Перейти до змісту

Вийшов на ПК God of War


Рекомендовані повідомлення

Поставив собі. напевно перша гра яку я поставив за рік. вже і забув як відеокарта шумить нагружена))
Кат сцени впринципі не напрягають. тілкьи ламав голову чого клавіши не працюють. а виявляється на укр розкладці гра не розуміє клавіш..
на 2к на ультра 50 кадрів на 1080ті. без фрізів і лагів.  чимось мені нагадує гру про смерть з косою. та також була портована десь з консолей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

чимось мені нагадує гру про смерть з косою.

про що йдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

про що йдеться?

Darksiders
колись мені перша частина сподобалась. хотя і графіка там була не дуже.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, NeoN сказано:

Це вже давно придумано, навіть у нашому місті таке є. Тому сильно не зробите, ви не перший, конкуренція і тд.

ПС. Ціна доречі - в районі 300 грн/доба, від терміну знижки.

Ну то я жартома сказав про "бізнес-план", але що таке вже практикують не чув. Імхо крутовато трохи 300 грн доба. Так як я граю по 2-3 годинки в тиждень, то я такі ігри можу 2 місяці грати поки пройду, то з такими темпами дійсно простіше зразу купити ту плойку :D

Доречі, а в оренду дають лише плойку, а ігри що сам собі шукаєш/купуєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Доречі, а в оренду дають лише плойку, а ігри що сам собі шукаєш/купуєш ?

купуєш б/в з можливістю прошивки, встановлюєш все що тебе цікавить, граєш, продаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

Darksiders
колись мені перша частина сподобалась. хотя і графіка там була не дуже.

Хороша, першу пройшов, треба якось другу і третю добити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Хороша, першу пройшов, треба якось другу і третю добити.

взагалі жодної неосилив 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

купуєш б/в з можливістю прошивки, встановлюєш все що тебе цікавить, граєш, продаєш

Ніфіга не поняв. Я нічого не збираюсь купувати, просто гіпотетично запитав як працює схема оренди плойок так як Neon за неї згадав, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, SergLutsk сказано:

Ну то я жартома сказав про "бізнес-план", але що таке вже практикують не чув. Імхо крутовато трохи 300 грн доба. Так як я граю по 2-3 годинки в тиждень, то я такі ігри можу 2 місяці грати поки пройду, то з такими темпами дійсно простіше зразу купити ту плойку :D

Доречі, а в оренду дають лише плойку, а ігри що сам собі шукаєш/купуєш ?

Зазвичай певна бібліотека є у продавця, або ломана,і ставляться ігри, які цікавлять саме вас.

Ну а на рахунок двох годин, думаю, якби ви платили, то б подумали, коли у вас вихідний, і як з цього вижати максимум. Часто беруть на день народження чи інші зустрічі, на компанію, типу футбол, мортар комбат, або для себе під ігри, які дійсно зацікавили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Графон і візуальний стиль - мояяя повага.

монітор - людський портрібно, ну і залізо - відповідне.

P.S. На мій погляд - таки монітор важливіше, на ноуті з топовою відеокартою (спробував) - таке собі задоволення, не геймер (так щоб дуже) - моє, суб'єктивне враження.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

монітор - людський портрібно, ну і залізо - відповідне.

P.S. На мій погляд - таки монітор важливіше, на ноуті з топовою відеокартою (спробував) - таке собі задоволення, не геймер (так щоб дуже) - моє, суб'єктивне враження.

В ноутах економлять на матрицях в основному. А так - кожному своє, хтось і на мінімалках в 720 проходить отримавши те саме задоволення)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можу таки вже з впевненістю сказати що гра сподобалась ! Затягує ! Не надоїдає! На вихідних певне награв годин 5-6, що для мене овердофіга.

Єдине тільки не розібрався з двома моментами:

1) кругом озера місцями попадаються такі мерехтливі чорні ніби згустки енергії, які можна забрати (з них ще частенько вискакують різноманітні монстри);

2) коли плаваєш на човні періодично попадаються і збираєш таку білу звисаючу каплю світла.

Так от ці обидві фігні пише якась супер пупер енергія, я їх збираю, але так і не зрозумів що воно мені дає, куди вони діваються, як їх можна використати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну можу таки вже з впевненістю сказати що гра сподобалась ! Затягує ! Не надоїдає!

перши раз граєш в топові консольні ексклюзиви?   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, alexvvv сказано:

перши раз граєш в топові консольні ексклюзиви?   

Третій. Ще були рдр2 і Days gone. Обидва зайшли менше. Хоча другий таки пройшов до фіналу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Третій. Ще були рдр2 і Days gone. Обидва зайшли менше. Хоча другий таки пройшов до фіналу. 

я ці неосилив також - не сподобались, в принципі God of War також закинув, а от last of us - зайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.01.2022 at 09:16, SergLutsk сказано:

дофіга і трохи вставлених діалогів і кат-сцен, причому інколи вони затягуються на кілька хвилин

Сьогодні спробував нову колду, давно такого не грав, і взагалі не фанат шутерів, після першої місії думав вже стерти, щось не пре воно мене, однак місія за дівчину з союза зайшла на ура. Так от, між першою і другою місією, можна сказати цілий фільм подивився, малого того що виглядає все як реальне кіно, так і по часі не хвилину йде.

І це була перед історія одного з членів елітного загону(їх в команді шість, відповідно як мінімум на шість фільмів я вже розраховую). Не дарма ж тепер ігри по сто гіг важать)))

ПС. І мені наприклад, це лиш додає цікавості, розуміння. Особливо шикарно, коли ролик переходить в гру і навпаки.

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.01.2022 в 12:11, SergLutsk сказал:

Ну можу таки вже з впевненістю сказати що гра сподобалась ! Затягує ! Не надоїдає! На вихідних певне награв годин 5-6, що для мене овердофіга.

Єдине тільки не розібрався з двома моментами:

1) кругом озера місцями попадаються такі мерехтливі чорні ніби згустки енергії, які можна забрати (з них ще частенько вискакують різноманітні монстри);

2) коли плаваєш на човні періодично попадаються і збираєш таку білу звисаючу каплю світла.

Так от ці обидві фігні пише якась супер пупер енергія, я їх збираю, але так і не зрозумів що воно мені дає, куди вони діваються, як їх можна використати.

1.Чорні згустки це портали, у мене з 3 разів звідти 3 рази вилазили високорівневі монстри які з 1-2 ударів валять (їх я так зрозумів треба під кінець гри, прокачаним валити)
2. Білі згустки  (ті що Атрей зрізає на човні кинджалом?) піднімають на постійно якусь характеристику, наприклад +2 сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

1.Чорні згустки це портали
2. Білі згустки  (ті що Атрей зрізає на човні кинджалом?) піднімають на постійно якусь характеристику, наприклад +2 сили.

1. І що вони дають ті портали ? Як їх використати ? Для чого вони ? 

2. Тобто як тільки їх взяв вони автоматично прокачали якусь рандомну характеристику ? Додатково нічого робити не треба ? Чи вони в мене десь в речах валяються без толку поки я їх не застосував ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, SergLutsk сказал:

1. І що вони дають ті портали ? Як їх використати ? Для чого вони ? 

2. Тобто як тільки їх взяв вони автоматично прокачали якусь рандомну характеристику ? Додатково нічого робити не треба ? Чи вони в мене десь в речах валяються без толку поки я їх не застосував ? :D

1. Нічого не дають) Звідти вилазять високорівневі моби яких поки і на половину не побив, так підозрюю що з них якийсь лут падає норм.
2. Автоматично прокачують) У мене он вчора написала +2 сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По другому пункту поняв, а от по-першому всеодно є сумніви так як звідти часом ніхто не вилазить і ти тупо ніби взяв ту чорну матерію (щось там про розриви світів чи якось так), а нафіга взяв - сам не поняв :D

Ну ок, дякую, може якось знайду час, то покурю якісь гайди по грі, може там розжують нах вона потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, SergLutsk сказал:

По другому пункту поняв, а от по-першому всеодно є сумніви так як звідти часом ніхто не вилазить і ти тупо ніби взяв ту чорну матерію (щось там про розриви світів чи якось так), а нафіга взяв - сам не поняв :D

Ну ок, дякую, може якось знайду час, то покурю якісь гайди по грі, може там розжують нах вона потрібна.

https://gameranx.com/features/id/148290/article/god-of-war-2018-all-realm-tears-locations-dust-of-realms-guide/
Правда на анг, але так як я і говорив, звідти мають вилазити моби (якщо не вилазять то глюк) валиш їх і за це ресурси для крафту і прокачки.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дякую, схоже що так і є. Але в мене дійсно було і не раз що я брав ту чорну фігню і ніхто звідти не вилазив. Хіба що може в деяких випадках ті моби можуть з'являтись не прямо з тої чорної діри вилазячи, а десь збоку від тебе чи ззаду, тоді я їх появу просто не зв'язав з тим що це та матерія їх викликала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, SergLutsk сказал:

Так, дякую, схоже що так і є. Але в мене дійсно було і не раз що я брав ту чорну фігню і ніхто звідти не вилазив. Хіба що може в деяких випадках ті моби можуть з'являтись не прямо з тої чорної діри вилазячи, а десь збоку від тебе чи ззаду, тоді я їх появу просто не зв'язав з тим що це та матерія їх викликала.

Ні, вони акурат звідти вилазять) Вчора дійшов до місця де була маленька чорна діра, і з неї якісь ресурси випали. Короче не треба запарюватись)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...