Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

26 минут назад, Zheny@ сказал:

Та й блокпости в селах, ну .. такоє. бачив я їх.  Стоять дійсно напівп'яні хлопці, і включили режим товариша майора!  Всі підозрілі! Кожному заглядають мало не в дупу. При тому, що з ними жодного міліціонера.  І законність дій цих озброєних хлопців напідпитку - також викликає сумнів. 

 

От якби ще поліція проїхалася по тим постам і перевірила їхній стан на тверезість - і зброю забрала, а п'яних на 15 діб в кутузку, от тоді б там лишилися виключно добросовісні.

Напівп*яних бачив на постах. Але не чіплялися ніразу. На Вишкові часто перевіряли документи, але тверезі і вічливі. Поліця вже перевіряла, рейд був. Бачив, здається за Сирниками 5 патрульно-постових екіпажів.

Був вчора в Ковелі в нашому краї. Пиво і вино на вітринах стоїть, горілки не помітив, бо не затримувався. Ніяких черг і ажіотажу.

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

От якби ще поліція проїхалася по тим постам і перевірила їхній стан на тверезість - і зброю забрала, а п'яних на 15 діб в кутузку, от тоді б там лишилися виключно добросовісні.

Знайомий з Києва казав - що поліцаї регулярно синяків забирають з блок-постів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Кому підпорядковуються?

 

В селах голові ОТГ.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

акциз - хіба не наперед платять? Коли виробники марки купують, тоді акциз і сплачується, а під час реалізації в магазиці вже звичайний податок, як і на інші товари.

Це цілий ланцюжок.

Якщо завод виготовив умовно  1млн пляшок горілки. Він замовляє у держави 1 млн акцизних марок. І так сплачується акциз.

Але тоді для виробника це збиток. Якщо просто стоять ті 1млн пляшок на складі. Бо ж податки ніхто не відмінив. ЗП з чогось треба платити і т.д.

 

7 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Напівп*яних бачив на постах. Але не чіплялися ніразу. На Вишкові часто перевіряли документи, але тверезі і вічливі. Поліця вже перевіряла, рейд був. Бачив, здається за Сирниками 5 патрульно-постових екіпажів.

Я був трошки далі від міст. В деякі села дороги поперекривали поваленими деревами!  Як, питається, туди хліб завезти?  ЧИ швидка має доїхати?

 

Це звичайнісінькі сільські дядьки, яким дали трошки влади - а вони стали бикувати. Для багатьох - стояти на блокпості, шанс піти від  жінки, щоб не пиляла. Бо можна пийнути.

А на ранок там просто покотом сплять десь в землянках. Або взагалі немає нікого.

Таких сіл, нажаль, дуже багато.

 

І таки да, поліція таких "блокпсотів" трошки вже розігнала.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Oli сказано:

В селах голові ОТГ.

ок. А зброя?  Хто їм її видав?  Хто дав дозвіл нею "розмахувати" ?

 

Я можливо, скажу неприємну, чи непопулярну річ, але в мене стійке відчуття, що якась частина Тероборони, прямо як в 2014 Правий Сектор. Спочатку йшли всі ідейні, а потім всі кому не лінь, і навіть відсидівших брали. І багато були зі зброєю на руках. Там багато всякого гівна робилося. І віджими, і рекет і що тільки...

 

Аби тут так не сталося!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В деякі села дороги поперекривали поваленими деревами!  Як, питається, туди хліб завезти?  ЧИ швидка має доїхати?

Я навіть здогадуюсь де це є. Кілометрів 35 від Луцька на Маневичі? Там ще інша дорога для заїзду є. Випадок з молоковозом був недалеко звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталій СК сказано:

Я навіть здогадуюсь де це є. Кілометрів 35 від Луцька на Маневичі? Там ще інша дорога для заїзду є. Випадок з молоковозом був недалеко звідти.

Ні. В протилежному напрямку :) 

Тобто місцеві Рембо вирішили собі зробити по-своєму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ні. В протилежному напрямку :) 

Тобто місцеві Рембо вирішили собі зробити по-своєму :)

Значить такий випадок не один. Місцева влада в більшості сіл жодним чином  не організовує ніяку оборону, а жителі самоорганізувалися та відчули владу і почала всяка херня творитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ок. А зброя?  Хто їм її видав?  Хто дав дозвіл нею "розмахувати" ?

 

За зброю незнаю, у нас мисливці зі своєю. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

ок. А зброя?  Хто їм її видав?  Хто дав дозвіл нею "розмахувати" ?

 

5 минут назад, Oli сказал:

За зброю незнаю, у нас мисливці зі своєю. 

В нас (Боратин) така ж ситуація. Брали в тер-оборону хто має свою зареєстровану зброю.

Ніхто нікому нічого не роздавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

 

В нас (Боратин) така ж ситуація. Брали в тер-оборону хто має свою зареєстровану зброю.

Ніхто нікому нічого не роздавав.

А в Луцьку? Тероборонівці з автоматами. І не лише в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

А в Луцьку? Тероборонівці з автоматами. І не лише в Луцьку.

Автомати теж можуть бути офіційні. Там спеціальні. Вроді тільки одиночними можуть стріляти і магазин менший ніж в звичайного

Я ще в тому році хотів собі такого взяти. Для самозахисту. Але так і не доїхав в Липини за справкою. Тепер жалію)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Автомати теж можуть бути офіційні. Там спеціальні. Вроді тільки одиночними можуть стріляти і магазин менший ніж в звичайного

Я ще в тому році хотів собі такого взяти. Для самозахисту. Але так і не доїхав в Липини за справкою. Тепер жалію)

Сайга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Я ще в тому році хотів собі такого взяти. Для самозахисту. Але так і не доїхав в Липини за справкою. Тепер жалію)

якщо хотів виключно для самозахисту, то не жалій, бо якраз для самозахисту то ледь не найгірший варіант, бо попасти, не відомо чи попадеш, а сусідів точно перестріляєш, бо пробивна сила кулі надто велика, а от помпову рушницю міг би купити. Я сам, в 2014 теж з переляку зразу на нарізну дозвіл зробив, потім трохи вивчив питання і купив гладкоствол

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sasha2008lk сказал:

Сайга?

А хрєн його знає. Так як за справкою не доїхав, то до вибору зброї так і не дійшло.

По сусідству мєнт колишній живе. То він казав шо можна такий взяти офіційно і без проблем.

Ну як без проблем. Шось там участковий має прийти, перевірити умови зберігання і шось таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sasha2008lk сказал:

Сайга?

нє, справжній калаш продаєтся, тільки перероблений, хоча, люди кажуть, що й назад переробити можна. Як на мене, то переробляти й не треба, чергою пуляти хіба для наведення шуму, прицільно не вийде, для бьільшості, а магазин можна й звичайний приєднати, на 30 патронів

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

Як на мене, то переробляти й не треба, чергою пуляти хіба для наведення шуму, прицільно не вийде, для бьільшості, а магазин можна й звичайний приєднати, на 30 патронів

 

Да, на навчаннях для цивільних говорили, що про автоматичну стрільбу можна забути відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А в Луцьку? Тероборонівці з автоматами. І не лише в Луцьку.

Вони - на офіційній службі, батальйон тероборони "Луцьк" - не чув? Зброя, амуніція, зарплата - не знав?

Є центральне командування (в Києві) силами тероборони, в Луцьку - Тиводар керує, а ви про "голову ОТГ"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вони - на офіційній службі, батальйон тероборони "Луцьк" - не чув? Зброя, амуніція, зарплата - не знав?

тобто фактично вони є ЗСУ ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тобто фактично вони є ЗСУ ?

да, буде час найду положення, а можеш і сам пошукати... В них є вся "потрібна зброя" :) крім танків, але - трофейні можна брати.

 

Знайшов https://ips.ligazakon.net/document/JI03922A?an=169

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вони - на офіційній службі, батальйон тероборони "Луцьк" - не чув? Зброя, амуніція, зарплата - не знав?

Є центральне командування (в Києві) силами тероборони, в Луцьку - Тиводар керує, а ви про "голову ОТГ"

 

Теж таке чув, і багатьох знаю що були на блокпостах, а потім підписали якийсь контракт у військоматах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Спочатку йшли всі ідейні, а потім всі кому не лінь

один ветеран АТО, який зараз на передку під Києвом (банкір з автоматом гугл), в інтерв'ю Солоніну: "добровольців розділяю на 3 групи: одні в кейсі для контрабаса на своєму горбу притащили весь боєзапас який тільки могли, там тільки хімічної зброї не вистачає, які наприклад можуть на 1400 м з боковим вітром зняти орка; другі віком 40+ вийшли на свої вулиці, і взяли зброю зі словами "це моя вулиця, і тут мене і поховайте, але не дозволимо тут кошмарити"; треті - здебільшого молодші - в яких включився "синдром вахтера"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шойгу не бачили? Ніхто не бачив з 11 березня. Герасимова теж.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Шойгу не бачили? Ніхто не бачив з 11 березня.

та вже у всіх телеграм каналах. :)

 

Може с'їбав, а може уже годує рибу чи личинки мух.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...