Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Bliksss said:

тобто, люди - які сплачують податки, повинні ще й "подякувати" тим - хто за наші податки ЗП отримує?

P.S. Військові, лікарі - без питань. Ну - поліція, пожежні, там де військовий стан, з якого в нормальних містах їм платити +30К

Цікаво, а якщо мобілізований мав нормальну зарплату, утримував сім'ю, і тут його мобілізували, тримають в тилу, платять копійки то що тоді? Сім'ї вішатись? Чи йому, особливо якщо він до того ніколи не тримав в руках зброю, бігти на вірну смерть на нуль, (бо поки навчать сім'ї треба за щось жити) бо там платять і його сім'я, поки він живий, буде існувати на його гроші?

Якщо держава мобілізувала людину, то та людина повинна отримати стільки, щоб її сім'я могла нормально жити і не думати чим платити за комунальні чи де взяти гроші на їжу.

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 minutes ago, Bliksss said:

тобто, люди - які сплачують податки, повинні ще й "подякувати" тим - хто за наші податки ЗП отримує?

P.S. Військові, лікарі - без питань. Ну - поліція, пожежні, там де військовий стан, з якого в нормальних містах їм платити +30К

Ну я вважаю мін +30 платити тим, хто на "казарменному положенні" за ті доби понаднормові. А тим хто в обстрілюємих районах +100, а штурмові +200.

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Bliksss сказав:

Середня ЗП по Луцьку- 12-13К, по "статистиці", це хз де вони таку статистику беруть (я здогадуюсь, але ж блять - хуйня якась виходить)

Типу, все значно гірше по середній зп? Чи все-таки краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, Electronshik said:

Цікаво, а якщо мобілізований мав нормальну зарплату, утримував сім'ю, і тут його мобілізували, тримають в тилу, платять копійки то що тоді? Сім'ї вішатись? Чи йому, особливо якщо він до того ніколи не тримав в руках зброю, бігти на вірну смерть на нуль, (бо поки навчать сім'ї треба за щось жити) бо там платять і його сім'я, поки він живий, буде існувати на його гроші?

Якщо держава мобілізувала людину, то та людина повинна отримати стільки, щоб її сім'я могла нормально жити і не думати чим платити за комунальні чи де взяти гроші на їжу.

Раніш було що на роботі повинні були платити середню зп, доки в армії, але скасували літом, зара чую тільки іноземні компанії платять своїм мобілізованим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, xPON said:

Типу, все значно гірше по середній зп? Чи все-таки краще?

з точки зору - "управління статистики", то зп навіть самих некваліфікованих робітників 12-13К
ХЗ - де вони таку ЗП бачили, на свою - не скаржусь, але- як би 12-13К була в людей- то і проблем не було б....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

з точки зору - "управління статистики", то зп навіть самих некваліфікованих робітників 12-13К
ХЗ - де вони таку ЗП бачили, на свою - не скаржусь, але- як би 12-13К була в людей- то і проблем не було б....

То ж "середня по палаті"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

Цікаво, а якщо мобілізований мав нормальну зарплату, утримував сім'ю, і тут його мобілізували, тримають в тилу, платять копійки то що тоді? Сім'ї вішатись? Чи йому, особливо якщо він до того ніколи не тримав в руках зброю, бігти на вірну смерть на нуль, (бо поки навчать сім'ї треба за щось жити) бо там платять і його сім'я, поки він живий, буде існувати на його гроші?

Якщо держава мобілізувала людину, то та людина повинна отримати стільки, щоб її сім'я могла нормально жити і не думати чим платити за комунальні чи де взяти гроші на їжу.

все правильно кажеш, але ж не всі показували скільки заробляють. тому і така срака...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, romanc said:

То ж "середня по палаті"

ну то по ній і кажуть, і виходить - ніби ОК, а насправді - х*йня якась

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

Ну я вважаю мін +30 платити тим, хто на "казарменному положенні" за ті доби понаднормові. А тим хто в обстрілюємих районах +100, а штурмові +200.

так мова не про те була, військові - так, а от поліцай в Луцьку за який має отримувати +30?

ну ладно - патрульні...ну блін - всім по 30?
 

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

Якщо держава мобілізувала людину, то та людина повинна отримати стільки, щоб її сім'я могла нормально жити і не думати чим платити за комунальні чи де взяти гроші на їжу.

Я - погоджуюсь на всі 100%, але де ДЕРЖАВА - візьме стільки грошей? Ну облігації "внутрішнього займу" випустить (я - ризикнув, хз), перестанемо вірити в ДЕРЖАВУ - буде пздць, всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik - порахуй скільки людей повинні працювати на 100К військовому на передовій...

Якщо в середньому - то це 50 людей

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Bliksss said:

так мова не про те була, військові - так, а от поліцай в Луцьку за який має отримувати +30?

ну ладно - патрульні...ну блін - всім по 30?
 

 

Так я і плюсанув це. ;) їм давати коли їх переводять на "казармене" і тім хто в обстрілюємих районах працює.

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Bliksss said:

@Electronshik - порахуй скільки людей повинні працювати на 100К військовому на передовій...

Якщо в середньому - то це 50 людей

Всі хто вдома повинні  на це працювати. На передовій скільки? Тис 300 з медиками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Bliksss said:

Я - погоджуюсь на всі 100%, але де ДЕРЖАВА - візьме стільки грошей? Ну облігації "внутрішнього займу" випустить (я - ризикнув, хз), перестанемо вірити в ДЕРЖАВУ - буде пздць, всім.

Обложити податками все окрім життенеобхідного, алкоголь, нові авто, цигарки до рівня Европи, ігральний бізнес та давити корупцію на тій же таможні.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, romanc said:

Всі хто вдома повинні  на це працювати. На передовій скільки? Тис 300 з медиками?

хто  "поки вдома" - працюють, не знаю скільки на передовій, точніше - не питаю, бо - це дурне питання і взагалі хз ким бути щоб в них запитувати - скільки грошей залишилось на себе і на сім'ю. Часом - в розмові проскакує, то не весело там навіть зі 100К залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, romanc said:

давити корупцію на тій же таможні.

та блін як цей "Клондайк" порішати? ще нікому не вдалось, навіть - на мінімальному рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

та блін як цей "Клондайк" порішати? ще нікому не вдалось, навіть - на мінімальному рівні

Було що хотіли віддати таможню европейцям, приватним. А другу фірму найняти для контролю.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, romanc said:

Обложити податками все окрім життенеобхідного, алкоголь, нові авто, цигарки до рівня Европи, ігральний бізнес

Слушна думка, але, з алкашкою - це взагалі ніяк.
Нові авто - це які? Якщо беха/мерс нова з салону - так, але їх всього 3000 на рік продають

Цигарки - вже скільки років не можуть "поставити на місце монополію"
Гральний бізнес - хз, купив ліцуху за мільярд і все, дешевше - ліцензій немає, і податки платять - тут не деколупаєшся, це - таки бізнес, мож комусь і не подобається, але - коли за правилами все - то і не до*бешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, romanc said:

Було що хотіли віддати таможню европейцям, приватним. А другу фірму найняти для контролю.

це все - цирк, саме правильно - перевести в цифру. Автоматом видно - де купив, за скільки, куди продав і за скільки.

Жодних брокерів, муток і т.п. Зрозуміло що є проти цього

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Bliksss said:

@Electronshik - порахуй скільки людей повинні працювати на 100К військовому на передовій...

Якщо в середньому - то це 50 людей

В мене таке враження що цього ніхто не рахує. Зараз економіка виглядає як хворий під наркозом. І якщо наркоз або допомогу перервати то відразу ж смерть.

Я просто чув вже не одну історію, коли мобілізований, що знаходиться в тилу, по причинах свого здоров'я, обов'язків отримує копійки, які не дають прожити сім'ї. І яка може бути тут мотивація? І яке в нього буде відношення до того що робиться?

Я не кажу за тих, хто воює. Там ніяких питань немає. Але не вся армія в силу своєї природи буде на передку. Дуже багато хто знаходиться позаду і своєю роботою забезпечує тих хто на нулі. І їх робота має бути також гідно оцінена. 

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу собі уявити, що буде, коли військовий стан скасують (рано чи пізно) і відкриються кордони для всіх.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Bliksss сказав:

Я - погоджуюсь на всі 100%, але де ДЕРЖАВА - візьме стільки грошей? Ну облігації "внутрішнього займу" випустить (я - ризикнув, хз), перестанемо вірити в ДЕРЖАВУ - буде пздць, всім.

А тобі не здається, що 1.5%військового збору у військовий час - це смішно?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, volks said:

А тобі не здається, що 1.5%військового збору у військовий час - це смішно?

а спробуй - більше, тим паче

Quote

фізособи-резиденти при отриманні доходу з джерел їх походження в Україні, а також з іноземних доходів

тобто - ті хто мільярдами ***** не платять:smile-zachot:

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, volks said:

А тобі не здається, що 1.5%військового збору у військовий час - це смішно?

при спробі збільшити - я вже уявляю цю "зраду" ;) даж бабу Юлю "воскресять" ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказав:

при спробі збільшити - я вже уявляю цю "зраду" ;) даж бабу Юлю воскресять ;)

Зрада в грошах для потреб армії під час війни. Цю тему може тільки політичний самогубець розганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...