Перейти до змісту

Повідомлення від обленерго про підвищення потужності


Рекомендовані повідомлення

Ну звичайно, але 2 досить часто. на 80%. Це якщо в мене поверхня 7,4 кВт це десь 3 кВт. за півроку в мене влітку вибило раз, коли 2 кондиціонера, поверхня і духовка працювали. Правда в мене 3 фази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 hours ago, Unknown said:

до чого тут тесла?,

мова про банальні    праска+пилосос = 3,5--4 кіловата,

або пралка + праска = до 4-4,5 кіловата,

фонова поточка (холодильник, лампочки, комп  --  разом ват 400-500)

або сім'я збирається кудись -- праска+фєн для волосся + фонові 0,4-0,5 кВт = 4 -- 4,5 кіловата легко.

 

Три кіловати -- це смішно. 

А якщо захотіти нормальну електродуховку (в районі 2 кіловат зазвичай) то як тим всім користуватись?

Про бойлер я і не згадую, там хоч можна вночі гріти, чи коли інші потужні споживачі не активні.

 

А ще в старому фонді є квартира 1 кімнатна  на 30 м.кв., а є 4 кімнати квадратів на 80, де 4-5 людей живе, а потужність виділяють однакову...

до того, що тема називається "ПІДВИЩЕННЯ ПОТУЖНОСТІ" а не зниження.

от і кажу, що так як ти порахував - вистачить (тим більше що ще й підвищити обіцяють). а Теслу зарядити - ні

Ще трохи, і еко-транспорт буде дорожчий ніж бензин-дизель

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Marshall сказано:

до того, що тема називається "ПІДВИЩЕННЯ ПОТУЖНОСТІ" а не зниження.

от і кажу, що так як ти порахував - вистачить (тим більше що ще й підвищити обіцяють). а Теслу зарядити - ні

Ще трохи, і еко-транспорт буде дорожчий ніж бензин-дизель

І як ти будеш з квартири теслу заряджати ?, подовжувач з вікна? Якщо і вдасться комусь якось організувати зарядку електромобіля з квартири, то це не масово буде. Та й зарядка така буде переважно вночі, тому майже не конфліктуватиме з іншими потужними побутовими приладами.

 

Мова не про теслу, а про те, що у 3 кіловати не можна втиснути майже нічого з побутових приладів, у 5 вже сяк-так можна вкладатися, але тут явно без індукційної плитки, про яку згадували раніше.

 

Еко транспорт навантажить магістральні мережі, а не внутрішньобудинкові мережі багатоквартирних будинків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Unknown сказал:

Мова не про теслу, а про те, що у 3 кіловати не можна втиснути майже нічого з побутових приладів, у 5 вже сяк-так можна вкладатися, але тут явно без індукційної плитки, про яку згадували раніше.

В будинках, де приготування їжі відбувається на електричних плитах, в проект закладалася більша потужність 7-8 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

У разі відсутності проектної документації електрозабезпечення об'єкта індивідуального побутового споживача ОСР визначає потужність цього об'єкта на рівні дозволеної (договірної) потужності на дату оформлення паспорта точки розподілу, але не нижче 3 кВт. Протягом двох років після погодження дозволеної (договірної) потужності за формою, наведеною в додатку 15 до цих Правил, ОСР, за результатами виконання відповідних заходів інвестиційної програми, визначає потужність цього об'єкта на рівні не нижче 5 кВт.

 

Електропостачальники є сторонами, відповідальними за баланс своїх споживачів, відповідно до положень Правил ринку.

а облгази повинні були усіх лічильниками забезпечити:

якщо газ використовується тільки для приготування їжі (газові плити) - до 1 січня 2021 року;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких листів з обленерго не отримував.

в договорів від 2014 р - потужність 3 кВт.

в будинку осбб.

який порядок дій - писати зараз заяву на 5 кВт чи просто чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Saddy сказал:

а облгази повинні були усіх лічильниками забезпечити:

якщо газ використовується тільки для приготування їжі (газові плити) - до 1 січня 2021 року;

А вони й забезпечили. Знайшли якусь лазєйку і замість квартирних лічильників ставлять один на весь будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Saddy сказал:

ніяких листів з обленерго не отримував.

в договорів від 2014 р - потужність 3 кВт.

в будинку осбб.

який порядок дій - писати зараз заяву на 5 кВт чи просто чекати?

А вони тобі треба тих 5 кВт? Може ще не дійшли до тебе або коли приходили, нікого не було вдома. Це не лист, в поштовому ящику не шукай. Ходить тьотка і дає на підпис, що вручила. От якщо прийде, то дивися в першу чергу на дату. 100% вона вже буде більш як місячної давності, щоб ти "не встиг" подати заявку на 5 кВт. Якби мені хто так пояснив, то я б не підписав. :) Але: 1. я підписав писульку на ім'я старих власників, 2. Дата стояла ще до обміну квартир. Тобто тепер і в мене є лазєйка і я можу 5 кВт вимагати. Але я ще думаю чи треба вони мені чи не прийдеться власним коштом робити модернізацію внутрішньобудинкової мережі, якщо почну вимагати тих 5 кВт. Чекаю на дурнішого, який піде першим і нам розкаже. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Ходить тьотка і дає на підпис, що вручила.

Мені місяць назад тож принесла бумажку. В будинок.

Але просто дала і все. Ніяких підписів не ставив і не вимагала.

Просто запитала чи потрібно мені більше потужності, я сказав "ні", і всьо

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, WebTraveller сказал:

Мені місяць назад тож принесла бумажку. В будинок.

Але просто дала і все. Ніяких підписів не ставив і не вимагала.

Просто запитала чи потрібно мені більше потужності, я сказав "ні", і всьо

В тебе Москвич-обленерго чи яке? Яка в тебе потужність по договору? Ти ж електрикою топиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, nickel сказал:

В тебе Москвич-обленерго чи яке? Яка в тебе потужність по договору? Ти ж електрикою топиш.

Не Москвич. Новий масив. Але коли проводив світло, то написали (дякуючт добрим лядям))) в сільраді бумажку, що моя ділянка відноситься "до меж існуючої забудови", тобто до села.

Про потужність не буду говорити,  маю нормально. Але це не для обговорення тут)

 

Топлю да, електрикою. Поки були пільги - були копійки, але не скажу шо й зараз багато. Головне добре утеплитись

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, WebTraveller сказал:

маю нормально

Так а що тобі в писульці тоді написали? То ж явно не про те що ти згідний на 3 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Так а що тобі в писульці тоді написали? То ж явно не про те що ти згідний на 3 кВт.

Я вже її викинув. Не помню шо там було.

В нас в селі (і в мене по докам) 10 кВт. Хотіли запропонувати більше напевно.

Але нічого не підписував. Глянув в бумажку і викинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Волиньобленерго дозволена потужність це болюча тема. Дуже за неї шпекають юросіб. А все тому що кошти, які раніше, коли Волиньобленерго було державним, виділяли на модернізацію і поточний ремонт, зараз приватне Волиньобленерго кладе в кишеню власників, і кошти виділяють тільки на латання там де "горить". По цій причині і "горить" зараз майже кругом. Інфа не від бабульок під під'їздом.;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорив із знайоими із іншої області, ті ж приколи, роздають пісюлі про обмеження,

далі буде планова заміна лічильника на програмований,

далі буде налаштування на 5квт і підпис доків про заміну перевірку і настройку

і тоді уже буде пофіг на автомати, правильні чи "прокачані", лічильник буде давати лише те що по докам

 

кажуть ціна кіловата зросла, чи я помиляюсь?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Factory сказано:

далі буде налаштування на 5квт і підпис доків про заміну перевірку і настройку

ти знаєш параметри роботи тих лічильників?

 

Цікавить як швидко вони вирубають при переліміті. Тобто чи допускають короткотермінові понаднормові піки , як це робить згідно норм нормальний автомат?

Бо зараз, при ліміті в 3 кіловата і автоматі 16 ампер,  фактично автомат справний повинен при нормальній температурі тримати 4 кіловати безкінечно довго,  а в діапазоні ~4 -- 5 кіловат вирубатись протягом години (якийсь 10 хв, якийсь 30, а якийсь і 50 протягне,  і це все буде нормою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Unknown сказано:

Цікавить як швидко вони вирубають при переліміті. Тобто чи допускають короткотермінові понаднормові піки , як це робить згідно норм нормальний автомат?

там є невеликий зазор по часу до вимкнення, але порівняно з автоматом цей зазор дуже маленький. Десь до 1 хв. Потім через витримку часу лічильник включає споживача. Всі ці параметри задаються при параметризації лічильника, а параметризацію проводить обленерго.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Shturman сказано:

Всі ці параметри задаються при параметризації лічильника, а параметризацію проводить обленерго. 

а де можна почитати про правила тієї параметризації? чи вони як захочуть, так і напрограмують?

Як мінімум цікавлять межі, в яких енергетики мають право міняти параметри:

-- допустимий короткостроковий ліміт і його тривалість (може там є не 1 ступінь, а кілька --  типу   допускається  "+30% на хвилину"  і  "+10% на 5 хв.") 

-- тривалість паузи перед повторним включенням після переліміту.

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Unknown сказано:

а де можна почитати про правила тієї параметризації? чи вони як захочуть, так і напрограмують?

я думаю це регламентується внутрішніми документами обленерго. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я думаю, що все іде до того що такі лічильники все таки будуть встановлюватись. В новобудовах такі лічильники вже вставлені по замовчуванню. З старим житловим фондом складніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Shturman сказано:

я думаю це регламентується внутрішніми документами обленерго. 

це погано, бо можуть творити, що захочуть.

Як на мене, логічно було б таке виносити на рівень HKPE. Якось не правильно рубати побутового абонента після незначного переліміту, це ж не спасає мережу глобально, а людям гемор. Варто  якісь адекватні переліміти закладати, якщо це дозволяє реалізовувати обладнання, що відсікає лінію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на одному з форумів людина яка параметризує лічильники писала, що час коли лічильник включиться назад задає 15 хв. Перевищив потужність сиди 15 хв без світла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Shturman сказано:

З старим житловим фондом складніше

кому замінили недавно на новий, то навряд чи будуть знову міняти (років з десяток запасу мабуть мають), а от у кого невдовзі підходить черга заміни, то можуть почати ставити лише версії з обмежувачами, і тоді халепа вже зараз...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вам тих 5кВт в квартирі хватить з головою. 

так то воно то так, але всі догріваються дуйчиками, використовують бойлери і варочні панелі, при пломбуванні всі хто прошареніший іде і купує 32 або 25 з кришкою 16ампер 

в мене особисто апетит на законних 15квт, за містом звісно :)

всі в обл енерго розуміють споживання, ми його кожен місяць сплачуєм :)

а потужність коштує грошей які можна покласти вкарман обленерго

 

знайомий казав що вже на поріг не пускають чуваків для заміни бо всі вкурили що необійдеш з автоматом...

доречі можливо хтось знає якого типу лічильники вони хочуть ставити(модель баджано для 3ф мережі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...