Перейти до змісту

Програма для контролю співробітників в офісі


Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, YuliaLe сказано:

займаєтесь підміною понять, попросила допомоги в одному, а почали давати поради як правильно організувати робочий час, не про це мова була

 

Та шо ти кажеш?

 

23 годин тому, YuliaLe сказано:

Порадьте якісь нормальні програми для контролю часу роботи співробітників в офісі

Це не те, про що я написав вище?

 

Я бачив різні фірми, і різних керівників і розумних, і справедливих і самодурів.

Тому не потрібно зараз мені розповідати про те, що хоче Ваш керівник чи ви. 

Мета - чітко окреслена в першому топіку.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, vampirich сказано:

дин з прикладів такого софту навів @Zheny@ але треба конкретику від вас

Женя навів ЧОТИРИ приклади софту. на один дав посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

досі думаєш, що це не спам-бот? пардон, не бот, крауд-маркетолог ))

Думаешь дальше она выложит ссылку на лучшую, что она нашла?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Женя навів ЧОТИРИ приклади софту. на один дав посилання.

остальні 3 це вже скоріше  dlp - і функція контролю робочого часу це їхня побічна функція а не основна :) через те не рахував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

Думаешь дальше она выложит ссылку на лучшую, что она нашла?))))

мала б викласти, виклала б через 15 хв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

мала б викласти, виклала б через 15 хв.

не "зарахують" таку ссилку )) з таким успіхом, я і хрумаком прогоню, нащо тоді платити "маркетологу"?

Заради цікавості - глянь чи луцький IP ;)

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romanc сказано:

Думаешь дальше она выложит ссылку на лучшую, что она нашла?))))

особисто я - не сумніваюсь, поки - алгоритм стандартний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, YuliaLe сказано:

попросила допомоги в одному, а почали давати поради як правильно організувати робочий час, не про це мова була

це борда, дєтка! тут якщо спитаєш, який унітаз краще вибрати, обов'язково порадять менше ср@ть. (с) не моє

Змінено користувачем Basil
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

це борда, дєтка! тут якщо спитаєш, який туалетний папір краще вибрати, обов'язково порадять менше ср@ть. (с) не моє

то народ озлоблений, на фоні війни і політичних баталій 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Bliksss сказано:

Заради цікавості - глянь чи луцький IP 

Перше, що було зроблено.

купа наших писали з нього. Якогось провайдера. Уарнет, вроді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

купа наших писали з нього. Якогось провайдера. Уарнет, вроді.

ну, я можу помилятись, але, поки думаю що просто хотіли впарити ссилку (толку з якої - 0)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

ну, я можу помилятись, але, поки думаю що просто хотіли впарити ссилку (толку з якої - 0)

а може справді дєффачька шукає помощі.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.09.2021 в 11:00, YuliaLe сказал:

Порадьте якісь нормальні програми для контролю часу роботи співробітників в офісі. Наразі порадили тільки російські, які я не можу встановити чи хто може допомогти встановити?

Прошу уточнення.
Контролю роботи працівників чи контролю використання комп'ютерів в робочих цілях (без попередження і договором із працівником це є незаконно)?

Як писав Женя, треба мотивувати.

Особисто стикався з формою роботи: Погодинна оплата, та запис витрачених годин на завдання. Логування контролювала вища ланка, яка мала уявлення скільки часу піде на завдання.
Є ось така система (для прикладу, не реклама) teamwork.com

Опишіть чим займається контора, який штат, що саме Вам потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Zheny@ сказал:

Не плутай відеонагляд (камери в офісі, з відповідними наклейками кругом), і програмами типу Стахановець / StaffCop / NeoSpy і іже з ними.

 

Я цей предмет вивчав давно.

Так що Женя якщо стоїть така прожка без відома працівника та його письмового погодження, то задумайся.

 

У подібних систем контролю робочого часу працівників є серйозний недолік. Вони порушують статті 182 КК Україні «Порушення недоторканності приватного життя» та ст. 163 КК Україні «Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер». Роботодавець, який бажає використовувати програми стеження для обліку робочого часу співробітників, зобов'язаний отримати письмову згоду кожного працівника. Інакше ображений співробітник може влаштувати великі неприємності фірмі і босові.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я цей предмет вивчав давно.

Так що Женя якщо стоїть така прожка без відома працівника та його письмового погодження, то задумайся.

 

У подібних систем контролю робочого часу працівників є серйозний недолік. Вони порушують статті 182 КК Україні «Порушення недоторканності приватного життя» та ст. 163 КК Україні «Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер». Роботодавець, який бажає використовувати програми стеження для обліку робочого часу співробітників, зобов'язаний отримати письмову згоду кожного працівника. Інакше ображений співробітник може влаштувати великі неприємності фірмі і босові.

А якого біса працівник робочий інструмент (комп, канали зв"язку) використовує для приватних цілей?

так що не все однозначно

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vampirich сказал:

А якого біса працівник робочий інструмент (комп, канали зв"язку) використовує для приватних цілей?

так що не все однозначно

https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"

Щойно, MACCEN сказано:

Я не про бітрікс. Я про законність/незаконність таких програмульок

Теж курив про це інтернет - але однозначності немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, vampirich сказал:

"

Я не про бітрікс. Я про законність/незаконність таких програмульок

Теж курив про це інтернет - але однозначності немає

 

Я курив не інтернет а консультувався з юристами на фірмі, які сказали що це не законно тому почали ініціювати щоб всі підписали папери. Як правило то все прописують одразу в договір NDA.

 

Так само не заоконно коли сис адмін ставить крякнутий віндовс, відповідальність він несе персональну + власник компанії. Про це мало просто хто вникає.

 

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо в трудовому договорі прописано що забороняється використовувати обладнання інструменти і матеріали компанії для особистих цілей? такий пунктик думаю у різному трактуванні у всіх є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

консультувався з юристами на фірмі, які сказали що це не законно тому почали ініціювати щоб всі підписали папери.

слідкування без дозволу - не законне.

А ставити проги які хоче власник на своїх компах (Якщо не порушуються умови ліцензування і авторські права) - може.

8 хвилин тому, MACCEN сказано:

не заоконно коли сис адмін ставить крякнутий віндовс, відповідальність він несе персональну + власник компанії. Про це мало просто хто вникає.

Всі це знають і всі на "а вдруг пронесе".

Бо коли називаєш ціну того віндовса, то робляться круглі очі, типу ЗА ЩО?

 

А коли ставиш безкоштовний Лінукс, то "а в мене такого не було" і в головбухши істерика і "верніть мені все взад".

 

Я писав службові, реєстрував у вхідній кореспонденції, про те, що прошу виділити кошти для ліцензування і т.д.

Директор писав відписку, що наразі немає, але як тільки так одразу і т.д.

Я жопу хоча б трошки прикривав.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vampirich сказал:

а якщо в трудовому договорі прописано що забороняється використовувати обладнання інструменти і матеріали компанії для особистих цілей? такий пунктик думаю у різному трактуванні у всіх є.

Лишній папірчик не буде зайвим якби то не було.

Всі такі щепетильні речі прописуються в договорі про не розголошення таємниці.

 

Я тут нікого не спонукаю що і як робити, кажу з свого досвіду з чим стикався.

 

І такі да людина може використовувати техніку в особистих цілях наприклад в відведений час для відпочинку, і в цей час ти не можеш нічого записувати :) хоча хто в нас за щось там пререживає з власників та працівники (другі то хочаб заручники ситуації).

 

Женя напевно єдиний який прикрився хочаб паперами, тому що якщо наїдуть він буде як свідок, тому що він попреджав і його скажем так косвенно заставили це зробити, та відповідальність за це з нього зняли.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

Лишній папірчик не буде зайвим якби то не було.

 

так не буде зайвим чи є небхідним для такого? ось в чому питання

Щойно, MACCEN сказано:

І такі да людина може використовувати техніку в особистих цілях наприклад в відведений час для відпочинку, 

чим саме це регламентується? в трудовому договорі таке прописують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vampirich сказал:

так не буде зайвим чи є небхідним для такого? ось в чому питання

чим саме це регламентується? в трудовому договорі таке прописують?

 

Я не юрист (тут я думаю вони краще знають це питання).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осьо можете читнути, під каву в обід.

А як щодо можливості переглядати приватну переписку в тому ж Slack, наприклад? В NDA це не пропишеш, бо не обов'язково.

p.s. прикривати свою дупу перепискою (бажано додатково збереженою на флешку) або паперовими доками це, імхо, ознака не надмозга, а якраз-таки норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...