Перейти до змісту

Допоможіть із врегулюванням руху! (ПЕТИЦІЯ)


profiguitar49

Рекомендовані повідомлення

Друзі! Прошу Вас підтримати петицію щодо встановлення світлофору у с.Липини на перехресті вулиць Окружна та Шевченка. У неділю я постив відео з аварійною ситуацією, яка трапилась зі мною, ось лінк на відео. Хотілося б щоб ніхто не побував у такій ситуації. Це перехрестя надзвичайно небезпечне, так як дороги не рівнозначні і знаки приорітету у русі не всюди встановлені! Також є купа статтей пов'язаних із цією ділянкою дороги. Посилання на них ви знайдете на сторінці з петицією! Я сам тут мешкаю і за своє життя можу нарахувати аварій 15-20. Ось сама петиція. Можливо, я якось порушу правила форуму цією темою, але мені дуже потрібна Ваша підтримка щодо вирішення цього питання.

Матеріал:

Перехрестя на мапі

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

теж там мав небезпечну ситуацію і бачив багато аварій :(

 

Але мова за світлофор там давно. Чув що не роблять з якихсь технічних причин. Чи то трафіку по вул. Шевченка протягом доби не вистачає, чи то нахил на Окружній надто великий (зимою фури не рушать після зупиники).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, profiguitar49 сказано:

Ось сама петиція.

до кого адресована ця петиція? міськраді, облраді?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче світлофор зупинить паморока,що не хоче зупинятись на знак стоп.

А ось розчистити кути,щоб було видно,хто їде напереріз,це більш дієво.

Ну і ще самому,їдучи по головній,мати на увазі ,що хтось не буде пропускати.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська ОДА. Моєї громади нажаль немає у списку на сайті петицій(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставитии купу світлофорів на таких трасах це маразм, тільки збільшення пробок і тд. Це ж завантажена дорога, ви яувляєте, що буде якшо на кожному кроці буде світлофор. Вон поставили вже в рованцях 3 штуки, дуже виправили ситуацію. На крайній випадок якогось лежачого з 2 сторін можна, де виїзд на головну

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zverexe сказано:

ставитии купу світлофорів на таких трасах це маразм, тільки збільшення пробок і тд. Це ж завантажена дорога, ви яувляєте, що буде якшо на кожному кроці буде світлофор. Вон поставили вже в рованцях 3 штуки, дуже виправили ситуацію. На крайній випадок якогось лежачого з 2 сторін можна, де виїзд на головну

Повірте, вони там доречні. Часу там вистачає, аби тягучки не було в самому селі. В мене там близькі мешкають, то раніше в час пік виїхати на об'їздну з села було незручно, очікуючи від 5 хв і до 21 хв (власний рекорд очікувань). Лежачий там полюбому не встановлять, тому що це точно тягучку з другорядних доріг спричине. А от камеру автофіксації можна було б як варіанти. За це я в петиції також додав) дякую за вашу думку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, profiguitar49 сказано:

Волинська ОДА. Моєї громади нажаль немає у списку на сайті петицій(

 

Підгайцівська?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, zverexe сказано:

ставитии купу світлофорів на таких трасах це маразм, тільки збільшення пробок і тд. 

 

 

Таки да.

 

Доречі на тому поки перехресті стоїть відеокамера.

 

@profiguitar49 чому б вам не поскаржитись на автохама. При бажанні можна легко вичислити хто то.

 

Доречі номер його авто у вас зберігся?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Dima4s сказано:

@profiguitar49 о котрій годині сталась аварійна ситуація?

десь о 20:00 орієнтовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zelensky сказано:

 

 

Таки да.

 

Доречі на тому поки перехресті стоїть відеокамера.

 

@profiguitar49 чому б вам не поскаржитись на автохама. При бажанні можна легко вичислити хто то.

 

Доречі номер його авто у вас зберігся?

На тому перехресті я сумніваюсь, що є камера... на перехресті вул.Борохівська та окружна вона є, а тут не пригадую, щоб вона була... зараз буду їхати тудою й приглянусь. Машина того порушника skoda старіший універсал срібного кольору. чи фабія комбі чи октавія хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, profiguitar49 сказано:

На тому перехресті я сумніваюсь, що є камера... 

 

Там на стовпі біля Равлика висять відеокамери направлені на те перехрестя.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, profiguitar49 сказал:

Повірте, вони там доречні. Часу там вистачає, аби тягучки не було в самому селі. В мене там близькі мешкають, то раніше в час пік виїхати на об'їздну з села було незручно, очікуючи від 5 хв і до 21 хв (власний рекорд очікувань). Лежачий там полюбому не встановлять, тому що це точно тягучку з другорядних доріг спричине. А от камеру автофіксації можна було б як варіанти. За це я в петиції також додав) дякую за вашу думку)

а з світлофором тягнучки з другорядної не буде? Там інтервал буде полюбом великий бо це завантажена ттранзитна дорога і як наслідок буде та сама тягнучка з другорядних

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лежачий там якраз і вихід,а тянучки він не спричинить більшої,бо знак Стоп вже й так стоїть..

Плюс лежачий коштує три тисячі грн,а світлофор вже напевно сто тисяч.

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...