Перейти до змісту

Як правильно купити гру


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім, розумію що трохи не на часі, але все ж таки, є ймовірність що скоро виникне така необхідність - придбати гру на РС (ломана відсутня, мова про Far Cry 6).

Так от, я старий безнадійний пірат, жодного разу в житті не купував офіційно жодної гри. Тому прошу поради/підказки: де то краще робити, де кращі ціни ? Де вища надійність, на якому ресурсі ? Як то правильно робиться, тобто чи існують якісь "неблагонадійні" джерела, з якими краще не зв'язуватись ? Тут буває лохотрон розвод ?

І взагалі що я отримую по факту купівлі ? Тупо ліцензійний ключ типу набір буковок циферок і все ? А тоді скачую будь де сам контент гри, встановлюю її і при першому запуску вбиваючи цей ключ отримую повноцінну гру, так ? 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дозрів до реєстрації на https://store.epicgames.com/ru/ або https://store.ubi.com/. Далі, думаю, розберешся сам.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зараз якраз знижка на гру 50%, але я б не спішив би купувати. Погугли, дуже часто продають аккаунти разом з поштою за символічні гроші з необхідною грою, а часом навіть не однією. Купи, зміни пароль і користуйся.

Скріншот з ОЛХ для наглядності і порівняння ціни, перевірених продавців не знаю, не купляв 

 

 

Screenshot_2022-04-06-00-37-12-862_ua.slando.jpg

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Там зараз якраз знижка на гру 50%, але я б не спішив би купувати. Погугли, дуже часто продають аккаунти разом з поштою за символічні гроші з необхідною грою, а часом навіть не однією. Купи, зміни пароль і користуйся

Дякую, так, ніби є знижка, але тільки до 07.04, так що думати фактично не лишилось часу. Та й не потрібна вона мені поки, думав десь ближче до травня купувати, а поки лише розібратись що і до чого.

А щодо оголошень на олх, то це схоже так звана офлайн активація, тобто типу граєш під чужим акаунтом. Так, звичайно, що 50 грн, а що 450 грн (і це зі знижкою 50 % !), то різниця відчутна, але й тими офлайн активаціями теж ніколи не користувався, не знаю які там можуть очікувати підводні камені і мінуси. Чи можу я в любий момент лишитись без робочої гри.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 05.04.2022 в 21:52, SergLutsk сказал:

Привіт усім, розумію що трохи не на часі, але все ж таки, є ймовірність що скоро виникне така необхідність - придбати гру на РС (ломана відсутня, мова про Far Cry 6).

Так от, я старий безнадійний пірат, жодного разу в житті не купував офіційно жодної гри. Тому прошу поради/підказки: де то краще робити, де кращі ціни ? Де вища надійність, на якому ресурсі ? Як то правильно робиться, тобто чи існують якісь "неблагонадійні" джерела, з якими краще не зв'язуватись ? Тут буває лохотрон розвод ?

І взагалі що я отримую по факту купівлі ? Тупо ліцензійний ключ типу набір буковок циферок і все ? А тоді скачую будь де сам контент гри, встановлюю її і при першому запуску вбиваючи цей ключ отримую повноцінну гру, так ? 

Я місяці 4 тому брав малому офф лайн активацію. Типу тобі продавець активує щось до 100грн. Граєш компанію, але без онлайну ясна річ. Але є великий нюанс, то був хлорець з росії, тому вже не актуально) І воно може злетіти. Залишається або шукати з наших, або купувати ліцензію(повний доступ в будь який час зі всіма функціями) але ціни на нові ігри не радують Far cry 6 зараз коштує 915грн. Але по повній ціні ніхто не купує, чекають розпродажів, вони десь 4-8разів на рік, де знижки часом до 80 відсотків. 
Як відбувається покупка: Є декілька цифрових маназинів, основні це steam, egs, ubisoft і тд. Скачуєм, реєструємся, запамятовуєм дані, шукаєм потрібну гру. Тиснем придбати, вводим дані картки або поповнюєм свій ігровий рахунок іншим способом. Все. Гра зявляється в власній бібліотеці.
Які плюси ліцензії? - Зручність. Не треба шукати на торентах репаки і тд, не треба їх зберігати. Гра ставиця офіційно в 2 кліка, не треба чекати взлому, працює мультиплеєр якщо він є.
Скинув свій скрін з ubisoft маназу, отак воно виглядає, брав все по знижкам, наприклад Far Cry 5 і New Dawn вийшло за 90грн(за дві).
Які мінуси? - треба платити) Можна підсісти і почати колекцінувати, за 8 років десь до 400 тайтлів купив) часу на то все звісно не має.
Ну або чекати поки взламають, по Far Cry 6 інформації поки не має, можуть через місяць, а можуть через рік. Мій прогноз до півроку, гра таки популярна. 

 

Спойлер

2022-04-18_013955.thumb.png.01ecbadb1ca68622bd2417d68805db17.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AnimaNoir сказано:

Я місяці 4 тому брав малому офф лайн активацію

Як тут Нікель запропонував і я теж вирішив спробувати, на Олх знайшов кілька оголошень з офлайн активацією гри. Ціни від 40 до 70 грн. В принципі то не гроші якщо глянути на нинішні ціни на ті ж продукти, то вирішив що то й ризиком не дуже назвеш, якщо кинуть чи просто гра не зайде. Написав одразу декільком щоб розповіли як виглядає той процес активації. Ну і по тому як швидко і розгорнуто мені відписали - з тим продаваном і домовився про активацію. В той же вечір це і зробили, тиждень часу ніби поки все гуд, не злітає активація, гра запускається нормально, єдине тільки не працюють онлайн функції. Є там в грі навіть "спеціально обучений персонаж" Лола, що роздає ці мультиплеєрні завдання на спецоперації. Але і без неї там тих місій хрєнова туча, можна місяць проходити.

Так що не склалось поки що з моєю першою офіційної купівлею гри, як був піратом так і лишився..  :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SergLutsk сказал:

Як тут Нікель запропонував і я теж вирішив спробувати, на Олх знайшов кілька оголошень з офлайн активацією гри. Ціни від 40 до 70 грн. В принципі то не гроші якщо глянути на нинішні ціни на ті ж продукти, то вирішив що то й ризиком не дуже назвеш, якщо кинуть чи просто гра не зайде. Написав одразу декільком щоб розповіли як виглядає той процес активації. Ну і по тому як швидко і розгорнуто мені відписали - з тим продаваном і домовився про активацію. В той же вечір це і зробили, тиждень часу ніби поки все гуд, не злітає активація, гра запускається нормально, єдине тільки не працюють онлайн функції. Є там в грі навіть "спеціально обучений персонаж" Лола, що роздає ці мультиплеєрні завдання на спецоперації. Але і без неї там тих місій хрєнова туча, можна місяць проходити.

Так що не склалось поки що з моєю першою офіційної купівлею гри, як був піратом так і лишився..  :D

Головне що задача виконана) Доречі мені 6 частина крок назад в порівняні з 5...якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Головне що задача виконана) Доречі мені 6 частина крок назад в порівняні з 5...якось так.

Ну напевне можу погодитись, може й не крок назад, але точно не вперед :)  Щось лишилось на тому ж рівні, а дещо якось навіть гіршим видається. І мені здається простіше стало грати. Принаймні я на середньому рівні важкості без напряга виношу ворожі бази особливо не парячись чи піднімуть тривогу. Тоді як в попередній частині я завжди намагався втіхушечку по стелсу захопити базу, бо підняття тривоги кожен другий раз закінчувався для мене трупен фіаско... І ще мене дико дістала кругом волаюча музика і пропаганда. Ну але то таке, на період безриб'я і так сойдьот. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну напевне можу погодитись, може й не крок назад, але точно не вперед :)  Щось лишилось на тому ж рівні, а дещо якось навіть гіршим видається. І мені здається простіше стало грати. Принаймні я на середньому рівні важкості без напряга виношу ворожі бази особливо не парячись чи піднімуть тривогу. Тоді як в попередній частині я завжди намагався втіхушечку по стелсу захопити базу, бо підняття тривоги кожен другий раз закінчувався для мене трупен фіаско... І ще мене дико дістала кругом волаюча музика і пропаганда. Ну але то таке, на період безриб'я і так сойдьот. 

Як кажуть, у всіх смаки різні, а мені навпаки шоста зайшла, сюжетка цікавіша і реальніша ніж в п'ятій, і часто вигуки/лозунги/події нагадували сьогодення...

Механіка не змінилася ніби, тут кроку вперед немає, але що хотіти і придумати нового з шутера від першого обличчя, я, наприклад, не знаю. Поділіться думками, може гляну на це з іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, NeoN сказано:

Як кажуть, у всіх смаки різні

Це безперечно, я й не кажу що ця частина погана, просто мені видається, звичайно це суб'єктивно, що в попередній частині головні антигерої були якісь привабливо харизматичніші, а досягнення цілей - якесь більш бажане й складніше. А тут таке враження що я штампую ті захоплення вантажів/баз/блокпостів під копірку, і так і гру закінчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...