Перейти до змісту

Якщо завтра - війна.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

У випадку війни - Україна, як вже було сказано вище, поділиться навпіл.. якраз по Дніпру. Лівий берег до Росії - правий до Євросоюзу.

интересно, для того, чтобы на работу ездить - придется шенген открывать? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ми тоді самі будемо його видавати <_< Хоча нас "приймуть" за так.. виключно через ресурси, які ми не хочемо самі використовувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна буде, при чому між самим Українцями... Я навіть дату можу назвати. Росія також буде брати в цьому участь, але вже як захісник однієї з сторін... Щось типу Осетії. А сценарій буде схожим...

На виборах президента, виграє Юлька, схід скаже що захоче незалежності, вот Вам і війна.

Можливо, а я в цьому більш ніж впевнений, після цих слів мене більшість попросту не зрозуміє, але я висловлю свою думку:

якщо завтра, не дай Бог, війна я особисто не піду воювати за Україну. Чому спитаєте Ви? Тому що нема за що і за кого воювати. Це держава? Це таке ставлення до свого народу? В 21-ому столітті тримати людей без води, виходячи із під"їзду дивитись на автомобільну стоянку де куча сміття? Дивитись на того урода щодня і слухати "любі друзі"? Мені 21 рік, я собі роботи знайти не можу! А працювати хочу і можу, а за рік змінив вже 4 роботи, а все тому що елементарно не платять грошей! Хто при владі, то й і правий! І нікому нічого не докажеш, і коли пізно ввечері заходиш у під"їзд, завжди в голові пробігає думка, аби живим дійти до квартири. Під вікнами постійно якась компанія бухає, причому з 8-ої ранку до пізньої ночі. Скажіть мені, оце і є наша держава? Такою вона має бути? І за це все варто воювати? А я назвав лише маленьку частину проблем які у нас існують. Я впенений в одному, поки до влади не прийде "Гітлер" порядку тут ніколи не буде! НІКОЛИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я цю країну змінюю уже тим що тут пишу - одне і те саме, без кінця, через день, майже у кожному топіку - будьмо толерантними, будьмо коректними, зупинімо ксенофобію, зупинімо ворожнечу, давайте будемо цивілізованими, давайте дивитися вперед, давайте розвиватися...

Твою толерантність на форумі я вже відзначала +, як і думки bond

Та сучним політикам вона не притаманна, нажаль.

Хлопці за вашими філософськими роздумами, людству не потрібна держава.

Але ж держава так як і право атрибути цивілізації. Ми говоримо про сьогодення.

Якщо не боронити, прийде інший, який теж зло для народу і теж нав"яже свій вид держави, а який вихід? Замкнуте коло.

mammoth, а ти думаєш при нинішній розстановці сил у світі, з нашим нейтралітетом хтось буде рахуватися? :D

Я считаю что да. Но не полный нейтралитет, а горячий (с развитием своих ВС). .

Подивись реально на речі, у нас немає ні часу, ні адекватної влади для розвитку ВС.

Перечитайте назву теми, бо філософствувати можна довго. А маємо те що маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звыняйте за копіпаст, не втримався :D

почему украину раша имела как хотела и иметь еще будет...

Kievlyanin [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] 12 Aug 2008 23:26

IP/Host: ---.volia.net

потому что когда раша напала на грузию - распоследний репрессированный опозиционер позвонил сааку и сказал все х-ня дайте автомат пойду рядовым.

а у нас??

юльки скажут что за никчему умирать не собираются.

синяки скажут что им оранжевая власть вообще надоела и хоть теперь наведут порядок а москали нам вообще братья

коммуняки всех оттенков без вопросов веничками дорогу перед танками мести будут.

выступит только ЧАСТЬ .. их взъебут .. потом возьмутся за остальных ...

теперь выступившие после поимина будут сидеть тихо по причине что больно и нету сил + злорадствовать что теперь иут других.

когда будут иать синяков юльки будут радоваться - от жеж как прикольно не ждали что такой бонус получим от окупации ...

потом возьмутся за юльков.

в результате если бы ВСЕ выступили против москаля - отбились бы .. а так получим по очереди.

И ТАК БЫЛО ВСЕГДА!! ... и при мазепе- выговском и при УНР и при УПА ... только теперь это синяки-юльки-несуны, а раньше назывались по другому .. суть от этого не меняется.

и повторится это все опять - не сомневайтесь.

Джерело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з харддрайвером, але в нас набагато сильніше громадянське суспільство ніж ми думаємо, просто йому слова не дають, можливо є ще зомбі які вірять владі, її доброті, але в силу похилого віку, автомата вони вже й так не піднімуть. Класно, якби нам дозволили мати зброю і створювати національну гвардію, як в штатах, так крім регулярної армії 2,5 млн. чоловік, є ще й добровільна на громадських засадах, так там людей думаю назбирається побільше ніж в регулярній армії. Тому для них реально мало що страшно, вони стріляти вміють і люблять, а патіріотизму їм вистачає з головою, бо на відміну від деяких тут на форумі вони владу і країну навчились відрізняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна буде, при чому між самим Українцями... Я навіть дату можу назвати. Росія також буде брати в цьому участь, але вже як захісник однієї з сторін... Щось типу Осетії. А сценарій буде схожим...

На виборах президента, виграє Юлька, схід скаже що захоче незалежності, вот Вам і війна.

Можливо, а я в цьому більш ніж впевнений, після цих слів мене більшість попросту не зрозуміє, але я висловлю свою думку:

якщо завтра, не дай Бог, війна я особисто не піду воювати за Україну. Чому спитаєте Ви? Тому що нема за що і за кого воювати. Це держава? Це таке ставлення до свого народу? В 21-ому столітті тримати людей без води, виходячи із під"їзду дивитись на автомобільну стоянку де куча сміття? Дивитись на того урода щодня і слухати "любі друзі"? Мені 21 рік, я собі роботи знайти не можу! А працювати хочу і можу, а за рік змінив вже 4 роботи, а все тому що елементарно не платять грошей! Хто при владі, то й і правий! І нікому нічого не докажеш, і коли пізно ввечері заходиш у під"їзд, завжди в голові пробігає думка, аби живим дійти до квартири. Під вікнами постійно якась компанія бухає, причому з 8-ої ранку до пізньої ночі. Скажіть мені, оце і є наша держава? Такою вона має бути? І за це все варто воювати? А я назвав лише маленьку частину проблем які у нас існують. Я впенений в одному, поки до влади не прийде "Гітлер" порядку тут ніколи не буде! НІКОЛИ!

от дивина.....тут проблема у людей доброго працівника знайти, а цей роботи не може знайти....а скільки ти хотів отримувати грошей у 21 рік? а що ти вмієш?боїшся вийти, боїшся зайти, там йому не прибрано, у телевізорі не то показують...та ти сам про себе подбати не можеш, а хочеш, щоб хтось за тебе дбав

з харддрайвером, але в нас набагато сильніше громадянське суспільство ніж ми думаємо, просто йому слова не дають, можливо є ще зомбі які вірять владі, її доброті, але в силу похилого віку, автомата вони вже й так не піднімуть. Класно, якби нам дозволили мати зброю і створювати національну гвардію, як в штатах, так крім регулярної армії 2,5 млн. чоловік, є ще й добровільна на громадських засадах, так там людей думаю назбирається побільше ніж в регулярній армії. Тому для них реально мало що страшно, вони стріляти вміють і люблять, а патіріотизму їм вистачає з головою, бо на відміну від деяких тут на форумі вони владу і країну навчились відрізняти.

хто сильний, і має що сказати, той не чекає, коли йому дадуть слово. той говорить. то чи таке вже сильне наше громадянське суспільство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивина.....тут проблема у людей доброго працівника знайти, а цей роботи не може знайти....а скільки ти хотів отримувати грошей у 21 рік? а що ти вмієш?боїшся вийти, боїшся зайти, там йому не прибрано, у телевізорі не то показують...та ти сам про себе подбати не можеш, а хочеш, щоб хтось за тебе дбав

Хочу я зовсім не багато, головне щоб зарплату таку яку обіцяють і платили вчасно, а не в 2 рази менше і через 2 місяці.

Ну якщо Ти вважаєш що в державі панує порядок, то мені нічого Тобі сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ласка - ця держава не атрибут цивілізації - ця держава атрибут деградації.

держава - потрібна. але не така.

держава - це утворення якому громадянин віддає частину особистих свобод, 

отримуючи натомість безпеку і гарантії.

ця держава забирає задофіга свобод не даючи натомість нічого.

права у цій державі теж немає - і моралі теж.

ця держава ніфіга свобод не відбирає, але й безпеки і гарантій теж дає мало;)мораль у державі- це мораль людей, що у ній проживають:) у тебе три шляхи - або звали звідси туди, де краще, або міняй те, що тут є, або змирись і живи. але не скигли:)

от дивина.....тут проблема у людей доброго працівника знайти, а цей роботи не може знайти....а скільки ти хотів отримувати грошей у 21 рік? а що ти вмієш?боїшся вийти, боїшся зайти, там йому не прибрано, у телевізорі не то показують...та ти сам про себе подбати не можеш, а хочеш, щоб хтось за тебе дбав

Хочу я зовсім не багато, головне щоб зарплату таку яку обіцяють і платили вчасно, а не в 2 рази менше і через 2 місяці.

Ну якщо Ти вважаєш що в державі панує порядок, то мені нічого Тобі сказати.

я не кажу, що у державі панує порядок. просто я спочатку дивлюся, чи зробив я усе для того, щоб порядок був у мене й коло мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене визріла думка щодо голосувалки. Хотілося б глянути на думку форумчан.

Може топікстартер прикрутить, чи нову тему створити?

Щось в такому плані:

Чи стали б ви виконувати свій конституційний обов"язок, щодо захисту Вітчизни:

1. Так

2. Ні

3. Дивлячись від кого захищати

4. байдуже

Редагуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так якось.. хоча більшість накиває п'ятами.. а як казали пан Г.Л. Олді у однойменній книжці - "Нам здесь жить!"

варіант 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погано ти знаєш більшість, от я думаю народу захоче воювати ой як багато, ще й черга за автоматами буде стояти на півкілометра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не кажу, що у державі панує порядок. просто я спочатку дивлюся, чи зробив я усе для того, щоб порядок був у мене й коло мене.

І я роблю. Я стараюсь ніколи не мусорити. Наприклад коли їду за кермом в машині, з вікна ніколи ніхто не викіне сміття, коли на природі гуляємо компанією, завжди збираємо сміття у пакет, а потім викидаємо в місті в сміття, ну і т.д. Всіх прикладів наводити не буду.

Що до голосувалки. Женя правильно сказав, але є і друга сторона медалі. А чи варто взагалі її захищати? Що від того змінеться? В 2004-му стояли на майдіні, горланили, а толк який з того вийшов? А це війна. Країна з розрухи не вилізе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай молоде покоління, при слові війна не потрібно втікати, так, рускій воїн визволитель може тебе замочити, але і в тебе такий же шанс замочити його і він так само боїться і очкує і думає нафіг я сюда прийшов, я хочу додому, до мами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 ти вважаєш, що хтось піде за автоматом - сумніваюся.. дуже.. багато людей замість того щоб працювати на благо країни втікли в Іспанію, Португалію, Італію, Польщу, Америку.. і ніхто із них не збирається повертатися - а якщо і вертаються - лише для того, щоб забрати рідних та близьких. Патріотів не так і багато.. Ідеології за що боротися - немає.. за майданутих чи біло-блакитних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись реально на речі, у нас немає ні часу, ні адекватної влади для розвитку ВС.

Перечитайте назву теми, бо філософствувати можна довго. А маємо те що маємо.

ложь! причем ложь сформированная теми кто кричал что ядерный потенциал нам не по карману. замечу что кричали как раз людишки (ну уж извините я их или не понимаю, или они заранее предрекали такое будущее Украине) с нашей стороны. ВОТ http://oblom.tv/medoglyad/2008/08/04/v-ukr...podatok-na-gore кстати ярый пример ИХ деятельности.

Совбода слова - какая такая? Вы ориентируетесь что ваабще происходит на западе? Вам там и пикнуть не дадут, удушат в зародыше.

Демократия? Да что то она слишком выборочна... И пример Югославии это очень хорошо показал. (Все защитники Грузии - если вы скажете что Косово особый пример, то грош вам цена).

У нас сейчас как никогда есть возможность сплатить нацию (да скорей бы уже), наконец показать что ни РФ ни ЕС нам не нужны, сделать так что бы нас сами приглашали в ЕС (если уж мы сделали вектор туда основным). Мы вполне самодостаточны, только для этого работать надо и контролировать соответственно, и карательная государственная машина должна работать без пробуксовки по этому поводу.

Филосовствовать можно долго, Ласка ты права, но уже реально пора хоть что то делать, а не винить кого то во всех своих бедах.

Оранжево настроеным гражданам: если вы действительно (уж простите для меня сомнительно) отстаивали свои интересы на майдане, то где ваши интересы и интересы государства? Лично для меня (тоже был соплив и думать не хотелось) весь оранжевый бунт закончился когда человек который принимал во всем этом спектакле участие, мой товарищ, и которому действительно болело за страну - взял да и застрелился, оставив беременную жену. Вы скажете слаб - да нет, он посильней многих......

З.Ы. Внимательно почитайте 2 ссылу по теме. Комрад из (как говорят Виржил48 и Ромаха) тоталитарной гебни дает анализ. Правильно на мой взгляд дает. Конфликт меж Украиной и РФ гораздо более выгоден "демократическому" обществу.

2 Ромаха11 это ты не правильно оцениваешь свой народ. Народу пофигу все вывихи на счет врага, светлого будущего и он воевать не захочет потому что не за что. Государство как такое не сформировано и все это прекрасно понимают. Да независимость, да демократичность, а, простите, жрать что, как детей ростить. Ведь никто нехочет жить в банановой республике которую из нас так старательно делают все окружающие.

З.Ы.Ы. Смотрю на поведение Польши, которая старается изо всех сил стать гегемоном (они это могут себе позволить, им хотя бы списали первоначальные долги благодаря ПАПЕ) на образовании под названием ЕС, и думаю что нас туда никто не примет......

З.З.Ы.Ы. Заявления по поводу нами руководила кровавые деятели русского происхождения отставьте пожалуйста в сторону Хрущов и Брежнев - выходцы из украинского народа, и для Укарины, как теперешнего государства, сделали чуток поболе чем наша власть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на счет армии не надо...

Армия какая-никакая у нас есть, воевать мы способны.

Теперь по сути.

Взглянем на карту Украины ... Как мы видим довольно большая территория (1300км с запада на восток)

За день на танке "на расслабоне" как было в Грузии ее не пройдешь.

ТО ЕСТЬ

Российские войска не могут просто, грубо говоря "зайти и выйти". Им нужно тут СИДЕТЬ.

Что это значит? А то, что сидеть = затяжная в т.ч и партизанская война. Я хз, но мое мнение России это сейчас нужно гораздо меньше чем нам.

Далее. По Крыму. За Крым я опсаюсь меньше всего. Самый вероятный центр вторжения, но, Крым потерять не очень жалко + мы выигрываем время

ПЛЮС, как видно с той же карты Крым везде окружен водой, через Керченский пролив перебрасывать силы напряжно, а через восток Украины идти - чревато.

Короче говоря насчет Крыма я вообще не боюсь. Это даже самый выгодный для нас вариант был бы, имхо. Можно вообще послать его нахер, пускай отделяется, но внутри страны образуется жесткое опоплчение и т.д

А вот боюсь за восточное, и особенно, северное направление. Там наши границы практически ничем не защищены. Особое опасение вызывает Киев - при желании реально за день взять его, обьявить о свержении "антинародного правительства" и т.п

Идем далее...

Что (в идеале) надо бы делать...

Укреплять армию, границы, как правильно уже сказали на НАТО не надеятся...

НАТО я думаю нас сдадут все равно. Я думаю нас сдадут что мы будем в НАТО что не в НАТО. Как сдали в свое время Финляндию, Венгрию и т.п

Правда одно дело просто так сдать, а другое - нарушать договор коллективный, это уже серьезно.

По обществу.

Не стал бы сгущать краски. Да, многие будут встречать с цветами. Но многие (в т.ч и на востоке страны) - нет.

Я думаю, настанет час "ИКС" и раскроются все карты - окажется кто есть украинцем а кто им только притворялся...

Я думаю, в течении ближайших 10 лет ничего не будет... А вот в 2017ом... Вполне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погано ти знаєш більшість, от я думаю народу захоче воювати ой як багато, ще й черга за автоматами буде стояти на півкілометра

romaxa11 Севастопольський форум відпочиває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на счет армии не надо...

Армия какая-никакая у нас есть, воевать мы способны...

хороший анализ, только вот по крыму - силами флота ведется обстрел по пребрежным позициям, авиация помогает. Пусть конечно его, но "что ж ты царская морда делаешь, - державные земли разбазариваешь" (с), со взятием крыма образовывается плацдарм для продвижения десантированных с воздуха а не морем войск. Все побережье Одесса в частности попадают под удар флота, со стороны Преднестровья открывается второй (второй ли?) фронт ну и в том же духе.....

Если наша армия такая способная на, то вот мне интересно на какое время ведения боевых действий расчитан стратегический резерв, прогнозируемый процент офицеров - изменников, как просчитано эшелонирование обороны, на сколько население поддержит боевые действия и выдаст резервистов, какие будут действия в сторону 5 колонны и тех кто ей не является со стороны карательных органов. Все это вопросы о возможном ближайшем развитии ситуации обстановки, и Генштаб обязан такие ответы иметь. Потом, если наш главный враг РФ то где же наша пропаганда, хоть и Гебельсовская, где подготовка к возможной войне?

З.Ы. Не считайте что в РФ у власти дураки, никто на нас нападать не будет, просто потому что нас можно задавить экономически, ресурсно, просто рекламой....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на счет армии не надо...

Армия какая-никакая у нас есть, воевать мы способны...

хороший анализ, только вот по крыму - силами флота ведется обстрел по пребрежным позициям, авиация помогает. Пусть конечно его, но "что ж ты царская морда делаешь, - державные земли разбазариваешь" (с), со взятием крыма образовывается плацдарм для продвижения десантированных с воздуха а не морем войск. Все побережье Одесса в частности попадают под удар флота, со стороны Преднестровья открывается второй (второй ли?) фронт ну и в том же духе.....

Если наша армия такая способная на, то вот мне интересно на какое время ведения боевых действий расчитан стратегический резерв, прогнозируемый процент офицеров - изменников, как просчитано эшелонирование обороны, на сколько население поддержит боевые действия и выдаст резервистов, какие будут действия в сторону 5 колонны и тех кто ей не является со стороны карательных органов. Все это вопросы о возможном ближайшем развитии ситуации обстановки, и Генштаб обязан такие ответы иметь. Потом, если наш главный враг РФ то где же наша пропаганда, хоть и Гебельсовская, где подготовка к возможной войне?

З.Ы. Не считайте что в РФ у власти дураки, никто на нас нападать не будет, просто потому что нас можно задавить экономически, ресурсно, просто рекламой....

Дивизии прикрытия госграницы смертники, хоть они и наиболие обучаемы. В их задачу входит в течении суток выдвинутся на позиции и удерживать противника около недели\5 дней. За это время оперативно-мобилизационный отдел округа должен сформировать из резервистов подразделения и выдвинуть на исходные позиции. Кроме того в центральном округе есть дивизии которые должны контратакой отбросить прорыв противника. В суме около 15 суток. Вот такой план. И я знаю о чем говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Про яку війну ви говорите? Про яку авіцію? Флот? Росія (якщо захоче воювати) виведе весь флот і пошле 1-2 ядерних бомби! Припустим на Киїхв і Харків!

Все! Після цього вся Україна буде в Росії навіть якшо Західна буде в НАТО її віддадуть шоб ше по ним не шарахнули!

Ромаха11 Про які наХ ти автомати говориш? Які черги пів кілометрові?

Якшо навіть таке і буде шо за автоматами черга ЦЕ ПУШЕЧНЕ МЯСО! 1 місяць і нікого немає! і якшо таек буде то так як в 2-гій світовій шо 1 автомат на 3людей ЕХ! НАВОЮЄМЯ!

Росія не буде ризикувати життями солдат!

Моя точка зору.

І нарахунок чі піду вовати лехко скажу і коротко НЕ БУДУ! ЯКЕ МАЙБУТЬНЕ НАС БУДЕ ЧЕКАТИ?

Якшо навіть зараз в сівіті нових технологій і всьоо достаьку МИ НЕ МОЖЕМ ДАТИ СОБІ РАДУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 спить і бачить щоб йому автомат дали, і по москалям!

Я давно звернув увагу, що його до війни тяне.

Для нього війна це романтика, телевізор обдивився. Він прсто не уявляє що таке війна. Якби від нього так кілометра 2 накрили площу "градом", а потім він прогулявся тією місциною в нього думка про війну помінялась. І зрозумів би що між рогаткою і автоматом різниця не дуже велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний Helloboy , ти говориш про українців як про пушечне м'ясо, а 18-літні сопляки з калашами на БТРах з рашанської сторони то хто - командос? Ти знаєш від чого я в шоці - від того скільки Грузія назбивала авіації московської - ото вже аси, а я думав що тільки у нас так. На Україну прийдется давати великий ресурс армії, набагато більший ніж в Грузії - прийдеться оголяти і без того голі тили, а тут вже стратегічні вороги раші можуть ззаду залізти. Атомна бомба дуже серйозний аргумент після якого щось комусь доводити раші ніхто вже не дасть (вона далеко не на тих ролях як США в світі). Атомна бомба явище далеко не локальне - куди вітер подує туда і радіоактивний пил полетить, залетить до країн НАТО і тут вже прийдеться щось робити й НАТО, а в них також атомних бомб новішого покоління також нароблено досить.

Але то все фігня ми просто не будемо слухати mammontha і вступимо в НАТО бо для Європи варіантів більше не буде що робити.

romaxa11 спить і бачить щоб йому автомат дали, і по москалям!

Я давно звернув увагу, що його до війни тяне.

Для нього війна це романтика, телевізор обдивився. Він прсто не уявляє що таке війна. Якби від нього так кілометра 2 накрили площу "градом", а потім він прогулявся тією місциною в нього думка про війну помінялась. І зрозумів би що між рогаткою і автоматом різниця не дуже велика.

ти краще не звертай уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно немножко разрядить ообстановку? :0004:

Я вот уже начинаю потихоньку готовиться... тут

А вообще, если серьёзно, не пошёл бы ни на какую войну. В ней не будет никакого смысла при любом исходе. Кому не терпится пострелять - пожалуйста, полукилометровые очереди ждут вас. Но подумайте, что вы получите в результате - пулю в колено, осколок в кишки или цинковый костюмчик... И есть ли разница - увидеть вспышку и умереть на поле боя, отстаивая хрен знает чьи амбиции, или же дома, окружённым людьми, которые дороги для тебя? Я выбрал бы второй вариант.

Милитари-романтикам порекомендовал бы пересмотреть фильм Black Hawk Down - довольно реалистичная картинка военных действий - и тогда уже спрашивать "Кто крайний в очереди за смертью?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...