Перейти до змісту

Невже пересічний українець справді бидло?


Keter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А чому б замість того, щоб дивитися на інших і казати, що ми не такі вже й погані просто не спробувати статти кращими?

Чи бути не гіршим для вас досить? Досить знати, що нам ще є куди скочуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут мене вже звинувачують в наклепі на автора статті із першого посту.. цікаво!

Тут же іде обговорення статті, а якщо я знаю що автор провокатор - і ця стаття - провокація, то чому я не маю права про це сказати?

Багато статей залишаються без уваги (і повинні залишатися) саме через їх авторів.

Я не цензор і не писака. Папір дарма не мараю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новичок Keter получает неделю ридонли за вызывающее поведение, а тема перемещается в политику - тут ей самое место

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже висказав свою думку щодо статті (та автора) . У всіх народів, у всіх країнах - є своє бидло. І від цього нікуди не подінешся. Україна/українці не виключення. Обсмоктувати проблему, не бачу сенсу. Від цього ї не поменшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Білі мухи налетіли і катюху чуть не зїли" ;)

Keter -- ти просто зачіпив дуже серйозну тему для більшості Українців, а ця тема вимагає більш детально-лояльного підходу. Просто слідуючий раз, будь по обережніше, бо контенегент тут не простенький!

2Zheny@ -- впринципі згідний з твоїми постами(скрізь є свої "таланти"). Але, чи не попахує тобі ця ситуація совком? з Відомою фразою - "Я Пастернака не читал, но я єго осуждаю, как камунист" -- тобто автор статті гад рідкісний, але з Keter що взяти? Він щеж просто "не окрепшый ум" а так, зі старту РО, комсомол тобі не нагадує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В статті дійсно таки вказана правда,але то не найстрашніші випадки... буває і гірше! наприклад вийти ввечері в п"ятницю і суботу на вулицю, от тоді то і можна побачити "напівпустий чи напівповний стакан бачить автор")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор не відкрив очі на проблему - а ще раз тицьнув туди носом. від того що ми назвем себе бидлом, чи не назвем СПРАВЖНЬОГО бидла не поменшає. Нічого нового.

для прикладу БИДЛОМ можу назвати будь-кого, хто не підпадає під МОЄ поняття культурна людина.

На рахунок кинути сміття не в урну - 2 варіанти:

1) бидло - міг би донести до смітника

2) А де смітник найближчий? Чи мені по місту бігати із недопалком цигарки і шукати його ?

кому який ближчий, і хто після цього бидло? Той хто кинув не в смітник , чи той хто замість того щоб смітника поставити, купує собі черговий комплект титанових дисків до авто! ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афтар, конечно, как провокатор жжот! Но, ИМХО, надо пошире раскрыть тему неисполнения законов и думать как сделать так что бы они исполнялись, рыба то гниет с головы.

Zheny@ +1 за "і хто після цього бидло? Той хто кинув не в смітник , чи той хто замість того щоб смітника поставити, купує собі черговий комплект титанових дисків до авто!" ты этим постом внес потскриптум статьи.

о надсмотрщиках думаю говорить не стоит, потому как если и введут то станет еще хуже, будут гадить втихаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афтар, конечно, как провокатор жжот! Но, ИМХО, надо пошире раскрыть тему неисполнения законов и думать как сделать так что бы они исполнялись, рыба то гниет с головы.

Zheny@ +1 за "і хто після цього бидло? Той хто кинув не в смітник , чи той хто замість того щоб смітника поставити, купує собі черговий комплект титанових дисків до авто!" ты этим постом внес потскриптум статьи.

о надсмотрщиках думаю говорить не стоит, потому как если и введут то станет еще хуже, будут гадить втихаря.

жодної провокації у статті нема. просто ниття. хоча й про правду.

Типу : в темном зале все танцуют, и моя подруга в такт, извергая дозу пота в дискотечный смрад.

я стою в крутом раздумье среди мокрых потных рыл в священной злобе возвышаюсь над скопленьем мудил!!

або

так дальше жить ніззя,кругом всі п**араси, навіщо мама, мудрая сова, мене ти народила?

о, люди, люди, ці дурні казли...

ваші з Женею коменти із серії: і еті люді запрєщают нам ковиряться в носу!?!?!?!;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік правий.

Женя, тобто, ти хочеш сказати, що якщо поряд немає смітника - то ти кидаєш недопалок під ноги?

При бажанні можна знайти не одне місце, де смітників просто не буде. То що - там можна смітити, не відчуваючи себе бидлом? Парк біля Фотакому. Там немає ЖОДНОГО смітника. Отже, викидай сміття, недопалки, пляшки, так? Але ж форумчани, збираючись там, всі пусті пляшки-обгортки складають в пакети, а потім тарабанять їх до смітників. Або скільки місць на природі загаджено є. То, певно, влада винна, що смітників там не поставила, щодня туди не присилає автомобіль з райцентру за 25 км, щоб забрати можливе сміття, так?

Я спускаюся по поверхах - допустімо, з 5 на 1. Жодного смітника не спостерігається, і обгортку від жуйки я можу кинути під ноги - ніхто не побачить, та й до мене тут накидано... але ж я цього не роблю.

Звичайно, суть недопалка така, що його з собою носити некомфортно. Але це не є виправданням викиданню "бичка" на вулицю.

Я колись йшов з подругою по парку, і перед нами малеча років 5 розгорнула морозиво, і викинула обгортку на асфальт. Я почав стидати дівчинку - мовляв, навіщо викидаєш обгортку під ноги, а не в смітник? Дівчинка ніби й зрозуміла, що зробила неправильно, але найбільше мене приємно вразила поведінка її мами, яка почервоніла, підняла папірець, тихенько вибачилася, і сказала щось для дитини на зразок "Маша, не роби більше так". Приємно, що мама відчуває в собі відповідальність за поступки дитини.

Так що не треба перекладати відповідальність з хворої голови на здорову. І так ми надто любимо винити владу, не помічаючи своїх гріхів. Якщо ти вважаєш, що в місті є місця, де, на твою думку, доречно було б встановити смітники, аби обмежити викидання недопалків на асфальт - звернися з пропозицією в міську раду. Готовий безплатно тобі написати текст такого звернення ;) Ну, а якщо міськрада проігнорує твоє звернення - ти отримаєш беззаперечне моральне право кидати "бички" на тротуар, знявши з себе будь-яку відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, зверни увагу на попередній пост. Yarchik правий, вірно пише. Не треба безкультурщину зводити до відсутності урн.

На рахунок кинути сміття не в урну - 2 варіанти:

1) бидло - міг би донести до смітника

2) А де смітник найближчий? Чи мені по місту бігати із недопалком цигарки і шукати його ?

кому який ближчий, і хто після цього бидло? Той хто кинув не в смітник , чи той хто замість того щоб смітника поставити, купує собі черговий комплект титанових дисків до авто! ?

Бидло той, хто кидає бички де попало. В нас взагалі заборонено тютюнопаління в громадських місцях. Ти вже якщо палиш, то потурбуйся про те, щоб було куди викинути недопалок. На кожного урн не наставиш.

Ти ж вдома не кидаєш бички прямо під ноги мотивуючи це тим, що до попільнички два кроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприймайте все буквально! Я не курю років 12 ;)

Сміття принципово не кидаю там, де не можна, несу до смітника, ( хто мене краще знає - не дасть збрехати), в мене є дитина яка має брати з мене приклад. Тому, моє ствердження - "утріроване". переходжу дорогу на пішохідному переході (намагаюся саме там...),а ті хто мене не пропускають там - хто? І хто я, коли перебігаю дорогу у не встановленому місці? Зі слів автора (якщо глибше копнути) - ми всі - БИДЛО.

Навряд чи хтось зможе сказати протилежне про себе, тому що ВСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ були в ситуації де Вас можна так назвати.

Напився і десь надебоширив в барі - хто ти з точки зору тверезих присутніх?

..... прикладів - безліч......

Інше питання - чому ми так поступаємо - що заставляє нас так поступати? Відсутність урн та переходів в потрібних місцях? Безвідповідальність чиновників, що вчасно їх там не поставили/намалювали.... але тут ми його не обговорюватимемо.

Щодо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я курю на балконе. но там у меня стоит "пепельница" в виде банки из под майонеза/кофе/хз чего (меняются)

как-то и бычки на газон не охота кидать.

но, что летит из окон - это просто жесть.

когда-то получился даже диалог (хз с кем)

увидел летевшее изделие №2 и упаковку

- поздравляю!

- не твое дело!

- понятно не мое, оно уже и не твое!

- сам дурак!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав останні коменти і згадав таку передачу ГеДееРівську"Делай с нами,делай как мы,делай лучше нас."

Памьятаєте,там був відеоконкурс,в якому чувак Аді робив все неправильно.Ну наприклад переходив вулицю в неправильному місці,кидав сміття тощо.А діти повинні були назвати що він неправильно зробив і як правильно.

Ось так німці виховують з дитинства чистоту і порядок.

Діти копіюють нашу поведінку,а не слухають що ми кажемо.Ось так і виростає бидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав останні коменти і згадав таку передачу ГеДееРівську"Делай с нами,делай как мы,делай лучше нас."

Памьятаєте,там був відеоконкурс,в якому чувак Аді робив все неправильно.Ну наприклад переходив вулицю в неправильному місці,кидав сміття тощо.А діти повинні були назвати що він неправильно зробив і як правильно.

Ось так німці виховують з дитинства чистоту і порядок.

Діти копіюють нашу поведінку,а не слухають що ми кажемо.Ось так і виростає бидло.

Бидло - плодить бидло! :)

-------------------------Аксіома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло - плодить бидло! :)

-------------------------Аксіома

народ не врет.

а именно народ про яблочко и яблоню придумал поговорку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE Дети - поддаются обучению, взрослые - нет. И то что государство срет на будущие поколения еще ой как нам аукнется. И быдло ростет не просто так, а из за бездеятельности и наплевательства как родителей так и государственной машины.

Случай описанный Яриком ничего не показал, потому что ели бы там присуцтвовал нарваный папик - то возможным исходом был бы просто мат, а то и похлеще.

Кто то сверху писал - наше общество больно, прав был комрад, и оно больно почти смертельно. Из за отсутствия уважения - к себе, старшим, семье, городу, стране... ко всему. "Всем на все наплевать" (с)

Я не понимаю, что всех так зациклило на заграницах? И там не без хороших людей, в большинстве мегаполисов есть районы (так называемое "гетто") куда даже полиция не суется, и загажено там похлеще чем у нас... (за достоверность не скажу, но то что читал и смотрел на фотах - впечатлило).

Вся соль запада в том что там, так сказать, "чтят уголовный кодекс", и ежели ты заимел смелость нагадить и тебя увидели то штрафик тебе выпишут не слабый, и добьются что бы ты его заплатил. А мы имеем то что имеем.

Про систему воспитания у фашиков - можешь не рассказывать - она в корне отличается от нашей, и финансирование ее тоже не меньше, скажем, затрат нашего государства на армию. Там изначально определяют/делят на 3 категории (с корректировкой каждые 3 года) лидеры, менеджеры, рабочие + в будущем соответствующее обучение, и фраза "алло, мы ищем таланты" для них не пустой звук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча потрібно відмітити те, що Луцьк вже став трішки чистіше? Порівняно 3-4 роки назад? ВИ згідні? Все таки процес "in run"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча потрібно відмітити те, що Луцьк вже став трішки чистіше? Порівняно 3-4 роки назад? ВИ згідні? Все таки процес "in run"

да, украинцев становится с каждым годом все меньше...

(госкомстат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча потрібно відмітити те, що Луцьк вже став трішки чистіше? Порівняно 3-4 роки назад? ВИ згідні? Все таки процес "in run"

да, украинцев становится с каждым годом все меньше...

(госкомстат)

Не поганий чьорний гумор, але потрібно настроюватися на позитив! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...