Перейти до змісту

Якщо завтра - війна.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

ти краще не звертай уваги.

добре постараюсь

Але якщо будеш стояти в черзі за автоматом, займеш мені місце?

Я по горобцях хочу постріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Народ! Про яку війну ви говорите? Про яку авіцію? Флот? Росія (якщо захоче воювати) виведе весь флот і пошле 1-2 ядерних бомби! Припустим на Киїхв і Харків!

Все! Після цього вся Україна буде в Росії навіть якшо Західна буде в НАТО її віддадуть шоб ше по ним не шарахнули!

Не думаю. Україна потрібна Рашці передусім як транзитна территорія для енергоносіїв (див. 1 пост).

Ну і, крім того, тут россійського капіталу набудовано - ледве не половина країни. Взагалі дурість перетворювати квітучі землі посередині Європи в смертоносеу пустелю, ще й на 70 років.

Та й збурювати громадськість світу, а особливо чурок з ядерним озброєнням  (іран, пакистан) - теж дурість, хоч її в наших сусідів і її вистачить.

Війну, якщо вона буде, розумно вести звичними тактичними засобами - танки, авіація, флот, піхота, благо в Рашки їх надлишок, так само, як і населення.

Хоч під час війни і мовчать закони, але економіка і логістика працюють на всю свою потужність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 по твоїм словам я зрозумів шобагато українців було в сучасній армії(тобто тим якім зараз 18 і за 18) ти шо з дуба впав!СОРІ) :0004:

кажеш воєвать потянуло? Прийшов познайомився з багатьма ровесниками там найшов собі Друга (петю) з самого ранку напад на ваС!

НА твоїх очах помирає Петро( На гусеніце танка намотують Петрові кіши!) ах РАМАНТІКА!

І ще одне шоб вступити в НАТО КОЖНА КРАЇНА (яка хоче вступить) вступить повинна розоружити свій ЯДЕРНИЙ ПОТЕНЦІАЛ! КОЖНА! Україні навіть назвал рік до якого вона повинна це зробити( Україна бивша ядерна держава)

Такшо повірь не повіє якшо ше начнуть шось мурчати Нато ше получитЬ!

P.S. Недоведи Господь це станется до Росію підтримає Китай ну коли нато підтримає США ! Ну а тод мама хавайся!

Будуть вам і обстріли будуть вам і польоти ракет земля-воздух дального радиуса дії! Будуть вам ВСЯКІ "Вихрі" "Шторми" "САТАНІКі" ВСЕ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки наші націоналісти будуть швидше збиратись воювати в іншій країні, ніж збиратись на відбудову мостів в затоплених регіонах - у нас не буде нації, держави і т.д. В Україні є купа сили, купа "розумів" і дуже мало адекватних лідерів, які направлять в правильне руслу ці руки і уми. Проблема не в Росії і не в НАТО, а в тому що ми не користуємось тим, що знаходимось між ними :0004:

ЗІ: а фронт хай йде по сусідній Білорусії - у них дороги кращі :) (не в обіду сябрам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне шоб вступити в НАТО КОЖНА КРАЇНА (яка хоче вступить) вступить повинна розоружити свій ЯДЕРНИЙ ПОТЕНЦІАЛ! КОЖНА! Україні навіть назвал рік до якого вона повинна це зробити( Україна бивша ядерна держава)

Україна приєдналася до ДНЯЗ (Договір про нерозповсюдження ядерної зброї) ще у 1994 році.

І до якого Україна повинна щось зробити? Давно все віддали і знищили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snig ЯКА Білорусія? про що ти говориш? Білорусія-Росія мона сказать собствений (СССР) Білорусія завжди "лизала" і буде це робити !!!!

Ти мені от що скажи чому в Білорусіїї соляра 3.34 грн?

Так про якій фронт можна говорити!

ЦЕ БРЕД!

snight- тим быльше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мені от що скажи чому в Білорусіїї соляра 3.34 грн?

Гарно лижуть, от і мають... :D

Harddriver , прикрутіть голосувалку, хочеться на % глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мені от що скажи чому в Білорусіїї соляра 3.34 грн?

В комуністичних країнах менше посередників (спікулянтів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не пише ніхто по суті,то я напишу.

Якшо наш вельмидибільнийшановний президент,прийме ще кілька таких указів,як ЦЕЙ,то війна таки може статися навіть сьогодні,а не завтра.

Всі вчинки нашої влади(президента) досить логічно ведуть країну до війни.Не потрібно їх розписувати,вони на поверхні.

Екологічні катастрофи,включаючи останню,тільки з вини теперішньої влади.Які наслідки таких катастроф?Це дрова для розпалювання антидержавних настроїв населення,збільшення "гарячих" точок на карті України.

Крим-такий бардак в перлині нашої країни і дерибан узбережжя призводить до невдовольства місцевого населення.Що заважає владі зробити з Криму міжнародний курорт?Забезпечити роботою все населення Криму?Не можемо зробити ми,зроблять інші,вже в незалежному Криму.Для прикладу,Сочі-столиця олімпіади,косить капусту і там ніхто навіть думки не має про відділення.

Про східну Україну думаю й так все зрозуміло,а от до Сходу І криму після повені може додатись ще й Захід.

Чи не попіднімали голови і не поозивались про незалежність русини?Весь постраждалий регіон знає,що в повені винуваті не стільки опади,скільки це наслідки бевідповідального і безконтрольного хазяйнування ділків при владі.То чи є в них привід для невдоволення?Ще й який!То кинь туди тільки сірничка.

ЗІ:професійні військові кажуть,що якщо нічого в політиці наших держав не зміниться,то через 5-7 років буде в нас "Грузія" і саме через Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не пише ніхто по суті,то я напишу.

Якшо наш вельмидибільнийшановний президент,прийме ще кілька таких указів,як ЦЕЙ,то війна таки може статися навіть сьогодні,а не завтра.

.....

ИМХО ты немного не прав, жестковато действуют и твердолобо - да, но в принципе курс по этому вопросу верный.

Флот в конфликте не участвовал (уж не знаю на заявление что не пустят назад или как). Продрейфовал у берегов, и если бы грузины не были так нахальны со своими катерами - то их бы и не потопили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не пише ніхто по суті,то я напишу.

Якшо наш вельмидибільнийшановний президент,прийме ще кілька таких указів,як ЦЕЙ,то війна таки може статися навіть сьогодні,а не завтра.

Всі вчинки нашої влади(президента) досить логічно ведуть країну до війни.Не потрібно їх розписувати,вони на поверхні.

Екологічні катастрофи,включаючи останню,тільки з вини теперішньої влади.Які наслідки таких катастроф?Це дрова для розпалювання антидержавних настроїв населення,збільшення "гарячих" точок на карті України.

Крим-такий бардак в перлині нашої країни і дерибан узбережжя призводить до невдовольства місцевого населення.Що заважає владі зробити з Криму міжнародний курорт?Забезпечити роботою все населення Криму?Не можемо зробити ми,зроблять інші,вже в незалежному Криму.Для прикладу,Сочі-столиця олімпіади,косить капусту і там ніхто навіть думки не має про відділення.

Про східну Україну думаю й так все зрозуміло,а от до Сходу І криму після повені може додатись ще й Захід.

Чи не попіднімали голови і не поозивались про незалежність русини?Весь постраждалий регіон знає,що в повені винуваті не стільки опади,скільки це наслідки бевідповідального і безконтрольного хазяйнування ділків при владі.То чи є в них привід для невдоволення?Ще й який!То кинь туди тільки сірничка.

ЗІ:професійні військові кажуть,що якщо нічого в політиці наших держав не зміниться,то через 5-7 років буде в нас "Грузія" і саме через Крим.

а тепер про указ. а ти знаєш, що нашу країну можна розглядати як таку, що перебуває у стані війни з Грузією?тому що військові формування, що базуються на нашій території, беруть участь у воєнних діях у Грузії. а нам це треба? а ніфіга. а якщо вони братимуть участь у іншому серйознішому конфлікті і прийдуть руйнувати базу флоту, то чия територія і чиє населення страждатиме?а про хазяйнування: хазяйнує там в основному місцева влада. обрана МІСЦЕВИМИ жителями. вибрали- получайте. або боріться за свої права

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наш керманич дає такий указ постфактум,то він не керманич,а кочегар.Він,що вчора тільки став президентом?Де його радник був?Дерибанив залишки країни?Куди нацбез дивився?Думав як премьєрку бортануть?Те саме і про паспорти російськи.Зараз коли все і всі гарячі потрібно виважувати кожну дію і кожне слово.От Бацька молодець-жму йому руку.

Витримав дуже мудру паузу.І Юля молодець,розуміє коли хай треба піднімать,а коли тихше води сидіти.Треба розрулювати ситуацію як політик,а не махать руками,як пасічник-аматор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мені от що скажи чому в Білорусіїї соляра 3.34 грн?

Гарно лижуть, от і мають... :)

Harddriver , прикрутіть голосувалку, хочеться на % глянути.

Яку голосовалку? Про соляру, про посередників, чи про кількість бажаючих скласти свою буйну голову?

Краще вже нову тему відкрити, мені голосувалки чогось тут і в Опері не виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наш керманич дає такий указ постфактум,то він не керманич,а кочегар.Він,що вчора тільки став президентом?Де його радник був?Дерибанив залишки країни?Куди нацбез дивився?Думав як премьєрку бортануть?Те саме і про паспорти російськи.Зараз коли все і всі гарячі потрібно виважувати кожну дію і кожне слово.От Бацька молодець-жму йому руку.

Витримав дуже мудру паузу.І Юля молодець,розуміє коли хай треба піднімать,а коли тихше води сидіти.Треба розрулювати ситуацію як політик,а не махать руками,як пасічник-аматор.

так, є така проблема. не хватає при владі серйозних впливових аналітиків-інтелектуалів...а ти чомусь не прагнеш цієї ролі:)будь корисним Україні, донеси свої думки і знання до верху:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, є така проблема. не хватає при владі серйозних впливових аналітиків-інтелектуалів...а ти чомусь не прагнеш цієї ролі:)будь корисним Україні, донеси свої думки і знання до верху:0121:

сильно високо йти,не донесу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, є така проблема. не хватає при владі серйозних впливових аналітиків-інтелектуалів...а ти чомусь не прагнеш цієї ролі:)будь корисним Україні, донеси свої думки і знання до верху:)

сильно високо йти,не донесу. :)

знизу втіхаря казать "усі ви там казли" завжди легше:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. Як побачиш всю сітуйовіну не по патяканню продажних ЗМІ, а з доповідей під грифом ДСК - зразу щось міняти переохочується, як правило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Есть мнение, оно понятно что там написано про Россию, но думаю что если в статье заменить слова Россия на Украина, то получится очень даже "красочная" картина.

ИМХО, если хочется претендовать хотя бы на уважение, стоит крепенько задуматься и сделать выводы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...