Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

треба збільшувати контингент в Криму, і повиганяти козацькі організації звідти. Війна в Осетії, це приклад, як буде діяти Росія

100% підтримка! Це неодмінно потрібно зробити, бо наступними будемо МИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

треба збільшувати контингент в Криму, і повиганяти козацькі організації звідти. Війна в Осетії, це приклад, як буде діяти Росія

100% підтримка! Це неодмінно потрібно зробити, бо наступними будемо МИ!

а как выгонять будете - "грады" мише попродавали...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба збільшувати контингент в Криму, і повиганяти козацькі організації звідти. Війна в Осетії, це приклад, як буде діяти Росія

100% підтримка! Це неодмінно потрібно зробити, бо наступними будемо МИ!

а как выгонять будете - "грады" мише попродавали...?

Звісно продавали, цеж які кошти з америки на халяву за метало-брухт, яке б утилізували, чи б згоріло :) !!!! ТІльки кому вони досталися? Воєно-промисловим заводам на сході! Вашим ПАТРІОТИЧНИМ ДРУЗЯМ! :rolleyes::);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, difoto, - за кого ви будете воювати коли росія вторгнеться в Крим для "принуждєнію к міру" і захисту російського населення. За росіян чи українців, чи виїдете з країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, я так понял, надо уже потихоньку готовится к войне с Россией. Не сегодня, так завтра...

На запад не рассчитывайте - он не поможет. Только на себя. Вот переоснастить бы армию, да ЯО вернуть... Да вряд ли смогут :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, difoto, - за кого ви будете воювати коли росія вторгнеться в Крим для "принуждєнію к міру" і захисту російського населення. За росіян чи українців, чи виїдете з країни?

я не с кем, и не против кого "воюваты" и не собираюсь, пока это не затронет меня лично.

сцукашшвили, его кум или тот же вова кремлевский всегда успеют спрыгнуть - разгребать\отгребать придется простым людям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, а ты за кого воевать пойдёшь? И пойдёшь ли вообще на эту войну?

Кстати, как бы ты не относился к России, но название страны принято писать с большой буквы :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, difoto, - за кого ви будете воювати коли росія вторгнеться в Крим для "принуждєнію к міру" і захисту російського населення. За росіян чи українців, чи виїдете з країни?

Нас к тому времени, наше демократическое правительство в резервации отправят, без суда и следствия. Благо примеры в истории имеются

Vergil84 сейчас скажет что нам там и место.

З.Ы. Я в 1991, послке развала был свидетелем интереснейшего разговора. Офицеры что уезжали прощались с теми что остаются. Вот еще тогда поднялся вопрос на счет будущей войны. И никто воевать не собирался. Эти офицеры - костяк нынешних армий как Украины так и России.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО війна почалася ще з часу роздачі Росією паспортів в Осетії, рано чи пізно конфлікт би визрів.

А чи не прискорять ці події процес розширення НАТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО війна почалася ще з часу роздачі Росією паспортів в Осетії

их раздавали насильно?

или может войны начинаются из-за того, что кого то пытаются против его воли "огрузинить"(читать "укроинизировать" :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО війна почалася ще з часу роздачі Росією паспортів в Осетії

их раздавали насильно?

А це, на твою думку, не провокація?

Якщо Осетія так хоче незалежності, то чому підтримки шукає тільки в Росії? Світової спільноти не існує, на Росії клин зійшовся? Це звичайнісінька маніпуляція.

Нагадай мені, кому Росія відстояла зброєю незалежність? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО війна почалася ще з часу роздачі Росією паспортів в Осетії

их раздавали насильно?

А це, на твою думку, не провокація?

Якщо Осетія так хоче незалежності, то чому підтримки шукає тільки в Росії? Світової спільноти не існує, на Росії клин зійшовся? Це звичайнісінька маніпуляція.

Нагадай мені, кому Росія відстояла зброєю незалежність? :rolleyes:

про болгарию слышали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, difoto, - за кого ви будете воювати коли росія вторгнеться в Крим для "принуждєнію к міру" і захисту російського населення. За росіян чи українців, чи виїдете з країни?

я не с кем, и не против кого "воюваты" и не собираюсь, пока это не затронет меня лично.

сцукашшвили, его кум или тот же вова кремлевский всегда успеют спрыгнуть - разгребать\отгребать придется простым людям

я тоже не собираюсь воевать, но наступает время когда ты или за кого то, или уезжаеш. а отгребать канешно бедным людям притется, у кого состояния тот свалит, бабло перевет на запад, если еще не там. Вот тебе и НАТО, все бабло переводят туда, под крышу НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, difoto, - за кого ви будете воювати коли росія вторгнеться в Крим для "принуждєнію к міру" і захисту російського населення. За росіян чи українців, чи виїдете з країни?

Нас к тому времени, наше демократическое правительство в резервации отправят, без суда и следствия. Благо примеры в истории имеются

Vergil84 сейчас скажет что нам там и место.

З.Ы. Я в 1991, послке развала был свидетелем интереснейшего разговора. Офицеры что уезжали прощались с теми что остаются. Вот еще тогда поднялся вопрос на счет будущей войны. И никто воевать не собирался. Эти офицеры - костяк нынешних армий как Украины так и России.

Все до подполковника, офицеры современной украинской истории. Костяк на пенсии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тебе и НАТО, все бабло переводят туда, под крышу НАТО.

все пройдет. пройдет и это.

соломон

п.с. где сейчас римская империя?

да, еще- про переводы "под крышу". тут недавно обижался шибко один панамский украинец- кинули говорит, сцуки пендосские. денег не дают, ток гостиницу забронировали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тебе и НАТО, все бабло переводят туда, под крышу НАТО.

все пройдет. пройдет и это.

соломон

п.с. где сейчас римская империя?

Те саме чекає і Росію? :rolleyes:

А де зараз Болгарія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де зараз Болгарія?

я что то пропустил, недавно было землятресение? сейчас на карте посмотрю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де зараз Болгарія?

я что то пропустил, недавно было землятресение? сейчас на карте посмотрю...

Цілюсінька, ще є членом ООН, ЄС, НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світу треба мир!

Думаю коли світ був двополярним, він був безпечнішим. Надто великі м'язи накачала собі америка і нато. Хто їм зможе протистояти? Так потихеньку і весь світ буде біля ніг США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де зараз Болгарія?

я что то пропустил, недавно было землятресение? сейчас на карте посмотрю...

Цілюсінька, ще є членом ООН, ЄС, НАТО.

так это "ООН, ЄС, НАТО" болгария от турок освобождало?

так сейчас в украинских учебниках истории пишут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвілі вводить військовий стан. Грузія у стані війни з Росією

http://pravda.com.ua/news/2008/8/9/79727.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так это "ООН, ЄС, НАТО" болгария от турок освобождало?

так сейчас в украинских учебниках истории пишут?

А в російських напишуть, як Росія звільняла грузинів від грузинів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так это "ООН, ЄС, НАТО" болгария от турок освобождало?

так сейчас в украинских учебниках истории пишут?

А в російських напишуть, як Росія звільняла грузинів від грузинів ;)

ха ха ха

действительно смешно

да, что с них русских взять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для розрядки.. ))

52065860.jpg

В конце XVII века, запорожцы ответили на предложение турецкого султана Магомета IV сдаться без боя:

«Я, султан, сын Мухаммеда, брат Солнца и Луны, внук и наместник Бога, владелец царств Македонского, Вавилонского, Иерусалимского, Великого и Малого Египта, царь над царями, властитель над властелинами, необыкновенный рыцарь, никем непобедимый воин, неотступный хранитель гроба Господня, попечитель самого Бога, надежда и утешение мусульман, смущение и великий защитник христиан — повелеваю Вам, запорожским казакам, сдаться мне добровольно безо всякого сопротивления и меня Вашим нападками не заставлять беспокоиться. Султан турецкий Мухаммед IV.»

Ответили...

«Запорожські козаки турецькому султану! Ти, султан, чорт турецкий, i проклятого чорта брат i товариш, самого Люцепера секретар. Якiй ти в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вб'єшь. Чорт висирає, а твоє вiйско пожирае. Hе будеш ти, сукин ти сину, синiв христiянських пiд собою мати, твойого вiйска ми не боїмось, землею i водою будем битися з тобою, распройоб твою мать. Вавилоньский ти кухар, Македоньский колесник, Iєрусалимський броварник, Александрiйський козолуп, Великого и Малого Єгипта свинар, Вірменська свиня, Татарський сагайдак, Каменецкий кат, Подолянський злодіюка і всього свiту i пiдсвiту блазень, самого гаспида внук и нашого xу@я крюк. Свиняча ти морда, кобиляча срака, рiзницька собака, нехрещений лоб, мать твою в’йоб. От так тобi запорожцi виcказали, плюгавче. Hе будешь ти i свиней християнских пасти. Теперь кончаємо, бо числа не знаємо i календаря не маємо, мiсяць у небi, год у книзі, а день такий у нас, який i у вас, за це поцілуй в сраку нас! Пiдписали: Кошевий отаман Іван Сірко Зо всiм кошем Запорожськiм».

;) ;) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...