Перейти до змісту

Тютюн для звичайних сигарет - в Луцьку десь є?


Рекомендовані повідомлення

Десь в Луцьку є де купити звичайний тютюн? Не всякі "для кальяна", а просто тютюн

 

В Польщі "підсів" на "Tytoń L&M BLUE LABEL 30g.", ЛМ синій, мала пачка (пресований)

Спойлер

image.png.8f8ce81e9039442146672bf6add1c7ed.png

А може хто з Польщі може такий підвозити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, jack74 said:

Десь в Луцьку є де купити звичайний тютюн? Не всякі "для кальяна", а просто тютюн

 

В Польщі "підсів" на "Tytoń L&M BLUE LABEL 30g.", ЛМ синій, мала пачка (пресований)

  Reveal hidden contents

image.png.8f8ce81e9039442146672bf6add1c7ed.png

А може хто з Польщі може такий підвозити?

Можна запитати в тютюнових магазинах в Порті, біля Сільпо в Цумі та в Торбі.

Ну або шукати вихід на людей, які їдуть з Польщі сюди, щоб привезли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно такий не знаю, але, одного разу - тютюн на варшавці купували в магазинчику, який гуртом цигарки/алкоголь продає, недалеко від входу з вул. Кравчука 

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Ko3bMa сказано:

Можна запитати в тютюнових магазинах в Порті, біля Сільпо в Цумі та в Торбі.

та в них лише для кальянів, чого й пишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, jack74 said:

та в них лише для кальянів, чого й пишу

Раніше тільки в них брав для самокруток.

Залишається хіба в неті шукати, або "заграница нам поможет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інтернеті так, є, але вже "кота в мішку"... А хтілося б помаааацати, понююююхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
16 minutes ago, jack74 said:

в інтернеті так, є, але вже "кота в мішку"... А хтілося б помаааацати, понююююхати...

 

Спитай в @MANJAK11, в нього дуже багато досвіду з таким табаком

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.05.2022 в 16:11, jack74 сказал:

в інтернеті так, є, але вже "кота в мішку"... А хтілося б помаааацати, понююююхати...

помацати і понюхати не вийде, бо тільки в неті. Поки знайшов те, що подобаєтся, мусив перебрати з десяток продавців, беручи в них мінімально можливими партіями. Наперед скажу, імхо, український тютюн, де б то не було, купувати смислу нема взагалі, хіба заради економії, і пофіг який там *смак* вказаний. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував в основному тут https://apkua.com/agroboard/r-329/p-1/

на даний момент, купую виключно тут https://apkua.com/agroboard/i-376882/importnyj-naturalnyj-tabak-vysokogo-kachestva/

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

на даний момент, купую виключно тут https://apkua.com/agroboard/i-376882/importnyj-naturalnyj-tabak-vysokogo-kachestva/

маєш на увазі саме в цього продавця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 раз ти в цьому варишся то підкажи на таему собівартості. Проблема у тому, що "на цигарки бійцям" це не мала частина бюджету волонтерів. А якщо купити машинку, тютюн, на інші складові і сісти крутити - чи вийде на тому економія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vampirich сказано:

@MANJAK11 раз ти в цьому варишся то підкажи на таему собівартості. Проблема у тому, що "на цигарки бійцям" це не мала частина бюджету волонтерів. А якщо купити машинку, тютюн, на інші складові і сісти крутити - чи вийде на тому економія? 

Так.

Гільзи з фільтрами в Польщі не дорогі. Тютюн також Можна брати дешевше. Машинка для "набивання" цигарок в кожному китайському ларьку .

В кого багато часу і має натхнення - вперед.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2022 at 20:45, MANJAK11 сказано:

на даний момент, купую виключно тут https://apkua.com/agroboard/i-376882/importnyj-naturalnyj-tabak-vysokogo-kachestva/

маєш на увазі саме в цього продавця?

 

@MANJAK11 аууууууу...... :0029:

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, саме в цього. Єдине, що можу дати закурити сигарету, щоб мав уявлення, але я купую лише міцний тютюн, не Берлі, але тим не меньше, не слабий :) 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.05.2022 в 22:07, vampirich сказал:

@MANJAK11 раз ти в цьому варишся то підкажи на таему собівартості. Проблема у тому, що "на цигарки бійцям" це не мала частина бюджету волонтерів. А якщо купити машинку, тютюн, на інші складові і сісти крутити - чи вийде на тому економія? 

навіть з ДОРОГОГО тютюну, собівартість пачки цигарок виходить в районі 20грн, якщо з дешевого , то взагалі  до 10 грн, бо на сигарету в середньому 1 грам тютюну йде,  гільза грубо 15 копійок штука, от і рахуй

 

Якщо є така потреба, можу зайнятись цим, тобто сам крутити для наших бійців, мені трохи легше, бо в мене машинка напівавтомат, трохи швидше ніж звичайною ручною крутити( приблизно 100 сигарет на годину). Коротше чи сам зайди до мене, чи направ людей, обговоримо, якщо є потреба

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.05.2022 в 22:07, vampirich сказал:

@MANJAK11 раз ти в цьому варишся то підкажи на таему собівартості. Проблема у тому, що "на цигарки бійцям" це не мала частина бюджету волонтерів. А якщо купити машинку, тютюн, на інші складові і сісти крутити - чи вийде на тому економія? 

Я не на "0", пачка сигарет 75грн в магазинчиках, разбирают, часто нет даже в близлежащих городах, откуда подвозят товар в магаазины.

Все в основном дороже в 1,5 раза.

РС. Не курю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...