Перейти до змісту

Скільки вартує підключити газ


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

чув від знайомого який побудував будинок, каже все стоїть коробка, вікна зробив, ремонт почав, каналізація підведена, світло є, десь в пригороді м.Луцька подубувався, хочуть сімєю переїжати.

Але каже хотіли підключити газ, прийшли до якогось дядька той каже "проект на підключення газу буде коштувати 60 тис грн", я думав його розводять.

Пройшов тиждень, те саме говорить знайома вже в іншому кінці , вже в м.Луцьку побудувались. Каже хочемо газ в хаті, сказали 120 тис грн за проект. 

В мене питання: що то за мега проекти такі на таку велику суму, що мається на увазі під словом "проект" , це просто план де копати траншею під трубу, якої вона глубини і як колупати дірку в трубі щоб в неї врізатись, здається в трубах є спеціальні секції для підлючення , тому проблем особдиво не повинно бути. То чому 100 тис грн такий проект? Той дядько буде пів року розробляти план траншеї :) ?

 Як на мене це така монопольна корупційна схема видурювання грошей. Хто стикався і як з цим боротись?

Змінено користувачем Вoвчик
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, газ дуже росте в ціні і як на мене не рентабельно ставити газові котли, електричний буде давати те саме тепло за ті самі гроші і не потрібно буде набивати кармани цим монополістам.

Змінено користувачем Вoвчик
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Вoвчик сказал:

До речі, газ дуже росте в ціні і як на мене не рентабельно ставити газові котли, електричний буде давати те саме тепло за ті самі гроші і не потрібно буде набивати кармани цим монополістам.

Ви поцікавтеся скільки вам буде коштувати провести 3 фази 380В на 15-30кВт. 

За 120тис я б швидше поставив би ТТ котел + сонячні батареї.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Вoвчик сказано:

 Як на мене це така монопольна корупційна схема видурювання грошей.

так і є

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий потратив на підключення під 100 тис. при цьому срався з волиньгазом. срався з конторами які повязані з волиньгазом. коли розказував всю цю епопею- я офігівав просто. мало того що платити треба шалені гроші- так ніхто нічого робити не хоче і за будь який рух вимагають ще.

  • Подобається 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви і фантазери, газ, електрика, панелі........

на сьогодні завести в будинок газ, орієнтовно вартує 100К, за саму трубу, це якшо газ біля будинку, і треба закладати близько року часу (бо за пів року, як вони обіцяють, не факт шо заведете). 

електрика вигідна виключно у випадку, коли у Вас є достатня потужність + двохзонний лічильник + проект на опалення, в іншому випадку орієнтуйтесь на суму 5-10 т за 150квадратів

твердопал - треба побудувати дровітню, завезти дрова, дрова сухі, в розмір котла, і вивчати майстерність кочегара... 

 

ну і ніби нічого, але вартість газу фіксовано до травня, що буде з травня ніхто не знає, але може і 20 грн/куб

вартість електрики зафіксовано до травня, що буде далі ... планово 2,4 - 3 грн

дрова за рік подорощали в 3-4 рази, що буде .. хз, планово далі будуть дорощати

 

колись рахували теплові насоси, то в перерахунок на газ можна було палити 20 років за вартість установки, що буде далі... з підняттям цін на електрику і газ і тп, можливо, через рік це буде доцільно

 

особисто в мене твердопал, в окремому нежилому приміщенні, сама дешева і проста установка, дрова закуплені, порізані і порубані ще в минулому році, плюс в морози брикет. орієнтовно система опалення зроблена фактично самостійно, з закупленням радіаторів, насосів та чотирьох-ходового ще в Польщі, обійшлася в тих самих 100К + дрова. Рахував минулого року вартість місяця опалення - 500 - 800 грн. Хоча є і мінуси, заготовка дров,  доглад за котлом, будинок в мороз на кілька днів не покинеш... з плюсів - можна спалити все шо горить, тряпки, бумажки, палки... 

 

в ідеалі мати декілька варіантів опалення

Змінено користувачем zluden'
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, zluden' сказано:

Рахував минулого року вартість місяця опалення - 500 - 800 грн.

Щось сильно дешево або дешеві дрова, минулого цін менше за 4500 за ЗІЛ не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рубані твердих порід були під 5т

я брав метрові колоди з своєю доставкою, сам різав, рубав і складав, плюс брав на початку літа, коли вони були нікому не потрібні, тому і ціна така

звісно, якщо брати в грудні, рубані, з бонусним намерзлим льодом, то буде дорожче + горіти будуть довше ))))))

Змінено користувачем zluden'
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, weldermaster сказал:

Ви поцікавтеся скільки вам буде коштувати провести 3 фази 380В на 15-30кВт. 

За 120тис я б швидше поставив би ТТ котел + сонячні батареї.

в межах стандартного підключення - 20кВт з лічильником обійшлись в 50 тис грн.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Gendruk сказал:

Щось сильно дешево або дешеві дрова, минулого цін менше за 4500 за ЗІЛ не пам'ятаю.

Цього літа ЗІЛ - 6500грн. Причому дрова були так собі, на троєчку.

Планую ще прикупити торфобрикет. Горить він добре.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, weldermaster сказано:

Планую ще прикупити торфобрикет.

Яка його ціна зараз? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, weldermaster сказано:

Цього літа ЗІЛ - 6500грн. Причому дрова були так собі, на троєчку.

Планую ще прикупити торфобрикет. Горить він добре.

зараз дуб Зіл (десь 4-4,5скл.м.) за 8тис.грн і практично не можна дочекатися черга на місяць.

на троєчку дрова від 7тис. також черга. торфобрикет не всіх котлів підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

зараз дуб Зіл (десь 4-4,5скл.м.) за 8тис.грн і практично не можна дочекатися черга на місяць.

З таким успіхом можна цей сезон і газом топити. Або 50/50. По ціні вийде не сильно дорожче. Зате більш комфортно. 

 

На мою думку. На наступні роки ціна газу сильно не зросте - вибори, рейтенги партії Зе і т.п.

Газ це політична тема. Була і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді вже зараз можуть кинути людей... ми про це можемо і не здогадуватися...

хоча написано якось туманно...

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

насправді вже зараз можуть кинути людей... ми про це можемо і не здогадуватися...

хоча написано якось туманно...

Я цій волинській помойці не вірив би. Низькоякісний контент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Я цій волинській помойці не вірив би. Низькоякісний контент.

https://kurs.com.ua/ua/novost/552086-naselenie-perevodjat-na-novie-gazovie-tarifi

тут також пишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Прочитайте уважніше що там пишуть. Все буде добре. Для пересічних по 8 грн.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж кажу що якось все там туманно, не зовсім зрозуміло...

Враховуючи що волиньгаз ставить показники як хоче, то можливо буде якийсь кидок і нова морока, але це у цій темі....

@ Zheny@  перекинь цю всю перепискуВолиньгаз обнаглів!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, weldermaster сказал:

Прочитайте уважніше що там пишуть. Все буде добре. Для пересічних по 8 грн.

Так само колись говорили про перехід на електроопалення. Переходьте люди добрі, відмовляйтесь від москальського газу. Будуть пільгові тарифи.

І де зараз ті тарифи?))

 

Тепер по питанню по газу. Збоку сусід, завів газ в хату ще років 5 назад. Тобто труби завели, лічильника поставили, але не включили в той час.

Цього року пішов до газовиків щоб включили, а вони йому: "в нас помінялись технічні умови, потрібно робити новий проект. Це буде коштувати орієнтовно 100 тис. грн". Отаке

При тому шо труби вже заведені в будинок. Написати нові бумажки по новим умовам вартує 100 штук.

 

Правда якось "порішав" сусід. За скільки і як я не цікавився))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, WebTraveller сказано:

При тому шо труби вже заведені в будинок. Написати нові бумажки по новим умовам вартує 100 штук.

головне пам'ятати, що ворог в кремлі

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

газ сьогодні це дуже дороге задоволення, але хтось ще ставить а також є альтернатива газовому опаленню, це керамічні обогреватели, які дуже ефективні а саме головне що дуже економічні, раджу їх бо роками перевіряли якість і нарікань немає. не дякуйте!

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз вже підняли стару тему, то і я відпишусь.

 

Знову повернувся до планів вести газ. Поки були пільги на електроопалення, які відмінили 2 роки назад, поки був тариф нижчий, то вроді все було норм.

Але коли за грудень заплатив за світло 9300, то знову актуальним стало питання газу.

Якщо 4-5 років назад коштувало 100 тищ тільки за проект, то скільки зараз? може хтось знає?

Кажуть щось помінялось у кращу сторону

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, WebTraveller said:

Розрахунок на офіційному сайті показує якісь смішні суми:

image.thumb.png.0cd8b26c2e6508c54b9e8b1ea03f6d1e.png

чим смішні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...