Перейти до змісту

Невже пересічний українець справді бидло?


Keter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Знов якийсь графоман на фоні хронічної відсутності сексу і розладу шлунка взявся за перо. Обізвав всіх хамами і бидлом і звернув увагу шановних читачів, шо в Піндосії парядок, не то шо у нас. Чергова беззмістовна маячня на тему "життя - гівно, люди тоже гівно". І таке поєднання неприємного з не дуже корисним автор статті бачив тільки на теренах рідної неньки України. Традиційно отримала графоманським пером нижче спини сучасна молодь, яка тільки тим і займається що бабусьок на лавочках підсовує, щоб смачно покурити їм в обличчя.

Нізачот

Андрію ПЕТРИКУ за старперські скарги

"Волинськи новинам" за публікацію (та ще й в розділі "аналітика". Мдя... Грунтовний аналіз)

топікстартеру за постінг сього ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Keter --- я можу тобі такі приклади навести з нашої "толерантності" що волося посивіє у того "Андрій ПЕТРИК" і випаде назавджди. То що він в своїї статті написав, то дитячий сміх...............

Keter пойми в залежності через яку призму людина дивиться на життя, те ї вона бачить! В одному випадку, людині, події можна побачити те що хочеш, хтось побачить позитив, а хтось негатив. Все залежить що ти хочиш побачити в людях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не будемо кривити душею, більшість написаного в статті дійсно правда. Чого-чого, а бидла в нас вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.. навіть тут і то його обісрали. Що вміємо, то вміємо.

Краще би прочитали і взялися за самовиховання... Чи може хочете сказати, що у нас таких людей мало?

Всі ж колись або і зараз смітять на вулиці... Викидаєте бумажку і згадайте статтю :), підберіть і донесіть до найближчого смітника!

P.S. Я вважаю для цього і написана ця стаття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато їзджу по світу, повірте, смітять всюди і дуже багато, просто у них вчасно і якісно прибирають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато їзджу по світу, повірте, смітять всюди і дуже багато, просто у них вчасно і якісно прибирають

и урн поболее стоит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викидаєте бумажку і згадайте статтю :), підберіть і донесіть до найближчого смітника!

Якщо комусь це не зрозуміло і без статті - точно бидло.

А ще - бабульки кажуть: молодь погана, молодь погана. Ситуація: заходимо в тролейбус з малими дітьми. Хто поступиться місцем? Бабулька, яка сама колись швидше за все мала малих дітей? Дочекаєтесь... Старший чоловік років 50-60? Та майже ніколи. Старша жінка років 40-50? Роблять морду цеглою. Швидше за все встане молодий чоловік років 20-35. А якщо такого поблизу немає, то так і стоїмо з дітьми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато їзджу по світу, повірте, смітять всюди і дуже багато, просто у них вчасно і якісно прибирають

и урн поболее стоит...

Чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять. Так, урн для сміття не вистачає, вони несвоєчасно прибираються. Нерідко доводиться бачити картину, коли урна повна і вже біля неї гора сміття утворюється, а його все не вивозять. Але ж не в цьому всі проблеми. Урна може стояти поряд, але бичок всерівно полетить під ноги. Таке вже виховання.

Кого з дитинства привчили викидати сміття лише в смітник, той і по життю так робить. Знаю чимало людей, які можуть бумажку в кишені чи сумочці цілий день проносити, а потім вдома викинути в смітник. Просто навчені, що кидати під ноги не можна. Це ж не складно. Головне бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а стаття по-моєму в точку :) Але в нас вже менталітет такий склався, а рідна держава і високопосадовці нічого міняти навіть непробують і нехочуть :)

Також я пам"ятаю таку штуку, що ніби приймався закон - що неможна випускати салютів після 11 години вечора Так вже ті салюти так дістали що просто піпець - в мене діти маленькі і деколи як бухне - малий аж підскакує - повбивав би виродків за таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також я пам"ятаю що ніби приймався такий закон про те що неможна випускати салютів після 11 години вечора - так вже ті салюти так дістали що просто піпець - в мене діти маленькі і деколи як бухне - малий аж підскакує - повбивав би виродків за таке :)

могу подсказать адрес - бар "Лелекы", что возле Сапалаевки, перпендикулярно улице К.-Карого. Ни дня без фейерверка, сцуко. Буду рад если убьешь.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Разруха в головах, а не в клозетах"

---------------------------------Професор Преображенський. "Собаче серце"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрія Петрика знаємо давно і "не по-наслышке". :ok: Гнати чувак вміє.. при чому гон рідкісний..

Не сприймайте близько до серця, чи особисто до себе!

Невдала спорба привернути до себе увагу після звільнення з роботи!

Тему я б прикрив як піар та троллінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрія Петрика знаємо давно і "не по-наслышке". :ok: Гнати чувак вміє.. при чому гон рідкісний..

Не сприймайте близько до серця, чи особисто до себе!

Невдала спорба привернути до себе увагу після звільнення з роботи!

Тему я б прикрив як піар та троллінг.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не створюйте проблеми із того , що і так є.

Є проблема із невихованністю, і є проблема із бидлом. Вистачає всього.

Просто автор - один із людей, хто бачить стакан - напівпорожній, а не напівповний. Мужику 30 літ, а він вірить в те, що поклавши кредитку на ніч в морозилку між двома шматками сала, на ній збільшиться сума грошей! Якщо матюкатися - то випадуть зуби, а від онанізму виросте волосся на долонях..

тьфу!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну...піар піаром, але проблема дійсно існує...

...не знаю чому але люди не хочуть усвідомлювати, що саме від них залежить майбутнє, а не від якогось дядька згори...і менталітет тут ні до чого...особисто я не дозволяю собі викинути на бруківку сміття, бо його ж таки комусь доведеться прибирати, в крайньому випадку кидаю якийсь папірець в сумку і шукаю найближчий смітник...

...а випадки зі сміттям бачу дуже часто...дуже гидко виглядає, коли йде якесь, вибачте на слові, бидлоття, і викидає бичок від цигарки на тротуар при тому, що смітник за 20 см від нього...чи хтось йде і плюється-харкається на вулиці :ok::):_20: це ж просто жах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100% згiдний - БИДЛО. І прикладІв багато.

Одного разу поїхали зІ знайомими нІмцями в Гараджу на шашлики. МенІ здалося що нІмцІ були злегка шокованІ: обІйшли озеро кругом І... не знайшли метра чистого мІсця - засрано все. Почали прибирати щоб було де сІсти.

А бІля Стиру що робиться? ПосидІла компанІя, побухала І розІйшлися. А смІття пІсля них прибере хтось Інший, хто захоче вІдпочити , а чистого мІсця не знайде.

Я працюю на заводІ, де власники - ІноземцІ. Так по цІлому заводІ плакати розвІшанІ "Чисто не там де прибирають, а там де не смІтять".

З чого б це???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працюю на заводІ, де власники - ІноземцІ. Так по цІлому заводІ плакати розвІшанІ "Чисто не там де прибирають, а там де не смІтять".

З чого б це???

на дворниках экономят..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін.. Бидла вистачає скрізь.. Не українці одні. чого доколупуватися до очевидного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анекдот в тему(може баян):

"Приїхав в гості до українця німець,ходять по місту все роздивляються.Підходять до туалетів і німець питає:"Степан,а що означають на туалеті букви "М" і "Ж"? Степан відповідає:"М-то для москалів,а Ж-то для жидів."

-А ви куда ходите?

-А ми українці в себе дома,то наша земля,де схочемо,там і ходимо."

ЗІ:чесно скажу,іноді і я бидлом буваю.А за кордоном спостерігав англійців,то нам до їхнього бидла ще рости й рости.Не кажу вже про те як ригають за столом і смітять американці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З комментів:

читач 4 серпня, 12:07

А чому автор не наважився зробити зауваження в супермаркеті, на вулиці, на зупинці?... Його мовчазна байдужість теж породжує хамство, чи не так, Андрію? Не подобається - дій, а не ходи за порушниками з блокнотом.

Колись спостерігав сценку: йду по свому рідному районі, передімною зграйка малолєток. Я особливо не звернув увагу, на старенького дідка, аж поки він не спитав "молоді люди, а чого ви матюкаєтесь" ?

Мене якось автоматично "розвернуло" і я вже готовий був прийняти участь у дискусії, провсяк випадок, як почнуть хамити.

Але закінчилось усе доволі мирно, молоді люди вибачилися, і кожен пішов своєю дорогою :)

Побільше-б таких "дідків" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в Египте обратное наблюдал:

куча русских и украинцев аккуратно курили в пепельницы и выбрасывали мусор в мусорники.

а вот немцы топтали окурки в песок. "цивилизация" долбаная...

так что быдло есть в любой нации...

наши зато умудрялись ужраться в гуано и мешать отдыхать другим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...