Перейти до змісту

Шукаю людину яка зробить інтернет-магазин


GarmataNet

Рекомендовані повідомлення

Пока "мы" бьемся за количество, а не за качество, я и не ожидал от Вас другого ответа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Тема порадовала. При средней з\п в Луцке 300 баксов в месяц, мегакрутые ацкие фрилансеры брезгуют 150 баксами за день, именно столько понадобится чтоб поставить шоп и подобрать к нему шаблончик. Жжете ребятки. 

diezel, покажите, пожалуйста, "магазин за 30 минут". Я не представляю что это может быть.

Скрипт+шаблон+немного пошаманить - какраз выйдет шоп за 30-50 минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и дворником подрабатывать. Лишние деньги не помешают. Только что-то не видно желающих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и дворником подрабатывать. Лишние деньги не помешают. Только что-то не видно желающих.

Это, извините, совершенно мимо кассы. Задача очень даже профильная, все неопределенности давно раскрыты, интегралы взяты, пределы определены. Никто о "подработке" речи не ведет - это нормальная работа, пусть и рутина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ведь "натянуть шаблон на скрипт из фантастико" тоже не тождественно "сделать магазин".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ведь "натянуть шаблон на скрипт из фантастико" тоже не тождественно "сделать магазин".

Опять же - мимо кассы.

Никто о скрипте из фантастико разговор не ведет, это раз. Я вам коммерческую тайну выдам: берется любой код, выпрямляется до полного выпрямления, шаблонизируется до полной шаблонизации, документируется до просветления и используется. Все просто: чем каждый раз "иметь секс" с чужим кодом, лучше один раз довести его до ума. Даже магенто, при желании, можно довести до ума. Но Irubin предпочитает вместо магазинов продавать книжки "Как программировать на Магенто" за $999.99. Тоже, кстати, идея - написали говно, теперь опишем говно. Но от такой идеи меня тошнит.

Второе - само понятие "сделать магазин" настолько растяжимо, что включает в себя даже создание amazon.com - тоже ведь "сделали магазин". Каждое предложение достойно рассмотрения: и за 100, и за 100000.

Ну а третье: дворник и кодер, это, все-таки, разные профессии. Вы лучше сразу об идейном дизайне напишите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и дворником подрабатывать. Лишние деньги не помешают. Только что-то не видно желающих.

Желающие нашлись ещё дня три назад, ибо:

Прошу закрити тему вже найшов людину яка зробить сайт

А вот по поводу следующей мысли...

ти хочеш сказати що чувак не вміє писати?? )))))) розсмішив, .. просто часом швидко пишеш і влом очепятки виправляти, тим більш на форумі, тим більш в темі про веброзробку, тим більш в постах про програмування, так що збєйтесь і не флудіть, зауваження ваші тут не доречні взагалі......і веб-розробка, це не лише набір тексту ;)

Если я заказываю подобную услугу и вижу, что человек не умеет грамотно писАть - я буду искать другого человека. Это в конечном итоге выйдет дешевле, чем поpзже исправлять после него ошибки в тексте (сомнительно, что он даже с готового текста сможет набрать правильно). И хорошо, если только грамматические ошибки, а не код править придётся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млин, не читал раздел "робота", ТУТ человек предлагал заработать больше 100 у.е. за "мизер" работы... за тех же 150 я б ещё контент в тот магазин позакидывал бы... (в разумных количествах ессно;-) Но, "после боя руками не машут"...

З.И: На фриленсе, ваще несколько дешевле стоимость, ещё и сроки ставят "наглые"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хочеш сказати що чувак не вміє писати?? )))))) розсмішив, .. просто часом швидко пишеш і влом очепятки виправляти, тим більш на форумі, тим більш в темі про веброзробку, тим більш в постах про програмування, так що збєйтесь і не флудіть, зауваження ваші тут не доречні взагалі......і веб-розробка, це не лише набір тексту ;)

Еееех! Ну добре. Офтопити так офтопити.

Так, я хочу сказати, що не вміє. А в тому і біда, що це не на форумі, на форумі хай пише як завгодно, а на сайті, за розробку якого він бере гроші. А якщо веб-розробка - це не набір тексту, то не треба нею і займатись, а доручити це людям, які вміють це робити. І взагалі, як висловився ursa, такі речі ставлять під сумнів кваліфікацію людини. Бо УСІХ в школі спочатку вчать читати і писати, а потім вже натискати кніпочки на клавіатурі, що ти так сміливо називаєш веб-розробкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кельмешь абидь кырьшембе упернель ашимбе .

Ага. Это я код написалЪ. Хвалите меня восхищённо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еееех! Ну добре. Офтопити так офтопити.

Так, я хочу сказати, що не вміє. А в тому і біда, що це не на форумі, на форумі хай пише як завгодно, а на сайті, за розробку якого він бере гроші. А якщо веб-розробка - це не набір тексту, то не треба нею і займатись, а доручити це людям, які вміють це робити. І взагалі, як висловився ursa, такі речі ставлять під сумнів кваліфікацію людини. Бо УСІХ в школі спочатку вчать читати і писати, а потім вже натискати кніпочки на клавіатурі, що ти так сміливо називаєш веб-розробкою.

Якщо хочеш сказати - то кажи. Ти побачив одну орфографічну помилку і зробив висновок, що я не вмію писати українською мовою? Ти точно справжній поліщук, якщо ти шокаєш і вважаєш що так пишуть усі українці. І що то в тебе за слова такі: мона, шо, зобрали. Гаразд, усі помиляються, але якщо вже ти критикуєш за правописання, то пиши сам без помилок. Ти просто заздрісний тип. І насправді тобі насрати на укр. мову. Ти просто любиш офтопити, ось і знайшов привід.

Почитай свої комментарі, "мовознавец".

Бляха, ну чому ти зразу не сказав, що братимеш... =(

Ну, мона спитати того, хто його забрав, може йому підходить РСІ, то поміняєтесь якось, вони якраз в таку ціну.

Ну я бачив ше один такий. Спробую звязатись.

А в тебе вбудованого немає? Старенький ноут? Чи модем здех?

Да, на рахунок місячних курсів згоден - ета жесть. =) А ще, при великому бажанні і наполегливості можна вчитись самому - є багато книжок, шкіл, уроків. В інтернеті валом. В ньому ж можна і вияснити незрозумілі моменти, бо без вчителя не завжди вдасться зрозуміти, що там таке в книжці написали... Кароч, Агафошина і вперьод (з пєснєй) =))))).

Давайте тут не будемо зачіпати тему кількості акордів ібо знову ж таки, будь-якому мегагіганту гітари (і ви це неодноразово чули, слухаючи десь якусь музику) не складе труднощів на одному акорді (згідно прийнятої у цій темі термінології ;) ) зіграти щось в десятки разів складніше, цікавіше, видатніше, ніж многіє пающіє труси, які знають багато вумних акордів. Це раз. А по-друге, кількість акордів відображає тільки зміну гармонії композиції, а крім гармонії у музиці є ще мелодія і ритм, за допомогою цих трьох котів і синтезується власне такий драйвовий риф, який зразу западає в душу (пум-пум-пум...пум-пум-пубум...пум-пум-пум...пуууу-буууум :) ) або примушує кивати головою у такт (включаєте Ац/Дц і пробуєте не дригатись у ритм). Якщо будь-який із компонентів прибрати, отримаємо якусь незрозумілу муть.

І якщо ти так надто переймаєшся українською мовою, то не читай ніколи газет і журналів. Помилок багато:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я заказываю подобную услугу и вижу, что человек не умеет грамотно писАть - я буду искать другого человека. Это в конечном итоге выйдет дешевле, чем поpзже исправлять после него ошибки в тексте (сомнительно, что он даже с готового текста сможет набрать правильно). И хорошо, если только грамматические ошибки, а не код править придётся :)

О, ще один редактор. Що ти шукаєш заскалку в чужому оці, а в своєму колоди не бачиш. Сайт ще не зданий, за послуги не оплачено. А покритикувати, язик чешеться, так?

Если разрешишь, подпишусь под каждым словом и под каждым смайлом.

ПАгАвАрить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я заказываю подобную услугу и вижу, что человек не умеет грамотно писАть - я буду искать другого человека. Это в конечном итоге выйдет дешевле, чем поpзже исправлять после него ошибки в тексте (сомнительно, что он даже с готового текста сможет набрать правильно). И хорошо, если только грамматические ошибки, а не код править придётся ;)

ursa, ну ти ж розумний чоловік, поважаю по форуму. Думаю як і більшість людей. Ну хіба важко здогадатись що якби ви домовлялись про роботу, то він би написав без жодної помилки? Це ж форум, он сам же зробив помилку і не виправив, я ж не кажу що ти не грамотний і не вмієш писати .... в розумних межах воно (опечатки, зауваження) ж тут ні до чого :) . Якщо я зараз зроблю помилку, то я її не виправлю, бо мені влом і я на діалапі )))) щоб зайвий раз завантажувати заради якоїсь буквочки сторінку, а якщо я зроблю помилку в листі до когось - то я пару раз перед відправкою перевірю орфографію.....

З.і сорі що на ти, якщо що.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого тут мої коментарі на форумі, якщо я говорив про зовсім інші речі? Я ж кажу - мені все рівно хто як пише тут.

А газет і журналів я і так не читаю. І те, що там багато помилок, то це сумно, то це тому, що там сидять отакі люди - щирі українці, які звикли виключно до халяви, які вміють натискати кніпочки, і знають кілька розумних слів, і думають, що так все і має бути. Тільки от насправді в газетах і журналах має бути людина, високоосвічена, висококваліфікована, робота якої якраз і полагає у відшукуванні та виправленні помилок, і за цю роботу вона отримую свою зарплату. Тому, якщо в газеті є помилки - то це камінь в огород саме цієї людини. Тому що його робота - не більше і не мешна - виправляти помилки. Знаєш, я в свій час постійно читав одну газету і щось помилки там бачив ну дуже рідко, зараз навіть не пригадаю жодної. Це не дивлячись на те, що тематика у них була досить важка з цієї точки зору - просто шалена кількість іншомовних слів (здебільшого власних назв). Все чітко і грамонтно. Моя порада - не читай преси, де присутня велика кількість помилок. Це неповага до тебе з їхнього боку. Це неповага тебе самого до себе. Ти споживаєш низькосортний продукт в такому випадку. Це, знову ж таки. халява.

Мені здається, і в інтернеті непогано б запровадити таку практику - людей, які б займались підготовкою текстів. Ну, тобто, я розумію, що таке вже є, але в більшості - ніхто про це не дбає, тому що це зайві клопоти і - що найголовніше - гроші.

От що я хотів сказати, власне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, calm down ;)

Точно, колода. Опечатка (соседняя буква) и ошибка - это совершенно разные вещи. Это первое. А второе - где ты услышал от меня критику какого-то конкретно разрабатываемого сайта? Я говорил всего лишь о своём гипотетическом выборе исполнителя :)

zolexiy, мне не 90 лет, можно и на "ты" :) Знаешь, мне почему-то даже на форуме не хочется писать абы как. Если вижу свои ошибки/опечатки, то исправляю их (иногда даже через месяц, если вдруг на них натыкаюсь)

Тут, наверное, дело в том, что когда общаешься с человеком виртуально (или наблюдаешь, как общается он), то у тебя складывается о нём какое-то определённое впечатление. С некоторыми в реальности даже не хотелось бы встречаться, с некоторыми - наоборот. Субъективно всё это :)

И вот, например, если я договаривался бы об услуге и слышал/видел/читал бы в ответ слова с ошибками, перемежающиеся модными "фтопку" и "нивапрозами", набранные без заглавных букв и точек-запятых - доверие к человеку падало бы с каждой минутой общения.

Но опять же - это моя субъективная оценка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого тут мої коментарі на форумі, якщо я говорив про зовсім інші речі? Я ж кажу - мені все рівно хто як пише тут.

А газет і журналів я і так не читаю. І те, що там багато помилок, то це сумно, то це тому, що там сидять отакі люди - щирі українці, які звикли виключно до халяви, які вміють натискати кніпочки, і знають кілька розумних слів, і думають, що так все і має бути. Тільки от насправді в газетах і журналах має бути людина, високоосвічена, висококваліфікована, робота якої якраз і полагає у відшукуванні та виправленні помилок, і за цю роботу вона отримую свою зарплату. Тому, якщо в газеті є помилки - то це камінь в огород саме цієї людини. Тому що його робота - не більше і не мешна - виправляти помилки. Знаєш, я в свій час постійно читав одну газету і щось помилки там бачив ну дуже рідко, зараз навіть не пригадаю жодної. Це не дивлячись на те, що тематика у них була досить важка з цієї точки зору - просто шалена кількість іншомовних слів (здебільшого власних назв). Все чітко і грамонтно. Моя порада - не читай преси, де присутня велика кількість помилок. Це неповага до тебе з їхнього боку. Це неповага тебе самого до себе. Ти споживаєш низькосортний продукт в такому випадку. Це, знову ж таки. халява.

Мені здається, і в інтернеті непогано б запровадити таку практику - людей, які б займались підготовкою текстів. Ну, тобто, я розумію, що таке вже є, але в більшості - ніхто про це не дбає, тому що це зайві клопоти і - що найголовніше - гроші.

От що я хотів сказати, власне.

Тепер зроби висновок з власне своїх слів. Я вважаю, що професіоналізм людини виражається не втому, наскільки грамотно вона пише рідною мовою, а у тому, що вона робить. Звичайно, якщо професія людини не коректор, редактор або щось в цій сфері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
жесткач, зараз нас всіх забанять :sm128:

Як два пальця ... :)

Почекаю годинку-дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вот с объявления чудеса сделали, можно и халявный скрипт настроить и на хостинге, хостинг сейчас вообще не проблема любой, у меня много тарифных планов и серверов есть под свои нужды. Человек поставил цену которую готов отдать.

А тут почитаешь, мол все милионеры мол за 150 баксов писать ничего не буду, а как до дела можно попасть на конкреную сумму и фиг что сделают имеется опыт с такого рода програмерами, мол все сделаю, бабки гони. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...