зелених :).

Ніби не жалкую, бо карта сподівання виправдала за свій бюджет, хоча RDR2 на ультрах і не потягнула. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гіга а модель яка ? Той самий віндфорс що й тут чи що ? :)

У мене доречі теж гіга віндфорс, тільки 1070. Ніби теж не жалкую. Зі всіма іграми справляється від високо до ультра. Температуру дивився лише перший період після придбання, вже й не пам'ятаю скільки показувало. А щодо шумності, ну не сказав би що вона мені якийсь акустичний дискомфорт створює оскільки граюсь в навушниках, а не в іграх фактично не чути її. Тому ж і запитував за що так заплювали дану модель, бо сам нею користуюсь вже років з 5 може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Гіги:

віндофорс на 2 кулера

потім віндофорс на 3 кулери - по відгуках вона гучніша але однозначно краще, якщо буде працювати під розгоном

і Г1 - це найкращий варіант (хоча дорожчий - не пам'ятаю на скільки +%). 

В той час по продукції в Гіги Г1 була чудова лінійка, особисто в мене була мамка АМ3+ - там було абсолютно все необхідне і сучасне най той час за адекватні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, klyots сказал:

В Гіги:

віндофорс на 2 кулера

потім віндофорс на 3 кулери - по відгуках вона гучніша але однозначно краще, якщо буде працювати під розгоном

і Г1 - це найкращий варіант (хоча дорожчий - не пам'ятаю на скільки +%). 

В той час по продукції в Гіги Г1 була чудова лінійка, особисто в мене була мамка АМ3+ - там було абсолютно все необхідне і сучасне най той час за адекватні гроші.

сорян, але 5 копійок:

1. віндфорс на три кулера то тільки 1070 така була, в основному віндфорси на два кулера і 1060 і 1070.

2. г1 це НЕ найкращий варік. г1 це розігнаний д5 (по СО одне й те ж, просто у г1 частоти трохи клокнуті), найкращий хіба що по співвідношенню ціна/якість. 

3. найкращий варіант саме в гігабайт це серія екстрім, от там моща прям люта, або аорус. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне і спутав з 1070, бо тоді довго на них дивився.

Так, саме по співвідношенню ціна/якість - мова якраз про золоту середину. 

За нові естрім і аорус потрібно добряче переплачувати - як на мене гроші на вітер і той варіант, коли краще докласти і взяти 1070 на перевагу 1060.

До речі, якщо я не помилюся, коли я брав цю, Аурус був недоступний.

ek.ua

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...