Перейти до змісту

Скільки вартує підключити газ


Рекомендовані повідомлення

17-20 тищ я рахую це не дорого

На відміну від 100-150 що вимагають в реальності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, WebTraveller said:

17-20 тищ я рахую це не дорого

На відміну від 100-150 що вимагають в реальності

а труба йде поруч з будинком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин назад, case_l сказав:

а труба йде поруч з будинком?

Так. в сусіда газ заведений

< 25 метрів до труби. Стандартне підключення рахується.

Але тарифи вони явно не від цього рахують. В цій же темі я раніше писав:

Цитата

Збоку сусід, завів газ в хату ще років 5 назад. Тобто труби завели, лічильника поставили, але не включили в той час.

Цього року пішов до газовиків щоб включили, а вони йому: "в нас помінялись технічні умови, потрібно робити новий проект. Це буде коштувати орієнтовно 100 тис. грн". Отаке

При тому шо труби вже заведені в будинок. Написати нові бумажки по новим умовам вартує 100 штук

 

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, WebTraveller сказав:

Розрахунок на офіційному сайті показує якісь смішні суми:

image.thumb.png.0cd8b26c2e6508c54b9e8b1ea03f6d1e.png

Ну так вже ж не Волиньгаз. Мож подешевшало.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини назад, volks сказав:

Ну так вже ж не Волиньгаз. Мож подешевшало.

Можливо. Піду скоро взнавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, case_l сказав:

@WebTravellerа дозвіл на підключення треба від когось?

Типу від голови чогось там...Та яка вела колись трубу по цій вулиці.

Я взяв від неї бумажку ще 5 років назад. Але тоді так нічого і не робив, як дізнався вартість проведення.

Світлом опалював. Зараз бачу прийшов час щось робити. Світло х2 обіцяють ціну до кінця року. То 20-ку за опалення викидати якось не той-во

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, WebTraveller said:

Типу від голови чогось там...Та яка вела колись трубу по цій вулиці.

Я взяв від неї бумажку ще 5 років назад. Але тоді так нічого і не робив, як дізнався вартість проведення.

Світлом опалював. Зараз бачу прийшов час щось робити. Світло х2 обіцяють ціну до кінця року. То 20-ку за опалення викидати якось не той-во

а в тебе є нічний тариф, то з ним 9к?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин назад, case_l сказав:

а в тебе є нічний тариф, то з ним 9к?

Є нічний. Але від нього толку мало. Це ж тільки 7 годин в сутки. З 11-ти до 6ти ранку. Чи до 7ми. Точно не помню.

 

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, WebTraveller said:

Є нічний. Але від нього толку мало. Це ж тільки 7 годин в сутки. З 11-ти до 6ти ранку. Чи до 7ми. Точно не помню.

ну хз чи мало, там же ціна вдвічі менша, можна додати теплоакумулятор, який буде нагріватись нічним тарифом

 

Змінено користувачем case_l
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@WebTraveller наче ж писав колись параметри будинку, нагадай може. В мене грудень трохи більше 2000кВт, приблизно 50/50 денні-нічні. Але може справа в площі чи чомусь ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилину назад, turbo сказав:

@WebTraveller наче ж писав колись параметри будинку, нагадай може. В мене грудень трохи більше 2000кВт, приблизно 50/50 денні-нічні. Але може справа в площі чи чомусь ще.

240 квадратів. Опалюється правда десь 180.

В тебе все на світлі? 700-800 кВт в мене навіть літом набігає. Техніки багато, бойлер і т.д.

В грудні 4200 кВт в загальному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На осінь планую доробити від каміна ще обігрів. Буду брати камін з повітряним контуром опалення.

Труби по хаті розкинув. Побачу чи буде з нього якийсь толк. Кажуть що непогано отоплює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, WebTraveller сказав:

240 квадратів. Опалюється правда десь 180.

В тебе все на світлі? 700-800 кВт в мене навіть літом набігає. Техніки багато, бойлер і т.д.

В грудні 4200 кВт в загальному

Так, до газу сотні метрів, навіть не думав про підключення. Опалювана площа вдвічі менша (хоча опалювання від забудовника, як на мене - дещо тупе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин назад, turbo сказав:

Опалювана площа вдвічі менша (хоча опалювання від забудовника, як на мене - дещо тупе).

Ну от. Воно так і виходить +/-.

З такими тарифами дорого. Газ як мінімум в 2 рази дешевше буде. В знайомих приблизно такі ж хати, то в грудні +/- 400 кубів газу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин назад, WebTraveller сказав:

Ну от. Воно так і виходить +/-.

З такими тарифами дорого. Газ як мінімум в 2 рази дешевше буде. В знайомих приблизно такі ж хати, то в грудні +/- 400 кубів газу

наївно вважати що ціну на електрику підіймуть, а на газ ні...
утеплення - наше все.
В мене зявився новий сусід. брат каже військовий якийсь. хата виросла за пів року. Зараз дивлюсь вже тепловий насос повітря вода стоїть. Певно вирішив без газу обійтись..
Не думав собі над таким? Ніби як виходить вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, Dima4s сказав:

наївно вважати що ціну на електрику підіймуть, а на газ ні...
утеплення - наше все.

Так утеплено ж, пінопласт (скільки по факту - не скажу, бо бралось вже на фінішному етапі). Вдома дещо зависока температура, але мала дитина наразі. По відчуттям, чимало тепла втікає в землю через неякісну теплу підлогу.

По першому ж пункту - будуть старатись якось викручуватись з тим газом до кінця, чимало політики в цьому замішано. Підвищення світла по пересічному виборцю не так відчутно вдарить, як та ж вартість централізованого опалення.

Спойлер

Прикольно говорити про якихось "виборців" в умовах війни. Але чимало політиків сплять і бачать вибори найближчим часом, відповідно можуть качати ситуацію.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилину назад, Dima4s сказав:

наївно вважати що ціну на електрику підіймуть, а на газ ні...
утеплення - наше все.
В мене зявився новий сусід. брат каже військовий якийсь. хата виросла за пів року. Зараз дивлюсь вже тепловий насос повітря вода стоїть. Певно вирішив без газу обійтись..
Не думав собі над таким? Ніби як виходить вигідно.

Утеплено все добре. Газ якщо і буде дорожчати, то все-рівно опалення газом буде дешевше.

 

Про тепловий насос не думав. Ціна питання там висока, якщо робити з нормального обладнання і по уму, а результат ну незнаю. Немає прям дуже довольних відгуків. Вроді кажуть в 2 рази зменшує витрати електроенернії. Так навіть якщо в 2 рази, то все-рівно не вигідно. Причом рости електроенергія буде далі і далі в ціні і швидше газу. В рекламі теплових насосів звичайно все набагато краще. Але тільки тепловий насос на таку площу буде коштувати від 200 000 грн. + Робота, акумулючий бак, труби т.д. т.п. то напевно у всі 300 стане.

Як приклад по першій ссилці гугла: 

WWW.SILS.COM.UA

Врізання теплового насоса RAY-18DS1-EVI (380V) на 18кВт в систему опалення, приватний будинок 190 м2. Завдання, рішення та фактори впливу на вибір.

В кінці статті:

Цитата

Вигода для клієнта:

Споживання електроенергії 2кВт – 4,4кВт, Чинники, що впливають на споживання електроенергії: температура навколишнього середовища, температура на подачі  Т.Н. У міжсезоння Т.Н зупиняється в режим очікування, враховуємо цей фактор для економії також.

В мене зараз 4-7 кВт споживання. Тобто як і казав вигода приблизно в 2 рази. Але в любому випадку дорожче газу.

 

Чого люди почали електрикою опалюватись, бо зробили тариф на опалення. 3000 кВт було по 45 коп, тоді коли тариф був 1.68. І почали закликати, не користуйтесь газом, топіть електрикою, бо вона наша, а газ кацапський. Люди й повелись, я в тому числі. За пару років всі пільги повідміняли і маємо те що маємо.

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, turbo сказав:

Вдома дещо зависока температура, але мала дитина наразі.

Зависока - це скільки?

 

1 годину тому, WebTraveller сказав:

почали закликати, не користуйтесь газом, топіть електрикою, бо вона наша, а газ кацапський.

І ТВЕЛи кацапські, і вугілля :wacko:

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

І ТВЕЛи кацапські, і вугілля :wacko:

в 2023 році 7 енергоблоків перевели на паливо американської Westinghouse, а в цьому році всі решту мають бути переведені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин назад, case_l сказав:

в 2023 році 7 енергоблоків перевели на паливо американської Westinghouse, а в цьому році всі решту мають бути переведені.

А газ ще кацапський купуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, volks said:

А газ ще кацапський купуємо?

Україна вперше пройде зиму за рахунок газу власного видобутку

WWW.EPRAVDA.COM.UA

Україна вперше пройде майбутній опалювальний сезон лише за рахунок газу власного видобутку.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spoiler
11 hours ago, case_l said:

Україна вперше пройде зиму за рахунок газу власного видобутку

WWW.EPRAVDA.COM.UA

Україна вперше пройде майбутній опалювальний сезон лише за рахунок газу власного видобутку.

 

 

Враховуючи те, що величезна кількість споживачів газу перестали його споживати, через війну то немає нічого дивного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Electronshik сказав:

Враховуючи те, що величезна кількість споживачів газу перестали його споживати, через війну то немає нічого дивного.

Найбільше напевно споживали такі гіганти як розфігачена Азовсталь і схожі підприємства

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...