Перейти до змісту

Повідомлення від обленерго про підвищення потужності


Рекомендовані повідомлення

Судячи з розшифровки теж стоїть без реле. Міняли електрики самі, безплатно. Осінню 2018. Але на той момент двозонний тариф не працював. Через пів року знову замінили на аналогічний і пішла автоматом тарифікації по двозонному. Показники передаються автоматично. Перед лічильником стоїть автомат 16, замінити сам не можу, під пломбою. Періодично не вистачає, та вибиває. Після нагадування що чайника з бойлером і духовкою можна не включати разом все добре. Добряче допомогло реле часове на бойлері, тепер він тільки по ночам працює) Незнаю що там по потужності прописано, тесть як переписував світло вказав що в нього 4 лампочки і телевізор) Коли батькові виносили лічильник на вулицю, той договорився щоб автомат 25 поставили, але бумажка про 3 кіловати вже йому прийшла

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 минуты назад, Cniperman сказал:

Перед лічильником стоїть автомат 16, замінити сам не можу, під пломбою.

Квартира? Новобудова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Cniperman сказал:

Перед лічильником стоїть автомат 16, замінити сам не можу, під пломбою.

Якось на Різдво автомат почав вибивати, рандомно, без нагрузки. Сказали ждіть робочого дня, підїдуть поміняють. Автомата свого треба, такого ж номіналу. Мусив свята на стяжці перебиватись, затягнув у вімкненому положенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Cniperman сказано:

 Незнаю що там по потужності прописано, тесть як переписував світло вказав що в нього 4 лампочки і телевізор) Коли батькові виносили лічильник на вулицю, той договорився щоб автомат 25 поставили, але бумажка про 3 кіловати вже йому прийшла

ну варіантів не багато, 16А автомат = 3 кіловати.

Якби було дозволено 5, то мусили б автомат більшого номіналу поставити -- думаю, що  25-ку.

 

В батька 25-ка пломбована?, якщо так, то не привертати увагу і до останнього не запрошувати майстрів обленерго, бо  99%, що змінять на 16-ку. 

 

Виходить, що  старі хати, які давно підключались по 1-й фазі, і техумов ніяких на руках не мають,  формально по 3 кіловати дозволеної потужності мають  (((

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:
  • Индикация воздействия электромагнитного поля напряженностью более 10 В/м в диапазоне частот 80-2000 МГц;
  • Наличие датчика магнитного поля более 100 мТл при исполнении счетчика с реле управления нагрузкой;

Тобто вимикається при контакті з магнітом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

Тобто вимикається при контакті з магнітом?

так. А ще ресовці на лічильники клеять спеціальні антимагнітні пломби які міняють колір при дії магніта 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Shturman сказано:

так. А ще ресовці на лічильники клеять спеціальні антимагнітні пломби які міняють колір при дії магніта 

Ці пломби,  наклеєні в щитку,  що у під'їзді,  то повня фігня. 

 Типу приклав хтось магніт 1 раз,  і вважається,  що ти тирив.  А що заважає зловмиснику пройтись і рандомно чужі лічильники помагнітити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Unknown сказано:

Ці пломби,  наклеєні в щитку,  що у під'їзді,  то повня фігня. 

 Типу приклав хтось магніт 1 раз,  і вважається,  що ти тирив.  А що заважає зловмиснику пройтись і рандомно чужі лічильники помагнітити? 

от вже й виправдання придумав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, KILLER сказано:

от вже й виправдання придумав ;)

Але фактично він правий. Зробити таке може будь хто, але звинувачувати будуть власника, і що саме головне, чи його вину будуть доводити чи автоматично" сам дурак."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

1330 за лічильник + робота.

Прикидав за скільки відіб'ється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Saddy сказал:

Прикидав за скільки відіб'ється?

1. Нащо? :)

2. Я й не можу ще прикинути, бо живу лише другий місяць, а з нами тимчасово живе теща з тестем, поки не звільнилася їхня нова квартира. В квартирі два стояки, в ванній бойлер, а в кухні посудомийка, таким чином попередні власники не користувалися центральною гарячою водою. І я вже також подумую перейти на таке використання, бо звик на першому поверсі, що з крану гарячої води біжить гаряча вода, а тут вже місяць вмиваюся холодною водою (бо рано на роботу встаю і в стояку вода ще холодна), а рахунок за гарячу воду такий що ого-го. Тому якщо перейду на бойлер і посудомийку, то може відбитися набагато швидше ніж покажуть мої підрахунки. А може здуру ще й майнити почну. :)

За перший неповний місяць місяць нічним тарифом намотало 16 кВт, це ми нічого не робили для економії, крім одного нічного прання. В цьому місяці поки що 11 нічних кіловат, але жінка вже пере майже завжди з таймером по нічному тарифу і лише один раз користувалася пралкою по денному тарифу.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

але жінка вже пере майже завжди з таймером по нічному тарифу

шуму не надто багато при віджимі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, KILLER сказано:

от вже й виправдання придумав ;)

я просто припустив ймовірність. Насправді тупо ставити магніт прямо у під'їзді, щиток же вільнодоступний переважно.  Фактично і пломбу можуть на зло зірвати, а ти потім наслідки розгрібай ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

а в кухні посудомийка

Дружина вже не відмовляється від неї, продавати передумали? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Unknown сказал:

шуму не надто багато при віджимі?

Не просинаємося

10 минут назад, Unknown сказал:

Дружина вже не відмовляється від неї, продавати передумали? :)

Відмовляється, один раз помили посуд і стоїть без діла. А тумбочок на кухні не вистачає, то хоче ще одну зробити на місці посудомийки. Але каже що спробує ще пару раз, може через силу зайде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Saddy сказал:

Прикидав за скільки відіб'ється?

Користуюсь двозонним з травня 2019. Відкрив абон книжку, витяги по оплаті зі схожим споживанням:

01.2019 425кВт/636грн

04.2020 427кВт/563грн

02.2019 373кВт/548грн

06.2020 373кВт/478грн

З часу переходу на двозонний стараємось вмикати пралку на ніч, але рідко так виходить. Частіше забувалось. Вночі споживав бойлер, швагро м на пк, холодильник, морозилка  поже ще я на пк, тєлік трохи та інший дрібязок

Змінено користувачем Cniperman
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влітку ще перевів бойлер на роботу лише вночі. В дні посиленої нагрузки дружина може вімкнути раніше. По спостереженнях гривень 30-40 менше нагорає.Тому покупка простого часового реле за 80 грн рахую вигідною покупкою, плюс зміщення активного споживача на ніч, менше вибивань автомата

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...