Перейти до змісту

Масло для ланцюга


Рекомендовані повідомлення

В любому магазині або на базарі.

1 година тому, Nokian сказано:

Де продається масло для змащування ланцюга  ровера?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.08.2021 at 12:25, Cherman сказано:

Так, хороше мастило, і порівнюючи з дорогими аналогами з чейна чи байк-діскаунта, геть доступне. І не забруднює одяг та велосипед.

А на скільки км вистачає не прикидав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.08.2021 at 12:25, Cherman сказано:

Так, хороше мастило, і порівнюючи з дорогими аналогами з чейна чи байк-діскаунта, геть доступне. І не забруднює одяг та велосипед.

Як борешся з корозією ланцюга? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Cherman сказано:

Та, впринципі, ніяк. Якщо цеп постійно в мастилі, час від часу чиститься, то він не має ржавіти. Більше ржавіють дешевші цепи.

Та от якраз під "кефіром" іржавіти почав новий срамовський цеп (9-ка). Тому довелось з'їхати з кефіру назад на нафтову змазку.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Cherman сказано:

Але, в мене зараз лише шоссер, то цеп не буває в важких умовах.

 

От і ви на шоссера пересіли. Невже СШ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Напиши Шкодеру в фейсбуці, що він на це скаже

Та що ж він скаже,  логічно,  що там немає суттєвих антикорозійних властивостей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані та панове, а от підкажіть:

Така ситуація, запитав мене друг, а чому це велосипедисти купують 100 мл веломастила за ціною літри хорошого машинного, чим воно не підходить цепа мазати? Чесно кажучи, я не знайшов що аргументовано відповісти.

Це спеціальне мастило для велосипеда - якось так собі аргумент, і от посіяв він в мені зерно сумніву, і просити воно почало... 

Що скажете за ті всі спец мазути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, NeoN сказано:

Пані та панове, а от підкажіть:

Така ситуація, запитав мене друг, а чому це велосипедисти купують 100 мл веломастила за ціною літри хорошого машинного, чим воно не підходить цепа мазати? Чесно кажучи, я не знайшов що аргументовано відповісти.

Це спеціальне мастило для велосипеда - якось так собі аргумент, і от посіяв він в мені зерно сумніву, і проростати воно почало... 

Що скажете за ті всі спец мазути?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв сьогодні цей кефір на Хурсенка.

В магазині все гарно, але на вулиці , там не ровером, там танком хіба їздити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, NeoN сказано:

Пані та панове, а от підкажіть:

Така ситуація, запитав мене друг, а чому це велосипедисти купують 100 мл веломастила за ціною літри хорошого машинного

 

Ви ще порівняйте вартість кілограму автомобіля і кілограму велосипеда. Здивуєтесь у вартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця між автомобільним напевно така, що менш ліпне бруд та пил. Всі інші напевно властивості такі самі як і для двигуна авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zelensky сказано:

 

Ви ще порівняйте вартість кілограму автомобіля і кілограму велосипеда. Здивуєтесь у вартості.

Не здивуюсь, але це не аргумент.

7 годин тому, Cherman сказано:

А ти порівняй умови, в яких працює двигун чи станок та цеп. Там проходять кардинально різні фізичні та хімічні процеси. До цепа, хіба що підходить масло для швейних машинок. І то, воно любить потрапляти на одежу.

Ну не настільки кардинальні фізичні: розтяг-натяг присутній усім. Різниця в хімічних можливо, якщо в масляній ванні, герметично закритий, немає доступу вологи, хоча антикорозійні властивості я думаю повинні бути в любому якісному мастилі.

На рахунок потрапляння на одежу- то всі, які не на парафіні потрапляють на одежу.

 

54 хвилин тому, MACCEN сказано:

Різниця між автомобільним напевно така, що менш ліпне бруд та пил. Всі інші напевно властивості такі самі як і для двигуна авто.

Сама об'єктивна відповідь, як на мене. А як думаєте, хіба настільки менше ліпне, щоб коштувати в 10ть раз більше.

 

Треба буде дійсно спробувати змастити будь яким і порівняти. Досі сам мазав купленим на велозоні вело маслом, а тепер задумався чи варто платити більше, при повторному змащуванні мию цеп бензином (трушу в пластиковій бутилці), то три рази треба бензин замінити до більш менш результату. Цим хочу сказати, що бруд налітає не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, NeoN сказано:

Ну не настільки кардинальні фізичні: розтяг-натяг присутній усім. Р

Фізичні - так. принцип роботи механізмів одинаковий. Але ти не враховуєш фактор середовища - якщо ланцюг того ж грм у авто постійно "купається" в маслі та ще й  воно там фільтрується, то у велосипеда бруд пісок вода і гівно - постійні супутники роботи :)

Хоча я особливо не парився.. змазував "чим-нібудь" - і чорні смуги на штанях час від часу отримував  :)

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...