Перейти до змісту

Повідомлення від обленерго про підвищення потужності


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Factory сказано:

доречі можливо хтось знає якого типу лічильники вони хочуть ставити(модель баджано для 3ф мережі)?

на сьогоднішній день для 3-х фазної мережі NIK 2303 AP6T 1802 MC21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 хвилин тому, Factory сказано:

а потужність коштує грошей які можна покласти вкарман обленерго

ну да. Бо маєш 3 кВт по договору, а грузиш мережу на всі 5, а то і 7 кВт не маючи обмеження по потужності. А тут обмеження тобі поставлять, тобі не буде вистачати і ти побіжиш докупляти потужність. Тут логіка по-моєму проста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Shturman сказал:

ну да. Бо маєш 3 кВт по договору, а грузиш мережу на всі 5, а то і 7 кВт не маючи обмеження по потужності. А тут обмеження тобі поставлять, тобі не буде вистачати і ти побіжиш докупляти потужність. Тут логіка по-моєму проста. 

На скільки зараз можна докупити однофазну лінію? В 2015 р максимум дозволили 5 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, weldermaster сказано:

На скільки зараз можна докупити однофазну лінію? В 2015 р максимум дозволили 5 кВт.

Згідно норм максимальна потужність однофазного споживача не повинна бути більше 11 кВт. Але це норми, а є ще реальний стан мереж який не дозволяє підключати таких споживачів по одній фазі. Тому я думаю що це вирішується в кожному випадку індивідуально.  І якщо в ресі кажуть не більше 5 кВт, то спорити ИМХО не має сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вони на Львівській там де була районна філія обленерго. Або звертаєтесь безпосередньо в головне управління на Єршова. І на Львівській і на Єршова є центри обслуговування клієнтів. Можна або туди або туди звертатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Вам тих 5кВт в квартирі хватить з головою. 

в 5 якось можна вкладатись, проблема в тому, що зараз 3 ліміт, і мало що там далі буде. Якщо залишать три, і жорстко обмежать -- то торба повна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Factory сказано:

а потужність коштує грошей які можна покласти вкарман обленерго

я готовий трохи заплатити за кілька додаткових кіловат потужності, але мені рік тому  відповіли, що в квартирі окремо ніяк не можна, тільки через модернізацію всієї мережі будинку багатоквартирного. Зважаючи на відсутність ОСББ, фіг від жеку такого доб'єшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви юрособа або ФОП, спілкуйтесь з інспектором Волиньобленерго який відповідає за ваш об'єкт. Я думаю, завжди можна домовитись про короткотермінові піки з перевищенням дозволеної потужності (про налаштування лічильника). Або це може бути прописане в договорі.

Про заміну лічильника - коли в вас закінчиться термін дії договору (якщо це не приватне домоволодіння чи квартира), або термін повірки чи щось подібне (читайте в своєму договорі), вам можуть поставити умову, що подальше виконання договору може бути тільки в разі заміни лічильника. Ну може якось домовитесь))). Коротше, вони знайдуть спосіб нагнути. Наприклад, перемістять точку підключення з вашої території на трансформаторну підстанцію, і там встановлять прилад обліку такий який захочуть.

З населенням все складніше, там держава захищає. Коли мені в квартирі (по незнанці) замінили старий древній лічильник на новий, то знайомий, який причетний до тієї сфери, сказав - чого ж ти до мене не позвонив, відтягнули б цю заміну на невизначеий термін. Треба було відморозитись "на інший день бо нема часу". Бо новий крутить як треба, а старий може недокручувати 10-15%, і це нормально, і не є якимсь порушенням.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Unknown сказано:

Зважаючи на відсутність ОСББ, фіг від жеку такого доб'єшся...

Як раз цю тему обговорювали з сусідом, і навіть їздили спілкуватись з начальником жеку. Жек каже - в вас на балансі будинку стільки-то тисяч, боргів стільки то, ви самі бачите що за ці гроші, крім поточних витрат на утримання, вам нереально зробити модернізацію. Створюйте осбб, або переукладайте всім будинком договір з жеком, де ці роботи будуть якось передбачені. Історії ще не кінець поки...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vadimm сказано:

Як раз цю тему обговорювали з сусідом, і навіть їздили спілкуватись з начальником жеку. Жек каже - в вас на балансі будинку стільки-то тисяч, боргів стільки то, ви самі бачите що за ці гроші, крім поточних витрат на утримання, вам нереально зробити модернізацію. Створюйте осбб, або переукладайте всім будинком договір з жеком, де ці роботи будуть якось передбачені. Історії ще не кінець поки...

от тут цікаво, тримай в курсі, при нагоді напиши, який саме жек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Vadimm сказано:

З населенням все складніше, там держава захищає. Коли мені в квартирі (по незнанці) замінили старий древній лічильник на новий, то знайомий, який причетний до тієї сфери, сказав - чого ж ти до мене не позвонив, відтягнули б цю заміну на невизначеий термін. Треба було відморозитись "на інший день бо нема часу". Бо новий крутить як треба, а старий може недокручувати 10-15%, і це нормально, і не є якимсь порушенням.

та  якщо поставлять новий, який вірно рахує, то норм, аби не втулили той, що потужність моніторить і рубає лінію. На автоматі якось спокійніше. Навіть на чесному автоматі в 16А якось можна перебиватись, хоча 25А -- то значно краще.

 

А вони перед заміною лічильника зобов'язані це якось погодити з абонентом?, чи можуть прийти і тихенько все зробити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Unknown  Жек №3

1 година тому, Unknown сказано:

та  якщо поставлять новий, який вірно рахує, то норм, аби не втулили той, що потужність моніторить і рубає лінію. На автоматі якось спокійніше. Навіть на чесному автоматі в 16А якось можна перебиватись, хоча 25А -- то значно краще.

 

А вони перед заміною лічильника зобов'язані це якось погодити з абонентом?, чи можуть прийти і тихенько все зробити ?

Якщо мова про квартиру - то тут дійсно багато впирається в спроможність внутрібудинкових мереж. Не бачу сенсу їм витрачатись на більш дорогий лічильник, який буде тобі обмежувати потужність, якщо тебе обмежує а) твій автомат, б) автомат або "пробка" як в моєму хрущі в під'їзді на площадці, в) автомат на будинковому щитку через який живиться половина твого під'їзду (як в мене), г) стан проводки між усіма цими точками і між розеткою і твоїм домашнім автоматом. Якщо лічильник в під'їзді - хз, напевно можуть. Треба читати договір (чи оферту-типовий договір на сайті Волиньобленерго).

Якщо приватний будинок - є договір  приєднання (чи як його там), там всі технічні нюанси прописані, і хто на що має право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вести мову про обмеження автоматом то це може бути тільки автомат з номіналом відповідно до виділеної потужності встановлений перед лічильником і опломбований. Всі інші варіанти не робочі така як залишають можливість споживачу самовільно встановити ті автомати які він захоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

вони перед заміною лічильника зобов'язані це якось погодити з абонентом?, чи можуть прийти і тихенько все зробити ?

Якщо лічильник на сходовій клітці або на фасаді то можуть і без попередження замінити. Ну якщо в квартирі то тут без власника ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, weldermaster сказал:

На скільки зараз можна докупити однофазну лінію? В 2015 р максимум дозволили 5 кВт.

 

3 часа назад, Unknown сказал:

я готовий трохи заплатити за кілька додаткових кіловат потужності, але мені рік тому  відповіли, що в квартирі окремо ніяк не можна, тільки через модернізацію всієї мережі будинку багатоквартирного. Зважаючи на відсутність ОСББ, фіг від жеку такого доб'єшся...

Ребята, давайте озвучувати про що ви говорите, бо у квартирах і приватних будинках, і умови різні і можливості.

 

6 часов назад, Unknown сказал:

а де можна почитати про правила тієї параметризації? чи вони як захочуть, так і напрограмують?

Як мінімум цікавлять межі, в яких енергетики мають право міняти параметри:

-- допустимий короткостроковий ліміт і його тривалість (може там є не 1 ступінь, а кілька --  типу   допускається  "+30% на хвилину"  і  "+10% на 5 хв.") 

-- тривалість паузи перед повторним включенням після переліміту.

Я, після переїзду відразу написав заяву на двозонний лічильник. Мені поставили NIK 2100 AP2T.1000.C.11. Ця модель може бути як з реле так і без. З розшифровки видно, що в мене без реле.

Спойлер

1910383506___NIK_2100.thumb.jpg.024f55c663cea5f7bd9ab8d0bcdde067.jpg

Отже якби в квартирах планували ставити лічильники з реле відключення споживача, то мені поставили б такого. Отже не буде відключень ні по 3 кіловатам, ні через два роки по 5.

Також скачав програму для програмування лічильників з сайту виробника лічильників, в самій програмі без підключеного лічильника немає що дивитися, але є довідка і там можна дещо побачити, як відбувається програмування і по яким параметрам

 

Спойлер

image.thumb.png.5e21f453f745c37eee500d7873ce6807.png

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, nickel сказал:

відразу написав заяву на двозонний лічильник

що ще крім заяви потрібно? скіко грошей все обійшлося і скільки по часу зайняло?

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Saddy сказал:

що ще крім заяви потрібно? скіко грошей все обійшлося і скільки по часу зайняло?

1330 за лічильник + робота. Поставили протягом тижня, коли нікого вдома не було, лишили коробку і паспорт під дверима.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

, після переїзду відразу написав заяву на двозонний лічильник. Мені поставили NIK 2100 AP2T.1000.C.11.

Який автомат стоїть на обмеження?  Чи нічого не пломбовано,  і можна вільно змінювати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Unknown сказал:

Який автомат стоїть на обмеження?  Чи нічого не пломбовано,  і можна вільно змінювати? 

Автомати стоять після лічильника, ще радянські, сам лічильник також без реле. Отже можна вільно змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В паспорті лічильника, є унікальний QR-код мого лічильника. По лінку в кодові можна переглянути декларацію, протокол параметризації, короткий паспорт і повний паспорт лічильника. Погравшись з цифрами в лінку, підібрав серійний номер лічильника з реле NIK 2100 AP2T.1002.MC.11 ( в мене модель 1000, а з реле 1002). Принаймні з заводу реле на обмеження потужності не програмують, лише на відключення в магнітному і радіополях.

Під спойлером протокол параметризації такого лічильника з реле і датчиком магнітного і електромагнітного полів.

Спойлер

image.thumb.png.1d76b793211668f8ef70dbb78bc9af97.png

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

лише на відключення в магнітному і радіополях.

 

Тобто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

 

Тобто?

  • Индикация воздействия электромагнитного поля напряженностью более 10 В/м в диапазоне частот 80-2000 МГц;
  • Наличие датчика магнитного поля более 100 мТл при исполнении счетчика с реле управления нагрузкой;
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...